Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Przyszłość :) (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=225905)

mikolaj99 25-12-2009 22:40

Przyszłość :)
 
No właśnie. Co chcielibyście robić, na jakie studia pójdziecie?
Ja, jeżeli nie zmienie zainteresowania, to chcę być informatykiem i projektować strony www. Już teraz znam podstawy HTML'a :p jak ktoś również zainteresowany, to pisać na GG: 1574050, bo rzadko sprawdzam PW.

@down

Nie, przecież się ucze dopiero. Będę jeszcze rozszerzał... hmmm... wiedze.

@3down
Taaa... jasne... bo jeszcze powiem że mnie rozgryzłeś.
Temat jak kazdy inny w tym dziale: każdy się wypowiada na temat.

@4down
Tak, to mój rocznik i trochę przeszkadza mi to że nigdzie takiego nie biorą go na poważnie, ale ogólnie da się z tym żyć.

Dark Sven 25-12-2009 22:43

Chcesz być informatykiem, bo znasz podstawy HTML?

Arenthor 25-12-2009 22:45

Eh ja zamierzam iść do liceum na profil biologiczno-chemiczny, a póżniej dostać się na studia i prawować jako...hmm...genetyk?...farmaceuta?....Sam jeszcze nie wiem:p

@Up
No i co z tego, że zna tylko podstawy html? Może chce się dalej edukować w tym dziale i widzi, że go to kręci

GargoinX 25-12-2009 22:45

Wydaje mi się, że drogi mikołaju chciałeś się tylko pochwalić, że znasz "podstawy html'a".

Gierubesoen 25-12-2009 22:46

Jeśli 99 w nicku to Twój rocznik, to <japierdole & facepalm x300>

Wybieram się na prawo na UWrocławskim, ale nie wiem czy mnie nie udupią z rekrutacją dotyczącą obowiązkowej matmy na maturze ;s

A jak nie pyknie, to kurs na pilota wycieczek i cześć:D

CytrynowySorbet 25-12-2009 23:02

Co nas obchodzi, gdzie chcesz iść ty, albo kto inny? To teraz będziesz zakładał nowe tematy o swoich zachciankach? A co jak ten też się rozwinie na 50 stron, znów będziesz płakał.

Gierubesoen 25-12-2009 23:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mikolaj99 (Post 2709849)
Tak, to mój rocznik i trochę przeszkadza mi to że nigdzie takiego nie biorą go na poważnie, ale ogólnie da się z tym żyć.

A jak niby mam Cie brać na poważnie, jak ja w Twoim wieku grałem z rówieśnikami w kapsle, biłem sie z cyganami o resoraki i podglądałem dziewczyny na obozach a Ty sie łapiesz za jakieś rozkminki o studiach, litości blz

mikolaj99 25-12-2009 23:09

No to miałeś wspaniałą przeszłość o,o

Gierubesoen 25-12-2009 23:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mikolaj99 (Post 2709877)
No to miałeś wspaniałą przeszłość o,o

To się nazywa dzieciństwo, które dzisiaj skutecznie wypiera komputer i inne pierdoły które robią dzieciom whiskas z mózgu.

hoomik 25-12-2009 23:12

za moich czasow to majac 10 lat chcialo sie byc strazakami albo policjantami... coz, starzeje sie najwidoczniej.

mikolaj99 25-12-2009 23:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gierubesoen (Post 2709878)
To się nazywa dzieciństwo, które dzisiaj skutecznie wypiera komputer i inne pierdoły które robią dzieciom whiskas z mózgu.

Whiskas z mózgu to robią gry komputerowe. :p Ale nie sam komputer, chyba że spędzasz 24h przed monitorem z brzuchem wrośniętym w...
W kazdym razie da się na kompie robić coś bardziej konstruktywnego ;p

@offtop
Mój kot woli Royal Canin

GargoinX 25-12-2009 23:26

Eh... To ja mam jedynie 15 lat, a mam co wspominać, a teraz w wieku 10 lat jedyne wspomnienia to fora dyskusyjne w internecie. No ale jeśli mówisz, że temat na poważnie i jeśli to cię ciekawi, to niech będzie:
Uwielbiam angielski i karate: zamierzam studiować filologię angielską (jeśli się uda to na UMK w Toruniu) i w miarę możliwości kontynuować rozwój karate.

Gierubesoen 25-12-2009 23:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mikolaj99 (Post 2709883)
Whiskas z mózgu to robią gry komputerowe. :p Ale nie sam komputer, chyba że spędzasz 24h przed monitorem z brzuchem wrośniętym w...
W kazdym razie da się na kompie robić coś bardziej konstruktywnego ;p

Nie chrzań, często widuję taki 8-11 letnich asów w okularach grubości spodków od szklanek Jacka Danielsa, bladych jak ściana a jedyne o czym mogą gadać to komputer, gry, internet i bzykaniu dziwek w GTA. Ostatnio spytałem takiego absztyfikanta bez żadnych śladów strupów na nogach (ahh te zabawy w policjantów i złodzei i skakanie ze śmietników 'kto dalej' ) "co to jest proca?" to popatrzył się jak na debila i dalej zaczął spamować o tym jaki to on dobry w pesa nie jest, jednocześnie w realu potykając się o swoje nogi...

