Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Sondy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=128)
-   -   W jaki sposób kupiłes premium account? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=66365)

Dr. Omader 20-02-2006 21:41

W jaki sposób kupiłes premium account?
 
Skoro juz mamy pytanie o to ile osob ma/miało premium account, to teraz pytanie wlasnie dla tych, ktorzy juz maja/mieli platne konta. W jaki sposob kupiliscie je?

Prosze sie nie bac, jesli zaznaczycie opcje "za pieniadze/przedmioty w Tibii", tych danych CipSoft nie dostanie i nie sa one podstawa do zbanowania was, tak wiec nie macie sie o co martwic :P

Osoby, które nie posiadały premium account prosimy o nie głosowanie ;)

Jesli kupiles premium account na kilka sposobow to zaznacz kilka odpowiedzi.

Dziekuje za odpowiedzi. :)

mwlodi 21-02-2006 07:54

patrz pyt. 3 ... głupie te pytanie jest !! :P

Kaczor24356 21-02-2006 08:01

No troche B)

Andrealfus 21-02-2006 08:11

:) ja już wypełniłem wszystkie sondy :) i ludzie wierzcie te sondy to dobry pomysł :) widać że tibia.pl sie rozwija :) i to w szybkim tempie :D

rockslayer apokaliptyk 21-02-2006 13:43

szkoda , że nie moge zagłosować :faceoff:

Lord_Bloodwin 21-02-2006 17:29

huuh :) a ja kupilem pacc za kase w tibi (rok temu :PP) a aktualnie czekam na pacc od tibii.pl :/

Tiligus 21-02-2006 17:37

Moje stanowisko....
 
Mam takie małe uwagi i na wstępie proszę modów o wyrozumiałość,

Drodzy userzy po co wy do <kurczę> nędzy tak sie produkujecie w oficjalnych tematach (mam na myśli newsy, i te sondy), połowa z postów Waszych wygląda : "gz tibia.pl dobra robota! W dobrym kierunku idziecie!" albo "codziennie rano jak umyje rączki to włączam komputerek i klikam w all bannery na Tibia.pl by wam pomóc!".

By przeczytać jakiś sensowny post muszę się przedzierać przez miliony nic nie wznoszących lizodupskich postów, by znaleść coś konkretnego. Ludzie czy nie możecie sobie odpuścić? Tak jesteście <kurczę> <bardzo fajni> i Tibia.pl dziękuje Wam strasznie za "waszą niezbędną pomoc", ale po co się afiszować?

Piszę to bo wiem że tu się zacznie dziać to co w newsach, mam nadzieje że trochę ludzi przeczyta i weźmie sobie to do serca.

* wszystkie wyrażenia w ostrych nawiasach proszę przeczytać jako nadzwyczaj wulgarne ( i tak by zagwiazdkowało.

Rascal Alton 21-02-2006 18:29

ja kiedyśmiałem pacca(mój jedyny w życiu) ale teraz kupuje nowego, nabyłem go za pomocą allegro.pl.
jednak nie polecam kupowania przez allegro są 2 powody:
1. Duzo dlużej trzeba czekac na pacca niz przez tibia.pl,tibia.com,tibia.org.pl.
2. Nigdy nie masz pewności czy cie nie przekręcą.
pozdrawiam ^^^

szymi 21-02-2006 18:36

-.-
 
jak nie zaznaczy sie ani 1 opcji to jest maly errorek... powinna byc opcja "nie kupuje pacc" albo cos takiego

Descartes 21-02-2006 19:32

Jeżeli nie kupiłeś PACC to sonda ciebie nie dotyczy, więc nie głosujesz.

Widzę, że nowe emotikony...:cygaro: :dance: :faceoff: superowe. :)

matkow21 21-02-2006 21:18

hehe ja raz kupiłem przez Droma częśćiej albo pocztą na tibia.com albo prezz allegro jest tam gość co 5 minut po wpłynięciu kasy na konto i powiadomieniu go smsem aktywuje pacca.

Elite Silver 21-02-2006 23:05

Tego PACC'a dostałem za darmo...Ciekawe co z następnym B)

Kryształek 22-02-2006 07:37

Odp:
Kupiłem od resellera(firma Drom/allegro/itp)

Od Droma :* :faceoff:

Krizz 22-02-2006 08:03

Ja tam kupiłem od resselera Tibia.pl ROX! :dance:

Tasman1989 22-02-2006 08:21

Dobre sprawdzenie te sondy
 
AJ kupiłem pacc przez tiba.pl oczywiście drom :p

Kobita Chaosu 22-02-2006 11:27

Hmm No Ja Pacca Kupuje All Time Jak Mam Kaskę ;p btw.Polecam Kupno Przez Tibie Pl :p Bo To Szybki i Dobry Sposób POzdro Dla dr.Omader Bo To On Mi PACCA Zakupił xdd

Dwimenor 22-02-2006 13:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tiligus
Piszę to bo wiem że tu się zacznie dziać to co w newsach, mam nadzieje że trochę ludzi przeczyta i weźmie sobie to do serca.

Ja też mam taką nadzieję. Trzyma mnie ona na tej posadzie od prawie roku;)

Lord Dragkonis 24-02-2006 13:32

Strasznie naiwne są te pytania i mają na celu wyłącznie zwrócenie uwagi i potencjalną chęć zakupu pacca. 3 takie same banalne pytania.

Cyber Demon 27-02-2006 07:51

kupilem przez Tibia.pl

_________________
Tibia.pl WYMIATA!!! 8o :dance:

Dr. Omader 02-03-2006 22:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lord Dragkonis
Strasznie naiwne są te pytania i mają na celu wyłącznie zwrócenie uwagi i potencjalną chęć zakupu pacca. 3 takie same banalne pytania.

ROTFL!
Hahahaha... To dobre...
Napisalem chyba wyraznie, ze to dopiero poczatek i potem beda ciekawsze pytania. Widocznie czytanie ze zrozumieniem cie przerasta.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:14.

Powered by vBulletin 3