Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Morgana (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=188)
-   -   Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=204501)

Jawor131 03-02-2009 00:07

Btw Merva jak chcesz sie dowiedziec jak jest po "czarnej stronie " to zapytaj Carlosa ; )

Jawor131 03-02-2009 02:08

Admini plx open Morgana Pogaduszki

Ion_Sky 03-02-2009 07:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez xBardolekx (Post 2448821)
w sumie macie sie z kim wyzywać, bo russelinio tylko wchodzi na kanał i wyzywa polaków xD cóż, swój do swego.
zawsze uważałem że jesteście murzynami którzy wpadli do białej farby, wnętrza sie nie zmieni :<


Jeśli rozmawiał z taką szmatą jak ty to się nie dziwię, że cie wyzywał ;-)
'hy russel me name ys Meri and me rl is sliccery so fri itans plix'

Podpisano,
~Sky

Endrju88 03-02-2009 08:10

Eeeej Ionku, nie obrażaj Bardolka, to dobry chłopak.

meravi 03-02-2009 08:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ion_Sky (Post 2448979)
Jeśli rozmawiał z taką szmatą jak ty to się nie dziwię, że cie wyzywał ;-)
'hy russel me name ys Meri and me rl is sliccery so fri itans plix'

Podpisano,
~Sky


opanuj emocje...
zaprosiliscie juz "nowych kumpli" na wycieczke po hell gate?

xBardolekx 03-02-2009 12:16

nieeeee no plx no keal me :<

@Ion
hahaha lusterczko lustereczko, kto sie przezywa sam sie tak nazywaaa łeeee eahuasasaaushausahs

@Wesoł
zabolało mnie to, że uważasz, że to był mój 'tani żart' ;(;(;(;(;(;(:(;(

Yanne 03-02-2009 23:52

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez xBardolekx (Post 2449145)
nieeeee no plx no keal me :<

@Ion
hahaha lusterczko lustereczko, kto sie przezywa sam sie tak nazywaaa łeeee eahuasasaaushausahs

@Wesoł
zabolało mnie to, że uważasz, że to był mój 'tani żart' ;(;(;(;(;(;(:(;(

Avis, witaj po radosnej stronie zycia;d

xBardolekx 04-02-2009 09:46

wiesz, mówią że historia lubi się powtarzać i coś w tym chyba jest bo komuna do nas wraca :<

mam nadzieję, że pamiętasz jak się poprzednia wojna zaczynała ;> :baby:


@edit
Comment: Damy sie zrookowac za to w co wierzymy!!!
Bo w naszej krwi tkwi brutalny wirus...
Cos co laczy stary i nowy team w jeden wspolny rdzen!!!

AVIS 2009...
Te lyse glowy i przy piesci piesc...
Taki obrazek to jest naszej guildi czesc...
Tu nie ma miejsca na jebanych pozerow...
Po to jestesmy by niszczyc Frajerow!!!!!!!!




łaaahshahahahahsuahsuahsuahsuashuahsauhsuhUhaushau SHuashUASHUAHSUAHuashaushauHASUHSAUSHAUSHAUSHAUSHU AHSUAHSUAHSUAHUSHAUSHAUSHAUSHAUSHAUHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHASUAHUHASUHASUHAUSHAUSHUASHAUHSUAHSHAUSA HS
ULIP STON NA PREZYDENTAAAAAA :D odwiedź kiedyś chudego chętnie sprawdze kto tu z nas jest pozerem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

arx261 04-02-2009 10:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez xBardolekx (Post 2450479)
wiesz, mówią że historia lubi się powtarzać i coś w tym chyba jest bo komuna do nas wraca :<

mam nadzieję, że pamiętasz jak się poprzednia wojna zaczynała ;> :baby:

Tak. Pamiętamy że wasz mastah "shejq" mówił ze nas nie potrzebujecie a potem Keeph, letko, kuvok co się kręcili koło AB. No i po jakimś czasie próby dogadania się z nami o Blokowanie blessów, mwalowanie na ob i coś tam jeszcze.
Ale jeśli chodzi ci o wyniki OB to czym teraz to wytłumaczysz?? wcześniej mówiliście coś w stylu
" Musimy się Zgrać, doszlifować pracę zespołową"
Osobiście mi się wydaje ze teraz ta wymówka nie zadziała X(X(

