Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Odpowiedź na zagadki: Mino Mage / Spike Sword / Domki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=73450)

Marcin24 02-02-2008 23:46

Cytuj:

Ale przynajmniej nie jest tu powaznie jak na pogrzebie
Rozluźniasz atmosferę aż miło.

Palkair 03-02-2008 07:52

<delete this post>

Michael2204 03-02-2008 13:42

yy... wiemy...

Tylko ten teleport od minomaga tam prawdopodobnie teleportuje!:p

Vivynus 04-02-2008 19:42

Idioci
 
Teraz wam powiem cala prawde. Jestescie idiotami. ja wiem jak MOZZNA BYLO zdobyc spike sword. jestem 1 z 5 osób na pewnym servie które wiedza jak MOZNA BYLO go zrobic. A czemu nei mozna? Poniewaz questa tego zrobilo 5 osób i zaczely sie chwalic SS i GM grozac delletem konta rekwirowal im ssy. Nie chcecie nei wierzcie. Ja wiem jak to MOZNA BYLO zrobic!!!!X(X(X(X(X(

@edit1
nie ma dosc. Kazdy kto wie jak go zrobic widzi ten temat i az go korci zeby napisac cala praqwdem, ale teo ni robi bo to ma byc tajemnica NARA.

Michoss 04-02-2008 19:46

ajawidzialem jak dwuch luci robilo klest na mpeana rooku111!
ale gm zakazalim pokazywac skriny bo po drodze byla jego dziewczyna NAGO!1!1!1
ele teras nikt mi nie chce uwierzyc a je wiem rze morzna bylo zrobic klest na mpa i gwalcenie dziewczyny gmaa!!!

Marcin24 04-02-2008 20:44

Potwierdzam, z wielkim bólem serca, to co pisze Michoss. Wiemy jak zdobyć MPA na Rookgaardzie, ale GM nam zabronił mówić.

Tocallo 04-02-2008 22:29

@3up

Mwhahahahhahahahahahahahhahahahahahah
Moja pani od gegry miała rację! SPOŁECZEŃSTWO polskie popada we wtórny analfabetyzm, mwhahahahhaha

Mogłeś nic nie pisać, zamiast pisać to co napisałeś :) (wiem wiem logiczne)

;( < ze śmiechu.

JKRK 05-02-2008 17:11

up@ ej, nie czułeś notki ironi w ich wypowiedziach? ONI ROBILI TE BłęDY SPECJALNIE!X( omg...

Rafals from hell 05-02-2008 17:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vivynus (Post 1881377)
Teraz wam powiem cala prawde. Jestescie idiotami. ja wiem jak MOZZNA BYLO zdobyc spike sword. jestem 1 z 5 osób na pewnym servie które wiedza jak MOZNA BYLO go zrobic. A czemu nei mozna? Poniewaz questa tego zrobilo 5 osób i zaczely sie chwalic SS i GM grozac delletem konta rekwirowal im ssy. Nie chcecie nei wierzcie. Ja wiem jak to MOZNA BYLO zrobic!!!!X(X(X(X(X(

@edit1
nie ma dosc. Kazdy kto wie jak go zrobic widzi ten temat i az go korci zeby napisac cala praqwdem, ale teo ni robi bo to ma byc tajemnica NARA.

Nic nie wiesz, nic nie wiedziałeś, nic nie słyszałeś i jesteś idiotą. Jesteś 1 z 5 osób na tym forum, którzy mają pewnego rodzaju niedorozwój mózgowy. Nara... ;]

Dołączyłeś dzisiaj i chciałeś zabłysnąć, ale zabłysnąć głupotą możesz w występując i pokazując swoją twarz w jakimś skeczu Sz. Majewskiego ;]

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Michael2204 (Post 1878674)
yy... wiemy...

Tylko ten teleport od minomaga tam prawdopodobnie teleportuje!:p

Potwierdzam. Nawet jest to napisane w jednej z książek na Rookgaardzie ;]

Marcin24 05-02-2008 17:39

Cytuj:

Potwierdzam. Nawet jest to napisane w jednej z książek na Rookgaardzie ;]
Ale niestety teleport się "zepsuł" i nie wiadomo dokładnie czy dalej prowadzi do Mintwalin.
@down
Daj chociaż jedną sensowną teorie na owe "naprawienie".

Light-r 05-02-2008 22:23

up@
To trzeba go naprawić .... tak jak mówiłem

Gawroon7 05-02-2008 22:43

A to moze jakis tp za tymi drzwiami od 999lvl ? jest cos takiego pdobno. Zaraz mi powiedzą ""Ale MAtefausz DragOn Wielki RoSsFfAliUU Te TszWi i11!odneo!! JakimsMS MuOTkiem !1!1 ""

Marcin24 05-02-2008 22:46

Cytuj:

A to moze jakis tp za tymi drzwiami od 999lvl ? jest cos takiego pdobno.
Nie widzę żadnego powiązania między Banutą, a ogólnie chociaż Rookgaardem.

Gawroon7 05-02-2008 22:55

A myślisz że ja widzę ? Ale skoro tp jest ciapnięty to może walic wszedzie ! A moze tam po tej bramce jest jakis tp wchodzisz i widzisz....



Congratulations ! You End the Tibia !

Marcin24 05-02-2008 23:32

Cytuj:

Ale skoro tp jest ciapnięty to może walic wszedzie !
Skoro może "walić" wszędzie, to prawdopodobieństwo, że to akurat będzie Rookgaard jest bardzo, ale to bardzo małe.

Tocallo 05-02-2008 23:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gawroon7 (Post 1883514)

Congratulations ! You End the Tibia !

ahahahhahahahhahahhahahahhahahahahhahahahhahahahah hahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahah hahahahhaha

lololololololololololololololololololololololololo lolololololololololol!

Weźcie się opanujcie, bo te posty nadawały by się do księgi Guinnessa w kategorii głupota.

Gawroon7 05-02-2008 23:56

O lool, smieje sie przecież xD to niemożliwe :P A tak z ciekawosci ciekawe na czym bedzie expil taki 1k lvl :P Chyba nie dożyjemy takigo momentu ;p

Michael2204 06-02-2008 13:32

A moze gdzies na rooku ukryty jest [ITEM]Crowbar[/ITEM], tym otworzyc
kazde drzwi i okna!

Marcin24 06-02-2008 17:12

Łomem nie da się niczego otwierać, jest on jedynie bronią do walki, a nie wandalizmu.

Michael2204 06-02-2008 17:21

Każdy się zastanawia, do czego służy łom. Oczywiście można kogoś poturbować tym narzędziem, ale są znacznie szybsze i pewniejsze metody. Nie ma nic gorszego od widoku podnoszącego się( i wściekłego) osiłka, zastanawiającego się która to mucha pacnęła go po plecach. Łom stworzono do niszczenia obiektów materialnych. W tym zadaniu sprawdza się znakomicie. Zaostrzony koniec wciskasz w dowolną szczelinę a następnie odchylasz. Dalej działa za ciebie fizyka. Używając niewielkiej siły można otworzyć dowolną paczkę, drzwi albo zacinającą się skrzynkę na listy.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:54.

Powered by vBulletin 3