Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

Kolesianka 03-10-2008 17:23

oho ale sie dyskusja rozwinęła :D

Picinhoxs 03-10-2008 17:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2284635)
kk pisanie do komus siemka znajc go rok to lickowanie gromkie brawa felix ;]co prawda slowa Natii i Kolesianki maja w sobie sporo racji ale nie w odniesieniu do osob typu Sarameya.

powiedzial bemo co zna dziewczyny tylko z redtuba,no ale ofc nie wspomnisz przy tym jak to ty sie kozacki zrobiles po dojsciu do tej gildii supportu,albo jak wywolales wojne tylko dlatego ze ludzie mieli ci pomoc gdyby tobie wojna byla wypowiedziana,no ale latwo jest kogos objechac,trudniej obiektywnie ocenic samego siebie

Znam pare dziewczyn co graja w tibie i jak bobek pisze sarameya jedyna normalna dyda od wczoraj mnie wyzywa od retardow etc. nie dosc rozdaja kurwa ludziom z dupy passy na serverach ventach [ajgor to debil btw]
dyda siedzi sobie na channelu z jakims debilem co zaczal mnie wyzywac i lolusia razem z fenlym od szmat dziwek ja go od kur**wiklaka a ona po mnie wiec hejjjjjjj , zrodlo zla ? Calis flam?

Edit: Bemko wbij na narozie i daj troche cc bo medzio ma banna ;s albo troche bp gmp

bemo 03-10-2008 17:32

aa prze bana masz k nvm zara wbije

bemo 03-10-2008 17:34

nie wbije jednak bo nie bd instalowal 8.22
napisz do mnie szybko na gg

Faytah 03-10-2008 17:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez bemo (Post 2284774)
przeciez ja nie mowie o :* ;s
co do rozmawiania o tym na forum, ktos dal temat ja tylko wypowiadam wlasna opinie...(jak i w 100% sluszna)

haha masz niskie mniemanie o sobie ;D no ale wracajac do Sarameyi,to ona tak sie sklada ze gada i z 8 lvlem i 15 zarowno jak i z wyzszymi,wg. ciebie komunikatywnosc=wlazenie w keko to naprawde jestes juz przegiety :P

Thuygioshok 03-10-2008 18:00

Cytuj:

(ta czesc tyczy sie thugiegoxD)
jakbyto nie bylo o mnie to bym napisal 'nazywaj rzeczy po imieniu, felixa*' xdddddddddddddddddddd

a co do venta to juz ci dzis tluamczylem ze to ty jestes prowodyrem klotni xDDDDDDDDDDDD ja sie tylko bronie :<

Nattii 03-10-2008 18:12

Z góry zaznaczam, że mówię ogólnie :P


Każdy ma prawo do własnej opinii. Jeśli ja widzę osobę biegającą po depo i zagadującą wszystkich, próbującą nawiązać rozmowę itp to sorry, to licking a nie komunikatywność. No ale fakt faktem, jestem pewna że lubicie jak się wam liże, więc zrozumiałe że nie macie na co narzekać ;ppp

Mlodzieniaszek 03-10-2008 18:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nattii (Post 2284680)
Fayter, wiesz, że Cię lubię :P ale akurat tym razem się z Tobą nie zgodzę. Mentalność dziewczyn? Chyba mentalność lodziarek. Też jestem dziewczyną a nie jestem taka jak one. Dziś nawet zapytałam Pephiego czy mu kiedyś lizałam xDDD żeby się upewnić jaką mam opinię ;d;d;d;d; Są 2 typy dziewczyn, jedne są prawdziwe, inne są szmaciarkami, które za lvl i możliwość grania zrobią wszystko, taka jest prawda i tak jest na każdym serwerze. W tibii dziewczyna ma 2 drogi żeby się wybić. Wiadomo że nam łatwiej się "ustawić" bo faceci tu (bez obrazy) są czasem lekko mm, podekscytowani jak widzą że laska gra. Pytanie tylko czy lepiej jest samej sobie wszystko wywalczyć, czy może iść na łatwiznę, podlizywać się wszystkim i błagać o pro, co nie jest trudne, bo wielu z was nietrudno omotać.

Spozniony zaplon, ale napisze cos bo mnie korci.

Nie dziw sie ze tak jest bo wiekszosc tych 'hlvli" to sa napalone dzieciaki po 13-15 lat ktore jak slysza cycki to odrazu wytrysk na klawiature, do tego jeszcze wiekszosc z tych dzieciakow spedza swoje najlepsze lata przed kompem grajac. Ich hamstwo w grach tego typu co do dziewczyn wynika zazwyczaj z kompleksow, jezeli widzi ze jego kolega umowil sie z dziewczyna,a on poszedl expic to odreagowywuje, tez bym tak robil jakbym byl skonczonym idiota i najfajniejsze lata spedzil przed gra(wszystko dla ludzi, nic dla idiotow)Co do dziewczyn grajacych w ta gre, to mozna je podzielic jak w normalnym zyciu na normalne co sie szanuja i blachary, idz do jakiegos klubu zawsze sie znajda te ktore spytaja o to jaki masz samochod i klekna odrazu przed toba po postawieniu drinka.Tak samo w Tibii sa te normalne i te ktore opisywalas:>

Bartholomew 03-10-2008 19:19

o matko, klocic sie o jakies zakompleksione 14 latki...

