Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Poradniki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=31)
-   -   "Schakowali mnie, halp plx"-czyli co robić aby temu zapobiec (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=42730)

Radeq46 08-10-2007 23:02

Sciagnij se avasta... on raczej wykrywa virka:P
Sam uzywam findita i mnie jeszcze nie schakowali

Dymit 16-10-2007 20:20

Czesc
Moj problem jest troche inny poniewaz zchakowali mi postac a ja chcialbym odzyskac postac ale nie pamietam loginu poczty na ktorej ta postac byla. Nie wiem jak sie dowiedziec o moim loginie, wtedy moglbym ja odzyskac. pamietam passy ktore mi sluzyly przez pewien czas. CO ROBIC POMOCY!!!!;(

Dymit 16-10-2007 20:28

Zostalem schakowany ale moj problem jest taki ze nie pamietam loginu poczty na ktorej byla zrobiona postac. Nie wiem jak zdobyc ten login. Mam pasy na ktorymi poslugiwalem sie dluzszy czas. BLAGAM UDZIELCIE MI POMOCY;(

Duch Niespokojny 16-10-2007 21:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dymit (Post 1698075)
Zostalem schakowany ale moj problem jest taki ze nie pamietam loginu poczty na ktorej byla zrobiona postac. Nie wiem jak zdobyc ten login. Mam pasy na ktorymi poslugiwalem sie dluzszy czas. BLAGAM UDZIELCIE MI POMOCY;(

Niech zgadnę: nie masz recovery key?

brumcio 20-10-2007 17:04

Hakneli mnie ;(
 
Witam !!!
Gram w tibie od 2 miesiecy i mam jeden problem
nie gralem przez tydzien bo internetu nie mialem poniewaz rodzice mi zabrali z powodu jedynek w dzienniku :confused: :(
Przez ten tydzien ktos schakowal mi konto i nie wiem co mam zrobic :(
Nie pamietam e-mail, nie pamietam Acoount Number oraz Password co mam zrobic??
Gralem na swiecie sliviera i mialem 9lvl w miescie oraz na swiecie Lucera gralem i mialem 27lvl w miescie Venore
Chcialbym o kontakt o osoba kora by mi pomogla najlepiej z osoba doswiadczona
ja bardzo prosze
Moj numer gg: 7754997
prosze o niezwłoczny kontakt


edycja: 20.10.2007r
zrobilem wszystko co potrzeba ale jest jeszze potrzebny

Recovery key

https://secure.tibia.com/account/?subtopic=lostaccount




Dziekuje :):):):):):faceoff::faceoff::faceoff:

Duch Niespokojny 20-10-2007 18:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez brumcio (Post 1703821)
Przez ten tydzien ktos schakowal mi konto i nie wiem co mam zrobic :(
Nie pamietam e-mail, nie pamietam Acoount Number oraz Password co mam zrobic??

Jako, że nie masz też recovery key: założyć nowe konto (ew. przestać grać w Tibię).

brumcio 20-10-2007 18:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 1703950)
Jako, że nie masz też recovery key: założyć nowe konto (ew. przestać grać w Tibię).

ale ja lubie ta gre!!!
co to jest ten rekorvery key?

DaR1uS 20-10-2007 19:28

Hasło przez które możesz odzyskać swoją postać...

brumcio 20-10-2007 20:18

jak je otrzymac??

Duch Niespokojny 21-10-2007 00:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez brumcio (Post 1704205)
jak je otrzymac??

Trzeba zarejestrować konto. Ale do tego trzeba mieć account number i hasło, więc w twoim przypadku krąg się zamyka...

luki1235 21-10-2007 14:11

Mam pytanie. Schakowali mi kolege. Dzisiaj wchodzimy na jego poczte i patrzymy, że jest nowe hasło i Confirmation key. Na to hasło nie możemy wejść na tibia.com czy coś możemy zrobić? Gdy klikamy, aby wysłać nam hasło i numer konta na email to pisze nam coś takiego: This account has recently been used. Your account number and a new password will only be sent to your email address if the account is not used for 4 weeks. Please try again after this waiting period.
Proszę o pomoc

Duch Niespokojny 21-10-2007 15:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez luki1235 (Post 1705500)
Dzisiaj wchodzimy na jego poczte i patrzymy, że jest nowe hasło i Confirmation key. Na to hasło nie możemy wejść na tibia.com czy coś możemy zrobić?

