Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Fake'i (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=61)
-   -   Kidnapped to Fight (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=131560)

Krizz 30-05-2007 10:20

Kidnapped to Fight
 
- czyścimy.

Oerciak 30-05-2007 10:56

Co mam oceniać?
2 efekty z GIMP'a i pociemnony obraz?
Czekam na kolejną część bo tu nie ma co oceniać.

-Maciek Mur- 30-05-2007 11:59

Zmieścił byś to wszystkow 3 ssach ;P.

Takie se.. oklepane już.

Koper of Drawno 30-05-2007 14:10

Heh...Gimp i gowno tam widze wiec nie ocenie :P Chociaz to i tak prolog wiec na 1 wychodzi ;) Przede wszystkim ciesze sie ze wrociles przyjacielu =]

Sezowaty 30-05-2007 14:18

Dark Kriss powraca no ale niestety nie aż w takiej chwale :(... Trochę za ciemno jest :P Mogłeś dać kilka latarni co by oświetlało co nieco. I jak jest to światło od lustra to za jasne ono jest (Za bardzo rozświetla):/...
A co do Fabuły to jak na razie mało wiadomo ale to się mam nadzieje rozwinie ;]

Koper of Drawno 30-05-2007 15:00

Krzysku znaczy Krissie jak chcesz jakies dobre efekty robic to zagaj na gg ^^
591292 i jedziesz ;>

Krizz 30-05-2007 15:01

- czyścimy.

Turok-.- 30-05-2007 15:20

Oj Kriss nie postarałeś się albo wyszedłeś z wprawy
Efekty Oklepane Ta flara ;/
Fabuły nic nie zdradza prolog a wydaje mi sie ze powinien chociaż troszkę bo to wygląda następująco
1.Idze sobie pijaczek
2.Patrzy a tu światło!
3.Idzie w kierunku czerwonego czegoś.
4.Wlepia gały w owe światło.
5.Po chwili zostaje wrzucony do środka "lustra?"
6.Nastaje noc i wszystko powraca do "poprzedniego" stanu

A więc niektórzy napiszą mi "Nie bluzhaj go!! TO jeten z weteranuw" Wiem że weteran ale co z tego?Karzdego ocenia się po jego fake a nie po tym czy był jednym z lepszych przedstawicieli tego gatunku.
Ehhh ale się rozpisałem
Z powodu że to prolog oceny nie wystawię

Shuki 30-05-2007 16:03

Póki co widać dobrą sklejkę i gimpa. Wierze, że się podniesiesz bo jesteś legendą (od dzisiaj żywą ;p). Prolog bez oceny.

RozP 30-05-2007 16:23

Kriss! Nawet nie czekam, aż obrazki mi się załadują (najwyżej potem użyję opcji "Edit")! Powrót! Już w to nie wierzyłem! Ale reszty (starszych) fake nie będziesz kontynuował? Troszkę szkoda, bo zawsze byłem ciekawy jak potoczyłyby się dalsze losy bandy łotrzyków :P

;[ Och, ach!
|\_;[ Spyerdalay?
)) \\

@Edit

Niestety, ale troszkę mało. Kiedy się rozkręcisz? Mi się tam efekty podobają, głównie dlatego, że pamiętam czasy, gdy tylko ty ich używałeś w fake'ach, a potem inni małpowali to. Podobnie jak paski teraz :D

Cloy 30-05-2007 17:23

Za duzo nie pokazales ale zobaczymy potem.

Ghand 30-05-2007 17:29

A mi się podoba -.^

@Kriss
Ważne, że wróciłeś, teraz czekamy na rozkręcenie się ^^

Ghand

Drakon 30-05-2007 18:16

A wierc jednak postanowiłeś wrócić ;)
Nie byłem do końca pewien czy to zrobisz kiedy mi o wszystkim powiedziałeś.
Fake nie jest jakiś fenomenalny, ale i tak dobry, jesli porównać go z obecną średnią tego działu na dzień dzisiejszy.
Przed odejściem złynołeś z tego że robiłeś wiele fake'ów ale żadnego nie kończyłeś, mam nadzieje że tym razem będzie innaczej, chociaż swoją drogą lepiej nie kończyć fake, niż ostatnie odcinki robić na siłe.

Baj de łej.
Zgadnijcie kto pomógł Krissowi zdobyć sprite'y i FFC

Nadrill 30-05-2007 20:03

Ja tu widzę tylko zmieniające się napisy na obrazkach, a nie fake. Mniej już nie można było dać?

DracoR 30-05-2007 21:06

Hehe... Bardzo fajne wykonanie i użycie efektów gimpowych, ale jedno mi tu przeszkadza, a mianowicie ta straszna ciemnota :D Czyżby to miasto (wioska) było aż tak biedne?

Thor Nephihean 30-05-2007 21:21

Ja chyba wiem o co chodzi.
Lustro wyjaśnia całą fabułę.

Ten co go wepchnął do lusta to jego lustrzane (masło maślane :D) odbicie, które jest złe i chce zając jego miejsce.

ZGADłEM??

kiepsko
-grafika
-fabuła
-lepiej wygląda "???" niż "?".

4/10

Ganci. 31-05-2007 09:59

@ up

Raczej nie zgadles, to prosciutka i malo oryginalna fabula. ja spodziewam sie po naszym Krissie niespodzianki ;]


@ prolog


Jak to prolog, wiecej mi wyjasnia tytul od prologu. Tym samym czekam na pierwszy odcinek/pierwsza czesc.

Krizz 01-06-2007 20:26

1st part.
 
- czyścimy.

Koper of Drawno 01-06-2007 20:52

Noooo zajefajny fake ;] Tym razem sie postarales Krzysku ^^ 7/10 bo gowno widzialem na pierwszych skrinach :P

Oerciak 01-06-2007 21:04

Eeech,nie zapowiada się świetnie...
Jest koleś w drugim świecie,okaże się,żejakiś koleś wszechmogący zaatakuje nasz prawdziwy świat ze świata magii i tylko główny bohater rozwali złego maga.
Trafiłem?

Nawet graficznie nie wygląda ładnie,ale zobaczymy dalej...
Może dlatego tak sceptycznie patrze bo mi klimaty Fantasy mi się przejadły...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:39.

Powered by vBulletin 3