Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Yeti - przypadek czy zrządzenie losu (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=65929)

Kedlav17 17-02-2006 19:11

Yeti - przypadek czy zrządzenie losu
 
http://img51.imageshack.us/img51/4536/yeti4ak.jpg

Powiem wam jedno. Dopóki nie dowiedziałem się że Yeti występuje na lodowych wyspach nie spotkałem go. Ale jak dowiedziałem się że gdzieś sobie łazi i to bardzo rzadko to nabijałem się z kumpalmi że rozpykałbym go na luzach, ''los chciał'' bym to udowodnił. Oto Yeti we własnej osobie :D. Lot był cienki jak na taką bestię tylko snow ball, 2 meat i 16gp. Żegy go zabić użyłem podstępu ale pewnie nie chcecie tego słuchać. Powiem tylko że musiałem na chwile wlogować się knightem by go zwabić gdyż knight ma wystarczająca ilość zyć do takiej akcji. Oczywiście padł od hitów z SD :D:D


http://img106.imageshack.us/img106/1...wiedead9ug.jpg

Powiem jeszcze że to groźna bestiai z pewnością z bliska zadałaby hit combat wynoszący około 500 HP. Ładuje z daleka snowballami dostałem hita 154 z protectiona amuletem, a do tego ładuje z bliska pewnie silny atak bo co jakiś czas koło jego nóg pojawiały się dymki w kształcie czaru Fire Wave (chyba wiecie o co chodzi). Jakby tego było mało to Yeti nie ucieka nawet jak ma red HP. Jeśli macie pytania to piszcie...

Dark Alphadron 17-02-2006 19:28

A ja mam pytanie: Jak szybki jest ten Yeti?

Kedlav17 17-02-2006 19:36

Powiem ci, że chodzi gdzieś jak postać koło 13-15lv. Może nie jest zbyt szybki ale ładuje z daleka także każda profesja będzie mieć z nim problemy. Bo myśle że chodzi ci oto by ładować w niego z daleka :)

Badek1910 17-02-2006 19:40

Nie chciałbym podwazac autentyczności tych screenów, ale cos mi to na fake wyglada xDD

Kedlav17 17-02-2006 19:43

Fake? Oczywiście że nie. Vipów ukryłem, godzinę grania też nie chce mieć po prostu kłopotów. Sam wiesz jakby ktoś zobaczył że jest wrogiem na mojej liście to jak myślisz co by się działo? Dla tego ukryłem też godzine. Zresztą nie wierzysz to zobacz statystyki na tibia.com Yeti padło wczoraj. Ja swoje wiem

Shava Valtrix 17-02-2006 19:46

Dziwny przypadek i zrzadzenie losu to jest ze w obydwu ssach stoi tak samo
a po 2 to wydaje mi sie ze nazwa potworka widnieje nad nim a nie w srodku niego :P

wdg. mnie fake :P ale nie pisac odrazu noob itp itd bo tak to wyglada

twistet 17-02-2006 19:47

dalej nierozumiem po co ukryles godzine... jakby byla 14 to bys mial hunta a jak 19 to nie? lol ja mysle ze to fake'i sa i tyle :P

a jeszcze ta mapa, ja tez zakryles zeby niemiec klopotow?

tu moge sie mylic ale ten yeti jakos dziwnie NIE JEST do ciebie odrocony jak go bijesz ;p

EDIT:

a mzoe zakryles traya bo masz tam ikonke z bota jakiegos? ^^

i trzeba bylo zamazac nazwy postaci w vipach, a nie bezczelnie probowac usunac cale vipy wtedy moze bym ci uwierzyl ale w takiej sytuacji to niewidze inaczej niz zeby to byl fake ;p

Kojotes 17-02-2006 19:54

Fake :) .

Czarna mapa, nierówno wycięta krawędźpomiędzy eq a obszarem gry na pierwszym screenie (na drugim zresztą też).

