Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   "Najgłupszy" dead na rooku (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=18539)

Sozemego 06-12-2004 15:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Destrukter
Ja weszlem do jaskini z ratami zeby uniknac smierci od PK. Poszlem zjesc obiad a jak przyszlem bylem w swiatyni. Mialem 34lvl. Stracilem 2 bp strzal :( HMM'y i duzo rzeczy w tym vampire shield :(

A potem sie obudziles ?
bez komentarza, wymyslone
-.-

Marshal 07-12-2004 16:23

Mój najgłupszy ded był tuż przed 8 lvl, śpieszyłem sie na maina i chciałem z kumplem poubijać roty (tam gdze jest ich chyba 7, pod 3-ma grobami), wpadliśmy tam ustawiliśmy się w rogu, boxami zablokowaliśmy reszte tak że tłukliśmy we 2-ch jednego. Wszystko było by spoko, ale weszla jakaś lamka, zarąbała oba boxy i my zostaliśmy otoczeni przez roty. Oboje dead, ja stracilem 700gc, pleacak, wędke i... buty ;)

Shein Silvershadow 07-12-2004 17:33

Dawno, dawno temu, w jaskini misiów wszedłem do niewłaściwego miejsca i zostałem zamurowany pośród płomieni:)

brzytwiarz 09-12-2004 16:30

ja na 3 lev zostałem zabity przez 8ratów
X( X( X( X( X( X( X(
normalka nie mam tarczy ja z Rapierem no i znany napis 8o

Kosmiczny Lars 09-12-2004 17:52

Mój najgłupszy dead na rooq to taki że szłem sobie z kumplem (amerykanin) i patrze 3 sneaki (mialem 10 spear) i myślałem że je zabije, zaraz patrze a tam 6 sneakow 2 spearmeny 1 wasp i 2 orki z czego zabiłem 1 spearmana 6 sneakow ale mnie orki 2 i 1 wasp zabił.... Stracone rzeczy :
-Katana
-Cooper shield
-4 life fluidy
-speary
-1 carlin sword
-200 gp
-3 liny i 1 studded legs
X( X( ;( ;(

szoopa 11-12-2004 19:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kosmiczny Lars
Mój najgłupszy dead na rooq to taki że szłem sobie z kumplem (amerykanin) i patrze 3 sneaki (mialem 10 spear) i myślałem że je zabije, zaraz patrze a tam 6 sneakow 2 spearmeny 1 wasp i 2 orki z czego zabiłem 1 spearmana 6 sneakow ale mnie orki 2 i 1 wasp zabił.... Stracone rzeczy :
-Katana
-Cooper shield
-4 life fluidy
-speary
-1 carlin sword
-200 gp
-3 liny i 1 studded legs
X( X( ;( ;(

Jak mniemam jak Cie klepały to zdjales z siebie caly equip? Boze idiota... Ładne bajeczki dla trurystów, naprawde...
"OSZOŁOMY SIEJĄ PLOTY"

Res 11-12-2004 21:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Deyon
Mój kolega raz poszedł tam gdzie jest trening room, ale skręcil w zła strone i doszedl do miejsca gdzie był electric field, i myślac ze to sie zbiera jak w platformowkach weszedl w to i tak stał sobie w tym, a życie uciekało :)


Nie energy field?a na rooku wogole tego nie ma,chyba ze u mino maga ...

Res 11-12-2004 22:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez cAnz
minosy tak maja... jak zjedziesz do red hp to dostalaj berserka! :D i wala na oslep wszystko :) dostawales mocniejsze hity bo im mniej mino ma hp tym mocniej wali :P

nawet go nie ruszylem a krzyknał krakkkk minotaurrrr:P

Dowizul z Inferny 11-12-2004 23:13

@up

jest p[rzycisk edytuj od educji postow z na dodatek ef jest na rooku tam gdzie opisal deyon!!