Edit: Bardol i tak X4D1 cię pojedzie XD on jest pro Chudego

xBardolekx 04-02-2009 10:47

Jako dzielny rycerz Bardol, przyjmę wyzwanie tego pachołka Xadiego. Duel of Honour!

a openy?:D zdarza sie ;> w poprzedniej wojnie było 100:10 dla żydków i przegrali. Historia lubi się powtarzać :D Watch your baaaaaack ]:->

qcosa 04-02-2009 10:48

Pojazd:
jestescie glupkami

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez xBardolekx (Post 2450479)
wiesz, mówią że historia lubi się powtarzać i coś w tym chyba jest bo komuna do nas wraca :<

mam nadzieję, że pamiętasz jak się poprzednia wojna zaczynała ;> :baby:


@edit
Comment: Damy sie zrookowac za to w co wierzymy!!!
Bo w naszej krwi tkwi brutalny wirus...
Cos co laczy stary i nowy team w jeden wspolny rdzen!!!

AVIS 2009...
Te lyse glowy i przy piesci piesc...
Taki obrazek to jest naszej guildi czesc...
Tu nie ma miejsca na jebanych pozerow...
Po to jestesmy by niszczyc Frajerow!!!!!!!!




łaaahshahahahahsuahsuahsuahsuashuahsauhsuhUhaushau SHuashUASHUAHSUAHuashaushauHASUHSAUSHAUSHAUSHAUSHU AHSUAHSUAHSUAHUSHAUSHAUSHAUSHAUSHAUHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHASUAHUHASUHASUHAUSHAUSHUASHAUHSUAHSHAUSA HS
ULIP STON NA PREZYDENTAAAAAA :D odwiedź kiedyś chudego chętnie sprawdze kto tu z nas jest pozerem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez arx261 (Post 2450496)
Tak. Pamiętamy że wasz mastah "shejq" mówił ze nas nie potrzebujecie a potem Keeph, letko, kuvok co się kręcili koło AB. No i po jakimś czasie próby dogadania się z nami o Blokowanie blessów, mwalowanie na ob i coś tam jeszcze.
Ale jeśli chodzi ci o wyniki OB to czym teraz to wytłumaczysz?? wcześniej mówiliście coś w stylu
" Musimy się Zgrać, doszlifować pracę zespołową"
Osobiście mi się wydaje ze teraz ta wymówka nie zadziała X(X(

Edit: Bardol i tak X4D1 cię pojedzie XD on jest pro Chudego


arx261 04-02-2009 11:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez xBardolekx (Post 2450509)
Jako dzielny rycerz Bardol, przyjmę wyzwanie tego pachołka Xadiego. Duel of Honour!

a openy?:D zdarza sie ;> w poprzedniej wojnie było 100:10 dla żydków i przegrali. Historia lubi się powtarzać :D Watch your baaaaaack ]:->

Bardol powiedz mi jedno mianowicie:
i po ch*j wam to było? ;)

Wiesz historia by mogła się powtórzyć ale na czyją korzyść jak by nie było wcześniej wygrało flow i AB wiec może to być wygrana AB co za tym idzie Avis :cup:

xBardolekx 04-02-2009 12:49

po co nam to było? haha bo nie pozwolimy, żeby jakieś nup czary nam dyktowały warunki ^^ i tym że KAZALIŚCIE siebie przeprosić to wybacz ^^ nie ten adres

Yanne 04-02-2009 13:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez xBardolekx (Post 2450605)
po co nam to było? haha bo nie pozwolimy, żeby jakieś nup czary nam dyktowały warunki ^^ i tym że KAZALIŚCIE siebie przeprosić to wybacz ^^ nie ten adres

zawsze o władzy we flow wypowiadają się albo smieszny elite knightci którzy w poprzedniej wojnie mieli 110~lvle jak bardol któy nawet swojego chara nie miał tylko ugadal sie ze smyqiem a teraz spamuje najwięcej, albo ci którzy oddawali chary dla furory. What a shame.

edit a co do przepraszania to kultura wymaga...

