Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Co by¶ chciał w następnym update? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=196422)

Vil 23-11-2008 17:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats (Post 2346992)
*klimat z tamtych czasów

pobozne zyczenia.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats (Post 2346992)
*wywalenie różdżek!, soft bootsów, armów+3 itp i innego syfu, który narodził się po updacie 7.6

niby w czym to przeszkadza ?

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats (Post 2346992)
*bardziej skomplikowane questy/zagadki ale takie, by nawet rozwi±zuj±c je kilka miesięcy mieć z nich nagrodę (a nie wymy¶lone questy na przedmioty ze skarbca pod Kazzo)

engine gry bardzo ogranicza pole do popisu jesli chodzi o komplikowanie czegokolwiek.

Corrupt 23-11-2008 17:45

*więcej online GM (za duużo powergamerów)
To usunie niepotrzebnych graczy :///

Archero 23-11-2008 18:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez D4n1 (Post 2314067)
sam się naostrz typie już to widzę jak ek będzie nosił 10 sov'ow na jaki¶ hunt ...

a co do tematu to nowy serv non pvp bo te co s± to zapchane ze aż głowa mała
jakies nowe miejsca do expienia i parę questow na co¶ ciekawego

i wlasnie to byl by bardzo dobry pomysl z tym niszczeniem sie broni, zniszczy ci - trudno, idz se napraw, a nie ze gdzie sie praktycznie nie ruszysz to wszedzie bot. A naprawa wcale nie musialaby byc droga, np cena naprawy w zaleznosci od sily, jakosci broni

Mydelniczek 23-11-2008 18:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Archero (Post 2347302)
i wlasnie to byl by bardzo dobry pomysl z tym niszczeniem sie broni, zniszczy ci - trudno, idz se napraw, a nie ze gdzie sie praktycznie nie ruszysz to wszedzie bot. A naprawa wcale nie musialaby byc droga, np cena naprawy w zaleznosci od sily, jakosci broni


jakie¶ 10 linijek dodane do skrypta, straszne nie?

@Down
A co magicznym brakuje? mog± bić praktycznie wszystko i to często bez waste.

Johanes19 23-11-2008 18:56

Ogulnie to chyba niczego narazie nie brakuje, przynajmniej mi
Mozna by polepszyc magiczne postacie i zeby byl znow taki potwor har co by nim grali Cipy :)

Ancient-Necro 23-11-2008 19:11

a ja kcem nowe serwy non Pe fał Pe !!!1one... żart.


A tak naprawdę bardziej skomplikowane questy i koniec z popieraniem spoili przez Cipsoft w postaci dodawania do supportu np.: tibiawiki. -.-

Zero tolerancji dla botterów - automatyczny delete w razie przyłapania.

Resztę się 'przeboli' jako¶.

Mydelniczek 23-11-2008 19:16

@Up oraz inni

Botterzy do dla cipsoftu KASA więc ich nie USUNˇ zczaj to.

ZapodajMuze 23-11-2008 19:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mydelniczek (Post 2347363)
@Up oraz inni

Botterzy do dla cipsoftu KASA więc ich nie USUNˇ zczaj to.

Kiedy idzemy na tego enfo ; >

Urban52 24-11-2008 13:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats (Post 2346992)
*konieczno¶ć większej znajomo¶ci jęz. ang. by odepchn±ć od gry gówniarzy (7-10 latków, a nawet starszych je¶li to konieczne :) )

poczułem się tutaj obrażony bo mam 19 lat a nie umiem angielskiego ponieważ francuskiego sie ucze od podstawówki :p

mi by wystarczyło żeby co¶ z boterami zrobili

upas 24-11-2008 13:49

a ia cchcialbym rzeby :
1.dafali fre itemzy
2.lepsy exp
3.slabse ataki potwoluf
to fsystko i mam nacieje rze tak becie :DD

Vil 24-11-2008 13:50

grasz w gre zrealizowana w jezyku angielskim - godzisz sie na to ze jestes zmuszony do porozumiewania sie w tym wlasnie jezyku w stopniu przynajmniej podstawowym.

