Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Jak żyje dawna elyta tego forum!? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=240553)

Grocix 05-02-2013 11:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oxygane (Post 2836654)
A tak w ogole to ja mam ogromna prosbe Temat wyraznie mowi o elycie forum, uprzejmie prosze uzytkownikow nie-elitarnych, jak: Grocix, Capality, Maldoryz i innych o nie udzielanie sie tutaj.

Dziekuje.

Samozwańcza elyta, arystokracja, czy inny pipidówek nie ma prawa bytu. Lud przemówił!

Nie ma za co.

Shinjix 05-02-2013 19:45

Niech mają swoje elity i inne dziwne rzeczy. Niech myślą, że mają władzę czy coś tam mogą zrobić. ;D

ponczus 05-02-2013 20:07

Z wieści naprawdę ważnych i potrzebnych: dziś światowy dzień Nutelli.

Radix 05-02-2013 21:34

Ech... Człowiek sobie powspomina Karczmę Skrybów, MTA i od razu się łezka w oku kręci. Godziny na kanale też swoje robiły. Teraz tylko przelotem, bądź ze zwykłego przenudzenia człowiek odwiedzi stare i zakurzone zakątki internetu, gdzie kiedyś spędzał większość czasu. Szkoda, że reaktywacja nie wchodzi w grę ;)

Dark Sven 06-02-2013 18:33

Oj tam, Oxy. Powstał tu taki post-apokaliptyczny klimat rodem z Fallouta. Nie czas już na wojny plemienne :D.

Ashlon 08-02-2013 01:03

E tam, tibia nie umarla, tylko forum opustoszalo. Na tibia.org.pl o godzinie 1 w nocy w srodku tygodnia siedzi 100-200 osob :P

Grycan 12-02-2013 18:35

Oj tam tibia.org.pl. Liczy się tu i teraz. D:

spider-bialystok 13-02-2013 03:07

Siemano mordy, co u was:)
Przedwczoraj stuknęły mi 23 lata jak zakładałem tu konto miałem 14.
Studia zacząłem i rzuciłem, od 2 lat prowadzę własny biznes, dupka jest, kasa jest miszkanko jest nie narzekam :)

Yoh Asakura 13-02-2013 18:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez spider-bialystok (Post 2836721)
Siemano mordy, co u was:)
Przedwczoraj stuknęły mi 23 lata jak zakładałem tu konto miałem 14.
Studia zacząłem i rzuciłem, od 2 lat prowadzę własny biznes, dupka jest, kasa jest miszkanko jest nie narzekam :)

ciągle masz zjebane poglądy i masturbujesz się przy korwinie?

Ashlon 13-02-2013 21:27

Musialem :D

Yoh Asakura 14-02-2013 10:59

Nawet nie wiedziałem, że mam aż 13 stron ostrzeżeń

Kenixia 14-02-2013 16:06

Łezka mi się w oku zakręciła, misiaki.
Bambuko, o którego zainteresowanie nieudolnie zabiegam od paru ładnych lat dopiero dziś dał mi znać o tym temacie. Bambuk słusznie zauważył, że dziś walentynki, więc przyda się kilka serduszek. Czytając wasze posty uśmiechnęła mi się mordka jak przypomniałam sobie niektórych forum-plejerów z dawnych lat. <3
Trochę czasu minęło odkąd na forum buszowali Ci wszyscy, których tutaj widzę. Ale niektóre kontakty chyba dotrwały do dziś - tak jak na przykład mój ze Svenem( by the way - tyle lat umawialiśmy się na meeting i kiedy w końcu mieszkamy w jednym mieście jakoś nam do tego jeszcze dalej :D). <3

Mordka mi się ucieszyła na wspomnienie o Shanie aka szynce, co tam u Ciebie, staruchu :)?

Co do Łasucha - to z nim też jakiś tam kontakt mam. Przez długi czas miałam go jeszcze z Ironsem (nie wiem czy ktoś go pamięta), ale jakoś tak po prostu minęło. Na bieżąco widzę też co się dzieje u MKMa jednego z MTA. A jak już mowa o MTA to przypomniał mi się nasz wspaniały projekt aka WormArt czy jak to się wtedy nazywało? <3

JEST I HEJTER RYBA! <3

Ze słodkiego gimbuska (edit: 2004 to nawet nie byłam gimbuskiem, tylko uczyłam się tabliczki mnożenia w podstawówce) zamieniłam się w studentkę, przeprowadziłam się do Poznania i jakoś nieźle mi się układa w poza internetowym świecie. W przerwie między znajomymi a studiami grywam w CSa - ostatnio szukałam kogoś znajomego w grupie tibia.pl na steamie ale nikogo nie znalazłam :)

Miło Was wszystkich "zobaczyć" ponownie :)

Lasooch 14-02-2013 18:25

Keniksza mnie wywołała, to wpadam w odwiedziny ; )

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dark Sven (Post 2836529)
Ciekawe co ta pipa Lasooch robi.

