Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Co byś chciał w następnym update? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=196422)

Wylansowany 26-11-2008 15:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vil (Post 2350239)
wystarczy ze tluklby roty przez 2 lata i spokojnie mialby wiekszy level niz 50.

Znajdź mi 12-latka, któremu będzie się chciało bić roty przez 2 lata :P

Xr3 26-11-2008 16:56

W zasadzie w 7.4, mogłeś doszukać się nie jednego 12 latka, który ogarnia lepiej niż nie jeden dzisiejszy Okolnirysta.

Krajzel 26-11-2008 18:09

Nie rozumiem po co niektórzy <którzy myślą że są mądrzejsi od innych>, komentują czyjeś życzenia? Ihmo to jest bezsensu a prowadzi tylko do sporów i spamu.
top
Ja chciałbym aby od następnej aktualizaji nie było free accounta.

@up
A Ty oczywiście nigdy nie byłeś na okolnir, nawet misji na nie nie masz pewnie.

Virlan 26-11-2008 18:18

@up
Nie wiedziałem że potrzeba wykonać misję, żeby dostać się na okolnir ;/

Mogę mówić Ci per "mistrzu?"

Xr3 26-11-2008 18:54

Cytuj:

@up
A Ty oczywiście nigdy nie byłeś na okolnir, nawet misji na nie nie masz pewnie.
Ty oczywiście, zrobił byś kupę, gdybyś nie zaczepił nooba z NoN-PvP;). Ja doskonale wiem, jak ty tym twoim pro EKiem musiałeś na PvP wymiatać. Och och... nie ma to jak siać rozpie*dol rycerzem na Openkach co?

@Next update
Uogólnię to. Chciał bym, aby Cipsoft poszedł po rozum do głowy. Z biegiem czasu, zaczynam wątpić w to, że moje wnuki do tego momentu dożyją...


Cytuj:

Dla mnie stara tibja byla gownem i krzywizna, ktora szybko mi sie znudzila.
Zgadza się, aczkolwiek moim zdaniem swój urok miała.

Dark Saian 26-11-2008 21:21

Mogliby w końcu po 10 latach wstawić Game Guard - antybot + antykeyloger. To moze by nawet Cipow przestali hakować?

Vil 26-11-2008 21:52

nie wiem jak wyobrazasz sobie antykeylogger i nie wiem czemu oczekujesz ze Cipsoft obchodzi to jak dbasz o bezpieczenstwo wlasnego kompa.

Krajzel 26-11-2008 22:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2350823)
Ty oczywiście, zrobił byś kupę, gdybyś nie zaczepił nooba z NoN-PvP;). Ja doskonale wiem, jak ty tym twoim pro EKiem musiałeś na PvP wymiatać. Och och... nie ma to jak siać rozpie*dol rycerzem na Openkach co?

Człowieku ale o co Ci chodzi co? Napisz na prv o jakie openki się rozchodzi bo nie wiem o co kaman. AA i byłbym zapomniał, widziałem juz chyba 5 post Twój jak narzekasz na msa, cipsoft itd Weś nie graj w tą gre jak tak bardzo jest zła i niesprawiedliwa . Takie posty niczego nie zmienią. I naprawde życze Twoim wnukom, o ile będziesz je miał, żeby nie traciły cennego czasu na gre której <wg Ciebie>stwórcy mają w dupie graczy.

JechaczNakonny 26-11-2008 23:10

Chciałbym zeby powróciły uhy. tak nie wiele .... ;p

@down

Ale i tak karacie o wiele więcej niż knight.

Xr3 26-11-2008 23:13

@up
Wobec tego, ja bym sobie życzył, żeby magowie znów karali z Sd po 1000.

Cytuj:

Człowieku ale o co Ci chodzi co?
Ty już dobrze wiesz o co.

Cytuj:

Weś nie graj w tą gre jak tak bardzo jest zła i niesprawiedliwa .
Przecież nie gram.

Cytuj:

I naprawde życze Twoim wnukom, o ile będziesz je miał, żeby nie traciły cennego czasu na gre której <wg Ciebie>stwórcy mają w dupie graczy.
Dzisiaj 21:52
Dziękuję bardzo.

erranero 27-11-2008 06:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez JechaczNakonny (Post 2351236)
Chciałbym zeby powróciły uhy. tak nie wiele .... ;p

@down

Ale i tak karacie o wiele więcej niż knight.

tak nie wiele .. a jednak duzo ... uhy musialy by przywracac hp od lvl tak samo jak potiony i musaly byc o 50- 100 hp lepsze od healow ... jednym slowem musialo by sie to oplacac

GhostMaster 27-11-2008 14:58

Ja bym chcial:
1. Nowe questy :cup:
2. Nowe itemy :sword:
3. Nowe expowiska :wiking:
4. Nowe potwory :cyclops:
5. Nowe addony :kon:
6. Nowe outfity :evul:
7. Nowe czary :mag:

Xr3 27-11-2008 15:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez GhostMaster (Post 2351520)
Ja bym chcial:
1. Nowe questy :cup:
2. Nowe itemy :sword:
3. Nowe expowiska :wiking:
4. Nowe potwory :cyclops:
5. Nowe addony :kon:
6. Nowe outfity :evul:
7. Nowe czary :mag:

Mam nadzieję, że nie zostaniesz uraczony powyższymi dobrami, do póki nie kupisz PACC.