Wbrew temu co wiekszosc sadzi stopien podstawowy to stopien podstawowy a nie umiejetnosc sklejania pojedynczych slow czy wrzucenia tekstu w translator ( ktory ma raczej funkcje rozrywkowa niz pomagajaca w tlumaczeniu ).

Urban52 24-11-2008 14:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vil (Post 2348003)
grasz w gre zrealizowana w jezyku angielskim - godzisz sie na to ze jestes zmuszony do porozumiewania sie w tym wlasnie jezyku w stopniu przynajmniej podstawowym.

Wbrew temu co wiekszosc sadzi stopien podstawowy to stopien podstawowy a nie umiejetnosc sklejania pojedynczych slow czy wrzucenia tekstu w translator ( ktory ma raczej funkcje rozrywkowa niz pomagajaca w tlumaczeniu ).

Podstawowy to ja umiem, ale z tej wypowiedzi zrozumiałem, że Pirate Cutthroats chce żeby wprowadzono zaawansowany

ZapodajMuze 24-11-2008 15:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kijos (Post 2348123)
Ja chce mpa na start.
I pizze.

Ta pizza nie jest w ogole smieszna .

Kijos 24-11-2008 16:08

@up ale bedzie. ; >

Lenidas 24-11-2008 16:12

Większa kontrola nad poczynaniami graczy, którzy łami± reguły. Czyli więcej lub sprawniej działaj±cych GM-ów. :)

Grimo 24-11-2008 16:14

Kasacji swiatów nonpvp ;d

Mydelniczek 24-11-2008 16:16

@Lenidas

ALE cipsoft chce KASE która w jakim¶ 70% ma z BOTTERÓW, więc NIC z nimi nie zrobi, zczajcie to k****.

@Up
Idz na******* w hotkeya.

Lenidas 24-11-2008 16:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mydelniczek (Post 2348183)
@Lenidas

ALE cipsoft chce KASE która w jakim¶ 70% ma z BOTTERÓW, więc NIC z nimi nie zrobi, zczajcie to k****.


Wiem, wiem, ale pomarzyć zawsze można ... :D

Pirate Cutthroats 24-11-2008 18:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Urban52 (Post 2348011)
Podstawowy to ja umiem, ale z tej wypowiedzi zrozumiałem, że Pirate Cutthroats chce żeby wprowadzono zaawansowany

Nie. Chcę by gra nie opierała się na tekstach typu: "buy", "sell", "hi", "bye", "mission", "quest", "items" tylko na czym¶ więcej. Można by wprowadzić utrudnienia w stylu wymuszenia napisania całego zdania w celu jakim¶tam :)
Np. zamiast hi>sell 2 rat>yes>bye było. Hi XXX (dajmy na to Hi Bronek), I want to sell 2 rats. Do you want to buy them? NPC co¶ tam sobie odpowiada, że tak, wtedy my "here you are", on ( i my) thanks albo thank you, daje nam cash, a my się żegnamy standardowym (niech już będzie) bye.

Druga sytuacja. Idziemy do NPC (dajmy na to Krasnolud Grymly) i chcemy się dowiedzieć czy ma jak±¶ misję dla nas? Więc zamiast: hi>mission>yes>yes>yes......>yes>bye - piszemy Hi Krasnolud Grymly>Do you got a mission for me? NPC co¶tam gada. Teraz kwestia gracza. I want to try execute this mission. Tell me more about it. I tak dalej i tak dalej.

Wiem, że ubogi silnik tej gry nie udĽwign±łby pewnie (hehe) tylu informacji i rozpoznawania zwrotów ze strony graczy, ale jestem niemal pewny, że to podniosłoby poziom tej gry i poprawiło (prawie upadły już) klimat.

Uważam, że zdania, których użyłem nie s± zaawansowane i człowiek w wieku dojrzewania łykn±ł by je szybko. A i wiedzy miałby więcej :D

TaJemniczy 24-11-2008 19:13

Ograniczenia wiekowego:))
Szkoda tylko że nie da się tego zrobić;(


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.

Powered by vBulletin 3