Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Azura (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=200)
-   -   Wojna i wydarzenia z serwera Azura. Temat oficjalny (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=97848)

Tosik Tepek 08-10-2006 11:31

Wojna i wydarzenia z serwera Azura. Temat oficjalny
 
Na początek proszę o nie spamowanie w tym temacie, aby modek nam go nie zamknął :)

Azura - serwer ciągłej wojny. Prawie od początku trwa wojna, zmieniają się tylko ludzie oraz gildie. Przez ostatnie kilka miesięcy walczy Wanted vs. Defenders Of Fangorn. W pewnym momencie Drazharm, lider gildi Wanted, myślał, że wygrał już wojnę, lecz w tym momencie zaatakował DOF. Zabił Draza, później kilka innych osób. Wtedy wojna zaczęła się znowu. DOF panował kilka dni(tygodni?) na serwie, lecz znowu zaatakowało Wanted. Draz i spółka zrobiło kilka udanych mass logów + kilka open battle które wygrali bez problemu. Znowu zaczęło się panowanie Draza, Urba, Drago i reszty ? DOF próbuje atakować, ale nie za często i nieudanie. Czy DOF zacznie wreszcie grać? Czy Wanted będzie panowało ? Tego dowiemy się w tym temacie :)


PS. Chyba pasuje? :)

PS2. Sory jak coś zapomniałem ale jestem retired i nie loguje się za często. Na Tosika wogóle :)

Yours, Emilek :)

Fiszbin 08-10-2006 22:10

To zaczynamy "się jechać"!!!!Wanted sux!!!!!!!!111111111111111oneoneoneoneonejedenjede njeden
drazharm jest złyyyyyyyyyyy


Dobra żartowałem ;p(co nie znaczy ze "lubie" łontedo)
Sytuacja na serverze jest moim zdaniem conajmniej mało chyża. Raz Wanted na wozie, Dof pod wozem i na odwrót. Potrzeba jakiegoś mega-przełomowego wydarzenia, żeby coś się zmieniło(nie mam pojęcia co to może być).
Dof przegrywał ostatnie potyczki przez jakieś "nieporozumienia" chociażby akcja w Ankh sprzed paru tygodni.

Eldyn 08-10-2006 23:21

Dof mial szpiega na vencie, juz nie ma zoabcyzmy co bedzie sie dzialo :)

Dzisiaj byla fajna zabawa :( :D

Tosik Tepek 09-10-2006 14:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eldyn (Post 1023629)
Dof mial szpiega na vencie, juz nie ma zoabcyzmy co bedzie sie dzialo :)

Dzisiaj byla fajna zabawa :( :D

Zabawa jak zabawa ale czas zacząć działać :) Za dużo już tego PA ! Chyba 3/4 serwera ma dość gammblera i e-ga :) No nie licząć przydupasów wantedowych !


Yours, Emilek :)

dudo17 09-10-2006 14:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tosik Tepek (Post 1023887)
Zabawa jak zabawa ale czas zacząć działać :) Za dużo już tego PA ! Chyba 3/4 serwera ma dość gammblera i e-ga :) No nie licząć przydupasów wantedowych !


Yours, Emilek :)



Panie Emilku to kiedy padaja dziwki azury ??
Mais dragirius i Madzia Nisko
i ich alfons
Gammbler

Tosik Tepek 09-10-2006 21:11

@Maciuś(z klanu?)
Tobie już podziękujemy, bana dla niego :)

A co do wojny mam pytanie czemu ludzie są za wanted a czemu za dofem? Ja poprostu w DOF mam dużo znajomych i nie podoba mi się ciągłe PA wanted :/ a taki gremb? pada z rąk swoich idoli i jeszcze im się liże :/

Yours, Emilek :)

Fiszbin 09-10-2006 23:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grebol (Post 1023949)
Chciał bys miec taka "dziwke" jako qumpele szmato^^ Zabiła Cie i tu smuty klepiesz ?
A co do pytanie kiedy. Wtedy gdy sie posprzata cały dofowski burdel :D

POzdro
Gremb

Ty weź człowieku się zamknij czasem... Potrafisz oceniać ludzi tylko w kategoriach: "zapiłem go w Tipi!yayayaya jest kretynem i ciotom!hahah^^"?? A teraz poczuj się skarcony i udaj się do swojego małego kącika z komputerkiem i w pozycji embrionalnej knuj plany zniszczenia świata.

