Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Test Serwer! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=55553)

Dabek 10-11-2005 17:20

Test Serwer!
 
Te dwa słowa chyba wystarczą - właśnie rozpoczyna się publiczny test serwer, dostępny dla wszystkich graczy. Jeśli wciąż jeszcze nie wiesz co to jest - przeczytaj ten artykuł. Jeśli jednak wyczekiwałeś tego momentu od miesięcy - nie marnuj czasu:

  • Zrób kopię swojego folderu z Tibią
  • Odpal z tego skopiowanego folderu plik Tibia*****
  • Wejdź w Options -> Network i zaznacz opcję "Test Server Login"
  • Loguj się do gry!
Tym razem testowane są jedyne pewne techniczne usprawnienia, więc nie spodziewajcie się zobaczyć zbyt wielu nowych rzeczy - jedyne co musicie zrobić to zalogować się i dobrze się bawić, a ewentualne zauważone błędy zgłosić do Tutorów lub na forum tibia.com.

Stan postaci jest wzięty z 31 października, więc jeśli od tego czasu zmienialiście swoje hasło, do zalogowania się musicie użyć hasła starego.

Co różnić będzie ten serwer od poprzednich - tym razem zamiast jednego włączone będą DWA testowe światy - osobny dla graczy z amerykańskich (Testera) i niemieckich serwerów (Testa). W dodatku postacie, które posiadają swoje domki na Antice, będą je posiadać również na serwerze Testa. Natomiast postacie posiadające domek na Amerze, będą je posiadać na serwerze Testera. Wprawdzie wielu rozczaruje to że nie będą mogli przez to spotkać niektórych swoich znajomych (a odwieczny spór kto wygrałby w duelu Cachero vs Bubble nadal nie zostanie rozstrzygnięty), ale dzięki temu uda się nieco zmniejszyć kolejki i lagi spowodowane obciążeniem serwera.

Uprzejmie prosimy zrozumieć, że na test próbują się jednocześnie zalogować tysiące graczy, a ilość postaci na każdym świecie jest ograniczona - więc błędy połączenia, komunikaty o zbyt dużej ilości graczy są normalne - nie możesz się zalogować teraz, spróbuj za jakiś czas.

Tak więc - życzymy dobrej zabawy!

Simsung 10-11-2005 17:24

jeee
 
Nareszcie !! Ale mi wywala błąd pod koniec sciagania new object graphics :/ Debug assertion in scrip 685...

Banditos 10-11-2005 17:25

jejej
 
ja jusz smiagam :) bez kolejki wbilem !!! zaraz jak news dano :)

Hammpion 10-11-2005 17:25

weszcie ale bedzie wymiot, trafili idealnie mamy dlugi weekend xD

Kyron Salen 10-11-2005 17:31

Problem !
 
Robie kopie tibia*****
wbijam zaznaczam test serwer w options i jak probuje wejsc za pierwszym razem to sciagaja sie te badziewia a jak potem jescze raz to ze zle pasy , pomocy !;p



Edit:

Yeah ! Raz wbilem ! ale jazda na ank 100+ lvl przed depot non stop..pk uwazac bo jak dedniecie to zbow sie trzeba starac zeby wejsc !

Olorion. 10-11-2005 17:33

ajajajjajajajajaj xdDddXdXdD

Muszyn 10-11-2005 17:33

Super wkoncu cipsoft zrobil cos dobrego
super czas dlugi (sry niewiej jakie"u") weekend.

Rybzor 10-11-2005 17:34

JAzDA :D:D:D:D

Dechsta 10-11-2005 17:34

@up
Przeczytaj dokłatnie newsa... Passy i wszystko inne jest brane z 29 października, wiec albo miałeś inne pasy albo jeszcze niemiałeś postaci :)

Muczahedin 10-11-2005 17:35

;ccc
 
a ja sie nie moge polaczyc :( jakis blad wyskakuje... "Wystapil blad z aplikacja tibia*****. Zostanie ona zamknieta..." ;(

Aragorrn 10-11-2005 17:35

!!
 
Ja sobie nie skopiowalem tibi .. a dobra mam gdzies tam :):) skopiowana :>:> a teraz pisze ze sie dolacza i Connecting.....
a potem Cannot.....
co jest?? .. qrwa

Rohen 10-11-2005 17:37

Ja tez tak mam jak Aragorn co jest?

Pramus 10-11-2005 17:39

Yee. zaraz wbijam, ale kuffa wlasnie se zrobilem pz locka na 15 minut $*^%% -,-

Raul de Bar 10-11-2005 17:39

Error: Connection timeout :-(((((

Xhacker 10-11-2005 17:40

Mi także wyskakuj
error: connecting timeout

To przez to że pacca nie mam??


HALP MI PLAAAX (hehe:))

hashhunter 10-11-2005 17:42

Cachero vs Bubble nie bedzie ale Cachero vs EO jest mozliwe:D:D

Van Gall 10-11-2005 17:42

****aaaaaa sciągaja mi sie nowe grafy i od 20 minut sie nie rusza wogule ;( cipsux

Michu sorcer 10-11-2005 17:57

A mi moze ktos powiedziec "accound dispabled for 5 miunt please w8" omg oco biega plx... niemoge wbic na zadnej postaci wiem ze napoaczatku kilak razy zle wpisalem przez ile to bedzie?

Manrox 10-11-2005 17:58

Loguje sie na moje konto. Wszedzie postacie na (Testa). Loguje sie na mojom ulubionom,i co mi wyskakuje? Cannot connect to test server.
Connection timeout...

Pumba 10-11-2005 17:58

mam to samo co moj poprzednicy -.-. Halp Blax !!!!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:44.

Powered by vBulletin 3