Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Oficjalny temat o wojnie II (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=172587)

Eti 26-04-2008 04:40

Oficjalny temat o wojnie II
 
Ze względu zamkniecia starego tematu pora otworzyc nowy.

Gimlos 26-04-2008 09:06

O slusznosci zamkniecia poprzedniego tematu swiadczy juz nawet poczatek tego - w pierwszych 5 postach ani jeden nie nawiazal do wojny na Arcanii. Od teraz kazdy nastepny post nie na temat bedzie karany. Enjoy

AlusDavi 26-04-2008 10:57

xD
 
Dajcie jakieś filmy z ostatnich akcji bo turek coś przestał dodawać.

Ineter wyrównuje fragi powoli.

Eizix 26-04-2008 11:02

hahahhahaha modek was zownowal

Thuygioshok 26-04-2008 11:18

zajebiemy cie na azurze pionie !

@topic
fajnos wojnos

Colmar 26-04-2008 11:22

no walcza walcza chlopaki ;)

Foni 26-04-2008 16:24

trzeba jakis open zrobic ;/ my czekamy na akcje z waszej strony i liczymy, ze wyciagniemy was na otwarte pole, zeby sie pobawic.. uwierzcie mi nic bardziej nudnego niz czekanie na akcje albo stackowanie ;/ prawdziwy open to jet TO :>

p.s. my tu jestesmy dla modow a nie modzi dla nas. zbanuj wszystkich co pisza offtopic. wyniesiemy sie z forum.. uuuu

btw jak ci sie moj ps nie podoba to sobie to do sygnaturki z checia wrzuce

edit: twoj post nie wiaze sie nic a nic z wojna. (Regulamin pkt 3.6. - Pisz na temat)

skarabeusz323 26-04-2008 18:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Foni (Post 2024520)
trzeba jakis open zrobic ;/ my czekamy na akcje z waszej strony i liczymy, ze wyciagniemy was na otwarte pole, zeby sie pobawic.. uwierzcie mi nic bardziej nudnego niz czekanie na akcje albo stackowanie ;/ prawdziwy open to jet TO :>

p.s. my tu jestesmy dla modow a nie modzi dla nas. zbanuj wszystkich co pisza offtopic. wyniesiemy sie z forum.. uuuu

btw jak ci sie moj ps nie podoba to sobie to do sygnaturki z checia wrzuce

edit: twoj post nie wiaze sie nic a nic z wojna. (Regulamin pkt 3.6. - Pisz na temat)

znowu wam kumple z kas tam nabijal fragi i bedziecie kozaczyc na forum

Foni 26-04-2008 19:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez skarabeusz323 (Post 2024709)
znowu wam kumple z kas tam nabijal fragi i bedziecie kozaczyc na forum

2 rzeczy do ciebie.

1. ja nie wbijam fragow bo jestem knight. tak na prawde to ludzie z hiberny maja tu wlasne chary rozstawione po calej pustyni i widzac obie armie steruja nasza, mowiac gdzie mamy sie teraz skierowac. a tak w ogole to sie dziwie, ze mnie nikt o share'owanie postaci nie podsylal do GMa.. przeciez jak jakis low lvl sie mnie pyta czy pl? to zaprzeczam...

2. sprawdz sobie regulamin forum pkt 3.7.

Bartholomew 26-04-2008 19:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Foni (Post 2024520)
trzeba jakis open zrobic ;/ my czekamy na akcje z waszej strony i liczymy, ze wyciagniemy was na otwarte pole, zeby sie pobawic.. uwierzcie mi nic bardziej nudnego niz czekanie na akcje albo stackowanie ;/ prawdziwy open to jet TO :>

p.s. my tu jestesmy dla modow a nie modzi dla nas. zbanuj wszystkich co pisza offtopic. wyniesiemy sie z forum.. uuuu

btw jak ci sie moj ps nie podoba to sobie to do sygnaturki z checia wrzuce

edit: twoj post nie wiaze sie nic a nic z wojna. (Regulamin pkt 3.6. - Pisz na temat)

jeszcze zebys to Ty gral na tym charze podczas OB ;s

kamsz 26-04-2008 20:58

to kiedy mnie zaczniecie pingowac, koledzy z LR? bo straszyc na gg to kazdy gowniarz potrafi

Koszyk 26-04-2008 21:17

******** 20:16:22
kazdy z waszej gildii jest zmuszony zaplacic od 500k do 1kk


Hmm, mam sie juz bac?

Medivh Shady 26-04-2008 21:19

lol normalnie zal !! 500k bo zaczniemy pingowac was na open i expowiskach . Pokazujecie swoja bezradnosc na tej wojnie ;P ,

zreszta pingujcie mnie dowoli xD

a tak btw
20:39 You advanced from Level 87 to Level 88. tak wiec fonrar niedlugo pobiegam sobie kims na akcjach :>

widze ze Gimlos ownuje was wszystkich pokolei xD

Carlito7 26-04-2008 21:40

Z cyklu pytań kilka do...
 
Pare pytan odnosnie Fosfika - mial ostatnio hacka czy nie?
jesli tak >>
-nie hacknal go czasem Alfonso?
-odzyskal chara?

Kim do cholery jest jakis Ali, ktoremu (z tego co wyczytalem) Alfonso zrobil wielka bube?


ps
nie zebym sie szczegolne podniecal historia tego chara, ale zaintrygowal mnie temat na arcanijskim boardzie o wszystko mowiacym tytule "you", a fosa sie tam udziela sporo

Koszyk 26-04-2008 21:50

Ali - Obecny Fosfik.

Alfonso - stary owner Fosfika, 'hacknal' go recoverem ale oddal mu postac bo mial 'wyrzuty sumienia'.

gigoro 26-04-2008 21:59

Moim zdaniem juz te wszystkie dzialania spowodowane wojna zachodza zbyt daleko, delete'y, hacki, grozby pingowania...


Eh...

Picinhoxs 26-04-2008 22:03

Elo pici czuwa

Smokuu 27-04-2008 00:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Medivh Shady (Post 2025204)
lol normalnie zal !! 500k bo zaczniemy pingowac was na open i expowiskach . Pokazujecie swoja bezradnosc na tej wojnie ;P ,

lól trzeba jakos sobie radzic, skoro tylko co potraficie to stanie na 1sqm i combowanie przez bota ;o , to raczej wy jestescie bezradani w tej wojnie ;>

Faytah 27-04-2008 00:52

"U Killed friend of friend of friend noobchar pay in 5 minutes or hunted" rotfl dnia

Koszyk 27-04-2008 01:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Smokuu (Post 2025612)
lól trzeba jakos sobie radzic, skoro tylko co potraficie to stanie na 1sqm i combowanie przez bota ;o , to raczej wy jestescie bezradani w tej wojnie ;>

zle na tym wychodza? doganiaja LR we fragach wiec to raczje nie bezradnosc :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:53.

Powered by vBulletin 3