Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Arcania (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=193)
-   -   Arcania - Hyde Park (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=191384)

zielaq 30-09-2008 17:35

z lr nie znamy nikogo , predzej w inter.

bemo 30-09-2008 17:44

a kto to byl ten mannow oO'
pewnie zrobia rodzinke tak jak 1281289128128 pozostalych beda chcieli pkowac itd ponajaraja sie baty dostana znudzi immm sie i do dumu

Thuygioshok 30-09-2008 18:33

i teraz forum spamery przenosza sie na forum arcani........... jakbym malo mial wrogow na forum fajty

Filush_ 30-09-2008 20:11

Jebane szwaby.. kurwa account name.

Faytah 30-09-2008 21:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Viste (Post 2282049)
@Faytah
Right, ambicja godna podziwu, tylko tak sie rozpędzili, bocą chary elegancko i wogóle tylko nie wiem czy nie lepiej byłoby jakby porobili chary niekoniecznie kojarzące sie tak wybitnie z ng tylko jakies "stas of wioska" czy coś, przyjebać lvl konkretny i wtedy sie ujawnić bo teraz interr, jak sądze, nie da im raczej wbić porządniejszych lvl bo to oczywiste że wkońcu będą chcieli pobawić się w wojne, co przy ich teoretycznym sojuszu z lr może być w niedalekiej przyszłości powodem niemałych problemów. [tak, wiem że wybiłem w przyszłość ale kto nie lubi czasem pofantazjować?:>>]

Gdyby mnie to dotyczylo tez bym tak zrobil zeby sie kojarzylo,aby kazdy wiedzial z kim ma doczynienia,takze to daje pewna ochrone,gdyz rzuci sie na nich conajwyzej smieszny random pekerek ktorego sami usidla szybko,bo kazda inna osoba majaca mozg nie rzuci sie na nich za nic bo wie ze wkrotce z tego powodu bedzie miec problemy.No wybiles zbyt daleko w przyszlosc na next wojne sie nie zanosi z tego wzgledu iz raczej nikt przeciwko wladzy atm sie nie buntuje,a w IT jest zaledwie paru ludzi z na tyle duzym autorytetem by pociagnac za soba troche ludzi,ale do tego nie dojdzie bo teraz IT ma sie raczej dobrze i nie zanosi sie na zmiany.


Podsumowujac:

*dodatek do nicku Canavi oznacza: plebania ich nie bije,wkrotce sie troche wybija,gra w tzw. otwarte karty czyli wiadomo z kim trzymaja.Wiec bac sie zbytnio o byle co nie musza bo maja tu troche znajomych i za darmo nikt im nic nie zrobi.

*Wojny w najblizsze 3-4 m/ce nie przewiduje,poza tymi "we organizing nubchars war!1"

Smokuu 01-10-2008 19:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2282359)
*Wojny w najblizsze 3-4 m/ce nie przewiduje,poza tymi "we organizing nubchars war!1"

A kim ty jestes żeby cos przewidywac? ;o

Mr aka dobrze wylize jak pozwolicie mi grac? pff

Thuygioshok 01-10-2008 19:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Smokuu (Post 2283086)
A kim ty jestes żeby cos przewidywac? ;o

Mr aka dobrze wylize jak pozwolicie mi grac? pff

Smokuu nic do ciebie nie mam, ale nie obrazaj bobka [ch*ju xd]

~obsidia
witam czule obsidie
i wszystkich tych, co od dawna już czekali
aż małe ORMO dowali jak Mohamed Ali

Faytah 01-10-2008 19:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Smokuu (Post 2283086)
A kim ty jestes żeby cos przewidywac? ;o

Mr aka dobrze wylize jak pozwolicie mi grac? pff

Jestem kim jestem czyli Fayter,a Ty?Achh zapomnialem jestes 0 co posmarowalo (_(_( zeby wejsc do lr i potem sie woziles po forum.Gz ambicji.W przeciwiestwie do Ciebie nigdy nikomu dupy nie smarowalem,bo nie zalezy mi na wladzy w grze 2d,ale duzo funu mi daja takie wypowiedzi anonimowego spinacza,ktory mial swoje krotkie 5 min i znowu jest 0.Smutne lecz prawdziwe.