Ciacho1920 03-10-2008 19:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek (Post 2284877)
Spozniony zaplon, ale napisze cos bo mnie korci.

Nie dziw sie ze tak jest bo wiekszosc tych 'hlvli" to sa napalone dzieciaki po 13-15 lat ktore jak slysza cycki to odrazu wytrysk na klawiature, do tego jeszcze wiekszosc z tych dzieciakow spedza swoje najlepsze lata przed kompem grajac. Ich hamstwo w grach tego typu co do dziewczyn wynika zazwyczaj z kompleksow, jezeli widzi ze jego kolega umowil sie z dziewczyna,a on poszedl expic to odreagowywuje, tez bym tak robil jakbym byl skonczonym idiota i najfajniejsze lata spedzil przed gra(wszystko dla ludzi, nic dla idiotow)Co do dziewczyn grajacych w ta gre, to mozna je podzielic jak w normalnym zyciu na normalne co sie szanuja i blachary, idz do jakiegos klubu zawsze sie znajda te ktore spytaja o to jaki masz samochod i klekna odrazu przed toba po postawieniu drinka.Tak samo w Tibii sa te normalne i te ktore opisywalas:>

Z tego mlody wynika ze tez jestes HLVL xD tylko troszke troszke starszym

LoluU$ 03-10-2008 21:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Picinhoxs (Post 2284792)
Znam pare dziewczyn co graja w tibie i jak bobek pisze sarameya jedyna normalna dyda od wczoraj mnie wyzywa od retardow etc. nie dosc rozdaja kurwa ludziom z dupy passy na serverach ventach [ajgor to debil btw]
dyda siedzi sobie na channelu z jakims debilem co zaczal mnie wyzywac i lolusia razem z fenlym od szmat dziwek ja go od kur**wiklaka a ona po mnie wiec hejjjjjjj , zrodlo zla ? Calis flam?

Edit: Bemko wbij na narozie i daj troche cc bo medzio ma banna ;s albo troche bp gmp

tym bardziej ze dyda za nic nie chciala powiedziec kto to+ skad maja tutaj wjazd... a channel krzysia wiec nie wiem o co im kuzwa chodzilo. Jakis przydupas z nia wpada ja sie pytam skad masz passy a on "s*******aj kurwo zajebana dziwko" :|| a dyda co na to ? " ooo loluus"
pfff kuzwa nie ogarniam... a potem sie dziwic czemu takie tematy na forum ^^


Piniu :

"Znasz dziewczyny jedynie z redtuba" owned... txt roq bemo owned spi lezy kwiczy ^^

btw. slyszalem ze bemo jakis masterplan mial podboju arcani ^^?

Domkaa 03-10-2008 21:02

;o
Jak możecie obrazac ludzi o których nie macie pojecia? Fakt, sa dziewczyny które liza dupe ale Dyda nia nie jest >.<. Są tu takie - nie chce podawac przykladow- ktore pokazuja "rozne rzeczy" aby miec "uznanie" na tym servie. Więc jesli uwazacie ze napisanie ":*" jest przykladem asslickerstwa to gz :).
Nie wiem w sumie o chodzi, ale jak patrze jak ja obrazacie to nie moge nie skomentowac :/.

Filush_ 03-10-2008 21:38

To niech pokaże cycki ..

Thuygioshok 03-10-2008 21:40

posiedz w 30min w dp a pozniej sie wypowiadaj

Suv Dragonslayer 03-10-2008 21:45

http://www.youtube.com/watch?v=dVOSdbOm31k

tyle wam powiem. a o tym lizaniu juz nie pisac bo niesmacznie sie forum czyta ;o!

Filush_ 03-10-2008 21:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thuygioshok (Post 2285152)
posiedz w 30min w dp a pozniej sie wypowiadaj

Jestem ścigany, moje miejsce jest na statku.

Domkaa 03-10-2008 21:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Filush_ (Post 2285145)
To niech pokaże cycki ..


Już mówilam ze ona nie jest z tych. Jeśli dla Ciebie to jest najwazniejsze i gratuluje i przy okazji wspołczuje.

Thuygioshok 03-10-2008 21:56

adawhuawdhuawhuahua pwnd

Domkaa 03-10-2008 22:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thuygioshok (Post 2285185)
adawhuawdhuawhuahua pwnd

Rzeczywiscie masz powod do smiechu= ).

Domkaa 03-10-2008 22:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thuygioshok (Post 2285185)
adawhuawdhuawhuahua pwnd

Rzeczywiscie masz powód do smiechu=)).


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:41.

Powered by vBulletin 3