Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   RPG (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=26)
-   -   Grać - nie umierać,czyli wykaz gier RPG - Online. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=2263)

Nieznany wojownik 12-01-2004 22:14

Grać - nie umierać, czyli wykaz gier MMORPG.
 
www.hbpolska.prv.pl <- dobre RPG, polecam
www.uo.com <- najlepsza na świecie gra RPG online
www.muonline.com <- gorsza od Uo ale lepsza od helbreath. Polecam
www.runescape.com <- strasznie wciąga :)
www.gaiaonline.com <- jakas RPG anime, nie grałem, trudno sie zarejestrować
www.mapleglobal.com <- swietna gra anime :)
www.gunbound.net <- nawalanka podobna do WORMS :)



Jeżeli macie jakieś inne linki do innych gier podawajcie.

Dr. Omader 13-01-2004 02:00

Ja znam takie:
www.planeshift.it<--- jeszcze nie sprawdzałem ale jest 3D i dość rozbudownae na pierwszy rzut oka.
www.warhammeronline.com<---jeszcze trwają prace

I jest jeszcze fajna gra Horizons of Istaria (Artifact Entertainment), nie wiem czy już wyszła bo gdzieś linka zgubiłem i nie chce mi się szukaćale zapowiada się rewelacyjnie.

zadki 13-01-2004 21:38

HYHY ZAGRAJCIE W PROJECT ENTHERTOPIA
niewiem czy dobze pisze ale wymawia sie projekt entropia hehe spytam sie kolegi o pelnom nazwe i w tedy poprawie post...........HEHE cięszko tam zarobic ale zarobione pieniądze entropi mozna wymienac na na nasze piękne zielone $$$$$ USD hehe 10 entropia dolars to 1 $ (podobno tak sie da robic poszukajcie na stronie oficjalnej .......ale zeby dostać 10 entropia dolars trzeba wplacic 1 $ więc chyba działa to tesz w drugom strone :) )

Ulrek 14-01-2004 00:01

a moglibyście przy okazji podawać czy gra jest płatna czy nie? zaoszczędziłoby to wielu bezsensownych podnieceń się piękną grafiką zakończonych totalnym w*****eniem przy informacji "miesiąc gry - 10 $"

zadki 14-01-2004 21:33

ULREK GRAJ JEST CAŁKOWICIE DARMOWA TYLKO ABY MIEĆ JAKIŚ SENSOWNY START MUSISZ WPAKOWAĆ W KONTO PRODUCENTÓW TROCHE ZIELONYCH!!!!!!!!!

Linek 14-01-2004 23:42

Project Entropia jest porządna tylko nie dla mnie.Niestety nie chce mi się wpłacać 200$ albo ilestam żeby mieć sensowny start i potem ich stracić.Grałem ale kompletnie bez ekwipunku bo nie mogłem nic znaleźć a nie chciało mi się tracić kasy żeby kupić dolarki.Już wolałbym se PACCa w Tibii kupić.Chyba że masz czas to może udałoby Ci sie zdobyć jakieś przedmioty i pozyskać trochę funduszy.Myslę że jak ktoś już się w Projeccie rozkręci to może być niezły interesik :) Słyszałem że mozna tam zarabiać jako nagonka na zwierzynę tylko nie mogłem znaleźć żadnego myśliwego który byłby chętny mnie przyjąć :PZresztą tam jest duuużo źródeł zarobku tyle że ja grałem już jakiś czas temu i dużo ludzi nie było.W jednym mieście dało się spotkać około 10 osób.Nawet znalazłem miasto "moje własne" :P.Sam w nim byłem więc trochę tam pomieszkałem.

zadki 15-01-2004 16:37

Pfk 3620822 to jest numer gg mojego kolegi mozesz się go spytać jak dorobił się kasy..... on to zrobił i jusz mu powoli idzie :)

Bambuko 16-01-2004 15:57

Ej a skąd mieć tą Entropię?? Miałem coś podobnego chyba to właśnie z gazety PLAY! i tam była właśnie Projekt Entropia czy coś ale to się nie chce jakoś zainstalować mi z płyty...

EDIT

Taa, to chyba to, ale nie moge tego zainstalowac to zrobila fimra MindArk?? a lgo to takie E w kółku??

@zadki

wziełem płytę i tam był link więc stronę znam. www.projekt-entropia.com

Spiegol 16-01-2004 16:28

Ja oprócz Tibi gram jeszcze w muonline. Bardzo fajna gierka, gram zwłaszcza jak nie mogę się na Tibie zalogować bo tam można w każdej chwili grać. Gra podobna do diablo II tyle ze bez drzewka umiejętności i lepsza grafa. MU jest darmowa!!! Trzeba tylko ściągnąć 63 mb, zainstalować i expować :)

www.muonline.com

Jakby co to mój nick w MU to: Spiegol.
Gram w świecie Wigle, jak cos to piszcie do mnie!

zadki 16-01-2004 16:54

SUPERMAN a od czego jest wyszukiwarka ....ja tesz mialem ją na płycie i tesz nie chciała się zainstalować.....

Bambuko 16-01-2004 17:52

Nadal nie wiem co z tą Entropią, mam już ściągnięte z netu i wzięłem to zainstalowałem, otworzyłem plik i mi się ściągnął następny. Otwieram a tu następny. Otwieram znowu i teraz mi się jeszcze następne ściągają, ale teraz jest 86 godzin i nie wiem co mam zrobić...

Matik 30-01-2004 22:59

Ja słyszałem o gierce (chyba tytuł był ""MU "" albo cos takiego bardzo podobne do diablo

targud 31-01-2004 12:07

A o Everwarsie zapomnieliscie ?

Vajna gierka tekstowa na stronce tworzysz postac i takie tam.. Po ulepszeniach jest troszke bardziej nudna ale kiedys to sie w to gralo i gralo :)

www.everwars.com :D

TheO 31-01-2004 18:39

Ja tam widziałem ( i motam w to ) MU - gra bardzo dobrze zrobiona graficznie i dzwiekowo - znacznie lepsza i grywalniejsza moim zdaniem nawet od D2 i HB

Bambuko 31-01-2004 18:57

No ja z tym MU też próbowałem. Byłem na stronie i nawet chciałem ściągać, zarejestrowałem się tam i w ogóle. Ale nie wiem co zrobić, aby ściągnąć - może mi ktoś pomóc. A może zna ktoś jakąś polską stronę o MU albo o Projekt Entropia??

TheO 31-01-2004 20:13

Jak sciagnac ?? wbijasz na DOWNLOAD i szukasz pliq , pozniej PPM ( RMB ) i zapisz na dysq - proste :D Po sciagnieciu jeszcze znajdz tam sterowniki czy cos tam do grafy i jazda :D jak cos to gram na swiecie WIGLE - JubeI_PL ( DK 26 lvl :D )

boss 31-01-2004 21:53

Ja znam fajna gre Rpg za free to TBIA :P to mi narazie wystarczy ale moze kiedys znajde cos co misie spodoba tak samo jak tibia ale nie sadze :))

Ulrek 31-01-2004 22:39

Nie podoba mi się MU. Znudziło mi się szybciej od Quake 3 Arena, od HelBreath, od bezsensownego chatowania o niczym.

Wtajemniczony 06-02-2004 13:08

A ja czeka na GUILD WARS stworzona przez ludzi ktorzy oposcili BLIZARDA.Podobno ma byc darmowa.www.Guildwars.com

Wtajemniczony 06-02-2004 13:13

Srry podalem zly link ten dziala na 100%www.guildwars.com


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:58.

Powered by vBulletin 3