Grebol 10-10-2006 11:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tosik Tepek (Post 1024706)
@Maciuś(z klanu?)
Tobie już podziękujemy, bana dla niego :)

A co do wojny mam pytanie czemu ludzie są za wanted a czemu za dofem? Ja poprostu w DOF mam dużo znajomych i nie podoba mi się ciągłe PA wanted :/ a taki gremb? pada z rąk swoich idoli i jeszcze im się liże :/

Yours, Emilek :)


OI

Jak bys ubił 2 chara np. Hegowi nie padł bys?
Badz cicho jak nie wiesz jak to sie stało X(

POzdro
Gremb

@edit
Ja nie płaciłem za to Ty tak :)

dudo17 10-10-2006 13:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grebol (Post 1023949)
Chciał bys miec taka "dziwke" jako qumpele szmato^^ Zabiła Cie i tu smuty klepiesz ?
A co do pytanie kiedy. Wtedy gdy sie posprzata cały dofowski burdel :D

POzdro
Gremb


Drogi Macku z klanu
Oj nie chcialbym miec uwierz mi jedna z nam z rla i sie chwali jak Gamm to frajer temu bede sie cieszyl jak padnie ona zal mi troche Gammblera ale slyszalem ze jest taki jak one nie wiem nie bede pisal Mam nadzieje ze te dziwki padna :)

Papa Macku z klanu

Tosik Tepek 10-10-2006 14:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grebol (Post 1025101)
OI

Jak bys ubił 2 chara np. Hegowi nie padł bys?
Badz cicho jak nie wiesz jak to sie stało X(

POzdro
Gremb

Noob charem z innej postaci ubiłem Dalipiego gdy lało go Wanted :) Nie wiedziałem nic o tym że nie mam go bić. Nabiłem na nim fraga i co ? padłem? Chociaż wszyscy wiedzieli czyj to noob char :) niee, zapłaciłem TYLKO 10k :)

Yours, Emilek :)

Nazgool 10-10-2006 22:58

22:30 10.10.06
Spora ekipa leciala po Marjole...:confused: ale ale ...... dal loga.
Pozniej to juz tylko pogawedka na statku.;(

Fiszbin 11-10-2006 16:31

@ up
A tak to wyglądało:

http://img206.imageshack.us/img206/5769/statekob5.jpg

Eldyn 11-10-2006 18:12

a tak bylo 2 dni temu
http://i13.photobucket.com/albums/a2...War/Wanted.jpg

co tam na gorze takiego strasznego?

Cors Ent 11-10-2006 20:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eldyn (Post 1026913)
co tam na gorze takiego strasznego?

Hefalumpf Heg i jego Wuzle :D
btw shanoz 20 widzie cie wpoznaniu i nie ma zmiłuj :P



@Emil to ty zabiles dalipiego?
"nic nie wiedziałes", a jak heg zaczoł na ciebie "kurwami jaśnistymi" na GC ciskać jak to ma w zwczyjaju czynic to stwierdziłeś ze "pomyliłes SD z UH"
gz co chwila nowa wersja
Ty po prostu w swojej noobowej naturze chciałes "miec fraga na h lvl" tym swoim noobkiem. Wojna polega na walczeniu za gildie a nie checi podbudowania własnego ego. Dlatego nigdy nie bedziesz w dof.

Tosik Tepek 11-10-2006 21:09

wtedy nie wiedziałem co powiedzieć -.- biłem go bo był z wanted :D a że wy jesteście noobami w dof(nie licząc kilku osób które szanuje i lubie) to nie moja wina ;] jeśli nie macie zaufania to osób to po co one są w DOF ? dla ozdoby ? dlatego, że ładnie wygląda jak jest dużo osób? ja będę za DOF zawsze, ponieważ Wanted nie lubie, ale jeśli ty i twoja "ekipa"(jasmin i kiti) uważają mnie za nooba to ok. jestem nim :) Ale to nie ja wkręcam jak Klaudia że bywałem często w cafe, haha :D albo piszę głupie posty z noob charów o gammblerze. zazdrościcie mu ? a co do wojny czemu nie robicie akcji jakże potężnymi noob charami na WA i lizidupy wanted? :) pytam z ciekawości ;)

