Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Teaser (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=176018)

Rybzor 23-05-2008 17:29

Teaser
 
W tym tygodniu, CipSoft przedstawia nam nowy system komunikacji z NPC. W momencie, kiedy zapragniesz porozmawiać z wyżej wymienionymi, wpisz jego imię w polu dla nazwy gracza, tak jak to zwykle robisz. Kanał z NPC zostanie otwarty, a rozmowa będzie wyglądała podobnie jak ta z innym graczem. To świetne rozwiązanie, zapomnij już o kolejkach podczas wykonywania questów i tym podobnych, teraz w tym samym momencie z jednym NPC może rozmawiać niezliczona ilość graczy! Kompletna cisza może być jednak dość nudna, dlatego wiadomości pisane na swoim kanale z NPC będą widoczne również na kanale Default, co umożliwia nam odczytanie, kto w tym momencie rozmawia z danym 'non-player citizen'. W dodatku, od teraz nie będzie możliwości blokowania NPC. Gdy będziesz musiał kupić runy, bądź wykonać rozmowę na temat jakiegoś zadania, zrobisz to kiedy tylko chcesz, bez względu na wszystko. Prócz tego, długie monologi, podczas których NPC przekazują ważne informacje dotyczące questa, będą teraz znacznie bardziej czytelniejsze dzięki specjalnej zakładce z rozmową. Nie będziesz już musiał wyszukiwać się wszystkiego na kanale głównym.


Co więcej słowa, na które mieszkańcy tibijskich miast będą reagować, podkreślone zostały specjalnym kolorem. Powinno pomóc Ci to w zrozumieniu całego systemu czatowania, oraz w zdobyciu cennych wskazówek, chociażby jak zacząć grę. Z tego powodu wszystkie NPC na Rookgaardzie zostały zaopatrzone w tą opcję, oraz część tych z Mainlandu, tj. sprzedawcy run, czy nauczyciele czarów, dzięki czemu nie będziesz musiał obawiać się, że wykonywanie questów stanie się dziecinnie proste.

To tylko jedno z rozwiązań, które polepszy interakcje z NPC. Następna ogromna zmiana zostanie przedstawiona w następnym teaserze.

Przypominamy o konkursie sms:
31 maja o godzinie 23oo - 3x PACC (dwa losowane, trzeci dla osoby, która wyśle najwięcej SMS).

ErAgOg 23-05-2008 17:52

Ooo.. Sprężyliście się w tym roku z tłumaczeniem.. ;d

Valisha 23-05-2008 17:54

wreszcie nie będzie tych nabków na rooku blokujących npc ^^
nawet mi się to podoba :)

..::QRAS::.. 23-05-2008 17:54

na pewno wziete z innych mmorpg gdzie niezliczona ilosc osob mogla prowadzic konwersacje z danym npc , ta opcja na +

Rafayen 23-05-2008 17:54

Dobre na poi z szkieletami bedzie =PP

Mlecziii 23-05-2008 17:55

Jak to będzie z tymi rozmowami czy na + czy na - to sie okaże w praktyce ale na pewno pomocne będzie podczas qlestow takich jak banuta czy poi i w sklepach :D

Thadel 23-05-2008 17:55

#up
na torgu już dawno jest...

#topic
No chociaż dodali coś dla facc :) ten rozmowy z NPC oraz zmieniony Kazz, myle zę dają jeszcze jakieś itemy i czary, jeśli nie dodają innych terenów. A przez te rozmowy Tibia straci na klimacie (jeśłi jeszcze jakieśresztki klimatu ta "gra" posiada) Choć trochę denerwowało jak jakieś newbie kupowały po 1 manasku a mi się spieszyło na expowisko -.- tylko teraz trzeba będzie się przyzwyczaić do tych nowych rozmów

Gostex 23-05-2008 17:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ErAgOg (Post 2072785)
Ooo.. Sprężyliście się w tym roku z tłumaczeniem.. ;d

jasne, torg byl 5-10 minut szybszy :P

@topic
noo zapowiada sie ciekawie ;P jednak takie rozmowy z npc moga troszke popsuc klimat tibii :(

Dobrodziej 23-05-2008 17:56

Przy okazji na screenie widać nieco z nowego wyglądu Rook'a.
A co do nowego sposobu komunikacji nawet dobry pomysł.

EmErCe 23-05-2008 17:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rafayen (Post 2072792)
Dobre na poi z szkieletami bedzie =PP

tu sie z toba zgodze, dzieki temu poi bedzie trwalo nawet 2h mniej

ErAgOg 23-05-2008 17:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gostex (Post 2072798)
jasne, torg byl 5-10 minut szybszy :P

No to mówię, że się sprężyli.. ;d Przecież o ile dobrze pamiętam w tamtym roku ktoś z normalnych użytkowników forum wkleił tłumaczenie i po kilku godzinach dopiero znalazło się ono (tłumaczenie zwykłego użytkownika) na stronie głównej jako news.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez EmErCe (Post 2072800)
tu sie z toba zgodze, dzieki temu poi bedzie trwalo nawet 2h mniej

No to teraz pewnie rekord na Guardii będzie wynosił 1.5h zamiast 3.5h :o

MiniMan 23-05-2008 17:59

Użytkowników czytających ten temat: 71 (zarejestrowanych: 27, gości: 44) ;o

bardzo mi sie to podoba ze sie rook zmieni :)) czekam na nowe zapowiedzi pozdro

Michoss 23-05-2008 18:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez data założenia tematu
Dzisiaj, 17:29

To czemu pojawiło się jakieś 5 minut temu? -.- No ja was błagam...

Barosa7 23-05-2008 18:02

Pomysł zaciągnięty prosto z APO.
Nie podoba mi się.

@Down
Ja grałem parę dni i od razu oddałem itemy koledze. Poza tym to było dawno ;p

ErAgOg 23-05-2008 18:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Barosa7 (Post 2072816)
Pomysł zaciągnięty prosto z APO.
Nie podoba mi się.

Też tak najpierw skojarzyłem, ale tam chyba nie otwiera się nowe okienko, tylko na default się na niebiesko pisze :P

milibi 23-05-2008 18:05

Teraz 80% polaczków nic niezrozumie :D own3d pomysl fajny

Thadel 23-05-2008 18:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Barosa7 (Post 2072816)
Pomysł zaciągnięty prosto z APO.
Nie podoba mi się.

No jasne, Cipy mają tam swoich ludzi i ściągają pomysły!

K4R0L 23-05-2008 18:11

tia...szybciutko. Mam pytanie. Załużmy że przez "NPCs Chat" Pogadam sobie z willym. Czy moge tak kupować przydmioty? I co jeśli np. Wybiorę jakiegoś NPC ze strefy PACC ?

loonyxd 23-05-2008 18:14

No, fajne będzie ;)
A kiedy będzie następny Teaser ??? :D

@Down
Dopiero za tydzień ??? buuuu.... ;(
xD

Thadel 23-05-2008 18:15

#up
w piątek

#2up

Jak podchodzisz to się włącza czat z danym NPC...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:29.

Powered by vBulletin 3