Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Odpowiedź na zagadki: Mino Mage / Spike Sword / Domki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=73450)

Scross'Rooker 08-06-2007 13:36

Powiedz, mi gdzie jest ta przesada,? he
A bota dałem po to byście DOKŁADNIE WIDZIELI co tam jest itp.
Normalnie gram, na rozjaśnionym ekranie.

Skille 08-06-2007 23:22

Eh
 
Dobra napisałem posta, ale sie wylogowałem bo zadługo go pisałem 15 minut. Już go niebęde pisać za dużo roboty. Mi się wydaje że:
Są dwa klucze do MM jeden ma Dailhelm a drugi Vegeroth czy jak mu tam.
Daihelm zostawił u MM spiked sword.
Vege czy jak mu tam ukradł ten sword i zrobił teleport do swojego pokoju u Toma.
Daihelm ze swojim kluczem otworzył drzwi bo chciał zobaczyć ten miecz, ale go nie było. Zobaczył teleport i się teleportował.
Zobaczył w skrzyni klucz do MM room i go wział, ale niezobaczył skrzyni która była ukryta pod skrzynią z keyem.
Kiedy dowiedział się że to zrobił Vegeczyjakmutam poprosił Hyacinta, żeby zmienił Vege wiecie oco chodzi w Ghoula. Tak zrobił.
Daihelm ukrył go za ścianą i schował jego ekwipunek viking helmet i katane w ciałach trupów różnych ludzi. Zamknął Ghoula za scianą.
Zakopał gdzieś klucz i szukaj go na konću świata.

To moje zdanie. Tak myśle. Jestem rookstayerem i gram na solerze i próbuje rozwiązać tą zagadke razem z inną osobą jak się czegoś dowiem napisze.

Michoss 08-06-2007 23:35

VERNDOR DO K**** NEDZY NIE ISTNIEJE!
To był błąd w tłumaczeniu! Vendor znaczy kupiec! TO BYŁ BŁĄD!
Kiedy wy się tego nauczycie?!

Hakuoh 08-06-2007 23:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Skille (Post 1473622)
Zamknął Ghoula za scianą.

Dallheim tego nie zrobił.

Drangir 09-06-2007 09:47

Dzięki Michoss. tera moja kolej.

Ghoula zamknęli w ścianie trzej bohaterowie. To są ich groby -.-

Ribery 09-06-2007 12:46

http://img243.imageshack.us/img243/8...aaaaaaelm3.jpg

Czy ktos próbował wejść na tą górkę? Czy ktoś próbował rozkopać pickiem to?

EDIT: Zastanawia mnie jeszcze jedyna wskazówka od Cipów dotycząca zdobycia SS:
Cytuj:

Only the humble may touch the Sword of Fury
Sprawdzałem humble w słowniku i padały takie określenia: uniżony, skromny, pokorny, niewielki. No to trochę dziwne mi się wydaje :P

Michoss 09-06-2007 13:46

@up
NO BRAWOO, AMERYKE ODKRYŁEŚ!
Koleś temat "skromności" ciągnie się od 180 stron!

A co do górki-Czy widzisz żeby było coś wewnątrz górki? Komnata albo coś? Nie? TO PO HOOJA NA GÓRZE MA BYĆ ZEJŚCIE!

PS. Po takim ciemnym kamieniu nie można chodzić, tak samo jak nie mozna wchodzić po stromej ścianie (ani żadnej od północy i zachodu)

Ribery 09-06-2007 14:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Michoss (Post 1474819)
@up
NO BRAWOO, AMERYKE ODKRYŁEŚ!
Koleś temat "skromności" ciągnie się od 180 stron!

Kur.. zapytać się nie można,
myślisz że czytałem całe 180 stron? Czytałem może 30 i nie widziałem żadnego tematu skromności. Ciężko po prostu zwykłym pismem napisać "było" albo coś.

Cytuj:

A co do górki-Czy widzisz żeby było coś wewnątrz górki? Komnata albo coś? Nie? TO PO HOOJA NA GÓRZE MA BYĆ ZEJŚCIE!
Nab plz. z takim podejściem w życiu nie zdobędziesz SS. A czy kurwa podajrzewałbyś że stanięcie na dówch polach oznaczać będzie że SS zniknie?
Może kurde po rozkopaniu czarnej dziury pokazał by się jakiś tp albo coś. Nie wszystko jest tylko białe i czarne.

Scross'Rooker 09-06-2007 19:23

Ludzie, spojojnie, Ribery ja próbowałem wejść na większość taki górek, i nic, okrągłe zero więc, raczej nie ma takiego przejścia.
Skoro Benson, Bonecrusher i ten trzeci zamknęli Ghoula za ścianą, to czemu nie żyją?
Ale gdzie jest to napisane, że go zamknęli?
Jak ktoś się pyta, to chociaż mówicie normalnie a nie od razu.
Cytuj:

NO BRAWOO, AMERYKE ODKRYŁEŚ!
Koleś temat "skromności" ciągnie się od 180 stron!

