Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Nie no POMOCY! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=44667)

MegaMan 04-08-2005 19:27

Nie no POMOCY!
 
Umysłowo chory wariat(mój stary kolega) mnie zrokowal podalem mu kody zeby sobie robil runki chce zeby ktos z nim porozmawial on jest chory na mózg co to ma bys do cho**** każdy wróg kogoś rookuje ja mam tego dość chce zeby to bylo karane utrata konta

morwi 04-08-2005 19:28

lol! dales mu passy, to twoja wina....

MegaMan 04-08-2005 19:30

,a ja myślałem że to mój kolega,a to jakiś pokręcony wariat teraz żałuje że go poznałem :(

Shanhaevel 04-08-2005 19:37

Pff... I co, mamy cię pocieszać?

Polinik 04-08-2005 19:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MegaMan
podalem mu kody zeby sobie robil runki

Sam jestes sobie winien.
Cytuj:

chce zeby ktos z nim porozmawial
I co mamy z nim zrobic? Nakrzyczec na niego?
Cytuj:

co to ma bys do cho****
Kara za oszukiwanie w grze.
Cytuj:

chce zeby to bylo karane utrata konta
Tzn TY zlamales zasady, dales dostep do swojego konta komus innemu, co jest wbrew zasadom i najczestszy powod banowania za oszukiwania i jeszcze chcesz, zeby jemu usuneli konto?

Pitolisz glupoty.

Marcin of shadow 04-08-2005 19:39

Idota podaje passy a potem placze...

Hieyan 04-08-2005 19:39

No to kurna to jest twój problem! Wszędzie pisze; Nie podawaj nikomu passów!

@edit
Polin, kurna ty to mądrze piszesz, zioom!

@down
No to pogadaj z nim!

MegaMan 04-08-2005 19:42

tez cos to zbanujcie tez jego kolegów pewnie się tak wkórzyl i tamtych tez rokuje br jak ja nie cierpie takich ludzi ja się tylko domagam porozmawiania z nim.I w dodatku mnie tetraz chatnol n00b ja już kończe z tibią

Jedi Master 04-08-2005 19:43

Twoja Wina
 
Gdybyś był tak łaskaw i przeczytał Tibia Rules dowiedział byś się, że nie wolno dzielić konta ( Sharing Account :) ). Więc jest to TYLKO twoja wina, że podałeś passy swojemu "koledze". Mnie też tak próbowali "wydudkać" ziomki z 6 klasy pod koniec roku (rozchodzimy się do różnych gimnazjów) że chcą dzielić ze mną konto. B) Niektórzy z nich połączyli swoje chary i nagle pod koniec roku szkolnego wszystkich shakowali. B) Rozumiecie tą aluzję? Myślę, że TAK. Tak więc przestrzegam Was przed dzieleniem konta gdyż kolega może Was shakować lub ktoś może donieść do Mr. GMa i macie kasację konta.

WNIOSEK: Odradzam dzielenia kont bo jest to tylko "samoshakowanie" swojej postaci albo DELETE od GMa. X(

morwi 04-08-2005 19:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MegaMan
tez cos to zbanujcie tez jego kolegów pewnie się tak wkórzyl i tamtych tez rokuje br jak ja nie cierpie takich ludzi ja się tylko domagam porozmawiania z nim.I w dodatku mnie tetraz chatnol n00b ja już kończe z tibią

a kogo to obchodzi?-.-"

Djimy 04-08-2005 19:44

Jestes "gupi" i *******a...

Ellenhorin 04-08-2005 19:48

OMG co za czlowkiek zlamales tibia rules sam jestes sobie winien i bardzo dobrze ze tak sie stalo 1 nooba mniej w tibi -.-. Pozatym jesli zrookowal ci tego chara z podpisu to nie masz za czym az tak bardzo plakac

MegaMan 04-08-2005 19:49

on się po prostu na mnie wkórwił bo nie hcialem mu zrobi bp of uh

MegaMan 04-08-2005 19:50

po prawka nie mam!

Shanhaevel 04-08-2005 19:52

Jesteś debilem; dociera to do ciebie?

Jedi Master 04-08-2005 19:55

ProŚba Do Admina !!
 
PROSZĘ O ZBANOWANIE TEGO MEGAMANA, GDYŻ JESTEM WZROKOWCEM I UCZĘ SIĘ PISOWNI CZYTAJĄC!! TEN UŻYTKOWNIK POPEŁNIA BEZ PRZERWY BŁĘDY ORTOGRAFICZNE, GRAMATYCZNE I INTERPUNKCYJNE !! X(

P.S: NIE WIEM DLACZEGO TEN NOOB PŁACZE (15 LAT :o ) ZA 10 DRUTEM Z ********* M LVLEM !! (ZAPEWNE UH MAKER :D ) X( X( X( X(

Marcin of shadow 04-08-2005 19:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MegaMan
tez cos to zbanujcie tez jego kolegów pewnie się tak wkórzyl i tamtych tez rokuje br jak ja nie cierpie takich ludzi ja się tylko domagam porozmawiania z nim.I w dodatku mnie tetraz chatnol n00b ja już kończe z tibią

Obys tylko mowil prawde jednego nooba mniej w tibi!!! X( X( X(

Dj Nekro 04-08-2005 20:02

Zakazane jest rozdawanie Kont.

MegaMan 04-08-2005 20:09

10 drut to byl gdzies 100 ktorys lvl i ja nie placze hauhauhau koniec z tibia jak mnie banujecie to banujcie

morwi 04-08-2005 20:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MegaMan
10 drut to byl gdzies 100 ktorys lvl i ja nie placze hauhauhau koniec z tibia jak mnie banujecie to banujcie


tak,tak a swistak siedzi bo sreberka byly kradzione-.-

nie placzesz to po co napisales ten temat? zeby cie pocieszac? albo "fri itens" podarowac?-.-


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:33.

Powered by vBulletin 3