Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Poradniki Archiwalne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=209)
-   -   Lodowe wyspy(Folda, Senja, Vega) - co, gdzie, jak? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=32963)

Keron Trion 19-05-2006 18:13

Załóżmy że pojechałem na te wyspy ale jak z nich wrócić bo wiem jak się dostać??

Luke Firemaster 19-05-2006 19:00

:/
"hi"
"tibia"
"yes"

EDIT: jestem niedaleko tych szerokich schodów, obok są tablice "Alawar`s Valut". Tamtędy się wychodzi?

Lionix 19-05-2006 19:14

Musisz to napisać tam gdzie sie pojawiłeś po przybiciu :D
Nie powiem Ci jak się nazywa ten NPC bo nie pamiętam....8o



PS:
SZUKAJ!!!!!!!!X(

Pomocny Murzyn 19-05-2006 20:55

Napisze tu jak wrucić z lodowych wyspach idziesz do NPC na danej wyspie i mówisz
hi
tibia ( podróż za free )
yes

Żeby popłynąć trzeba powiedzieć do Nielscona
hi
folda lub senja lub vega ( 20 gp kosztuje )
yes

Żeby z wyspy do wyspy trzeba powiedzieć do danego NPC
hi
folda lub senja lub vega ( kosztuje 10 gp )
yes

Żeby dojść do -3 poziomu z beholderami itd. trzeba zrobić tak
na -1 poziomie FOLDY poszukać korytarza
z ognaimi trzeba przejść w lewo i zdobędziemy klucz
na -1 poziomie jest też komnata z mino archerem idziemy tam
i zabijamy mino archery, minoski i bugi idzemy na koniec tego koryatarza
widzimy fire fieldy musimy zniszczyć je runą destroy field i pod osattnim fire fieldem jest równierz miejsce, które trzeba odkopać KILOFEM ( między dwoma zasypanymi dziurami )
I wchodzimy do powstałej dziury i magicznym sposobem jesteśmy na -3 poziomie SENJI, a żeby stąd wyjśc trzeba zabić prawie najsilnijszego potwora ( dalej to qs ) tak przy okazji jest tam quest z dark helmetem,4 throwing knife,blank rune,44 gp i klucz ( niepamiętam numeru )

Luke Firemaster 19-05-2006 23:35

Do dziury wszedłem i jestem przy wejściu do tego Alawar`s Valut (ten quest), i czy tamtędy się wychodzi? jak? jak usunąć magic walle, które tam są?

Luke Firemaster 21-05-2006 22:05

Quest zrobiony, dwa Mino Magi załatwione z FB i różdżki... a, i jednak komnata z fieldami i magic wallami to tylko jedno z wejść :)

Xsior 21-05-2006 22:29

Nawet fajnie nie zdawałem sobie sprawy jakie looz potworki sa na foldzie.B)

Panoramix 01-06-2006 10:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pomocny Murzyn


Żeby dojść do -3 poziomu z beholderami itd. trzeba zrobić tak
na -1 poziomie FOLDY poszukać korytarza
z ognaimi trzeba przejść w lewo i zdobędziemy klucz

Czy mógłbys powiedziec dokladnie gdziue znajduje sie ten klucz?? :)

polosin 03-06-2006 14:53

A ja mam takie pytanko: Dam rade Beholderowi na 20 poziomi, 17 mlvl,EQ:
Plate Aromor, Devils Helmet, Brass Legs, Leather Boots, Dwarven Shield, Wand of Plague/Dragonbearth/Vortex. Na PW prosze.

