Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Trzy nowe światy wystartowały. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=26416)

$corcerer 16-02-2005 19:16

Trzy nowe światy wystartowały.
 
CIPSoft znów zaskoczył wszystkich graczy uruchamiając z dniem dzisiejszym aż trzy nowe światy:
  • Danera zlokalizowana w USA, z normalnym trybem PVP
  • Elera również umiejscowiona w USA, z normalnym systemem PVP
  • Iridia w Niemczech, z normalnym trybem PVP
Tak jak zawsze, początkowo tylko posiadacze PACC mogą wejść na nowe serwery, aby utrzymać ilość postaci na rooku w przyzwoitych granicach.

Tibia.pl życzy Wam dobrego startu i udanej gry na nowopowstałych światach.

WoJaAnn 16-02-2005 19:18

heheh widzialem wczesniej nawet chcialem temat zrobic ale nie moglem :P Wiec tylko odpowiedzialem na jakis temat piszac to (lekko offtopujac:D) szkoda ze pacca nie mam :/

Qrys 16-02-2005 19:20

No nareszcie o tym napisaliście. Przynajmniej dali jakies dos fajne nazwy. Ja zamiezam spróbowac na tym niemieckim serwku. Czekalem na jakis Niemiecki PvP. Dobrze ze dali serwery bo inne nie beda takie przpelnione.

Tomciog 16-02-2005 19:21

Coś dziwnie sie CIPy zachowują :confused:
Ciągle nowe servy 8o

-=HuRu=- 16-02-2005 19:23

Jejejejejejejejejeje wbijam na Iridie i gram od NoVa :D PS: jak by co to mój nick ( Qki'Ziom ) :D

K-ostry 16-02-2005 19:23

Iridia fajna nazwa, w ogole CipSoft się rozkręca ostatnio heh spox

Witifi 16-02-2005 19:29

spoko ze dali nove servy ale mogli by poprawicv te ciagle lagi i okolicznosciwe kicki i dac wiecej najazdów na julere :P bo troche nudno jak narazie wiem ze byla plaga rat w thais

Pacek 16-02-2005 19:31

czy oni zupełnie powariowali z tymi serverami, ale w sumie to dobrze bo ludzie mają gdzie grać

pciom 16-02-2005 19:38

:)
 
lol znowu nowe swiaty... a zreszta ci co pisali przedemna nie wiem czy kogokolwiek inteeresuje gdzie zamierzacie grac ;)

Bebilon 16-02-2005 19:39

Jaka jest roznica miedzy trybem a systemem PvP ?

dubros 16-02-2005 19:45

poje***
 
no co ich poje*
ledwo 30gmow jest a swiatow robia i robia na arcani gram 3 miechy i raz widzialme tylko gma............. 50% gmow antica a co z innymi swiatami i jeszcze lagi zrobili by cos pozytewcznego a nie nowe swiaty i banowanie gmow.
np zmienijsznie lagow nowe monsteyr wiecje miejsca dla expa kupili by nowy sprzet dla swerov a nie tylko ciagnac kase za pacc i nowe swiaty

Maksiu 16-02-2005 20:06

*up
no to masz fajnie ja gram conajmniej rok i ani razu go nie widzialem...najwyrazniej nie lamie przepisow wiec mi nie uskutecznia swoich praw i obowiazkow...

Caer 16-02-2005 20:18

Za przeproszeniem, co wy *******icie o tym ze nie przeciwdzialaja lagom? Przeciez po to sa nowe serwery, zeby odciazyc starsze. Ludzi beda sie na nowe swiaty przerzucac, no nie? I to tez jest dobre dla FACC. W ten sposob CipSoft chce doprowadzic, zeby FACC nie musiali tyle czekac w kolejkach, bo ludzie beda rownomiernie rozrzuceni po serwerach. Wiec nie stekajcie, tylko sie cieszcie! :)

@Thero :
Taaa... Jasne, a servery to sa tanie jak barszcz. A poza tym, przeciez ta gra istnieje po to zeby mieli kase, no nie? Ty, na ich miejscu, tez chcialbys na tym zarobic. Jak wszyscy. Nie po to sie mecza, zeby nic z tego nie miec.

Nigi Leen 16-02-2005 20:20

spoko spoko nowe swiaty moga B)

Tymczasowy 16-02-2005 20:25

Znowu??
 
Heh znowu nowe swiaty :D Przeciez jest juz tyle do wyboru, ale z drugiej strony to mniejsze zaludnienie 8o Lepiej niech zrobia nowe expowiska B)

Knight-->lvl25-->Skills 70/70-->eq: v shield, boh, crown arm, crown legs, crus helm, bright sword, giant sword :evul:

Groszek 16-02-2005 20:26

Narescie nowe światy :D Może wkoncu zmniejszy sie ilość ludzi na innych bo sie nie da expić :p

Micek 16-02-2005 20:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Qrys
Dobrze ze dali serwery bo inne nie beda takie przpelnione.

Hehe, nie wiem czy zauważyłeś, ale CIPy już od dwóch miesięcy dodają po dwa, trzy servy, a na starszych servach to nie pomaga.

A tak nawiasem mówiąc, to mogliby naprzykład powiększyć starsze servery, n.p. lunare, novą albo anticę. Powiedzmy do 1,500 osób pojemności.

Xeltix 16-02-2005 20:44

bardzo dobrze Cipsoft zrobil wkoncu nie bede musial chyba czekac w kolejce jak zawsze tak dlugo , ale nowe expowiska tez by sie przydaly szczegolnie dla FACC

Angel of Death 16-02-2005 20:45

I bardzo dobrze że powstały kolejne światy :) Niech będzie ich coraz więcej i moze starsze swiaty nie beda już takie przeludnione ;) Szybko kupuje pacc i dołączam sie do kumpli którzy zaczeli grać na Iridia

Bucik 16-02-2005 20:46

.....
 
Ej no nie nerwić mnie bo ja niewytrzymie a tak na serio to Cipsoft chyba szajby dostał ?? ajba ajba ajba ajba :D ostro leca z tymi nowymi servami ale cóż conajmniej nie będzie takiego tłoku :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:48.

Powered by vBulletin 3