Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Filmy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=30)
-   -   Dalitas Drayner 141 ms ginie spingowany (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=76571)

Olorion. 09-05-2006 18:23

Dalitas Drayner 141 ms ginie spingowany
 
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/8777

sad ;<

Miszczoslav 09-05-2006 18:34

troche denny filmik... =/
 
nie ma pokazane jak padł nawet

Draconis Dragontooth 09-05-2006 18:37

Ehh ... wkurzają mnie takie frajerskie zagrywki .. solo by go nie wzieli bo dalitas ( moim zdaniem ) to kozak i by się nie dał .. jaki z tego morał ? że pingują tylko frajerzy którzy nie potrafią grać fair..

@up: musisz poczekać chwile bo w ostaniej sekundzie jest pokazane jak dostaje sd sd i ue ..

Straznik Monopolowego 09-05-2006 18:57

O co chodzi z tym pingowaniem ?:P
up: TWOJ PODPIS JEST GENIALNY!!!! sam sobie niedlugo taki walne:P

Rybzor 09-05-2006 18:59

Tutaj świetnie widac, koles get pinged:P, heh widac juz coraz wiecej h lvli pada w ten sposob ;/

Fillipex 09-05-2006 19:27

no filmik spoko... tylko nie kumam czegos....jak wiedzial ze go pinguja to czmu nie dal loga ?! :|

Rybzor 09-05-2006 19:30

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fillipex
no filmik spoko... tylko nie kumam czegos....jak wiedzial ze go pinguja to czmu nie dal loga ?! :|

Moze chcial pokazac jakie szuje z tamtych kolesi... pogodzil sie z dedem lub cos, pisal nawet...

@down
Tez mozliwe ;]

Wielki MarIuSzzo 09-05-2006 19:37

Jesli by specjalnie poszedl pasc, to nie zabralby takiego napchanego bp.
Moze myslal, ze go nie spinguja? Ze beda tylko gadac...

Samek 09-05-2006 19:57

Na czym polega dokładnie pingowanie kogoś? Gram juz 2 lata w Tibie ale sie z tym nie spotkalem.

@Topic
Film OK. Lubie śledzić wojny na Elysi mimo ze tam nie gram juz :P

Magson 09-05-2006 19:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Samek
Na czym polega dokładnie pingowanie kogoś? Gram juz 2 lata w Tibie ale sie z tym nie spotkalem.

@Topic
Film OK. Lubie śledzić wojny na Elysi mimo ze tam nie gram juz :P

Nikt Ci na to nie odpowie, ja również :)

Zyphiel 09-05-2006 20:05

Nie rozumiem o co chodzi z tym pingowaniem, nie spotkałam się z takim określeniem :s Może mi ktoś podpowie na PW? :p
Co do filmiku jest ok

@down
Dzięki :*

Grajper 09-05-2006 20:11

pignowanie polega na zasypywaniu danego numeru IP dużymi pakietami danych na które komputer pingowany musi odpowiedzieć. zapycha tym łącze przez co macie lagi
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ping
@topic
szkoda tego sorca.... tyle się męczył a tu takie zagrywki i pada.... szkoda go...

Samek 09-05-2006 20:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Magson
Nikt Ci na to nie odpowie, ja również :)

Nie rozumiem? :P Dlaczego? :P I co sie dzieje z postacią gdy ta ulega pingowaniu?

@up
Thx xD

@Ryba
Też dzieki ;)

Sindbat 09-05-2006 20:38

Ma dłuugiego lagaa.....

Rybzor 09-05-2006 21:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Samek
Na czym polega dokładnie pingowanie kogoś? Gram juz 2 lata w Tibie ale sie z tym nie spotkalem.

Nie spotkales bo to dosc nowa metoda i zwykle uzywana na h lvlach... jest to jak ktos wspomnial wysylanie pakietow do jednego adresu IP, potrzeba do tego dosc wielu uzytkownikow (przynajmniej tą metodą jakie ja znam:P, nie wiem, moze juz sa inne mozliwosci) ;), nie znam sie na tym wiec nie wiem zbyt dokladnie
Cytuj:

Nie rozumiem? Dlaczego? I co sie dzieje z postacią gdy ta ulega pingowaniu?
Wpisujesz odpowiednie polecenie, postac albo dostaje baaardzo wysokiego pingu (co objawia sie wielkimi lagami) albo wogule nie odbiera sygnalow z serwera

Cytuj:

Można zakazać odpowiedzi na pakiety ICMP Echo Request (np. używając zapory sieciowej), przez co zdalny komputer nie będzie wysyłał pakietów ICMP Echo Reply. Powoduje to, że program ping wyświetli informację o nieosiągalności zdalnego komputera.
Za jakis czas, metoga spingowania pewnie bedzie juz tak popularna, ze moze CipSoft bedzie ostrzegac :P

Martinesz 09-05-2006 21:12

nooby na wszystko znajdą sposb teraz bedzie "moda na ping" ;//

Fillipex 09-05-2006 21:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wielki MarIuSzzo
Jesli by specjalnie poszedl pasc, to nie zabralby takiego napchanego bp.
Moze myslal, ze go nie spinguja? Ze beda tylko gadac...

Ale... zauwazcie ze oni spingowali go ze 2 razy napewno... raz na 100% w domku jak byl a pozniej jak padl... nie wiem czy w dp go jeszcze nie spingowali ale niewazne... jak byl w domku i widzial ze go pinguja to mogl dac loga i git... a opcja z tym chcial pokazac jakie to oni szuje to przeciez i tak nikt nie zobaczy tego... no bo jak... naprawde nie rozumiem...

Mutares 09-05-2006 21:28

NIe chodzi tu konkretnie o ping ale o Ping of death czyli wysylanie duzych ilosci informacji na podany nr ip. inna mozliwoscia jest zapychacz portów dla przykladu zapychamy port 7171 i koles nie moze grac w tibie :D. Ten trick stosuja najczesciej szwedzi korzystajac z wady programu Msn który podaje ip podczas przesylania plików np .mp3

Rybzor 09-05-2006 21:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mutares
NIe chodzi tu konkretnie o ping ale o Ping of death czyli wysylanie duzych ilosci informacji na podany nr ip. inna mozliwoscia jest zapychacz portów dla przykladu zapychamy port 7171 i koles nie moze grac w tibie :D. Ten trick stosuja najczesciej szwedzi korzystajac z wady programu Msn który podaje ip podczas przesylania plików np .mp3

LOL, tak samo mozna uzywac w GG, kazdej (prawie:P) osobie z ktora gadasz i posiada ona GG da sie sprawdzic jej IP:P

Kittel Cit 09-05-2006 21:41

O boze wystarczy tylko pomyslec co dla takiego sorca szkodzi raz pasc i to specjalnie jak ma blessy,duzo kasy? Chcial pokazac ze rodzina "Lowe" nie ma ani dobrego cela ani nic poprostu pinguja ludzi dzieki czemu maja taka reputacje.Byc moze chcial zeby tez ich dotknela reka "sprawiedliwosci" Gma :P?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:56.

Powered by vBulletin 3