Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   4959 kont ukarano za oszukiwanie! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=205196)

Slythia 30-01-2009 15:36

4959 kont ukarano za oszukiwanie!
 
Jak informuje CipSoft na swojej stronie Tibia.com:

Cytuj:

Dzisiaj ukaraliśmy 4959 tibijskich kont za korzystanie z nieoficjalnego oprogramowania do gry w ciągu kilku ostatnich tygodni. Konta zostały określone poprzez automatyczne narzędzie z pełną dokładnością, więc wszelkie skargi są bezcelowe. Kary są ostatecznie i wszystkie zażalenia będą ignorowane. Nie ujawnimy naszych kryteriów dla tych kar, nie będzie także żadnych dowodów.

Tym z was, którzy uważają, że liczba ukaranych kont jest zbyt mała, przypominamy, że będziemy banować tylko, gdy będziemy mieli niepodważalne dowody, iż owy gracz złamał zasady. Wiemy o większej liczbie oszustów, jednak zbieramy dowody, gdyż te, które aktualnie posiadamy, są niewystarczające do ukarania ich w tej chwili. Pozostają oni jednak na naszej liście.


Zapewniamy, iż nie było to jednorazowe działanie. Najlepszym sposobem na uniknięcie kary w przyszłości jest zaprzestanie oszukiwania!

Jak już stwierdziliśmy w styczniowym artykule, nie chcemy oszukiwania w Tibii i będziemy nadal rozwijać i doskonalić nasze automatyczne narzędzie do wykrywania i karania oszustów. Będziemy ciężko pracować, by zapobiegać tego rodzajom praktyk.


Uczciwa gra jest o wiele ciekawsza dla wszystkich!
Tibia.pl ostrzega, iż stosowanie wszelkiego rodzaju nieoficjalnego oprogramowania możne doprowadzić nie tylko do zbanowania konta, lecz często także jego straty w wyniku hacka ze względu na możliwość występowania w nim prezentów od twórców.

Albertus 30-01-2009 15:52

ahha bardzo dobrze !

nie lubię boterow , nigdy nie miałem bota i nie zamierzam mieć , bardzo mnie cieszy ze liczba boterow sie zmniejszyła , WYTĘPIĆ WSZYSTKICH DEBILÓW CO BOTA UŻYWAJĄ


OD BOTA MALEJE PRZYRODZENIE !!!

Jauz 30-01-2009 15:52

I super ! Dobrze że się za to biorą. Nie jest to mała liczba, popatrzcie na liczbę online i obliczcie %, chociaz pewnie jest on kilkukrotnie niższy, ale dobrze że zaczynają działac!

tequila51 30-01-2009 15:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jauz (Post 2442608)
I super ! Dobrze że się za to biorą. Nie jest to mała liczba, popatrzcie na liczbę online i obliczcie %, chociaz pewnie jest on kilkukrotnie niższy, ale dobrze że zaczynają działac!

10%~

jakeis 5% mniej hajsu, albo nawet wiecej.

J0hny 30-01-2009 15:54

dobrze ze coś wreszcie robią ;/

Avios 30-01-2009 15:54

Niewiarygodne! Nareszcie wzięli się do roboty!

xoz 30-01-2009 15:56

o lol, jednak cos zrobili. cos bo nadal zadne z moich kont nie zostalo zbanowane

paffelek 30-01-2009 16:00

Mniejsze kolejki, więcej wolnych miejsc do expienia... same korzyści :D

GladeQ 30-01-2009 16:00

Super... Przyznaje sie bociłem... ale to było dawno (w grudniu przestałem)... Od nowego roku już nie boce ale bana i tak dostałem -.- Troche nie fair...

Sefek 30-01-2009 16:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez xoz (Post 2442629)
o lol, jednak cos zrobili. cos bo nadal zadne z moich kont nie zostalo zbanowane

EHEHEHE :evul:

valart 30-01-2009 16:01

Bez sensu
 
Ludzie bylem ofline i dostałem bana po 2 nie używałem bota bo skilowalem od tygodnia na monkach wiec po HU.. tam bot BEZ SŁYSZENIE ZOSTAŁEM UKARANY

DamianekShadow 30-01-2009 16:02

Za multiclienta też banują? Wie ktoś?

Darexin 30-01-2009 16:02

ehhh wkoncu bedzie mozna normalnie poexpic :D

Rocket Slayer 30-01-2009 16:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez GladeQ (Post 2442643)
Super... Przyznaje sie bociłem... ale to było dawno (w grudniu przestałem)... Od nowego roku już nie boce ale bana i tak dostałem -.- Troche nie fair...

Hahahahaha >.<

@topic

Ja chcę więcej!! =D

r4mz3s 30-01-2009 16:03

Mi się zdaje, że jest to tylko taka gra CIP. Na expowiskach jakoś nie widać spadku liczby boterów. Myślę, że CIP tą liczbę sobie wymyślił. Większość boterów to gracze z płatnym kontem.


Kasa < Pacc < Boter < CIP

Karanie boterów to tylko zmyłka CIP. Gdy banują stracą graczy, tracą graczy, tracą kasę. Proste. Ta zmyłka jest tylko do tego by uczciwi gracze nie denerwowali się i dalej grali.

Pacz_knight 30-01-2009 16:04

Yeah! Moze jeszcze wruce do tej gry...
Mam nadzieje ze nie jest to jednorazowa akcja GM'ow i calego Cipsoftu. Byc moze bedzie teraz spokojniej...

Faytah 30-01-2009 16:05

Istnieje moze lista zbanowanych?

Nutaharion 30-01-2009 16:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DamianekShadow (Post 2442654)
Za multiclienta też banują? Wie ktoś?

Tak, głównie przez to posypały się bany
A tak jak mówiła Exilya ;)
Gadam ostatnio z nią o botterach a ona mi właśnie mówi że niedługo ich obecność nie będzie musiała istnieć ;) Dlaczego?
Za każdym razem gdy ktoś wchodzi przez MC/BOT'a który korzysta z katalogu Tibii wysyła się raport do CipSoftu (tak jak w Silkroad Online)

Moja przestroga? Używajcie botów które nie wymagają podawania pliku docelowego do katalogu z grą ;)

Pozdrawiam

r4mz3s 30-01-2009 16:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pacz_knight (Post 2442669)
Yeah! Moze jeszcze wruce do tej gry...
Mam nadzieje ze nie jest to jednorazowa akcja GM'ow i calego Cipsoftu. Bycmoze bedzie teraz spokojniej...

Heh takie akcje zachęcają do gry starych graczy ;) Sami widzicie to czysty marketing :p

filobossek2 30-01-2009 16:07

Ahahahhuaheuahea
A jednak miałem rację !! :D

I to mi się podoba, oby tak dalej :D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:06.

Powered by vBulletin 3