Musisz kliknąć na link podany w e-mailu, dopiero wtedy nowe hasło będzie aktywne.
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez luki1235 (Post 1705500)
Gdy klikamy, aby wysłać nam hasło i numer konta na email to pisze nam coś takiego: This account has recently been used. Your account number and a new password will only be sent to your email address if the account is not used for 4 weeks. Please try again after this waiting period.

Numer konta chyba znasz? W takim razie powinieneś wybrać tylko wysłanie nowego hasła, a nie hasła i numeru konta. A jeżeli nie znasz numeru konta, to tak jak jest napisane w zacytowanej przez ciebie wiadomości, możesz otrzymać i hasło, i numer tylko wtedy, gdy konto nie było używane przez co najmniej 4 tygodnie.

Walentyy 02-11-2007 15:56

hak
 
Witam
Zostałem schakowany.

Mam acc number :) i rec keya.
Koleś co haknął konto zmienił już email.
Chyba przestał grać w tibie bo dawno się nie logował :/ na moją postać
Gdy zaznaczam hacked itp.... to potem wyskakuje Error że cos tam albo char jest usunięty albo długo sie na niego nei logowano co mam zrobic??

Faratiz 06-11-2007 16:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Walentyy (Post 1724845)
Witam
Zostałem schakowany.

Mam acc number :) i rec keya.
Koleś co haknął konto zmienił już email.
Chyba przestał grać w tibie bo dawno się nie logował :/ na moją postać
Gdy zaznaczam hacked itp.... to potem wyskakuje Error że cos tam albo char jest usunięty albo długo sie na niego nei logowano co mam zrobic??

Generalnie... Sprawdz na tibi.com czy nei am zrobionych innych charow ktorych name moglbys podac wpisujac rk. Jesli nie ma a wpisujac rk to co masz i name tej postaci nie dziala to generalnie nic juz nie mozesz zrobic. ;x Jak to mowi cipsoft "You can start over" :D :)

Erwoll2 12-11-2007 13:33

Shackowali mnie plx...
 
Nie dziwie sie że miałeś hacka ;).
Pewnie nabrałeś się na coś typu "moja siostra zajebała mi 3 dychy na pacca , macie w zamian jej gołą fotke" lub "Jak sie zapiszesz na stronie www.keylogger***** i tam się zalogujesz to damy Ci free items :D.Pomyśl trochę zaczym coś sciągasz.

Jerix 12-11-2007 20:43

Recover Key: Sporo ludzi pyta się co to jest więc odpowiadam. Odszymujesz ten klucz po spersonalizowaniu konta (dostępne tylko dla posiadaczy pacca)

To nie jest tylko dla posiadaczy PACCA.8o

Dymit 23-11-2007 22:22

Schakowali mnie
 
Jak odzyskac e-mail nie pamietam jaki mialem chakneli mnie i chce odzyskac postac ale problem mam w tym ze nie pamietam czy moge go jakos odzyskac???;(

Rybzor 23-11-2007 22:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dymit (Post 1760923)
Jak odzyskac e-mail nie pamietam jaki mialem chakneli mnie i chce odzyskac postac ale problem mam w tym ze nie pamietam czy moge go jakos odzyskac???;(

Odzyskać maila się nie da, da się tylko hasło i numer, więc jeśli nie pamiętasz maila i nie posiadasz rec-keya, to po koncie.

Herbi_Oxyna 24-11-2007 10:43

@up
Hehe, ja tam nie ściągam, za duże ryzyko, że to keylogger B)

Kiumbo 24-11-2007 15:45

Bardzo przydatyny i ciekawy stosujcie sie do niego!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:59.

Powered by vBulletin 3