Ciacho1920 02-10-2008 00:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2283112)
Jestem kim jestem czyli Fayter,a Ty?Achh zapomnialem jestes 0 co posmarowalo (_(_( zeby wejsc do lr i potem sie woziles po forum.Gz ambicji.W przeciwiestwie do Ciebie nigdy nikomu dupy nie smarowalem,bo nie zalezy mi na wladzy w grze 2d,ale duzo funu mi daja takie wypowiedzi anonimowego spinacza,ktory mial swoje krotkie 5 min i znowu jest 0.Smutne lecz prawdziwe.

Czyli do usranej smierci bedziesz lizac dupe gildii ktora wygrywa wojne...gz

zielaq 02-10-2008 00:35

widze ze fayter na arcani ma to co ja na obsidii , tak to juz jest z prolacksami , zal dupe sciska.

Faytah 02-10-2008 00:55

No chyba tak,najsmieszniejsze jest to ze tak mnie cisnal od lizodupow gdy nikomu nie lizalem a ponzawalem poprzez bycie w gildii czy tez dopiero pisalem do niektorych osob jak byly "hunted" wlasnie by uniknac latki asslickera.

Ciacho - ohh kiedys wygrywalo dpft,nikogo nie znalem,teraz pare osob znam w IT co bylo LoA i wielki asslicker jestem gz.Wlasciwie nie wiem czemu wjezdzasz na mnie przy byle okazji no ale tez pewnie masz ambicje smokaa by sie dowartosciowac przez forum.

Gidekab 02-10-2008 15:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Viste (Post 2282049)
@Faytah
Right, ambicja godna podziwu, tylko tak sie rozpędzili, bocą chary elegancko i wogóle tylko nie wiem czy nie lepiej byłoby jakby porobili chary niekoniecznie kojarzące sie tak wybitnie z ng tylko jakies "stas of wioska" czy coś, przyjebać lvl konkretny i wtedy sie ujawnić bo teraz interr, jak sądze, nie da im raczej wbić porządniejszych lvl bo to oczywiste że wkońcu będą chcieli pobawić się w wojne, co przy ich teoretycznym sojuszu z lr może być w niedalekiej przyszłości powodem niemałych problemów. [tak, wiem że wybiłem w przyszłość ale kto nie lubi czasem pofantazjować?:>>]

Nie rozumie dlaczego tak się czepiacie ludzi z NG i dlaczego w ukryciu mieliby robić swoje chary? zostało oficjalnie powiedziane ze są wolni i mogą grać bez żadnych przeszkód, a co będzie za kilka miesięcy czas pokaże. gdybanie kto z kim przeciwko komu nie ma żadnego sensu ponieważ równie dobrze wojna może być spowodowana poprzez rozłam Interr~~ takich scenariuszy można nakreślić mnóstwo. Zobaczymy jak to się wszystko w przyszłości rozwinie i przy kolejnej wojnie będę raczej obserwatorem który być możne włączy się w odpowiednim momencie do całej zabawy, za inne osoby z Lr się nie wypowiadam ale mamy zbliżone zdanie na ten temat.

Ciacho1920 02-10-2008 15:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2283495)
Ciacho - ohh kiedys wygrywalo dpft,nikogo nie znalem,teraz pare osob znam w IT co bylo LoA i wielki asslicker jestem gz.Wlasciwie nie wiem czemu wjezdzasz na mnie przy byle okazji no ale tez pewnie masz ambicje smokaa by sie dowartosciowac przez forum.