Vaxxi 04-06-2006 15:05

OoOps ;)
 
Właśnie sobie chodziłam po podziemiach foldy, gdy wynalazłam pewną dziure, jak to ja z ciekawości najpierw użyłam linki zamiast sprawdzić na tibia.pl i znalazłam sie na wyspie pomiędzy foldą i drugą wyspą :) Ku mojemu przerażeniu nie wziełam łopaty a tylko tak można wyjść stąd spowrotem, stoje na niej już od 30 minutek... są na niej same śliczne polarne misie i daja mi mięsko (co widac na fotce) więc ćwicze sobie mlvl ;/ ale nie mam nawet blank runków żeby ihy robić!! Czuję się jak robinson kruzo :D Ciekawe do kiedy tak postoje, gram na honerze nie mam tu zbyt wielu znajomych ;P W bagu mam juz 20 hamów, 60 meatów, 5 winogron, chleb i 2 bułki poprostu super.... przynajmniej mana rośnie... Czekam na zbawienie. Najlepsze jest to, że jeszcze jestem troche noobkiem, a misie wydaja dźwięk " GROOOAR " tak jak smok!! I myślałam, że zaraz padne na tej wyspie :D kto mnie uratuje?? Nikt tu nie zagląda ;(
http://img141.imageshack.us/img141/3...pki13fe.th.jpg

Luke Firemaster 04-06-2006 23:54

Podaj mi na PM nicka postaci (nie mogę doczytać ze screena) na PM. Też gram na Honerze :)

Dunczyk 14-06-2006 12:04

Klucze
copper 4501 Senja
copper 4502 Senja
Czy ktoś mógłby mi pomóc je zdobyć ? Jeżeli to QS prosze o PM
Z góry thx

Woyas 14-06-2006 13:15

Sam pochodź po lokacji i je znajdź...

Luke Firemaster 15-06-2006 19:09

Te dwa klucze są na poziomie -3, najpierw musisz się tam odstać. Pochodź po poziomie -1, przydadzą się dwukrotnie (raz klucz, dwa zejście) Destroy Field i kilof.

Kaiser_of_Arcania 17-06-2006 09:03

Ej a czy do tej skrzynki na górze na Foldzie jest potrzebny postman quest?

DJ Murzyn 17-06-2006 10:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kaiser_of_Arcania
Ej a czy do tej skrzynki na górze na Foldzie jest potrzebny postman quest?

Nie, do tej skrzynki nie jest potrzebny postman quest.
Zwykły gracz FACC może wysyłać tam parcela z lootem.

Nekret Dras 28-06-2006 10:00

poradnik super bardzo mi się podoba teraz będe umiał podrużować pomiędzy wyspami!!!

Michnik of Celesta 05-07-2006 16:07

poradnik bardzo dobry szczegolnie mapki - czytelnie zaznaczone respy potworkow. Tak trzymac !

Beachman z Elery 05-07-2006 22:25

lodowe wyspy
 
Nie wiem czemu ale lubie przewodniki ten jest pomyslowo zrobiony tylko troche więcej fotek np:chatka sw mikolaja to bylo by cos;) :lucznik: no porostu strzal w dzieche


p.s. Zwroty do NPC by się przydały pa dzienki za super przewodnik pozdrawiem

Aynahanir 06-07-2006 16:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tibio-gracza na stronie 6
"To po jaką cholere tu jesteś i czego tu szukasz? Nie powinno cię tu być.
Wyjdź i odkrywaj wszystko sam, a nie szwędasz się po stronach o Tibi."

Po prostu nie moge sie oprzec.Tylko sobie mysle, ze gdyby nie bylo takich stron to Tibia bylaby jeszcze bardziej tajemnicza.

Wnioskując z tego co mówisz nie powinno być ŻADNYCH stron o tibii, czyli też www.tibia.com gdzie tworzymy nasz account i postacie.



świetny poradnik, niedługo wybiorę się na Lodowe Wyspy (czyli jak zjem ciacho :P)

tylko pytanie: czy 9levelowy sorcek który zna tylko utevo lux i exurę i ma eq: copper shield, soldier helmet, leather boots, chain armor, longsword/wand of vortex (raz się biję tym a raz tym) ma szanse na senji i vedze? na folde na razie nie ide.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:45.

Powered by vBulletin 3