Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Pacera (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=289)
-   -   Wydarzenia ze świata. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=237720)

ArixRein 15-07-2011 20:27

Wydarzenia ze świata.
 
Gz jesteś moim miszczem !! Ciśniesz jak szczała z tymi lefelami ponad podziałami

ArixRein 16-07-2011 10:06

weź mą stamine

Yrelius 16-08-2011 20:59

Żołnierz, zapodaj jakieś SSki na forum :P
Tak swoją drogą, to zakupiłem pacc. A Ty niestety się przeniosłeś :|

Pozdro !

aran_gala 23-08-2011 01:15

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tervel (Post 2816589)
SIEMA CHŁOPAKI DACIE IP ?
co tam w ogóle słychać ?

twUj stary to sir envim

Naki 23-08-2011 02:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yrelius (Post 2816497)
Żołnierz, zapodaj jakieś SSki na forum :P
Tak swoją drogą, to zakupiłem pacc. A Ty niestety się przeniosłeś :|

Pozdro !

czy przypadkiem 370 (z 390) twoich postow nie brzmialo 'na chuj grasz w te pojebana pixelowa gierke' 'ja juz w to nigdy nie bede gral szkoda czasu na to gowno' ? ? ? ? ? ? :wasabi::wasabi::wasabi::wasabi::wasabi::wasabi:8o :oB):):(:baby:;)

Yrelius 23-08-2011 14:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Naki (Post 2817042)
czy przypadkiem 370 (z 390) twoich postow nie brzmialo 'na chuj grasz w te pojebana pixelowa gierke' 'ja juz w to nigdy nie bede gral szkoda czasu na to gowno' ? ? ? ? ? ? :wasabi::wasabi::wasabi::wasabi::wasabi::wasabi:8o :oB):):(:baby:;)

Po co się odzywasz skoro nic nie wiesz. Nie komentuj :/

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Naki (Post 2817073)
bede komentowal, bo jestes hipokryta :D

Szkoda słów. Nie znasz mnie więc się nie odzywaj ;].


Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 (Post 2817109)
ryj psie, nie twoje forum
wy*******aj

Fajnie masz :D

Naki 23-08-2011 20:35

bede komentowal, bo jestes hipokryta :D

Zabic 26-08-2011 21:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 (Post 2817109)
ryj psie, nie twoje forum
wy*******aj

jego czy nie jego jest takim samymu uzytkownikiem jak ja i ty :D i jak widzisz akurat bardzo dobrze mnie zna wiec takie komentarze to wsadz sobie tam gdzie swiatlo niedochodzi

Zabic 27-08-2011 01:06

hmm lizac ci dupe? powiedz mi kiedy w depo mnie widziales kolo siebie? po pierwsze raz na lizardach wpadlem jak expiles to sam mowiles ze mam isc na srodek bo ty bocisz boki i zebym ci pisal jak ktos ci bedzie bil:D a tak wogole jak chesz wiedziec to na wiekszosc graczy mam wyjebane na pacerze :D tak btw wpadaj sam a nie z ekipa zobaczymy kto lepszy

Yrelius 27-08-2011 19:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zabic (Post 2817260)
jego czy nie jego jest takim samymu uzytkownikiem jak ja i ty :D i jak widzisz akurat bardzo dobrze mnie zna wiec takie komentarze to wsadz sobie tam gdzie swiatlo niedochodzi

Lepiej daj jakieś fotki z huntów a nie :P

Zabic 29-08-2011 00:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 (Post 2817352)
201 Rushofa 100

ty smiesz otwierac do mnie pysk z takim distem? ; /
ok przyjde sam i zobaczysz jak skonczysz :)
zawitasz w temple ze smutkiem na twarzy

dla mnie tibia to tylko gra nic wiecej:D wiec raczej sie pomyliles:D oj i to kurde sporo :D wiec nawet jak zawitam temple to niebede plakal za paroma pixelkami tak jak ty:D


A co do dista to juz moja sprawa niepowinno cie to interesowac jaki mam.

Zabic 29-08-2011 23:12

Umiesz czytac ze zrozumieniem? Jak nie to juz ci tlumacze moj wczesniejszy post a dokladnie lap kurwa NIEJESTEM TAKIM NOLIFEREM JAK TY PAJCYKU!!!!!