To sobie przypomnij jak Cie kiedys napier***** bylo jeszcze dobrze funkcjonujace dpft, odrazu mnie spamowali... Teraz napiszesz ze ja tez lizalem dupe dpft tylko ze jak powstalo lr(80% dpft) to bylem zawsze za nimi nie patrzalem na to czy pogram na serwie czy nie:P I tak czy siak nie gram w ten shit(nie przez wojne)

Thuygioshok 02-10-2008 16:11

Ciacho czilalt znam boba dlugo, zejdz z niego, wierz mi ze nie jest lizodupem ;F a to ze nie wyzywa wszystkich od kurw,szmat,debili(czyt.sworderek) i ma kolegow z ktorymi pisze to nei znacy ze lize. ja jestem zajebiscie przegrany teraz na arc, a jakos bob sie nie odworcil. mnie tylko zawsze wkuriwalo to dydamelkowanie i sarameyowanie wielkie kurwa kolezanki z depo :| na nie mozesz mowic asslickery

Faytah 02-10-2008 16:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ciacho1920 (Post 2283679)
To sobie przypomnij jak Cie kiedys napier***** bylo jeszcze dobrze funkcjonujace dpft, odrazu mnie spamowali... Teraz napiszesz ze ja tez lizalem dupe dpft tylko ze jak powstalo lr(80% dpft) to bylem zawsze za nimi nie patrzalem na to czy pogram na serwie czy nie:P I tak czy siak nie gram w ten shit(nie przez wojne)

Z czym Cie niby spammowali i jak sie ma to do tematu?Napier**** mnie to raz za ormo i raz wpadlem w trap zomo bo pomagalem kumplowi ale tez straszne rzeczy na ktore choc przynaje to niechetnie sobie zasluzylem,zreszta po tym incydencie z zomo dostalem zadoscuczynienie.Wczesniej mnie wyzwales od lizodupow,ale wskaz chociaz jedna osobe ktorej lizalem.A do wojny nie dolaczalem bo to zaden fun dla mnie czy ludzie beda mi pisac pod dp "elo" tylko dlatego ze jestem w panujacej gildii czy "gz lvl" za kazdym razem gdy mnie widza,a swego czasu przed powstaniem IT znajomek mnie chcial wciagnac do LR a w przeciagu miesiecy pare osob mowilo ze moga mnie wciagnac do IT nawet gdy juz byla wojna przesadzona,ale nie poszedlem bo sram na wladze i wplywy na servie,mam tyle ze moge pomoc znajomym i sam za stanie pod dp nie padne.Trzymam z tymi samymi osobami co zawsze.Zreszta ja swoje znajomosci zawdzieczam temu jaki jestem a nie super charowi,allegro czy tez lizaniu dupy,nigdy nikomu nie lizalem bo nie mialem takiej potrzeby a czesto gdy nawet znalem ludzi co mogli mi pomoc gdy mialem problem to sie o ta pomoc nie zwracalem i wolalem odbebnic swoje.Nie powiem ze lizales bo pamietam cie z Alis shady z thais i robiac runki widzialem z kim trzymasz,jak do tych znajomosci doszlo mnie nie interesuje ale to ty mnie wyzwales od lizodupow IT a de facto w IT aktualnie wiecej osob by raczej wolalo mnie poskladac niz mnie lubi ale to juz inna bajka,a zawdzieczam taki stan rzeczy temu wlasnie ze nie asslickuje.Gdybym byl asslickerem jak mowisz to jeszcze jak druidem gralem na thais to bym smarowal miskowi,turkowi,bykowi mawrowi vesidze i innym wowczas hlvla z thais,ale tego nie robilem.No koniec wywodu czemu asslickerem nie jestem i jak cos to juz nie denerwujmy ludzi nasza mala sprzeczka tu na forum tylko zalatwmy to na ludzie przez p/m czy z jakiegos noobchara ingame.

A ty Felix z Dydy i Zuzi zejdz,bo znam je od poczatkow faytera praktycznie =)
a takto dzieki za "bronienie" mnie ale adwokata nie potrzebuje,przerabiajac slowa Mikolaja Reja,Fayter nie ges i swoj jezyk ma o.o

* z gory sry za bledy skladniowe,powtorzenia i lekkie zapetlenie wrocilem dopiero ze szkoly i na szybko odpisuje.

