Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   Tajemnicza książka (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=207646)

D@bro 25-02-2009 18:44

Tajemnicza książka
 
http://img167.imageshack.us/img167/9...2009001631.png


http://img87.imageshack.us/img87/2804/uo0062.jpg


Lesiu Obwiesiu lootnął tajemniczą książkę. Nie chce nam zdradzić jej treści. Moga być 2 powody: pierwszy, to że jest to część questu którego nie skonczyl jeszcze (moze cos z teleportem, wkoncu to jest minotaur uczen i zostala mu powierzona tajemnica, kto wie ;o) albo jest to zwykly wkret. Jak wkret to widac ze Lesiu dal ciała bo prawie nikt mu nie wierzy (może być w zmowie z Eldyrizfem) i szybko wyjdzie na jaw. Jestem ciekawy czy na innych swiatach byly wzmianki o jakiejs dziwnej ksionżce? Może Isara - tam gra najlepsza Polka.
Czekam na wasze opinie :>

sazqq 25-02-2009 18:58

"Ksionżce"? O.o

Wydaje mi się, czy w deadzie bag powinien być na samym końcu loota?
A po drugie być może jest to książka, którą trzeba dać komuś, aby cos dostać (quest spoiling) ;).

D@bro 25-02-2009 19:07

Nie zawsze bag jest na koncu, weź sobie orca shamana np wyrzuca 2 bagi i ten co na koncu jest moze sie nie trafic i zostaje tylko ten w srodku ; D

Marcin24 25-02-2009 19:12

Znowu nie potrzebne zamieszanie wokół niepotwierdzonej rzeczy.
Cytuj:

Może Isara - tam gra najlepsza Polka.
N/C
@down
Czyż tak.

Golona 25-02-2009 19:22

Tak samo wygląda pamiętnik który trzeba oddać Amber, czyż nie? :)

Rocket Slayer 25-02-2009 19:36

Znowu jakieś badziewie?
Swoją drogą, dlaczego nie otworzył książki?
3/10 - niezbyt ciekawy fake/dowcip. Równie dobrze może to być pamiętnik Amber...

Cytuj:

ksionżce
Nothing to add...

Cytuj:

Obiecałem Lesiowi, że nie ujawnie jej treści.
Póki co szukam teraz związku.
To nie wystarczyłoby zamazanie części jej treści? Wg mnie bullshit, każdy może podrobić, że mu książka z shenga wypadła. Nie będę wyjaśniał bo ja cpt obvious'em nie jestem :D

Cytuj:

Czekam na wasze opinie :>
Śmierdzi prowokacją. :/

Hakuoh 25-02-2009 19:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer (Post 2477409)
Swoją drogą, dlaczego nie otworzył książki?

Obiecałem Lesiowi, że nie ujawnie jej treści.
Póki co szukam teraz związku.

sazqq 25-02-2009 19:53

Czyli fajny wkręt...

@down
A jednak nie ;o

Pan Klocek 25-02-2009 19:57

Ajak llarnbuss ilstar Dalninuken d' Kirok.

Lu' whol l' v'dre. 'zil hiever della udossa. Voiry zhahus noamuth drill naut mal'rak. Lu' nin olt rath. Orior Dalninuken d' Kirok, jalbyr szeous ssrig'luinen udossta xxizz.

Ilstar quen - Vhid zhah udossta alurl sarol.


Ci co mają zrozumieć zrozumieją o co chodzi.

Dla reszty, książka jest jak najbardziej autentyczna.

@PPL
Gdzie ja napisałem że to treść książki?! Nigdzie. To wiadomość dla pewnych użytkowników. Więc proszę nie pisać do mnie na PW w tej sprawię. Podkreślam to NIE JEST TREŚĆ KSIĄZKI! Treści nie zamieszczę na forum, ponieważ osoby które miały ją przeczytać już to zrobiły.

Milan ognia 25-02-2009 20:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer (Post 2477409)
Znowu jakieś badziewie?
Swoją drogą, dlaczego nie otworzył książki?
3/10 - niezbyt ciekawy fake/dowcip. Równie dobrze może to być pamiętnik Amber...

Śmierdzi prowokacją. :/

Muszę się z Tobą zgodzić.

Blue Jeepa nikt nie pokona. \o/

CinkoL 25-02-2009 20:13

Ta, zapewne jest to kolejny zwykły wkręt, zaraz pewnie wyskoczy jeszcze dębowa, i cała śmietanka, i pokarzą nową nieznaną sztuczkę, a wszyscy będą cieszyć michy. Wkręt.

Res Khmer 25-02-2009 20:13

Książka ta o ile istnieję, mam nadzieję że trafiła w dobre ręce. Gratuluje, o ile to nie fake.

