Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Filmy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=30)
-   -   [Serwer] Jak dobrze ogarnac ferumbrasa! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=206540)

Mic' 15-02-2009 01:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Djkwaku (Post 2464650)
całkiem definitywnie koniec ?

Niczym Hubert... z Milionerow.

Argen 15-02-2009 05:00

Niczym Moda na Sukces.

@film

Nie było tak źle...
A właściwie to było, ale mogło być gorzej.

Zabanicjowany 15-02-2009 05:41

Nawet kurczok to skomentował http://www.ulotnie.com/2009/02/13/du...zeklina-w-tvn/

Xr3 15-02-2009 08:38

Cytuj:

Ale powiedz mi co jest trudnego w pvp tibijskim ? Tibijskie pvp to sa schematy ktore musisz powtarzac do skutku + zimna krew , znac mozliwosci swoje (czyt wiesz na ile ue/sd z iloma fe sciagasz kolesia ) i mozliwosci przeciwnika/ow ( czyt maxymalna mozliwa bule albo znac odrazu odpowiedz na pytanie typu Czy jak dostane sd w tej turze to wyloze sie w drugej na combo ue+wand?).
Nie ucz mnie, gdyż to poniekąd bym ogarnął.

Cytuj:

Odezwał sie głośno szczekający pies z budy zwanej Candią
Analogicznie powtarza się sytuacja, w której kibole oceniają ludzi po tym, z jakiego miasta pochodzą.

Cytuj:

Doskonałym dowodem na twoją własną teorię jesteś ty.
Możliwe. Niemniej jednak, nie kreuję się na kogoś, kim nie jestem, ani nigdy nie byłem.

Cytuj:

A wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim ? Ze zeby wam tutaj przymknac te glupie papy ( bez obrazy) musialbym miec 150 ed'a albo msa .
Akurat ja, nie oceniam skilla po levelu. Połowa high-leveli z Candii, podtrzymuje mnie w przekonaniu, iż to niewłaściwy sposób na szacowanie stopnia ogarnięcia u gracza.

Cytuj:

A poprostu ja wole zrobic na 5 miec 80 lvle i zawsze jak chciec to sie bic.
Z czym do ludzi... Ja również mógł bym rzec, że jestem absolutnym arcymistrzem PvP i że mam kilka postaci, których wrogowie dobrze wiedzą, iż po ujrzeniu mnie na ekranie, w tym samym momencie przywitają świątynię.

Cytuj:

Zmienic postac pod avatarem na ta ktora wbijam raz na jakis czas na massloga zebyscie zobaczyli pare numerkow wiecej czy zostawic taka jaka obecnie niby "gram".
Pokaż, pokaż.

Podsumowanie.
Notorycznie wyskakujesz ze swoimi dziecinnymi argumentami do każdego gracza z Non-PvP. Na pocieszenie, nie określił bym ciebie jako uosobienie kunsztu megalomanii, ponieważ miałem okazję poznać niższych pionów niż ty i kilku podobnie szczekliwych knypków z tego forum. Pewien gracz z mojego serwera w rozmowie ze mną przedstawił mi bardzo mądre stwierdzenie, w którym orzekł, iż tacy jak ty dobrze wiedzą, że są głupi, lecz duma nie pozwala im się do tego przyznać. Gdy czują ogień pod tyłkiem, zaczynają posuwać się do trybu kontrargumentacji "Jak nie pałą, to kijem". Na moje oko, najzwyczajniej w świecie dostałeś na tibijskim polu bitwy po dupie i próbujesz się tutaj dowartościować, nieudolnie mieszając z błotem każdego gracza z NoN-PvP, nie mając zielonego pojęcia na temat jego sprawności manualnej pod kątem tzw. "Ogaru". Jesteś beznadziejny. Żegnaj.