Ciacho1920 02-10-2008 16:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Faytah (Post 2283745)
Z czym Cie niby spammowali i jak sie ma to do tematu?Napier**** mnie to raz za ormo i raz wpadlem w trap zomo bo pomagalem kumplowi ale tez straszne rzeczy na ktore choc przynaje to niechetnie sobie zasluzylem,zreszta po tym incydencie z zomo dostalem zadoscuczynienie.Wczesniej mnie wyzwales od lizodupow,ale wskaz chociaz jedna osobe ktorej lizalem.A do wojny nie dolaczalem bo to zaden fun dla mnie czy ludzie beda mi pisac pod dp "elo" tylko dlatego ze jestem w panujacej gildii czy "gz lvl" za kazdym razem gdy mnie widza,a swego czasu przed powstaniem IT znajomek mnie chcial wciagnac do LR a w przeciagu miesiecy pare osob mowilo ze moga mnie wciagnac do IT nawet gdy juz byla wojna przesadzona,ale nie poszedlem bo sram na wladze i wplywy na servie,mam tyle ze moge pomoc znajomym i sam za stanie pod dp nie padne.Trzymam z tymi samymi osobami co zawsze.Zreszta ja swoje znajomosci zawdzieczam temu jaki jestem a nie super charowi,allegro czy tez lizaniu dupy,nigdy nikomu nie lizalem bo nie mialem takiej potrzeby a czesto gdy nawet znalem ludzi co mogli mi pomoc gdy mialem problem to sie o ta pomoc nie zwracalem i wolalem odbebnic swoje.Nie powiem ze lizales bo pamietam cie z Alis shady z thais i robiac runki widzialem z kim trzymasz,jak do tych znajomosci doszlo mnie nie interesuje ale to ty mnie wyzwales od lizodupow IT a de facto w IT aktualnie wiecej osob by raczej wolalo mnie poskladac niz mnie lubi ale to juz inna bajka,a zawdzieczam taki stan rzeczy temu wlasnie ze nie asslickuje.Gdybym byl asslickerem jak mowisz to jeszcze jak druidem gralem na thais to bym smarowal miskowi,turkowi,bykowi mawrowi vesidze i innym wowczas hlvla z thais,ale tego nie robilem.No koniec wywodu czemu asslickerem nie jestem i jak cos to juz nie denerwujmy ludzi nasza mala sprzeczka tu na forum tylko zalatwmy to na ludzie przez p/m czy z jakiegos noobchara ingame.

A ty Felix z Dydy i Zuzi zejdz,bo znam je od poczatkow faytera praktycznie =)
a takto dzieki za "bronienie" mnie ale adwokata nie potrzebuje,przerabiajac slowa Mikolaja Reja,Fayter nie ges i swoj jezyk ma o.o

* z gory sry za bledy skladniowe,powtorzenia i lekkie zapetlenie wrocilem dopiero ze szkoly i na szybko odpisuje.

Bo ja mam pamietac fakty z wiosny 2007? jakos mnie tak bardzo tibia niewciagala zeby pamietac wszystkich i wszystkie wydarzenia / Felix nawet niewiem czy byl ktos taki w tych czasach xD / Alis juz dawno juz nie bylo:P i btw. co mialem za znajomych all Shady (oprocz Soula, buzi dla niego:*) + rl. Nie bede sie klucic o te lizanie bo mi to lotto

Faytah 02-10-2008 17:23

to nie wiem czemu pare postow wyzej napisales ze bede lizac do usranej skoro
a) nigdy tego nie robilem
b) Ci to lotto

dobra eot jak dla mnie

Thuygioshok 02-10-2008 17:34

bobek ku*wa nie zejde, bo stanie 23490230482394203948h w depo i pisanie do wszystkich 'czesc ;****' 'jak leci?????????' jest dla mnie wrecz smieszne ;|

bajsi 02-10-2008 17:52

gawluk ty sie odczep od niemcow!!

Thuygioshok 02-10-2008 17:53

jeb*ny rasista


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:42.

Powered by vBulletin 3