Z drugiej strony nie wierzę, by doszło do tego by Sheng gubił w trakcie śmierci ów przedmiot, choć wszystko układałoby się w całość, i być może w ten sposób Knightmare zarzucił nam porcję rpg.

btw. Hail Blue Jeep (wogole tak się zastanawiam po kiego to do nas wtedy przylgnęło, skoro to tylko miało jakoś tam zobrazować).

Hail Blue Jeep


@Panie z przyczepki, znaczy się Klocku, to ja napisałem :P. Tylko nie wiem dlaczego to wtedy tak przylgnęło.

Pan Klocek 25-02-2009 20:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Res Khmer (Post 2477470)
Książka ta o ile istnieję, mam nadzieję że trafiła w dobre ręce. Gratuluje, o ile to nie fake.

Z drugiej strony nie wierzę, by doszło do tego by Sheng gubił w trakcie śmierci ów przedmiot, choć wszystko układałoby się w całość, i być może w ten sposób Knightmare zarzucił nam porcję rpg.

btw. Hail Blue Jeep (wogole tak się zastanawiam po kiego to do nas wtedy przylgnęło, skoro to tylko miało jakoś tam zobrazować).

Hail Blue Jeep

Pamiętam dlaczego blue jeep To Tomek Tanerek wyskoczył "ale z nas ekipa z niebieskiego dżipa" chyba żeby się rymowało :D
Ale miałem na was nerwa wtedy

@UP
A no może :D wiesz ogólnie za dużo masła jadam więc może się coś mieszać ;) zawsze wydawało mi się że to ŁON - szalony z poczuciem humoru ala Monty P.

<hmm> 25-02-2009 21:22

Nie sadzilem ze, takie trolle z niektorych powychodza.

Cieke ile wersji tekstu bedzie niedlugo krazyc po sieci... moze cos wymyslicie?
Na dzien dzisiejszy jestem jedynym posiadaczem dowodu ze jeden z nich bedzie prawdziwy. Ale z checia poczytam wasze propzycje! GO!! GO!!

Tak jak P.K. napisal: kto mial sie zapoznac z trescia, ten sie zapoznal. Spekulowanie na temat kto to jest, i czego sie dowiedzial nie ma na razie wiekszego sensu.


(sorrki za brak polskich literek ostatnio.. ale nie mam czasu instalowac czcionek... kbd... etc..)

Zyphius-Knight 25-02-2009 21:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pan Klocek (Post 2477445)
Podkreślam to NIE JEST TREŚĆ KSIĄZKI! Treści nie zamieszczę na forum, ponieważ osoby które miały ją przeczytać już to zrobiły.


Kolejny Sunrise, duzo wie, gowno powie. Po co mowicie o ksiazce skoro nawet nie podacie tresci? zyd, tyle

Virtus360 25-02-2009 21:34

.
 
Dziwne ze przez (2 lata?) nigdy nikt jej nie lootnol, az tu nagle Lesiu Obwiesiu (uznawany za prawdomownego?, szanujacego sie) lootnol to :), dziwne.

Milan ognia 25-02-2009 21:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Virtus360 (Post 2477604)
Dziwne ze przez (2 lata?) nigdy nikt jej nie lootnol, az tu nagle Lesiu Obwiesiu (uznawany za prawdomownego?, szanujacego sie) lootnol to :), dziwne.
btw, Lesiu jak nie ujawniasz tekstu, to po co w ogole zalozyles ten temat i wkleiles scereen?

To akurat jest łatwe do wyjaśnienia - update. Zauważ, że to nie ON założył temat a screen w Albumie ogranicza się do pytania, czy ktoś jeszcze lootnął to. Ludzie, nauczcie się czytać.

Choć to wszystko i tak wydaje się dziwne. Hm... urażona ambicja, że nie znam treści - być może.

Brecht 25-02-2009 21:49

Heh, a zdaje się, że do 1 kwietnia zostało jeszcze trochę czasu. Zaczęliście wcześniej aby wypaść bardziej wiarygodnie? ;)

Vryysas 25-02-2009 22:02

Osobiście wierzę, że ta książka wyleciała z Shenga.
Dlaczego? Dice wyleciał z Munstera także niewiele razy (więc czemu nie książka z ASa?) Czy ta książka może miec jakikolwiek związek z questami? Moim zdaniem nie bardzo.

Morderff 25-02-2009 22:04

Rozmawiałem z Lesiem i trzyma to w strasznej tajemnicy a jego odpowiedzi, są w ogóle dla mnie nie zrozumiałe..


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:09.

Powered by vBulletin 3