Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Torrent a przeglądarka internetowa? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=228303)

Gonzo 24-02-2010 11:58

Torrent a przeglądarka internetowa?
 
Witam, mam pytanie do użytkowników tego forum, ponieważ jak mniemam Torrent wśród Was jest bardzo popularny.

A więc mam następujący problem - używałem BitComet przez długi czas, ale zawsze miałem problem z tym, że gdy BitComet był włączony nie mogłem korzystać z żadnej przeglądarki internetowej. Tak samo było do 10 minut po wyłączeniu klienta sieci Torrent. Myślałem, że to wina BitComet'a, ale zainstalowałem Azureus'a, i przy nim też mam ten sam problem. Mój system operacyjny to Windows Vista, 32-bitowy, SP1.

Czy ktoś jest w stanie pomóc mi rozwiązać ten oto problem?

Rybzor 24-02-2010 12:17

Sure thing!

http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=126449

Gonzo 24-02-2010 18:08

Jak już chcesz być pseudo-cwany to bardziej http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=15500.

Rybzor 24-02-2010 18:32

Chyba trochę sfailowałeś, bo tamten temat jest ściśle związany z grami. Jeżeli będziesz na przyszłość chciał być bardziej-cwany niż ja (co jest ultratrudne), to przeczytaj chociaż pierwsze zdanie pierwszego posta tematu, do którego wklejasz linka.

Cytuj:

Kiedyś, chyba w CD Action był taki dział "pomocna dłoń", domyślam się iż wielu użytkowników tego forum gra w inne gry niż tibia. Ten dział przeznaczony jest na pomocy, nie technicznej, pomocy w grze. Oczywiście wszystkie gry oprócz Tibii ; ).
W temacie do którego zaś podałem linka wyżej, czytamy:
Cytuj:

Temat powstał aby zredukować masę zbędnych tematów, dot. oprogramowania, sprzętu, etc.
Wątek uważam za wyczerpany.

Gonzo 24-02-2010 21:53

Racja, nie doczytałem. Co nie zmienia faktu, że jeśli nie masz nic do powiedzenia, to po prostu nie pisz, bo linkami do innych tematów to możesz sobie wypchać okrężnicę.

R.R. 24-02-2010 22:11

Może spróbuj ściągać przez Operę, przecież posiada wbudowany klient torrent. Jeżeli to nie zadziała, to nie mam pomysłu. ;d

Edwardo 24-02-2010 22:14

A używałeś uTorrenta?

Ghernie 24-02-2010 23:07

@Up
Signed. Spróbuj uTorrenta, jeśli nie podziała, to możesz się załamać (;))

Gonzo 24-02-2010 23:35

Z uTorrent działa bez problemu, dzięki wielkie. :)

Edwardo 25-02-2010 00:26

Ściągaj i seeduj xD

Pandabear 25-02-2010 00:51

Głupie gnoje, kupować orydzinale a nie torrenty... Rozumiem , ze płyta kosztuje ale jest coś takiego jak itunes itp itd. Eh dzieci :(X(

Lord Dreathan 25-02-2010 01:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pandabear (Post 2736539)
Głupie gnoje, kupować orydzinale a nie torrenty... Rozumiem , ze płyta kosztuje ale jest coś takiego jak itunes itp itd. Eh dzieci :(X(

WYPRASZAM SOBIE. Ja tylko sciagam legalne pliki przez p2p. W zyciu bym nie pomyslal zeby sciagac nielegalne pliki, a co dopiero uzyc do tego sieci p2p. :)

Tompior 25-02-2010 09:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pandabear (Post 2736539)
Głupie gnoje, kupować orydzinale a nie torrenty... Rozumiem , ze płyta kosztuje ale jest coś takiego jak itunes itp itd. Eh dzieci :(X(

Co do torrentow - zgoda. Nie uzywajcie bo podczas sciagania rowniez udostepniacie (co jest juz nielegalne).
A co do sciaganie muzyki z sieci:
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Prawo autorskie (ustawa)
Art. 23.
1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego.

