Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Magia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=16)
-   -   jak szybko expic mlvl? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=153625)

Strudi 08-11-2007 19:12

jak szybko expic mlvl?
 
w jaki sposob mam efektywnie i szybko expic mlvl, oprocz spalaniu many na zabijaniu potworkow oraz wpisywaniu czaru w kolko i jedzeniu food??:mag:

Johanes19 08-11-2007 19:16

manasy??<10 znakow>

THC_Bracie 08-11-2007 19:21

kolega wyzej sie nie popisal ;]
masz takie pytanie wiec domyslam sie ze nie masz za duzego lvla i zbyt duzo kasy wiec soft bootsy odpadaja...
prawdopodobnie nie masz tez pacca wiec soft bootsy tym bardziej odpadaja..
ja na 20-30 lvlu bo taki mysle masz robilem tak :
szedlem gdzies gdzie sie expi czyli na expowisko... bylem druidem ...
expilem np. na rotach non stop dopoki nie urosly mi soule do 60 lub jezeli jestes sorcem to do 80 lub 40 zalezy ile chcesz ;D
expiles szybko i dlugo wiec lvl lecial.. gdy soule sie wbily wracasz do miasta i zamulasz pod dp robiac runki.. rob tak az do uzyskania z 40-45 mlvla ;] potem juz mozesz kupic paccyk i zaczyna sie jazda :D

;(:cup::baby:X(

Donpeyot 09-11-2007 01:45

rób runy z life ringami.

@up

btw najszybciej faktycznie byłoby pić mana fluidy i spalać mane na jakikolwiek czar , runiczny czy spontaniczny wszystko jedno tylko mało kto (a tym bardziej ~20 lvl) ma na to kasę.

podsumowując -> najszybciej wbijesz mlvl kupując cc na allegro , kupując mansy i robiąc z nich uchy.

Good Luck and good night.

Mroczny_Angel 09-11-2007 12:52

no to troche bluzgow mianowicie: expic mlvl? zdanie bez sensu...
teraz odpowiedz kupujesz skull stafa i lecisz na roty tam nie zuzywasz many na exp tylko na robienie runek za zarobiona kase kupujesz manasy i wbijasz mlvl
albo jak jestes len i masz duzo kasy (realnej;p) kupujesz na alegro jak ktos wyzej napisal^^

Ancient900 09-11-2007 21:15

Po 1. M lvlu sie nie expi, po drugie "trenowanie" m lvlu jest bezsensowne

Kimo36 09-11-2007 22:01

@up
Po upie trening mlvl to tak jak skille knighta ;o

ozel 09-11-2007 22:03

Moim zdaniem to sie robi tak:
-idziesz na roty [2 najlepiej jak cie walom] one przy okazji ci skillujom shielding i z nich jest jedzienie.
-robisz tam runy bo jak bendziesz mił cały bp to możesz sprzedać
-mlvl sam rosnie i gp też samo rośnie :D

Lasooch 09-11-2007 22:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kimo36 (Post 1737444)
@up
Po upie trening mlvl to tak jak skille knighta ;o

No właśnie nie, a Ty jesteś kolejnym - chciałoby się rzec - kretynem, który zamiast pomyśleć, powtarza, co usłyszał od kolegi.

Ancient900 09-11-2007 22:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kimo36 (Post 1737444)
@up
Po upie trening mlvl to tak jak skille knighta ;o

Powtórzę po raz kolejny- "trenowanie m lvla" jest bezsensowne, chyba że dla własnej satysfakji, to proszę bardzo.

Donpeyot 09-11-2007 23:01

@upup,up

no nie do końca , po letnim upie siła czarów zależy od mlvl a nie lvl, przykład mam 51/50 sorka , po upie , walę więcej z visa niż przed upem.

po drugie , nie wiadomo co będzie w tym i następnych upach więc skilowanie mlvl może się okazać jeszcze przydatniejsze.

po trzecie pójść z jakąś białą bronią na dwarfy,roty,minosy , ew z ds na scaraby + robić runy to dobry sposób na zarobek.

@down: no po prostu lubie mieć wyskoki mlvl do lvla i lubie robić runy

Ancient900 09-11-2007 23:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Donpeyot (Post 1737597)
@upup,up

no nie do końca , po letnim upie siła czarów zależy od mlvl a nie lvl, przykład mam 51/50 sorka , po upie , walę więcej z visa niż przed upem.

po drugie , nie wiadomo co będzie w tym i następnych upach więc skilowanie mlvl może się okazać jeszcze przydatniejsze.

po trzecie pójść z jakąś białą bronią na dwarfy,roty,minosy , ew z ds na scaraby + robić runy to dobry sposób na zarobek.

Pewnie że m lvl jest przydatny tylko po co go "skilować" skoro jak się pójdzie expić to wraz ze wzrostem lvl m lvl rośnie czasami nawet szybciej niż gdyby robić runy?

