Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Zero Tolerancji Dla Botterow! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=144098)

Mystiquel 15-08-2007 20:09

Zero Tolerancji Dla Botterow!
 
Zero Tolerancji Dla Botterow!


O co chodzi?

Chodzi o to by znieslawic tych ktorzy uzywaja botow i udowodnic im ze niesa oni prawdziwymi rookstayerami. Moze chociaz kilkoro z tych ktorzy sie tutaj znajda skoncza z bottingiem.

Tutaj dowiecie sie co to jest bot ;)
Link

Dowody

No tak na kazdego botterea trzeba miec dowody ;)
Wystarczy ze wyslecie ze 2-3 screeny ukazujace bottera
podczas botowania. Oczywiscie filmiki sa milewidziane. Na screenach botter powinien byc zablokowany tak aby non stop stal w miejscu lub poruszal sie tylko w kilku sqm. 2-3 Screeny powinny byc zrobione w przeciagu 10-15 min by uniknac wszelkiego rodzaju oszustw :p


Lista Botterow:

Isara
[CHAR]Elite'Rookstayer[/CHAR]

Morgana
[CHAR]Auross[/CHAR]



Czarna Lista Tematu:

piotrek26111

darushu 15-08-2007 20:30

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/29228
Nick: Auross
Level: 33
Świat: Morgana.

@offtop
Ja tam myśle ze tym tematem nic nie wskuramy, bo na nich jedyną radą jest trapowanie takich. Nic wiecej niepomoze. Interwencje GM'ow raz na ruski rok, a i tak nie jest to karane odrazu kasacją konta, tylko jednak marną prowokacja w postaci bana na miesiąc.
Jednak nom duzo graczy jest com nie znają wszystkich botterów na swoim serverze i ten temat moze pomóc im w szukaniu ich i gnębieniu wszelakimi mozliwymi sposobami.

@do autora
Proponuje zrobic liste serverów i na kazdym z nich wpisać botterów, dla lepszej czytelności ;)

Rodziew On Rook 15-08-2007 22:41

Lubie gnebic takich ludzi ^^

Moze razem z Darushu pognebimy pary delikwentow ;p

Mystiquel 15-08-2007 23:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez darushu (Post 1605057)
@do autora
Proponuje zrobic liste serverów i na kazdym z nich wpisać botterów, dla lepszej czytelności ;)

Dobry Pomysl, Juz sie za to biore :p

Crool 16-08-2007 01:07

Bezsensowny temat imho -.-'..

darushu 16-08-2007 01:13

EDIT: Jeszcze jedno.
Jakbyś mógł w nicki botterów wsadzić linki przekierowujące na tibia.com
Dla pana Aurossa np.

Morgana
Nick: [CHAR]Auross[/CHAR]

Aha... nie obrazisz sie jak wrzuce nicki botterów? Do których niemam ani filmów ani SSów?
Nie chce mi sie za niektórymi gonic zeby takim fotki pstryknąć.
Już mówie:
[char]Morgana rook[/char] 66 level - cave-bot na trollach w PACC area.
[char]Guatakaa[/char] 28 level - cave-bot na bugach i spiderach w PACC area.
[char]Tric Lister[/char] 28 level - cave-bot na ratach pod Al'dee na FACC.
[char]Sletnisse[/char] 30 level - j.w.
[char]Kanio Rookslayer[/char] 27 level - j.w. (prawdopodobnie zakonczyl tą czarną robote po deadzie na bugu).

O ile nie masz nic przeciwko, ze nie ma ani SS'ów ani filmów, a jezeli tak, to moge sie tam kiedys przejsc im cos pstryknąc :)

Jest jeszcze duzo takich, jednak nie daje tu ich nicków bo 100% dowodów co do nich niemam, aczkolwiek nigdy ich na zywo na bocie nie przylapalem, jedynie com to wnioskuje z [online times] na www.pskonejott.com

Vryysas 16-08-2007 01:18

Na Isarze mamy bottera - zatacza on pętle; misie, trolle, wolfy, misie, bugi, itd
Padł on moją ofiarą kilka dni temu... zdjęcia znajdziecie w albumie, Nick bottera Elite'Rookstayer

Mystiquel 16-08-2007 12:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez darushu (Post 1605448)
EDIT:

O ile nie masz nic przeciwko, ze nie ma ani SS'ów ani filmów, a jezeli tak, to moge sie tam kiedys przejsc im cos pstryknąc :)