Nowohucianin 27-11-2008 22:20

coś w stylu bazaru (market) idziesz wystawiasz itemy po określonych cenach ktoś kupuje albo nie ,a tak pozostaje darcie japy "SELL BOH"

ZapodajMuze 27-11-2008 22:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nowohucianin (Post 2352207)
coś w stylu bazaru (market) idziesz wystawiasz itemy po określonych cenach ktoś kupuje albo nie ,a tak pozostaje darcie japy "SELL BOH"

W tym momencie jedyny dialog do drugiego czlowieka w tibi by wygladal tak
"how long , xxx , ok/fuck you/hunted"

Szpec 28-11-2008 16:40

Dobrze by bylo gdyby w update zostalo dodane cos ciekawego na rookgaard. Mam na mysli w szczegolnsoci jakas drobna podpowiedz do 2 najwazniejszych questow, spikesword oraz brass armor. To wszystko jest do zdobycia, niestety przerasta wiekszosc.

Dark Saian 28-11-2008 21:34

@Vil


Pytasz jak sobie "Wyobrazam" Antykeyloger ?
Wygląda to tak (Przykład z Cabal) ... Program przez chwile przed uruchomieniem gry sam się włącza dopiero następnie odpala grę. W momencie gdy jakiś process przez Game-guard wyda się "podejrzany" to ten process jest natychmiast kasowany z komputera. Niestety taki program ma tez swoje minusy. Po uruchomieniu takich programów jak Vent czy GG tez mi je wywala... eh. Pojawi się tylko error z kodem :) Często przez to mi się GG sypie.

Ten program ma zastosowanie antybot-owe jak kol wiek teraz się to zwie ;p Praktycznie do takich gier nie ma w ogóle botów bo nie jest łatwo omijać te zabezpieczenia
Nawet jeżeli ktoś skasuje Game-guarda z kompa to pobierze się sam automatycznie z neta. Bez niego nie można się wczytać w grę.

Są to standardowe zabezpieczenia jakie są wprowadzane w DARMOWYCH grach teraz...

Pozdro

Mydelniczek 28-11-2008 21:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dark Saian (Post 2353516)
@Vil


Pytasz jak sobie "Wyobrazam" Antykeyloger ?
Wygląda to tak (Przykład z Cabal) ... Program przez chwile przed uruchomieniem gry sam się włącza dopiero następnie odpala grę. W momencie gdy jakiś process przez Game-guard wyda się "podejrzany" to ten process jest natychmiast kasowany z komputera. Niestety taki program ma tez swoje minusy. Po uruchomieniu takich programów jak Vent czy GG tez mi je wywala... eh. Pojawi się tylko error z kodem :) Często przez to mi się GG sypie.

Ten program ma zastosowanie antybot-owe jak kol wiek teraz się to zwie ;p Praktycznie do takich gier nie ma w ogóle botów bo nie jest łatwo omijać te zabezpieczenia
Nawet jeżeli ktoś skasuje Game-guarda z kompa to pobierze się sam automatycznie z neta. Bez niego nie można się wczytać w grę.

Są to standardowe zabezpieczenia jakie są wprowadzane w DARMOWYCH grach teraz...

Pozdro

Fajnie, bociłem w cabalu sporo, try again.

Teraz tak patrze, to bot którym bociłem jest teraz płatny.... niemniej, bocić idzie nadal ;p

Dark Saian 28-11-2008 21:47

@up
No dobra wiem o czym mówisz :)
Ale ten bocik musiał 2 processy wprowadzać (2 boty naraz odpalało się )i było o wiele bardziej rozbudowany pod względem programowym niż ten które są w tibii. Jeden process blokował w pewien sposób gameguarda ( nie wiem jak) a drugi przechodził przez resztę zabezpieczeń.

To był zresztą jedyny możliwy bot do cabala. ;p

Czasami również było bardzo ciężko odpalić go gdy Game Guard wprowadzał kolejne łaty. Trzeba było czekać parę dobrych tygodni zanim komuś udało się przejść nowe zabezpieczenia.

Mydelniczek 28-11-2008 22:39

@Up
Nowe game guardy łatki itp to updejt bota wychodził po 1-3 dni xD

A do tibi są takie jakie są, bo nie trzeba łamać żadnych zabezpieczeń...zresztą w cabalu bot tylko stał i atakowł wszystko co sie zrespiło xP


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.

Powered by vBulletin 3