Zabic 30-08-2011 16:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 (Post 2817485)
Za to ty jebany analfabeto nie potrafisz pisac poprawnie po polsku.

to o czym mowisz to sie nazywa Dysortografia. Specjalnie dla ciebie nawet znalazlem wyjasnienie dla tak ciezkiego wyrazu.Dysortografia - specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana, jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 (Post 2817485)
I zamknij laskawie pysk bo z takim nikim jak ty nie mam zamiaru rozmawiac, uwierz ze mna na slowa nie masz szans.

Oj zapomnialem ty to dzielisz ludzi na lvl:D a ten ma mniejszy to z nim niegadam ten wiekszy to moge pogadac. Uwierz mi ze co do wojny na slowa to juz mozesz wywieszac biala flage.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 (Post 2817485)
Esencje tego co soba prezentujesz wlasnie pokazales swoim durnym bezsensownym postem ktory nic nie wnosi :)


Generalnie twoje posty tez nic niewnosza pokazujesz jaki to niby to pro elo aka kogz przez kabelek od neta jestes. O tak mow mi jeszcze jaki to niejestem. Wiesz najlatwiej widziec czyjes wady a u siebie same plusy.


PS: Najlepsza obrona jest atak ktory ty tutaj w swoich postach pokazujesz. Ja ci tylko uswiadamiam aczkolwiek na oczach innych uzytkownikow robie z ciebie wiekszego durnia niz jest to w ustawie zapisane.

heheczki. 01-09-2011 15:50

Japierdole arkbla kretynie, na innym forum piszesz temat ze chcesz zminic swoje zycie, po czym za 2 dni juz wrzucasz skrina z 301 lvlem.

Jestes tak niedojebanym gosciem, CHORYM psychicnie, na*****asz w ta tibie caly czas, masz swiadomosc ze to sle, mimo wszystko to robisz.


A to kuwa co to robisz, straszysz kogos?

Tu widze ze sie dowartosciowujesz, bo w rl mozesz co najwyzej postraszyc to drzewa przed domem, bo tylko na tyle cie stac.


Idz kurwa gnij dalej w tej niedopierdolonej grze, dobrze ci to zrobi.

n0_name 01-09-2011 17:19

Arabka arkbla, czy tam inny śmieć.

Nudny jesteś, chujowy, max 16 lat, bez kolegów(ma tylko w tibi), bez dziewczyny(ma tylko w tibi), bez pieniędzy(bo na pacca wydaje), brak ubrań(ma tylko w tibi).

Jak widzisz osiągnąłeś w tibi prawie wszystko teraz ogarniaj reala.
Może znajdziesz kolegów.

Zabic 01-09-2011 18:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez 4rkbl4 (Post 2817667)
Poprawna nazwa moze nawet brzmiec "dupa", wazne ze kazdy wie o co chodzi.
Fakt jest taki ze taka "choroba" nie istnieje to glupi wymysl usprawiedliwajacy takich pierdolonych tumanow jak ty ktorym sie nie chcialo uczyc kiedy byl na to czas. Usprawiedliwiajac sie tym to ty robisz z siebie durnia koleszko, przykro mi ; /
To jest smieszne ze gosc 21 lat (tyle masz napisane obok nicku) robi takie bledy, no coz wal walem zostanie amen.

<tu bylo zdjecie>

jak chcesz wiedziec ta choroba jest udowodniona przez lekarzy ( no coz ale jak ty sie takim czyms nieinteresujesz to z kad mozesz wiedziec) nastepne co mam ci do powiedzenia w o tej chorobie to to ze jest przekazywana w genach i juz po 3 niechodzilo mi o jakies usprawiedliwienie sie choroba bo wiem ze robie bleda i ze to razi innych ale mam to gdzies. Zadam ci jedno wazne pytanie czy widzisz w moich postach gdzies jakies wulgarzymy? no bo ja nie i przez nadmiar wulgarzymow robisz siebie durnia koleszko. Co do moich urodzin tak mam 21 lat podac ci jeszcze dodatkowo cala date. Wez ty lepiej wyjdz na dwor i zobacz co sie tam dzieje bo cos czuje ze nawet niewiesz jak budynek od szkoly lub sklep od srodka wyglada.