Yours(9letni), Emilek :)

jasminka_ 12-10-2006 09:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tosik Tepek (Post 1027295)
wtedy nie wiedziałem co powiedzieć -.- biłem go bo był z wanted :D a że wy jesteście noobami w dof(nie licząc kilku osób które szanuje i lubie) to nie moja wina ;] jeśli nie macie zaufania to osób to po co one są w DOF ? dla ozdoby ? dlatego, że ładnie wygląda jak jest dużo osób? ja będę za DOF zawsze, ponieważ Wanted nie lubie, ale jeśli ty i twoja "ekipa"(jasmin i kiti) uważają mnie za nooba to ok. jestem nim :) Ale to nie ja wkręcam jak Klaudia że bywałem często w cafe, haha :D albo piszę głupie posty z noob charów o gammblerze. zazdrościcie mu ? a co do wojny czemu nie robicie akcji jakże potężnymi noob charami na WA i lizidupy wanted? :) pytam z ciekawości ;)

Yours(9letni), Emilek :)

hahaha zal.pl Napisalam Ci juz cos na gg prawda? jezeli mas zjakies wonty do mnie to zapraszam na bonin.. solo style ;] nie wyjdziesz z tego calo moge cie zapewnic.. i nie zdarzysz uciec tak jak ostatnio.. "Bonin dostali w dupe " haha a pierwszy s*******ales kiedy ja za Ciebie w ryj obrywalam .-." po co mam jechac Gammblerowi skoro cos mnie znim laczy? dla mnie to jest dziecinne .. a to ze napisalam sobie postya z wierszykiem o madzi i mais to dobra p0rzyzbnaje jestem dziecinna ale chlopie ja mam 15 lat.. nie oczekuj ode mnie ze bede sie zachowywac jak 20-latka.. Dla mnie Tibia jest zabawa , a jezeli juz wchodze w temnat Madzi i Mais to moge glosmno przyznac ze obu ich nie znosze i nienawidze.. ze wzajemnoiscia i nie trawie: p I jezeli masz juz sie wypowaidac o mnie na forum to mow chociaz prawde ok? reszte jak bedziesz chcial pogadac adres znasz, nr telefonu tez ;] tyle nba tez temat. yo

Drazharm 12-10-2006 12:47

Zdjec nie cytujemy ^^

nie bylo sensu wchodzic bo i tak wjazdu nie ma wiekszosc do djinn green tower a tam siedzieliscie jak te lamusy majac przewage liczebna

dudo17 12-10-2006 15:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez jasminka_ (Post 1027645)
hahaha zal.pl Napisalam Ci juz cos na gg prawda? jezeli mas zjakies wonty do mnie to zapraszam na bonin.. solo style ;] nie wyjdziesz z tego calo moge cie zapewnic.. i nie zdarzysz uciec tak jak ostatnio.. "Bonin dostali w dupe " haha a pierwszy s*******ales kiedy ja za Ciebie w ryj obrywalam .-." po co mam jechac Gammblerowi skoro cos mnie znim laczy? dla mnie to jest dziecinne .. a to ze napisalam sobie postya z wierszykiem o madzi i mais to dobra p0rzyzbnaje jestem dziecinna ale chlopie ja mam 15 lat.. nie oczekuj ode mnie ze bede sie zachowywac jak 20-latka.. Dla mnie Tibia jest zabawa , a jezeli juz wchodze w temnat Madzi i Mais to moge glosmno przyznac ze obu ich nie znosze i nienawidze.. ze wzajemnoiscia i nie trawie: p I jezeli masz juz sie wypowaidac o mnie na forum to mow chociaz prawde ok? reszte jak bedziesz chcial pogadac adres znasz, nr telefonu tez ;] tyle nba tez temat. yo




A kto lubi Mais i Madzie :> wyjatek to Gammbler w koncu alfons

Eldyn 12-10-2006 15:35

@Drazharm
lol was bylo chyba 17 a od nas 8 osob albo mnie? czyli was bylo 2x wiecej

Zembol91 12-10-2006 15:52

proponowal bym wziac paru sorkow np Minavand i Patanou z tego co widzialem i jebnac UE (chyba ze bylo duzo noobow, nie przypatrzylem sie)
albo i DoF mogl zejsc i combo nie wiem tez ile bylo sorkow ze strony DoF ;]
ale pewnie duzo ;)
sama sandra moze walnac 3 ue, a juz raz to przetestowala, tylko szkoda ze w trapie ;/ zabijajac swojego kumpla ;/


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:55.

Powered by vBulletin 3