Michoss 09-06-2007 21:12

@up
Nigdzie nie jest. Ja sam uważam że jest wręcz przeciwnie, że ghoul to jeden z nich. Zaraz poszukam, to skopiuje mój stary tekst na ten temat.
@upup
Tak, bardziej bym się spodziewał że SS zniknie po stanięciu w 2ch miejscach, niż że po rozkopaniu często spotykanej ozdoby (stos kamieni-stone pile. Zejście na dół/pole do rozkopania to Loose stone pile (zapadnięty stos kamieni). Można to porównać do drzewa czy płotka) na górce na którą nie da się wejść, na podłodze po której nie da się chodzić, pojawi się teleport.

@Edit
W sprawie ghoula
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ja w temacie Ghoul
Czas na moją bardzo ryzykowną teorie.

(...) Po pokonaniu smoka, Kendram stał się pyszny (nie, nie bardzo smaczny, tylko samolubny, podziwiający samego siebie). Pewnego razu, zapędził się w te okolice, a tak wierzący we własne siły, zaqczął walczyć z pająkami. Gdy te, zaczęły wygrywać, wezwał na pomoc swoich przyjaciół. Ci, początkowo, nie przybyli mu na pomoc, bo byli nań wściekli, jednak potem, gdy wołania ucichły, przerazili się i pobiegli pędem. Okazało się, że wojownik, próbując ucieczki wskoczył na stos kamieni, który zapadł się, i ten wpadł do dołu, gdzie pojąki go dobiły. Urbat i Polgan wskoczyli natychmiast, i rozpędzili pająki, a następnie próbowali przywrócić Kendrama do życia (zakładając, że jeden z nich mógłby być czarodziejem, mogliby to zrobić magią), jednak odniosło to odwrotny skutek. Kendram powstał, jedak nie był żywy. Nie był też martwy. Zabił swoich przyjaciół, a następnie zmęczony, upadł znowu. Gdy ludzie znaleźli trzy ciała, postanwoili użądzić pogrzeb. Nawet nie wyciągali ich z dołu. Poprostu zakopali otwór, i postawili tabliczki. Gdy światło słoneczne przestało wpadać do jaskini, Kendram powstał znowu. Był nieumarły, jednak miał jeszcze odrobine myśli. Zrozumiał co zrobił, i byłu mu żal, wykopał więc tunel, i zabrał ciała przyjaciół ze sobą. przedarł się do małej komnaty, pustej, gdzie jedynie udało mu się zbudować schody.Wskrzesił tam swoich przyjaciół, jednak zostali oni jedynie bezmyślnymi szkieletami. Postanowił on pozostać z nimi w tym miejscu. Niestety, niedługo zwykli mieszkańcy wyspy, dowiedzieli się o śmierci wojownika, wielkiego wojownika, i postanowili spenetrować grób. On, zaś niechciał do tego dopuścić. Pierwszych kilku, zabił odrazu, jednak znowu poczuł żal. Stworzył z nich takie same szkielety, jadnak bardzo go to zmęczyło. Z każdym zabitym tracił kawałek swego człowieczeństwa. Było ich jeszcze mnóstwo, a on coraz mniej był człowiekiem. "Setki poległych"-pomyślał pewnego razu-"wszystko to z mojego powodu". Ostatnim odruchem człowieka w nim, wypuścił ogromne robale do pilnowania tunelu, a potem w swojej jaskini zbudował mur. Zamknął w nim jedynie siebie i swoich przyjaciół, oraz jednego robaka. Dzwignie otwierającą drzwi ukrył pod słupem, poza komnatą, by już nigdy go nie skusiło by wyjść, a samego siebie, zamurował w bocznej jeszcze komnacie, by w razie wejścia kogoś tu, nikomu już nigdy nic nie zrobił...Nigdy...


Patrykkk 10-06-2007 15:46

Patrick The Rookstayer: Hello
Amber: Oh hello, nice to see you Patrick The Rookstayer.
Patrick The Rookstayer: Dallheim
Amber: An extraordinary warrior. He's the first and last line of defense of Rookgaard.

Oto wlasnie rozmowa z Amber, ciekawe czemu akurat reaguje na Dallheim'a.

Ribery 10-06-2007 17:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Patrykkk (Post 1477381)
Patrick The Rookstayer: Hello
Amber: Oh hello, nice to see you Patrick The Rookstayer.
Patrick The Rookstayer: Dallheim
Amber: An extraordinary warrior. He's the first and last line of defense of Rookgaard.

Oto wlasnie rozmowa z Amber, ciekawe czemu akurat reaguje na Dallheim'a.

Trudno jednak w tej zagadce dopatrywać się jakielkowiek wskazówki potrzebnej do zdobycia SS/uwolnienia MM.