PS: pamietaj na slowa przegrasz:D

Maker15 01-09-2011 18:39

Przeglądam tą waszą śmieszną dyskusję i się tak zastanawiam. Po pierwsze, czemu moderator tego nie wyczyści? Po drugie, znalazło się tutaj kółko wzajemnej adoracji, która jedzie po jednym gościu. To, że gra w tibie to nie jest wasza sprawa. Jak już wspomniał - botuje, a zatem nie ślęczy przy kompie 24/7, bynajmniej, botując trzepie kasę jak miło, a później pewnie sprzedaje na allegro. Niektórzy robią na budowach, by sobie dorobić, a inni grają w gry. Co w tym złego? Proponuję zejść z typa, bo z tego co widzę przykleiliście się do niego bez żadnej przyczyny. Aha, Arkbla (chyba), hejtując Cię pokazują tylko i wyłącznie swoją zazdrość. Nic więcej. Paranoja, co z tymi ludźmi.

I jeszcze te "na słowa nie wygrasz" pokazuje dokładnie takiego spinacza internetowego, który potrafi walczyć na słówka przez internet. Jestem ciekaw co by wyszło, by musiał użyć pięści (chociaż pewnie jest na poziomie "plaskaczy").

n0_name 01-09-2011 18:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maker15 (Post 2817680)
I jeszcze te "na słowa nie wygrasz" pokazuje dokładnie takiego spinacza internetowego, który potrafi walczyć na słówka przez internet. Jestem ciekaw co by wyszło, by musiał użyć pięści (chociaż pewnie jest na poziomie "plaskaczy").

Właśnie pokazujesz jakim jesteś wielkim kretynem...

Jak można bić się z powodu gry rozumiem pokrzyczeć na siebie na forum, ale nie sądzę, że arabka i zabic by się bili bo obydwoje nie są kretynami jak ty.

Zabic 01-09-2011 19:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maker15 (Post 2817680)
Przeglądam tą waszą śmieszną dyskusję i się tak zastanawiam. Po pierwsze, czemu moderator tego nie wyczyści? Po drugie, znalazło się tutaj kółko wzajemnej adoracji, która jedzie po jednym gościu. To, że gra w tibie to nie jest wasza sprawa. Jak już wspomniał - botuje, a zatem nie ślęczy przy kompie 24/7, bynajmniej, botując trzepie kasę jak miło, a później pewnie sprzedaje na allegro. Niektórzy robią na budowach, by sobie dorobić, a inni grają w gry. Co w tym złego? Proponuję zejść z typa, bo z tego co widzę przykleiliście się do niego bez żadnej przyczyny. Aha, Arkbla (chyba), hejtując Cię pokazują tylko i wyłącznie swoją zazdrość. Nic więcej. Paranoja, co z tymi ludźmi.

I jeszcze te "na słowa nie wygrasz" pokazuje dokładnie takiego spinacza internetowego, który potrafi walczyć na słówka przez internet. Jestem ciekaw co by wyszło, by musiał użyć pięści (chociaż pewnie jest na poziomie "plaskaczy").


Wiesz niezaczol bym najezdzac na niego gdyby nienajechal na mojego znajmoge z innego swiata w tibi. Wiec jak sam widzisz u mnie jest innaczej jego char jego sprawa to on jak cos dostanie bana nie ja. Nastepne czy ty przeczytales mojego posta wczesniej dokladnie ? Jezeli nie to ci powiem o co kaman z tym "na slowa nie wygrasz" widzisz gdizes u mnie wulgaryzmy w poscie? no wlasnie niema ich nieuzywam dyskutuje normalnie prowadzadz do tego ze on sie sam poniza co moge rownoczesnie zrobic z toba jak chesz.
Tak wogole to czego mam mu zazdroscic? bo niekminie

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez n0_name (Post 2817682)
Właśnie pokazujesz jakim jesteś wielkim kretynem...

Jak można bić się z powodu gry rozumiem pokrzyczeć na siebie na forum, ale nie sądzę, że arabka i zabic by się bili bo obydwoje nie są kretynami jak ty.

Generalnie lepiej bym tego nie napisal. Tibia jest dla mnie tylko czysta przyjemnoscia i juz.

Yrelius 01-09-2011 20:35

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maker15 (Post 2817680)
Niektórzy robią na budowach, by sobie dorobić, a inni grają w gry. Co w tym złego?

Jak w tej grze da się zarabiać? Przecież to jest nieopłacalne.

Zabić. Jak to kiedyś napisał "Mereth": "Nie tykaj kupy bo zacznie śmierdzieć".

Poza tym to gz lvla :p Muszę na tibia.com się dowiadywać o Twoich osiągnięciach ? Wrzucaj ss tutaj !! :D

Pozdo!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:48.

Powered by vBulletin 3