Fringilla 11-12-2004 23:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Res
Nie energy field?a na rooku wogole tego nie ma,chyba ze u mino maga ...

cytuj: "tam gdzie jest trening room" =]

Magic Knight Krzysiek 12-12-2004 10:23

To mnie wqrzylo
 
Pewnego słonecznego dnia bylem jeszcze glupi. Szedlem se i gosciu chcial mi sprzedac life fluid. Kupilem, a tu patrze to jakies zatrute gówno! Hp mi lecialo po 15 i dedlem X(

Najt of Destrukszyn 13-12-2004 08:14

A ja byłem wtedy :baby: na 6lvl i chciałem sprawdzic jak mocny jest minotaur. Wlazłem na skałę a gosciu ukradł mi skrzynki. Pozostało mi tylko czekac. Ale za to ukradłem troche kasy z leżacych tam ciał i wszystko sie dało uratować jeszcze :).

MoGreene 13-12-2004 10:31

Mnie nikt nie pobije... na 27lvl rozwalam up przy wejściu do mino hell schodze patrze 2x resp mówie spoko ide ide ZONK! kick...;/ i tak przewaliłem koło 10k-4bps lf,z 3 Bp's run ( już teraz ograniczam się z tymi bpsami:P),4 carlin swordy-z trupów ;],troche kasy itp oraz 28k expa i lvl down hehhh w sumie nie by to aż takie złe tylko że już nie mogłem się wbic;/ ale i tak watpie aby ktokolwiek wziął moje ciało przy takim respie co było w mino hell...

bosss 13-12-2004 10:46

polak noobeq?????
 
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez mimi
Słuchaj jestem na meinie i sie pomylilem wymyslilem se tak sorca jestem druid i mam 40 lvl i 45 mlvl.

o boshe ..........wymyslil sobie ...... podaj nick B) X( X( X( X( ?????

Pidi 13-12-2004 14:14

lol
 
undefined :) omg

Stomil 13-12-2004 15:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MoGreene
Mnie nikt nie pobije... na 27lvl rozwalam up przy wejściu do mino hell schodze patrze 2x resp mówie spoko ide ide ZONK! kick...;/ i tak przewaliłem koło 10k-4bps lf,z 3 Bp's run ( już teraz ograniczam się z tymi bpsami:P)...

Te 3bp run to chyba Antidote byly bo cos mi sie wydaje ze na Rooku nie ma innych run. Powracajac do tematu to moja najgorsza smierc to, wszedlem sobie w jaskini spiderow (kolo orc tower) i tam w podziemiach jest Rot no wiec leje go sobie leje i nawet nie patrzylem na hp (bylem wtedy Noobkiem) i oczywiscie zaraz wspanialy napisa sie pokazal.

lukaszgo3 14-12-2004 10:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sozemego
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Destrukter
Ja weszlem do jaskini z ratami zeby uniknac smierci od PK. Poszlem zjesc obiad a jak przyszlem bylem w swiatyni. Mialem 34lvl. Stracilem 2 bp strzal HMM'y i duzo rzeczy w tym vampire shield

A potem sie obudziles ?
bez komentarza, wymyslone
-.-

Popieram, ale do tego trzeba jeszcze dodać że ten temat slurzy rokowi ale pominmy to:P. Ale ciekawe to ze goni cie PK a ty do jakini ze szczurami (TAK wlasnie pewnie pk bal sie szczorow i nie wlaz za tobom:D) no i ostatnie jak deda zaliczyles to ci sie zamo zalogowalo ??

Coby 14-12-2004 19:24

???
 
A mnie zastanawia dlaczego niektórzy piszą dedy z maina jak wyraznie temta jest taki : "Najgłupszy" dead na rooku ? :P

Tyranitar 15-12-2004 09:38

A ja se ide z kumplez z gobl hell mialem wdety 30 lvl :berserk: i tu do cholery mnie goblin zajerba i spadlo mi wszystko ( warte ponad 20 k ale to szczegół )



lololololololololololololoo lllllooooooo

Wmosca 18-12-2004 12:35

Ja to miałem pecha. Idę na cyklopy, bo tam są różne bronie , a chciałem je sprzedać. Oczywiście wziąłem bronie i zacząłem uciekać przed 10 cyklopami. Pech chciał, że przez przypadek wcisnąłem myszkę na sam dół mapy, czyli wracałem się do Cyklopów. No i już mi się nie udało. Cyklopy i Minotaury zakatrupiły mnie prawie od razu. I to jeszcze nie były normalne minotaury, to były guardy.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:51.

Powered by vBulletin 3