Rameal 09-11-2007 23:41

No właśnie. Najlepiej jest po prostu expić, no chyba że chcesz mieć jakiś super m lv jak na swój poziom to jak masz kase to mfy jak nie to zamulasz sie pod dp :P.

Sir Sire 10-11-2007 02:02

W sumie nie warto trenować mlvl'a. Dużo szybciej nabijesz go intensywnie expiąc z mansami. Robiąc runy tylko czekasz, aż mana sama "urośnie", expiąc, pijesz manasy, zeby zabic wiecej potworow.
I mlvl rośnie dużo szybciej, chociaż niektórzy wolą porobić runy.
A z pieniędzmi mozesz wyjsc duzo lepiej podczas expienia.

Lasooch 10-11-2007 02:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Donpeyot (Post 1737597)
lubie robić runy

I to jest jedyny argument przemawiający za robieniem run.

... chociaż w sumie runemaking opłaca się na bocie ; )

Mazur199 12-11-2007 23:59

jak expic mlvl UAHAUIehuiAheuioAHEouiAHGEUIAHEouihaeouiAE

a tak na serio (bo mi ósówajom posty bes sensu i dawajom póóóngty karne) to kup se fiszink rota,zapusc bota i rup lmmy hehehe

mlvl nie oplaca sie trenic,rosnie on z lvl na ktorego wbicie traci się spore ilosci mfów

KrEmAs KAc 14-11-2007 18:10

Stawiasz bota na kilka miesięcy i jesteś w top 100 :D i ile kasy się dostanie za runy.
Weź softy i idź expić.

Bart_ 14-11-2007 21:26

Dzień exp + soule, noc - bot na runemakerze i jazda ;)

Pawlooo 18-11-2007 14:45

moim zdaniem nieoplacalne jest robienie m lvlu na ringach

ja biore dragonbone staff i ide na gobliny za mane robie explo i jest super

sebastiano 24-11-2007 09:43

Jak tu wiele osób napisało najlepiej jest expić mlvl sam Ci wejdzie.Chyba ,że jak ja kiedyś robiłem kupowałem se robaki łowiłem rybki i jakoś szło :)

TibiaMe 24-11-2007 16:49

Możliwe rozwiązania:
http://wiki.hunted.pl/images/Life_Ring.gif Ringi
http://wiki.hunted.pl/images/Soft_Boots.gif Softy
http://wiki.hunted.pl/images/Manafluid.gif Manasy
http://www.ubar.pl/www/img_14624_normal.gif Zostawiaj na noc - Nie polecam..

Hasbaran 24-11-2007 18:32

Masz problem z duzym mlvlem?Tez to mialem ale potem dowiedzialem sie co to ots.Ots to taki san server jak tibia tylko ze wiesz jest wiecej expa,mlvla itp.Takze jak chcesz grac na otsie to sciagnij se tibia multi ip changer.Potem wejdz w google napisz ots i kliknij na "Open Tibia Server" i tam bedzie lista otsow.Jak juz se znajdziezsz otsa jakiegos to wlaczasz tibie potem tibia multi ip changera.w tibia multi ip changerze bedzie takie okienko i liczby.Tam wklej nazwe tego otsa na ktorym chcesz grac.Nacisnij potem "change ip"i kliknij w tibi wiesz zeby grac xD i piszesz Account Number:111111 Password:tibia.Tam bedzie taki account menager i musisz mowic tak:account potem jaki chcesz miec kod liczbowy (account number) potem ci tam mowi tam haslo (przewaznie jest serv....)potem sie pyta czy chcesz zmienic password czy zrobic character.A potem to juz zaczaisz :D

sebastiano 24-11-2007 20:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hasbaran (Post 1762236)
Masz problem z duzym mlvlem?Tez to mialem ale potem dowiedzialem sie co to ots.Ots to taki san server jak tibia tylko ze wiesz jest wiecej expa,mlvla itp.Takze jak chcesz grac na otsie to sciagnij se tibia multi ip changer.Potem wejdz w google napisz ots i kliknij na "Open Tibia Server" i tam bedzie lista otsow.Jak juz se znajdziezsz otsa jakiegos to wlaczasz tibie potem tibia multi ip changera.w tibia multi ip changerze bedzie takie okienko i liczby.Tam wklej nazwe tego otsa na ktorym chcesz grac.Nacisnij potem "change ip"i kliknij w tibi wiesz zeby grac xD i piszesz Account Number:111111 Password:tibia.Tam bedzie taki account menager i musisz mowic tak:account potem jaki chcesz miec kod liczbowy (account number) potem ci tam mowi tam haslo (przewaznie jest serv....)potem sie pyta czy chcesz zmienic password czy zrobic character.A potem to juz zaczaisz :D

ee... na otsach gra to taka trochę dla nobów.. :P

Ujo 24-11-2007 20:21

Mlv sie nie expi -.-.
Najlepiej robiąc runy takie jakie obecnie możesz najlepsze robić możesz je sprzedawać i dorabiać jednoczesnie alo wykorzystać je do expienia.