Koniec offtopa, temat jest o przyszłości a nie o przeszłości (nie zdziwię się jak skasują w ciągu kilku godzin)

Hovvner 25-12-2009 23:28

Internet, fucking serious bussiness :x

Żyłka 25-12-2009 23:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mikolaj
No właśnie. Co chcielibyście robić, na jakie studia pójdziecie?
Ja, jeżeli nie zmienie zainteresowania, to chcę być informatykiem i projektować strony www. Już teraz znam podstawy HTML'a

Witaj, Mikołaju!
Ja chcę zostać żołnierzem, bo z CSa nauczyłem się, jak przeładowywać kałacha i myślę, że dzięki temu mam dobry start do tego zawodu.

domin3x 26-12-2009 00:38

już teraz informatyków jest od zayebania, a co dopiero będzie za ~15 lat, gdy skończysz te studia

Oerciak 26-12-2009 00:45

O ja walę, ale offtop.

By nie być innym powiem że dołączam się do treści Gierubesoena.
Aż smutno mi się robi na ten widok i mam swoje małe przyrzeczenie, że jak będę miał dzieciaka to ograniczę mu kompa i inną elektroniczną rozrywkę, żeby pokopał piłkę, a nawet jeśli nie będzie miał z kim, to ja z nim to porobię;-P

A co do Topicu-
Nie wiem gdzie, nie mam pomysłu. Nie widzę siebie w studiach o powiązaniu z chemią choć z niej mam najlepsze oceny. Coś co mnie na prawdę interesuje- Historia- zniechęca mnie ostro ze względu na daty, a coś w czym na prawdę jestem dobry- strategie- nie ma na to studiów :-(.

Muszę coś wymyślić i to prędko, fak :-/.

hoomik 26-12-2009 01:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oerciak (Post 2709946)
A co do Topicu-
Nie wiem gdzie, nie mam pomysłu. Nie widzę siebie w studiach o powiązaniu z chemią choć z niej mam najlepsze oceny. Coś co mnie na prawdę interesuje- Historia- zniechęca mnie ostro ze względu na daty, a coś w czym na prawdę jestem dobry- strategie- nie ma na to studiów :-(.

Muszę coś wymyślić i to prędko, fak :-/.

wojsko i szkola oficerska sie klania

K.Jay 26-12-2009 01:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gierubesoen (Post 2709876)
A jak niby mam Cie brać na poważnie, jak ja w Twoim wieku grałem z rówieśnikami w kapsle, biłem sie z cyganami o resoraki i podglądałem dziewczyny na obozach a Ty sie łapiesz za jakieś rozkminki o studiach, litości blz

Signed.
@topic
Jeszcze za wcześnie. :///

K.Jay

Sey 26-12-2009 09:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gierubesoen (Post 2709896)
Nie chrzań, często widuję taki 8-11 letnich asów w okularach grubości spodków od szklanek Jacka Danielsa, bladych jak ściana a jedyne o czym mogą gadać to komputer, gry, internet i bzykaniu dziwek w GTA. Ostatnio spytałem takiego absztyfikanta bez żadnych śladów strupów na nogach (ahh te zabawy w policjantów i złodzei i skakanie ze śmietników 'kto dalej' ) "co to jest proca?" to popatrzył się jak na debila i dalej zaczął spamować o tym jaki to on dobry w pesa nie jest, jednocześnie w realu potykając się o swoje nogi...

Koniec offtopa, temat jest o przyszłości a nie o przeszłości (nie zdziwię się jak skasują w ciągu kilku godzin)

100% poparcia ;). Wspomnienia łapią, w bawienie sie w chowanego, skakanie z huśtawek, strzelanie "pukawkami" z jarzębiną, ehh te czasy ...
A teraz to dzieciaki jedynie komputer, a piłkę nożną to widzieli jedynie w FIFIE.. Takie pokolenie, lepiej popłaszczyć dupę w domu, niż wyjść na osiedle z kumplami pokopać piłkę za gówniarza, bo poźniej na to czasu juz nie będzie...
Ciekawi mnie, jak taki typek w przyszłości by obronił swoją panne w razie czego :). 0 jakiegoś doświadczenia, sprawności, typowe drewno... I jak kobieta by sie miała z nim czuć bezpiecznie, czym jej zaimponuje ? "Przeszedłem 30x GTA na czas"? :confused:


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:17.

Powered by vBulletin 3