Niemoge umiescic nickow tych botterow poniewaz niemam dowodow :(
Przykro mi ale jak bym umiescil ich na liscie, to odrazu wielu ludzi zaczelo by komentowac temat w negatywny sposub.
Prosze o wyrozumialosc...

piotrek26111 17-08-2007 23:00

Cytuj:

Chodzi o to by znieslawic tych ktorzy uzywaja botow i udowodnic im ze niesa oni prawdziwymi rookstayerami.
Zniesławić. Rotfl. Pokaż mi botera ktory by sie tym przejmował. Prawdziwy rookstayer to osoba ktora zostaje na rooku w celu rozwikłania wszystkich jego tajemnic. Nie jest to równoznaczne z tym ze expi sam bo moze wbic lvl na bocie i dopiero potem sie tym zajac. (tak jak ja)
Cytuj:

Wystarczy ze wyslecie ze 2-3 screeny ukazujace bottera
podczas botowania. Oczywiscie filmiki sa milewidziane. Na screenach botter powinien byc zablokowany tak aby non stop stal w miejscu lub poruszal sie tylko w kilku sqm. 2-3 Screeny powinny byc zrobione w przeciagu 10-15 min by uniknac wszelkiego rodzaju oszustw
Screeny i filmy, to faktycznie "mocne" dowody na uzywanie przez kogos bota. Rotfl. Do podrobienia w góra 5 minut (screen w pół minuty)
Cytuj:

Lista Botterow:

Isara
Elite'RookstayerElite'Rookstayer

Morgana
AurossAuross
Od razu się spytam czy to lista prawdziwych boterów czy też pseudo-boterów? Jesli tych pierwszych to sie nie obraze jak mnie dopiszesz do listy.

darushu 17-08-2007 23:03

@up
Nie za wysoko sie cenisz koleś?

piotrek26111 17-08-2007 23:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez darushu (Post 1608760)
@up
Nie za wysoko sie cenisz koleś?

Ja sie nie cenie wysoko, po prostu denerwuje mnie ze w dzisiejszych czasach mianem "botera" określa się 12-letnie dziecko neostrady korzystające z badziewnego TBI ktore:
a) nie sprawdza plików winhexem a potem pisze na forum ze w bocie byl wirus
b) sciaga boty z nieoficjalnych stron badz linków
c) nie umie scrackowac tibia bot ng
d) nie umie skonfigurowac nawet najprostszej tibii auto gdyz nie zna jezyka angielskiego
e) sciaga "boty" z "bajerami" typu "omijanie exhausted" (jak wiadomo cos takiego nie jest w ogole mozliwe)

kuba1324 18-08-2007 02:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez piotrek26111 (Post 1608773)
Ja sie nie cenie wysoko, po prostu denerwuje mnie ze w dzisiejszych czasach mianem "botera" określa się 12-letnie dziecko neostrady korzystające z badziewnego TBI ktore:
a) nie sprawdza plików winhexem a potem pisze na forum ze w bocie byl wirus
b) sciaga boty z nieoficjalnych stron badz linków
c) nie umie scrackowac tibia bot ng
d) nie umie skonfigurowac nawet najprostszej tibii auto gdyz nie zna jezyka angielskiego
e) sciaga "boty" z "bajerami" typu "omijanie exhausted" (jak wiadomo cos takiego nie jest w ogole mozliwe)

Lol, a co za różnica? Botter czy pseudo-botter. Ważne, że używa wspomagaczy...


Ps. Czekam, aż jakiś moderator straci cierpliwość i zrobi, co powinien.
Stan: Completely ignore.

lubiekasze 18-08-2007 03:04

@Piotrek
Jak to sprecyzowałeś ze rookstayer to osoba zajmująca się odkrywaniem tajemnic rook'a? Ktoś inny może zostac na rooku żeby expic i nie bedzie odkrywał zadnych tajemnic , wtedy nie bedzie on juz rookstayerem ? Bedzie zgubiony w czasoprzestrzeni miedzy mainem a rookiem :O?
Pozatym człowieku weź ty sie ogarnij. Uzywasz bota i jeszcze sie tym chwalisz? Baaa nawet jestes dumny z bycia sk**wysyńsim botterem. Chyba pomylily Ci sie fora , tibia.pl nie jest miejscem w ,którym mile widziani sa botterzy. Takie farmazony to se mozesz napisać na godnym pożałowania forum dla botterow 0o

Wyjdz i nie wracaj

@Temat
Pomysł dobry tylko trudniej z realizacja, możecie sie przyczynic do zmniejszenia sie botterskiej populacji.