I tyle w tym temacie.

@topic: Ryba ma racje. Twoj problem powinien znalezc sie w temacie przyklejonym.

Litawor 25-02-2010 16:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tompior (Post 2736582)
Co do torrentow - zgoda. Nie uzywajcie bo podczas sciagania rowniez udostepniacie (co jest juz nielegalne).

Co za różnica, czy legalne, czy nie? To kwestia uczciwości, a nie bycie chronionym przez głupie prawo.

A jak już się ściąga, to chyba wypadałoby udostępnić innym.

Gelt 25-02-2010 19:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pandabear (Post 2736539)
Głupie gnoje, kupować orydzinale a nie torrenty... Rozumiem , ze płyta kosztuje ale jest coś takiego jak itunes itp itd. Eh dzieci :(X(

To iTunes Store działa w Polsce?: o

Tompior 25-02-2010 20:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Litawor (Post 2736675)
Co za różnica, czy legalne, czy nie? To kwestia uczciwości, a nie bycie chronionym przez głupie prawo.

A jak już się ściąga, to chyba wypadałoby udostępnić innym.

Jak to, co to za różnica? Jak jest legalne, to mogę to robić. I nie obchodzi mnie zdanie Kazika, czy innego artysty.
A co do kwestii uczciwości - z punktu widzenia prawnego, jestem uczciwy. Z punktu widzenia moralnego - również. Ogólnie przyjętą normą postępowania w Polsce jest masowe ściąganie utworów audiowizualnych z internetu i nie zostanę za to przez nikogo potępiony (po za paroma wyjątkami).

A co do udostępniania innym - niech robią to osoby, które lubią zarabiać kasę z uploadowania na różnych serwerach hostingowych. Najwidoczniej, nie boją się ZAiKSu i nie straszne im kary pieniężne bądź (i) pozbawienia wolności.

Ghernie 25-02-2010 20:56

Ja dalej tęsknię za Odsiebie.

Litawor 25-02-2010 22:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tompior (Post 2736745)
Jak to, co to za różnica? Jak jest legalne, to mogę to robić. I nie obchodzi mnie zdanie Kazika, czy innego artysty.

Prawo się zmienia i nie jest wyznacznikiem tego, co dobre bądź uczciwe. Czy opozycja w PRL była nieuczciwa (ogólnie, bo poszczególni jej członkowie mogli być w pewnych sytuacjach)?

Cytuj:

A co do kwestii uczciwości - z punktu widzenia prawnego, jestem uczciwy.
A ja jestem nieuczciwy, bo posiadam narkotyki. Prawo z uczciwością (szerzej definiowaną, bo oczywiście możesz ją na swoje potrzeby zawęzić do "postępowania zgodnie z prawem") czy etycznym postępowaniem ma niewiele wspólnego. Ot, zbiega się w niektórych miejscach.

Cytuj:

Z punktu widzenia moralnego - również. Ogólnie przyjętą normą postępowania w Polsce jest masowe ściąganie utworów audiowizualnych z internetu i nie zostanę za to przez nikogo potępiony (po za paroma wyjątkami).
Czy te dwa zdania jakoś się ze sobą łączą?

Cytuj:

A co do udostępniania innym - niech robią to osoby, które lubią zarabiać kasę z uploadowania na różnych serwerach hostingowych. Najwidoczniej, nie boją się ZAiKSu i nie straszne im kary pieniężne bądź (i) pozbawienia wolności.
A ja wolę robić to nieodpłatnie z dobrej woli, tak jak korzystam z dobrej woli innych ściągając seedowane przez nich torrenty. Kwestia spojrzenia na świat.

Rybzor 25-02-2010 23:01

Bosh, mało mieliście tematów o piractwie, że nawet tu musicie sobie o tym pooftopować? ;)

Gelt 25-02-2010 23:47

Ratio: 2.458 Wysłałeś: 357.07 GB Pobrałeś: 145.30 GB Aktywne torrenty: Torrents seeding 25 Torrents leeching 2

:cup:


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:48.

Powered by vBulletin 3