mlody_50 24-11-2007 20:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ancient900 (Post 1737468)
Powtórzę po raz kolejny- "trenowanie m lvla" jest bezsensowne, chyba że dla własnej satysfakji, to proszę bardzo.

dziwny jestes :D dla sora i druta sie oplaca :p
jak ida expic to z roda (wanda) wala coraz wieksze hity np. bylby taki rod (wand) obrazenia od 40hp do 55hp koles coraz mniej walil by tych po 40hp a coraz wiecej tych po 55hp......

jeszcze jedno jeden z was napisal zeby expic na rotach i runki robic....
zgadzam sie z tym ale chdzi mi o cos innego jeszcze jak mialem 15lvl wbilem na expieniu 14mlvl :p

sebastiano 25-11-2007 11:58

[quote=mlody_50;1762507]dziwny jestes :D dla sora i druta sie oplaca :p
jak ida expic to z roda (wanda) wala coraz wieksze hity np. bylby taki rod (wand) obrazenia od 40hp do 55hp koles coraz mniej walil by tych po 40hp a coraz wiecej tych po 55hp......

Jeśli chodzi Ci o to ,że im większy mlvl tym mocniejszy hit z roda/wanda to się mylisz..

lenny4 01-12-2007 22:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ancient900 (Post 1737468)
Powtórzę po raz kolejny- "trenowanie m lvla" jest bezsensowne, chyba że dla własnej satysfakji, to proszę bardzo.

Kupujesz uhe idziesz np na tarantulle, biezesz uhe pod dupe i leczycz sie caly czas az lvl skoczy ci np o 2 i wracasz po kolejna uhe i idziesz na tarantulle:p

Wobak 02-12-2007 17:40

M lvl jest dla sorka/druta bardzo ważny i należy go ćwiczyć
Najbardziej opłaca sie robić runy i je sprzedawać :]

Paralizze 03-12-2007 09:40

@up
nie każdemu sie chce siedzieć całymi dniami pod domkiem/dp/ nad rzeką i robić runy ...

bardzo szybko chociaż trochę się expi z manasami ... m lvl szybko skacze a jak chcesz miec np na 25 lvl 50 m lvl to tak jak pan @up napisał ;]

BumBumCzakaLaka 10-12-2007 03:07

mlvl
 
Ja na poczatku expilem do 23 lvla potem robilem gfb do 30 mlvla potem dojechalem kilka lvli i robilem expslo czasem tez gfb jak sie szykowalem na jakis hunt, a na 45 lvlu spalalem sdki wbilem na nich z ~50 mlvl a dalej to juz tylko exspilem ...

XagraX 14-12-2007 23:09

:cup: ja zawsze robilem ihy i bilem lvl w acient of temple i wbiłem 22 mlvl !!!!:cup:

wsnr 05-05-2012 21:16

mlvl
 
kto twierdzi ze m lvl jest nieistotny niech lepiej nie gra w ogóle żadna magiczną postacią bo ma coś z głową i to poważnie każda postać w tibii potrzebuje skili i tak samo m lvlu innego wyjścia nie ma manę trzeba spalać cały czas ile tylko wlezie później znacznie łatwiej ci się expi hity z runek większe i z czarów również a przede wszystkim znacznie lepiej się będziesz leczyć ja miałem na 20 mlvl 45 i mowie wam coś pięknego jedna eksurka i z czerwonego na maksa miodzio granie moim zdaniem :D nom ale to było dawno bo aktualnie nie gram w tibie od 2 lat chociaż zastanawiam się nad wielkim powrotem :P pozdrawiam forumowiczów
:) i spadam na miasto :wasabi:

Valas Hune 05-05-2012 21:21

@up

Wątpię by ktoś twierdził, że jest nieistotny. Zwyczajnie większość mówi, że niż mieć 20 lvl i 45 mlvl przy spalaniu samej many, lepiej jest mieć 40 lvl i 45 mlvl, czyli expić i nabijać mlvl jednocześnie

Niwe92 12-05-2012 23:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Valas Hune (Post 2832446)
@up

Wątpię by ktoś twierdził, że jest nieistotny. Zwyczajnie większość mówi, że niż mieć 20 lvl i 45 mlvl przy spalaniu samej many, lepiej jest mieć 40 lvl i 45 mlvl, czyli expić i nabijać mlvl jednocześnie

Ale niektórym tego nie wytłumaczysz.

Pozatym temat z przed 5 lat, kiedyś też było inaczej.

Ediko 06-10-2012 14:36

Ja trenie mlvl robiąc runy SD. Używam softów i czasami life ringów. Jestem zadowolony, mlvl jakoś leci no i mam runki własnej roboty i za prawie darmo na expa (: Koszt to 10k tylko, za nabicie softów.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:30.

Powered by vBulletin 3