Maax'ior 04-02-2009 14:23

Tak tak, nawalajcie się między sobą. Wkrótce Morgana będzie hiszpańskim serwerem...X(;(:baby::baby::baby:

xBardolekx 04-02-2009 14:27

japa bocie yoork'eyem grałem prawie od początku więc 'rzuć się w gówno'. nikt nie bedzie ciebie przepraszać jak w*******ałes sie na kanał i z pyskiem do każdego to że cie tak w domu uczą to nas chuja boli, ale kultura wymaga stosownego zachowywania sie. i powiedz mi cepie gdzie ja powiedziałem coś o władzy? ah tak jak zwykle se coś wyimaginowałeś, tego uczy czarny? bo dempaha znam z kyry i wiem że jest normalny

meravi 04-02-2009 14:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez arx261 (Post 2450548)
Bardol powiedz mi jedno mianowicie:
i po ch*j wam to było? ;)

Wiesz historia by mogła się powtórzyć ale na czyją korzyść jak by nie było wcześniej wygrało flow i AB wiec może to być wygrana AB co za tym idzie Avis :cup:

co zrobilo AB?

nigdy nie wygraliscie i nigdy nie wygracie nawet jak pomozecie "czarnej stronie mocy" i tak nie wyjdziecie z kanalow

arx261 04-02-2009 20:01

@meravi
Z tego co pamiętam jak nas wjebaliście na stary vent arpensów to gdy rady nie dawaliście wszedł akon albo lavio i dogadywali się z nami. o to że jak się natrafi okazja do zabicia kogos z flow zebyśmy jej nie wykorzystali, potem doszło do tego ze weszliśmy do flow na venta i zaczęło się blokowanie blessów.
@bardol
Tak. Ty nas ucz o kulturze gdy sami jej wobec nas nie mieliście przykład
zabiliście chudemu najta wchodzi Xadi do was na kanal i jest
F- ktoś tam z flow
X - X4D1
x cześć mam pytanie
F Zamknij morde
x moglibyście mi powiedzieć. . . .
F spie***
x dlaczego zabiliście XXXXXX
F NIE. WYP@@@@@
2
Wchodzę ja i moje lekkie ADHD do was po zabiciu mojego rl'a
A ARX
S srejq AKA kuvok Aka Maciak Aka Inny CH*j
A Witam. KU**A MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ CO TO MA BYĆ DO CH**A
ŻE SIEDZĘ W SZKOLE I DOSTAJE SPAM NA KOMA OD RL'a ŻE FLOW GO ZABIŁO JAK POWIEDZIAŁ DO NOOB CHARA ZE ZARAZ RELOGNIE NA MAJNA BO TEN MU SIĘ WJEBAŁ NA RESP.
S CO MNIE TO K*RWA OBCHODZI MAM NA NIEGO WY****NE DLA MNIE JEST ZWYKŁYM SMIECIEM BO JA WALCZYŁEM O TEN SERVER I MAM TO W D*PIE
A TO MNIE KU*** RESZTKI HONORU I MU LOOTA ODDAJ
S NIE BO KURWA DLA MNIE JEST ZWYKŁĄ SZMATĄ TO JA WALCZYŁEM O TEN SERVER . . ..
A dla mnie ty jesteś zwykłym śmieciem
po czym wróciłem na kanal XYZ AB

Wiec ty bardolku nie ucz nas o kulturze bo w flow jej bak tak samo jak i nam w AB

I moje pytanie "I po co wam to było?' dotyczyło zaczęcia atakowania AB miedzy innymi próby zabicia mnie na yalahar

Jawor131 04-02-2009 20:30

Bardol 2 dni temu an 1 openie walczyliscie bez Katrili(chyba) i kazdy widzial jak wam poszlo ale podczasz wojny z Avis na 1 ob juz walczyliscie z Katrila i tez wam nie poszlo ;x dobra nie chce mi sie pisac ani nic nvm ;x

xBardolekx 04-02-2009 21:40

za to wy walczyliście z dempahem i jest zajebiście. poważnie. zawsze uważałem go za mistrza szczególnie jak z nim na kyrze byłem na vt. i nie, nie mówie nic o moralności pomimo że to wymysł przegrywających.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:08.

Powered by vBulletin 3