Kedlav17 17-02-2006 19:55

Dobra moge wam zamieścić te screeny z zamazanymi Vipami jeśli wam mało!
A na dodatek moge dołączyć screena jak już padło to Yeti pasi? Fakt może i z godziną przesadziłem ale wszystko by być bezpiecznym. A boota nie miałem, nie mam i prawdopodobie nie bede miał.X(

Kedlav17 17-02-2006 19:59

Teraz to jesteście nOOby. Żeby zrobić czarną mapę wystarczy klinknąć kilka razy strzałke w doł koło mapy. Dotąd aż nie bedzie niższych pięter ktore ma się odkryte. Swoją drogą jesteście niedowiarki, uwierzycie wtedy gdy zobaczycie na własne oczy. Troche mi was żal:p

Kedlav17 17-02-2006 20:07

To jak zamieścić wam te screeny tylko z zamazanymi VIp itd.?

Maximp 17-02-2006 20:13

Ty idź lepiej do spowiedzi:Pto fake bo yeti tak stoi,mapka czarna(niby czemu mialbys to robic i skad bys mial na to czas?) a i default najezdza na pasek boczny(tam dzie eq itp)Fake:)

Kojotes 17-02-2006 20:17

No dobra, tylko po co miałbyś kilka razy klikać na tą strzałkę w dól, jeśli uciekając przed Yeti mapa sama by Ci powróciła do pokazywania tego obszaru z twoją pozycją?

Kedlav17 17-02-2006 20:18

Teraz już wiem co myśla osoby, które zamieszczają własne screeny a potem są wkur.... Nie wierzysz to nie...to juz twój kłopot. Chiałem zamieścić dowód ale nie chce byś sie ''gasił' -bez obrazy. Ja swoj wiem i widziałem. Mam screen z martwym Yeti ale pewnie to też FAKE co? LOL i tyle

Kedlav17 17-02-2006 20:21

Po pierwsze ja nie uciekałem tylko stałem jakbyś jeszcze nie zauważył. W dalszym ciągu mogę dołączyć te screeny...Pokaż mi screena jak lejesz rotworma - myslisz że ci uwierz rotowrmy występują raz na rok w depo - lol

ari2423 17-02-2006 20:29

sam niewiem czy fake przejzalem i raczej nic nie było

ps. byles tam cos koło 6,7 rano... i ciekawe dlaczego to taka tajemnica...

Kedlav17 17-02-2006 20:37

Tez byłem między 6-7 tylko że ja jestem na innym serwie. Jakby na kązdym działo sie to samo to Yeti by łaziło codziennie. A po za ty mjego resp jest nieregularny. Sprawdż lepiej Kill Statistics. Wystarczy słowo a zamieszcze te screeny w nie nie przerobionej formie tzn. vip i godzina

Kedlav17 17-02-2006 20:44

Lece na dziś to koniec. Kto nie wierzy niech zmierzy! Mam nadziję że dopadnie was Yeti:evul:

Kedlav17 17-02-2006 22:42

http://img146.imageshack.us/img146/3635/yeti4rb.jpg

Miałem już dzisiaj nic nie pisać ale wasze posty nie dały mi spokoju. Jeśli ten screen to dla was też fake to ja już sie nie udzielam i powiem tylko to: Jeśli wasza waira opiera się tylko na tym co widzicie to w Boga też nie wierzycie. I to byłoby na tyle. Temat czy jest to fake czy nie jest zamknięty. Możecie mi nie wierzyć ale ja swoje przeżyłem


THE END

PharadoX 17-02-2006 23:05

Ostatnia rzecz która mnie dręczy po twoim ostatnim poście.
Czemu niewidać ile yeti waży skoro przy nim stoisz?
Bo bardzo jestem ciekaw ile waży :D
P.S. zapomniałeś zamazać zakładke "Steel force".


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.

Powered by vBulletin 3