Siemasz Słen :D Otóż studiuję sobie nerduwę (informatykę) na PWr, trzeci rok. Oprócz tego dalej gitara i parę poważnych zmian w życiu. A co u Ciebie? :D

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Oxygane (Post 2836534)
A pamieta ktos takiego usera jak Maethi?

Link zdechł, ale pamiętam :D

Swoją drogą, nie spodziewałem się, że tyle nicków jeszcze pamiętam. Prawie każdego w tym temacie kojarzę. Ile ja tu czasu przep*erdoliłem...

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić Kuraja i Celoza z którymi mam kontakt do dziś ; )

edit: ha, zapomniałem jakie te emotki śmieszniutkie :D

edit: ostatni post napisałem 30-11-2011, a i tak chyba byłem jednym z ostatnich, co pozostali. Czas szybko leci.

edit: Rybs - Rybę Knighta pamiętam, widywałem Cię pod depo w Carlin na Galanie, jeśli mnie pamięć nie myli. W ogóle co tam u Ciebie parówko? :>

Raul 14-02-2013 19:43

Oxy, dalej jesteś ładny?

To pamiętacie? :)
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=20250

Avager 14-02-2013 23:07

FML...

Wizyta ma na tym forum... boże ile lat to minęło.
Tyle dziwnie znajomych nicków się tu przewija.

Krótko powiem, że czas leci jak szalony.
Jeszcze pamiętam jak wczoraj, wchodziło się tu każdego dnia... a było to ponad 5 lat temu.

No cóż, Kenixia... widzę, że nie tylko mnie tu zwabiła...

Rybzor 15-02-2013 11:01

@Kenixia

Ty cały czas jesteś gimbusem : (

Forever gimbus.

Muszę napisać do Droma o zmiane daty rejestracji, bo wychodzę tutaj na nowicjusza : /

@edit
No dobra, tera jestem oldfagiem.

Dr. Omader 15-02-2013 11:40

Ilość postów przy nickach niektórych z Was mnie przeraża :D
Swoją droga śmiechowo jak się ludzie w różnych kierunkach poprzenosili, ja obecnie w Poznaniu żyje :) Niektórzy studia pokończyli... Co to się dzieje... Raynolda syn za niedługo będzie tu pisał :D

Keni Ty z nami w CSa grywałaś prawda? Taki fajny serwer mieliśmy :(

Hege się nawet na forum pojawił... Ciekawe co się z Gimlosem stało :/ Gremlina to nawet nie wymieniam bo ten to już dawno się zapadł pod ziemie ;p

Tibia.org.pl żyje dobrze, bo z forum tylko o Tibii przeszli na forum ogólne co nie jest takie proste w zrobione, tym większe uznania dla Archa i ekipy, że im się udało i ciągle śmigają :)

Kurde tyle czasu minęło, że już nie pamiętam kto mnie wkurzał, a kto nie :/ Nicki kojarze, niektórych lepiej, innych mniej... No jedno co pamiętam to, że Ryba śmierdzi, ale to się nigdy nie zmieni raczej :/


PS.
Cytuj:

Oxy, dalej jesteś ładny?

To pamiętacie? :)
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=20250
Otworzyłem ten temat :wasabi:

Najlepszy post ever(2005 rok):
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez bosal (Post 288769)
sie raz człowiek pomyli i muszą go zaraz obsmarować, a o tostach już mało kto pamięta tak dawno to było :)

Tosty never forget...

Gawus 15-02-2013 11:41

Ale jaja no nie wierze
Stara gwardia heh

U mnie nudno, studiuje na AMG i tyle w sumie, pracy nie ma albo i sie nie chce?
Z kobieta to juz mi 7dmy rok leci, no ladnie..

pzdr dla wszystkich

ja to najbardziej ubolewam za wyjebanie mnie z sypportu bo mi sie skrzynka wiadomosci zmniejszyla, nie moglem nic dostac i wyslac to usunalem wszystko hen.. a byloby co poczytac x)

p.s :wasabi::wasabi::wasabi: co to ma byc?

DDoS 15-02-2013 12:12

Oho Drom, Shinjix, Raul, Ashlon :D

Brakuje Gimlos, Matkus, Dwimmenor, Atimci, Aversin, Vil, Wald, Emilok, Scobel reszty teamu z czasu kiedy byłem modkiem nie pamiętam :D

Gawus 15-02-2013 14:48

I Slythi :D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:51.

Powered by vBulletin 3