Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Old-lajv.xt.pl (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=72225)

TehRegent 08-04-2006 21:33

Old-lajv.xt.pl
 
Witajcie.

Dostałem pozwolenie na ten temat od Droma ( kto nie wierzy mogę umieścić rozmowę z gg).

Nazywam się Bartek, lecz wszyscy znają mnie jako Rege-N-tuS lub prościej mówiąc Rege :). Ten temat tworzę z myślą o ogłoszeniu jakim jest powstanie forum internetowego, zajmującego się grami, muzyką, twórczością własną (opka, wiersze, rysunki) ogólniej, prawie że o wszystkim.
Forum jest stosunkowo młode, a jego pierwsza wersja powstała rok temu i się przyjęła, zwracam się z prośbą o Waszą pomoc w zmienianiu go na coraz to lepsze miejsce zabawy, informacji i spotkań towa...znaczy..nawiązywaniu nowych znajomości :). Z kadrą moderatorską łączą mnie stosunki koleżeńskie, z pewnością kojarzycie ich z forum, m.in. Iron Guridan, Rylek, ]v[ichal i Ville Vallo. Pytacie się jak możecie nam pomóc? Otóż wystarczy się zarejestrować i od czasu do czasu pisać na różne ciekawe tematy.
Forum stoi na płatnym choć niezbyt lubianym serwerze boo.pl.

Tak więc jeśli chcecie porozmawiać na różne tematy związane z tematyką forum serdzecznie zapraszam pod adres:

http://www.old-lajv.xt.pl

Dziękuje za uwagę i mam nadzieje do zobaczenia na forum :)

PS. Bliższe informacje? Zapraszamy na kanał irc naszego forum #old-lajv w sieci Quakenet.

Ryan 08-04-2006 21:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rege-N-tuS
prawie że o wszystkim.

dziekuje, postoje.

TehRegent 08-04-2006 22:07

@up

Dobra przyznam się przesadziłem troszku :P

Adner 09-04-2006 11:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rege-N-tuS
@up

Dobra przyznam się przesadziłem troszku :P

Nie przesadziłeś, jest tam wszystko - od rapu przez poezję do przygodówek. A jak powszechnie wiadomo, takie fora racji bytu nie mają - szczególnie przez niesamowicie wysoki poziom merytoryczny na nich panujący(patrz fora onetu, wp i o2):P

A i theme jest nienajładniejszy;p o emotikonach http://img147.imageshack.us/img147/5339/anger3kw.png nie wspominając.

Gromnjir 09-04-2006 14:45

Za dużo działów, chłopaki.

Ryłek 09-04-2006 15:56

Spoko. Pewnie się usunie w końcu te nieuczęszczane. :p

B4k4 09-04-2006 16:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ryłek
Spoko. Pewnie się usunie w końcu te nieuczęszczane. :p

czyli zapowiada sie, ze wszystkie he, he...

TehRegent 09-04-2006 16:43

@up

Byles? Widziales? Ostatnio coraz wiecej sie na forum dzieje.

@Modki.

Zamknijcie temat, ale nie usuwac!

Polinik 09-04-2006 16:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rege-N-tuS
@Modki.
Zamknijcie temat, ale nie usuwac!

Zamknac? Czemu? Boisz sie krytyki?

TehRegent 09-04-2006 17:03

@Polin

Nie nie boje sie, bo juz ja wiele razy otrzymywalem. Ten temat mial byc odrazu zamkniety, mial byc tylko tak dla reklamy. Wkoncu moga mnie krytykowac na forum, ktorego adres umiescilem, prawda?

Antyhak 09-04-2006 17:08

Prawda!!!!

]v[ichal 09-04-2006 21:58

Nad tym właśnie ubolewam. Zbyt szeroka gama tematyczna ;). Ale to sie niedługo spiłuje, mówie wam ;). A nawet w głowie mam już zalążki pomysłów...także nie bójcie sie ;). Ale to wkrótce ;).

Iron 20-05-2006 23:33

Piszę nowego posta ponieważ na forum można zauważyć zmiany.Admin usunął dział gry ponieważ bardziej zawadzał i nie było z niego żadnego pożytku.Zostały dodane nowe działy Kino i Książka gdzie możecie dyskutować do woli:) Zapraszam do rejestracji.Sorx że wyciągam temat z archiwum:D

TehRegent 21-05-2006 14:36

Tak jak powiedział ]v[ichal stało się.

Forum zmieniło tematykę na kulturalno- twórczościową. O co chodzi zapytacie, a no właśnie oto, że teraz tematem będą dyskusje o rzeczach związanych z kulturą, czyli np. kinowe i literackie recenzje, stare propozycje które lubicie. Drugim zalążkiem jest już coś co było, czyli wasza twórczość. Macie zespół? Piszecie coś? A może alent plastyczny? Wszystkich was serdecznie zapraszamy. Adres pozostał http://www.old-lajv.xt.pl

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy,

Old-lajv Mod Team.

Ryłek 21-05-2006 15:27

Na początku miała być sama twórczość, ale jak powiedziałem - niektórzy nie mają talentu.
/me w tym momencie wskazuje na siebie

Walekifa 21-05-2006 18:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rege-N-tuS
Z kadrą moderatorską łączą mnie stosunki koleżeńskie, z pewnością kojarzycie ich z forum, m.in. Iron Guridan, Rylek, ]v[ichal i Ville Vallo.

Trzeba to było dać na forum MM a nie do owion'a :]


A co do samego forum to troche bez sensu.Jest to kolejne zwykłe forum o wszystkim,jakich tysiąc. Przecież tak samo możecie pisać sobie tutaj,więc nie widze powodu by się w takie coś bawkać. No ale jak chcecie,jak dla mnie to jest pomysł z pierwszego podniecenia,i za miesiąc-dwa już nikt nie będzie tam pisać.

]v[ichal 22-05-2006 16:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Walekifa
Trzeba to było dać na forum MM a nie do owion'a :]

Przeproś i wyjdz. A tak pozatym, to co ma Iron Guridan wspolnego z MM?

Aval'yah 22-05-2006 16:45

o lol, ile działów ;d
Mówił wam ktoś, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego?
Jaki sens jest dzielenie działu Kino na np. "Babskie filmy"? ;s
Sorry, ale IMO to będzie kolejne bezsensowne forum na którym na którym pisze pare osób- takie bardziej rozbudowane Gadu-gadu :p

Walekifa 22-05-2006 21:34

@ Michał

Nie wiem :p Ale jakoś tak odbieram tę reklame bardziej do waszych kumpli i przyjaznych userów,niż ogólnie do tibi.pl

]v[ichal 22-05-2006 22:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Walekifa
@ Michał

Nie wiem :p Ale jakoś tak odbieram tę reklame bardziej do waszych kumpli i przyjaznych userów,niż ogólnie do tibi.pl

Jak nie wiesz, to milcz. A to jak odbierasz reklame nie musi pokrywać się z tym jak jest w rzeczywistości, także jezeli chcesz z tego tematu zrobic kolejną kłótnie MM vs reszta świata, to juz powiedzialem : lepiej bedzie jak wyjdziesz. Tylko kolejne ostrzezenie do kolekcji, a tych btw. masz już liczną ;).


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:54.

Powered by vBulletin 3