ZapodajMuze 15-02-2009 11:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2464752)
Podsumowanie.
Notorycznie wyskakujesz ze swoimi dziecinnymi argumentami do każdego gracza z Non-PvP. Na pocieszenie, nie określił bym ciebie jako uosobienie kunsztu megalomanii, ponieważ miałem okazję poznać niższych pionów niż ty i kilku podobnie szczekliwych knypków z tego forum. Pewien gracz z mojego serwera w rozmowie ze mną przedstawił mi bardzo mądre stwierdzenie, w którym orzekł, iż tacy jak ty dobrze wiedzą, że są głupi, lecz duma nie pozwala im się do tego przyznać. Gdy czują ogień pod tyłkiem, zaczynają posuwać się do trybu kontrargumentacji "Jak nie pałą, to kijem". Na moje oko, najzwyczajniej w świecie dostałeś na tibijskim polu bitwy po dupie i próbujesz się tutaj dowartościować, nieudolnie mieszając z błotem każdego gracza z NoN-PvP, nie mając zielonego pojęcia na temat jego sprawności manualnej pod kątem tzw. "Ogaru". Jesteś beznadziejny. Żegnaj.

To lubie Xr3 ktory ze mna nigdy nie gadal i nic o mnie nie wie nie dlugo bd wiedzal co jem na sniadanie , yeyeye. Lece na osiedle wiec moze pozniej odpowiem na te glupoty ale tera poprostu mi sie nie chce , siamano.

Zabanicjowany 15-02-2009 18:04

Wszyscy na tym forum są garami, a nie ogarami. Czemu nie gracie jak macie takie spartańskie zgranie. Każdy serwer podbijecie w miesiąc ale wolicie grać na non pvp lub na pvp 40 lvlem i pisać farmazony na forum i po oglądnięciu filmów chcecie każdego uczyć gry od podstaw.

Film mi się podobał bo był śmieszny, trudno powiedzieć jakbym się zachował będą tam na żywo, a nie oglądając film. Po prostu część źle zrobiła, część nie wiedziała co robić i ogólnie można nazwać to pechem, ale zabawa była :P

Znam kilka hlvli z reala, tych z pvp jak i npvp i już wiem dlaczego mi powiedzieli, że nie mają i nie będą mieli konta na forum.tibia.pl, a posiadają na wielu innych serwisach np. tibia.de.

Bo tu panuje syndrom polaczka. Ciężka choroba na którą choruje 90% użytkowników tego forum.

Kojotes 15-02-2009 18:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany (Post 2465362)
Znam kilka hlvli z reala, tych z pvp jak i npvp i już wiem dlaczego mi powiedzieli, że nie mają i nie będą mieli konta na forum.tibia.pl, a posiadają na wielu innych serwisach np. tibia.de.

Bo tu panuje syndrom polaczka. Ciężka choroba na którą choruje 90% użytkowników tego forum.


Na Tibia.de już też. Od kilku miesięcy straszna chołota się tam rzuciła.

OT@
Film jak film.

Xevez 15-02-2009 19:14

Co do WoT - jest to na pewno ambitniejsze forum niż tibia.pl, ale śmieszy mnie to, że raz koleś rajcuje się filmami Karo, a potem w innym temacie wyskakuje z tekstem NON-PVP DIDNT HAPPEN;d

Miszczu 16-02-2009 16:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xevez (Post 2465447)
Co do WoT - jest to na pewno ambitniejsze forum niż tibia.pl, ale śmieszy mnie to, że raz koleś rajcuje się filmami Karo, a potem w innym temacie wyskakuje z tekstem NON-PVP DIDNT HAPPEN;d

Mnie ogólnie śmieszy Karo. Skoro tak lubi zabijac innych nie pojdzie na pvp i tam się zmierzy.

*Carlsberg 16-02-2009 16:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Miszczu (Post 2466438)
Mnie ogólnie śmieszy Karo. Skoro tak lubi zabijac innych nie pojdzie na pvp i tam się zmierzy.

Daj nam server 7.2 BEZ HOTKEYI, elo.

Zamne 16-02-2009 16:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez *Carlsberg (Post 2466442)
Daj nam server 7.2 BEZ HOTKEYI, elo.

i tak sciagna wszyscy aimbota, elo

Mory 16-02-2009 17:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez *Carlsberg (Post 2466442)
Daj nam server 7.2 BEZ HOTKEYI, elo.

