Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Furry (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=234950)

milano8 21-01-2011 00:33

lubie trollowac i rozpoczynac flejmy ;) Ale ciesze sie ze przynajmniej ktos troche podziela moje zdanie. Furry jest gorszym shitem niz jakiekolwiek najgorsze japonskie anime (remember that biaaaaczes !!! Japonskie, nie zadne tam chinolskie).

Kambr 21-01-2011 01:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2798191)
Ale to nie stereotyp. Furry to _jest_ fetysz. Do tego wyjątkowo chory.

Też tak mi się wydawało, ale autor tematu podał link do artykułu w którym napisane jest:
Cytuj:

Nie da się ukryć, że niektórzy podchodzą do Furry jako formy spełnienia seksualnego, swoisty fetysz. Jednak można uznać takie zjawisko jako małą część całej „problematyki" – to nie jest (wbrew pozorom) grupa dewiantów seksualnych, choć i tacy się zdarzają, o czym może dalej .
A że nie znam się na temacie, wolałem sądów na temat czy to fetysz, czy ideologia nie wydawać.

Arcan 21-01-2011 03:22

Przeciwnicy powiedzą, że fetysz, zwolennicy że ideologia. Ten temat wygląda jak niektóre wątki muzyczne, które po paru postach już zamieniają się we flame.

Do autora tematu:
Zakładając taki temat na forum tibii, nie spodziewaj się rozmowy na poziomie. To nie miejsce na rozmowy światopoglądowe, kiedy większość użytkowników woli napisać "to jest chore", niż wdawać się w dyskusję.

Lasooch 21-01-2011 12:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arcan (Post 2798208)
Zakładając taki temat na forum tibii, nie spodziewaj się rozmowy na poziomie. To nie miejsce na rozmowy światopoglądowe, kiedy większość użytkowników woli napisać "to jest chore", niż wdawać się w dyskusję.

"Rozmowy światopoglądowe" o furry? Nie wiem, czy to jakiś sophisticated trolling, czy po prostu nie wiesz o czym mówisz ; )

Arcan 21-01-2011 16:36

Dobrze wiem o czym piszę. Każda społeczność inaczej postrzega świat, stąd też wymiany spostrzeżeń możemy nazwać rozmowami światopoglądowymi. Pewnie większość wypowiadających się w tym temacie słyszało o furry jedynie z artykułu podanego przez autora lub 4chana. Do tego autor przytacza najbardziej kontrowersyjny temat nawet u futrzaków - zoofilię (do której tolerancji nie można porównywać z tolerancją do osób homo, bo homo to orientacja, zoofilia to dewiacja seksualna). Trudno po czymś takim o jakąś normalną rozmowę na temat furry.

milano8 21-01-2011 20:46

noi zaczyna sie gadka szmatka po "naukowemu"

Kambr 21-01-2011 21:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez milano8 (Post 2798342)
noi zaczyna sie gadka szmatka po "naukowemu"

Panie Milano, jak nie ma słowa "ziom", albo "kurwa" w każdym zdaniu to nie jest to od razu "naukowa" maniera ;)

Ameriov 22-01-2011 00:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vasudanin (Post 2798123)
Jak dla mnie to cały ten temat to jedna, głupia prowokacja, o.

Powiedział królik w temacie o Furry.

Duch Niespokojny 22-01-2011 00:49

Tolerancja tolerancją, ale zoofilów należy wieszać na drzewach. Albo przynajmniej kastrować. Wykorzystywanie seksualne jakiejkolwiek istoty, która nie jest w stanie wyrazić na to w pełni świadomej zgody, to jedno z największych sk******ństw, jakich można się dopuścić.

Gangrel 22-01-2011 03:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 2798383)
Tolerancja tolerancją, ale zoofilów należy wieszać na drzewach. Albo przynajmniej kastrować. Wykorzystywanie seksualne jakiejkolwiek istoty, która nie jest w stanie wyrazić na to w pełni świadomej zgody, to jedno z największych sk******ństw, jakich można się dopuścić.

Co jeszcze nie upoważnia do deprecjacji różnych furrystów i innych takich. Dlatego temat zoofilli jest tu dygresją, żeby nie powiedzieć flame'em.