Scross'Rooker 10-06-2007 17:16

Ładna historia michoss, nie zdziwiłbym się gdyby była prawdziwa;]. A co do Patryka, o co chodzi?
Tam nie ma nic o żadnej z tajemnic, tylko jest wzmiana, o tym że Dallheim jest pierwszą i ostatnią linią obrony Rookgaardu.

Drangir 10-06-2007 20:52

PRAWDOPODOBNIE było tak:

Dalheim był żoną Amber, ale Dalheim stracił swój miecz i posądził Amber o kradzież [...][...] rozwiedli się, ale to nie Amber była złodziejką. nie pamiętam większości z tej historii ale mniej więcej o to chodziło :p no bluzg plax :)

Michoss 10-06-2007 21:00

Cytuj:

Dalheim był żoną Amber
Dallheim też była kobietą!
Dallheim says: No nie róbcie z nas pederastów!

Plesnyy 10-06-2007 21:24

@Odp dotyczaca 1 strony...

dla mnie to retrospekcja, koles wiesz?!

Hakuoh 11-06-2007 01:20

@Drangir

W 85% twoja historia jest zmyślona.

@Patrykkk

Na to samo reaguje Cipfried, Seymour, Zerbrus, Billy (zastanawiająca wypowiedź), Lee'Delle, Obi (genialnie), Al Dee, Norma (to samo mówi, co Al Dee), Hyacinth i Willie.
Coś mnie zaciekawiło:
23:52 Eldryzif [41]: Hi
23:52 Eldryzif [41]: Job
23:52 Loui: I am a monk, collecting healing herbs.
23:52 Eldryzif [41]: Herbs
23:52 Loui: I was looking for some herbs as I foolishly entered this unholy hole.
O jakich leczniczych ziołach on gada?

Tom The Tanner 11-06-2007 15:45

@Hakuoh,
Prosty mnich, hm... pustelnik (?) zbierał sobie zioło w pobliskiej jaskini. Pewnego dnia postanowił zrobić z niego pożytek i trud swej ciężkiej pracy wypalił w godzinę... potem, nieświadomy w jakim stanie jest, wszedł to jaskini. Od razu zaczął widzieć wielkie potwory zamiast królików! Uraz na psychice pozostał więc nawet teraz, gdy jego umysł jest trzeźwy, widzi te bestie... przypatrz mu się uważnie! Pod talią, pod gardą którą cały czas trzyma są żółte zacieki... to uryna! Biedak poszczał się w gacie ze strachu! Jednak to NPC, a CipSoft nie zezwala na transport NPC w miejsce, które by mu pomogło. Dla niedowiarków którzy nie mają pacc: http://images.tibia.pl/static/monsters/monk.gif


Vial

Drangir 11-06-2007 16:47

:O jak miałem pacca nie widziałem... byłem zajęty wydobywaniem marchewek :/ a ja z nim rozmiawałem, ide zrobić prysznic.

Rav 14-06-2007 16:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Scross'Rooker (Post 1469851)
Ludzie dajcie sobie spokój, jeżeli wchodzicie na ten temat po to żeby powiedzieć, że coś jest nie do zdobycia. To w niczym nie pomaga, co do nazwy mojego posta.
Chyba odkryłem co kryje się w pokoju Mino Maga:
- Barrlel,
- Chest,
- Kilka stołów kamiennych,
- Łóżko,
- Crate,
- Stół drewniany, który widać z miejsca obok piecyka,
- MM:D
- i prawdopodobnie boxa,

Dla niedowiarków i zainteresowanych.
http://img71.imageshack.us/my.php?image=mmja8.jpg

kazdy kto ma napisany jakis bot z funkcjia up/dow moze sobie sprawdzic co tam jest w sumie nic konkretnego tyle ze 3x door i kazde na klucz najprawdopodobniej inny wnioskuje, a wiec troche roboty bylo by ze zrobieniem a na koncu jest teleport za ostatnimi drzwiami w samym MM roomie nie ma zadnego questa
a wiec sa 2 mozliwosci a nawet 3
#1 Po zabiciu MM i przejsciu w to moze nas teleportnac na ghoula i z tamtad dalsza wedrowka dalej w neiznane tereny
#2 Po zabiciu MM i wejsciu w tp dotarcie do jakiegos rooma w ktorym jest quest
#3 to wszystko to taka tylko tandeta jak i na majnie spotykana ma mozna powiedziec cieszyc oko i byc nie do zdobycia np: w tombie pod bagnami jest room w ktorym sa miedzy innymi takie itemki jak mls g helmet great shield ds legs i wiele innych ktorych nawet rare itemami nie mozna opisac ;)

nie wiem czy moj post cos dal ale chcialem pomoc wiec nie piszcze ze to zalosne co tu zawarlem chce pomoc.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:39.

Powered by vBulletin 3