Jak byly servy 7,2 to pewnie skakales z dywanu na podloge i watpie aby ktokolwiek uzywal hotkeys do ob skoro mozna miec elfbota :)

szkapamujwruk 16-02-2009 17:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Miszczu (Post 2466438)
Mnie ogólnie śmieszy Karo. Skoro tak lubi zabijac innych nie pojdzie na pvp i tam się zmierzy.


pona*****ac w hotkeya moge sobie na jakims ots.
pvp od 7.8 nie ma zadnego sensu,byle dzieciak moze cie ubic na*****ajac w hotkey,umiejetnosci graja bardzo mala role w porownaniu do levela/ilosci osob,i to mi sie bardzo nie podoba.
Acko,40~ knighcik uciekal przez 40 min przed spora iloscia graczy za czasow 7.4,nie zabili go na camie ktorego ogladalem.nie wynikalo to z tego ze cisnal hotkey,wynikalo to z jego umiejetnosci,myslenia i na pewno odrobiny szczescia.
a teraz? mozesz miec nawet 400 ek,padniesz jak szmata jak podbiegnie do ciebie kilku 45 lvlkow,machnie pare m walli i zacznie cisnac hotkeya z sdkiem.
jakby ktos do tej pory nie rozumial-nie sprawia mi przyjemnosci exiva kill i hotkey,znacznie bardziej wole rozkminic miejsce,rozplanowac wszystko,wziac pod uwage wiele czynnikow i wtedy zabrac sie do roboty.

Mory 16-02-2009 19:47

czynnik m wall + hydry?
tak czy siak ubicie kogos na npvp i pvp nie rozni sie az tak bardzo.
watpie abys nie uzywal potionow hotkeyem albo botem lub antypara recznie
albo rzucal m walle nie z hotkeya :P

T3H_VirUs 16-02-2009 20:51

szkoda was chłopy że sobie tym gównem nerwy psujecie ;p

Mic' 16-02-2009 21:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mory (Post 2466791)
czynnik m wall + hydry?
tak czy siak ubicie kogos na npvp i pvp nie rozni sie az tak bardzo.
watpie abys nie uzywal potionow hotkeyem albo botem lub antypara recznie
albo rzucal m walle nie z hotkeya :P

Przykry jestes.

*Carlsberg 16-02-2009 21:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mory (Post 2466791)
czynnik m wall + hydry?
tak czy siak ubicie kogos na npvp i pvp nie rozni sie az tak bardzo.
watpie abys nie uzywal potionow hotkeyem albo botem lub antypara recznie
albo rzucal m walle nie z hotkeya :P

Hoty używałem TYLKO do potionów, bomby, mwalle rzucałem ręcznie. Leczenie, antyparaliż też ręcznie.

pozatym jeśli jesteś tak durny że uważasz
Cytuj:

tak czy siak ubicie kogos na npvp i pvp nie rozni sie az tak bardzo.
To nie ma ci co tłumaczyć, chodnik więcej zrozumie.

Xevez 16-02-2009 22:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mory (Post 2466791)
tak czy siak ubicie kogos na npvp i pvp nie rozni sie az tak bardzo.

epic. dajmy na to sytuację: 8 osób vs 330ek. Na pvp lecą mwalle, dostaje trapa i jest bez szans, a na npvp?

ZapodajMuze 16-02-2009 22:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xevez (Post 2467236)
epic. dajmy na to sytuację: 8 osób vs 330ek. Na pvp lecą mwalle, dostaje trapa i jest bez szans, a na npvp?

330 eka z t ringiem , tempo, boszki i dashem jak zamwalujesz w 8 osob nawet ogarnietych jestes poprostu mega kotem i przysiegam na slowo honoru ze stane przed kompem i mimo ze tego nie uslyszysz bede ci bic 10 minut brawo. Zapomnialem dodac ze bez paralyze.

@edit
mam na mysli openke czy cus.

Xevez 17-02-2009 00:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze (Post 2467270)
@edit
mam na mysli openke czy cus.

no a ja mam na myśli atak z zaskoczenia;d jak złapiesz takiego w dobrym miejscu, to nie ma szans.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:12.

Powered by vBulletin 3