Przypominam o zachowaniu kultury. Nie macie 5 lat, żeby zasłyszaną na ulicy "kurwę" powtarzać radośnie jak wierszyk z przedszkola. Przejawy chamstwa będę karał surowo, gwoli sprawiedliwości dziejowej oraz redukcji stresu przedsesyjnego. KPW?

ponczus 22-01-2011 11:05

Cytuj:

gwoli sprawiedliwości dziejowej oraz redukcji stresu przedsesyjnego. KPW?
Rotfl a za moich czasów to się zwyczajnie piło .... Ehh ta młodzież.


Jak sobie tak pomyślę, że ktoś mógłby mieć fantazje na temat Big Birda z ulicy sezamkowej (chociaż to nie furuzym a featheryzm chyba), to czuję się co najmniej niekomfortowo.

spider-bialystok 22-01-2011 14:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny (Post 2798383)
Tolerancja tolerancją, ale zoofilów należy wieszać na drzewach. Albo przynajmniej kastrować. Wykorzystywanie seksualne jakiejkolwiek istoty, która nie jest w stanie wyrazić na to w pełni świadomej zgody, to jedno z największych sk******ństw, jakich można się dopuścić.

Zabijac mozna, zjadac mozna, ale za gwalcenie zwierzat wieszac chcesz?:D


Ale wracajac do glownego tematu, bycie gejem i zoofilem przebierajacym sie za zwierze futerkowe, toz to jest tragedia zyciowa:D

Vasudanin 22-01-2011 15:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez spider-bialystok (Post 2798460)
Zabijac mozna, zjadac mozna, ale za gwalcenie zwierzat wieszac chcesz?:D

Widzisz coś dziwnego w takim rozumowaniu? ; o

spider-bialystok 22-01-2011 15:29

Oprocz tego, ze zoofilia ma znikoma szkodliwosc dla spoleczenstwa (jedynie zagrozenie jakimis chorobami) to i z punktu widzenia krowy czy konia lepiej byc zgwalconym niz zabitym i zjedzonym, zwlaszcza ze takie zwierze nie odbiera gwaltu tak jak czlowiek.

milano8 22-01-2011 16:51

chcialem poprosic jakiegos modka o zamkniecie tematu, ale widze ze sami modkowie flejmuja. To nie pozostalo mi nic wiecej jak wyjsc i zamknac drzwi po sobie. Uwaga niech nikt przez nie nieprzechodzi

Vasudanin 22-01-2011 21:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez spider-bialystok (Post 2798470)
Oprocz tego, ze zoofilia ma znikoma szkodliwosc dla spoleczenstwa (jedynie zagrozenie jakimis chorobami) to i z punktu widzenia krowy czy konia lepiej byc zgwalconym niz zabitym i zjedzonym, zwlaszcza ze takie zwierze nie odbiera gwaltu tak jak czlowiek.

Czyli dla Ciebie to mniejsze zło to zgwałcenie krowy, a nie zjedzenie jej?

Hakuoh 22-01-2011 21:32

Spotkalem sie z paroma takimi przypadkami i twierdze jedno - bleh. Taka forma podniecania sie jest dla mnie nie z tej planety.

spider-bialystok 22-01-2011 21:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vasudanin (Post 2798520)
Czyli dla Ciebie to mniejsze zło to zgwałcenie krowy, a nie zjedzenie jej?

Z punktu wiedzenia krowy - tak.

Duch Niespokojny 22-01-2011 22:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez spider-bialystok (Post 2798470)
Oprocz tego, ze zoofilia ma znikoma szkodliwosc dla spoleczenstwa (jedynie zagrozenie jakimis chorobami) to i z punktu widzenia krowy czy konia lepiej byc zgwalconym niz zabitym i zjedzonym, zwlaszcza ze takie zwierze nie odbiera gwaltu tak jak czlowiek.

Nie wiem, skąd wiesz, jak to odbiera zwierzę, ale ja bym wolał być zabity niż zgwałcony.

Niecny_Rozbojnik 22-01-2011 22:21

Ale się burza rozpętała, hęę.

Dziwie się wam, że sądzicie, że zoofil który nie krzywdzi podczas wiadomych czynności swojego zwierzaka jest gorszy od np. takich ludzi którzy zabijają swoje zwierzęta, bo im się znudziły.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:42.

Powered by vBulletin 3