piotrek26111 18-08-2007 09:47

Cytuj:

Takie farmazony to se mozesz napisać na godnym pożałowania forum dla botterow 0o
Masz na mysli torg? Na moje oko to forum dla pseudo-boterów uzywajacych TBI. Zreszta kiedys tam przeczytal w jednym z tematow ze inne boty poza TBI nie sa mile widziane. To wszystko wyjasnia. Kinderboterzy :/

Mystiquel 18-08-2007 09:55

@Piotrek26111

Po jakiego *** wogole sie odzywales?
Moze sam uzywasz botow i boisz sie ze ktos pstryknie ci fotke i nick twojej postaci bedzie kojazyl sie z oszustem? Poco ktos mial by robic fake w takiej dosc malo istotnej sprawie jak np bottowanie 9lvla? Gdybys dal mi teraz screena Rookguardian De'Bove Albo Sunrise jak bottuja to moze i bym sie zastanowil i przyjzal sie najpierw wszystkiemu a potem dodal na liste.

Kolejne dziecko wychowane przez tibia.org.pl :(

redfaction 18-08-2007 10:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez lubiekasze (Post 1609117)
Uzywasz bota i jeszcze sie tym chwalisz? Baaa nawet jestes dumny z bycia sk**wysyńsim botterem.

Cze. Używam bota i się tym chwale. Jestem z tego dumny. Z tego, że mam rl life, i nie siedzę po kilka godzin dziennie przez xy tygodni patrząc jak mój pikselek non stop expi na tym samym ;- )

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez lubiekasze (Post 1609117)
Chyba pomylily Ci sie fora , tibia.pl nie jest miejscem w ,którym mile widziani sa botterzy.

Zdziwiłbyś się, ile osób tutaj bottuje. Oj zdziwił zdziwił.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez lubiekasze (Post 1609117)
@Temat
Pomysł dobry tylko trudniej z realizacja, możecie sie przyczynic do zmniejszenia sie botterskiej populacji.

Pomysł śmieszny. Who cares? Na ratach będziesz botterów trapować?.
Taki temat nic nie da + zabiera parę kb miejsca na serverze i w bazie.
Bez sens imho.
Botterzy mają w dupie to, że są na jakiejś liście.

Tove'Rook 18-08-2007 11:28

Skoro macie to - jak ty to mówisz - w dupie, to po co się w ogóle odzywasz?

Mutilator 18-08-2007 11:36

2xUP Noob ^^

Nie umiesz grać sam to nie graj.
Nie chcesz tracić czasu na gre to też nie graj.

UWAGA!!! Dzieci ta gra nie jest obowiązkowa!!! Chcesz graj, nie chcesz, szkoda Ci czasu, nie umiesz, mama nie pozwala = nie graj! Proste?? Nie dla wszystkich...

Jak się chwalicie, że bot gra za was, to znaczy tylko tyle, że jesteście script kiddie i nic więcej czyli prościej mówiąc pospolita lama.

@down
Nie oceniaj ludzi po sobie -.-

redfaction 18-08-2007 11:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mutilator (Post 1609314)
2xUP Noob ^^

Nie umiesz grać sam to nie graj.
Nie chcesz tracić czasu na gre to też nie graj.

UWAGA!!! Dzieci ta gra nie jest obowiązkowa!!! Chcesz graj, nie chcesz, szkoda Ci czasu, nie umiesz, mama nie pozwala = nie graj! Proste?? Nie dla wszystkich...

Pragnę zwrócić uwagę na to, że nie każdego bawi sam grind. Niektórzy używają bota po to, żeby mieć potem przyjemność ze wspólnych huntów z kumplami, inni uczestniczą w warach - a jeszcze inni po prostu sprzedają konta.
'nie umiesz grać sam to nie graj' ojj, tu się można spierać.

@Tove'Rook:
Bo śmieszą nas tematy zbulwersowanych 10lvli, z których zresztą większość gdyby sama miała możliwość używania porządnego bota za darmo, bez mrugnięcia okiem by to robiła.

Piterownik 18-08-2007 11:40

Kolejny temat omg...
BOTOWAŁEM, BOTUJE I BĘDĘ BOTOWAŁ!
Sprawia mi to przyjemność i mam w dupie czy ty przez to nie możesz expić, nie możesz mnie dogonić z lvlem, lub jak sam powiedziałeś mama ci nie pozwala :<


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:36.

Powered by vBulletin 3