Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Iridia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=194)
-   -   Plotki z Iridii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=131839)

Grilvex 08-07-2007 16:30

Ahh bylbym zapomnial....oni tacy kumple taaa?
To dlaczego pobili Sir Slaviaxa? najpierw go zaprosili a pozniej Aureliuss mu kopa na ryj wypalil a Bezok i jego BoysBand stało i sie brechtało...to są polaczkiX(.

Banda zakłamanych durniów z błaznem a nie liderem...dowód?
Zanim Xenezis nie opuscil kraju wojna szła w dobrym kierunku, gdy nasz mastha Kash zabral sie do roboty wojna sie skonczyła wynikiem...kolejnej przegranej:baby:

Rankor 08-07-2007 16:35

Krotka pilka - masz do kogos zaufanie, licz sie z tym, ze ten ktos moze Cie wydymac.

Lisu 08-07-2007 16:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1537684)
Przykłady? alez prosze Cie bardzo...
1:Sprzedali mi 2 chara do swe


Tak co do sprzedania Twojego chra... Jaka masz kur** pewnosc ze to zrobil ktos z "UF"?


Miales dac dowody a nie przyklady...


Jak zwykle gadasz/piszesz glupoty....

//Mlody!

kuchaaarz 08-07-2007 16:43

Gowno wiesz i gowno gadasz ;d na "wojnie" tak samo bylo. "gdzie sa hillsy?!" pamietasz prosie? Najwiecej z nas wszystkich mowiles a najmniej robiles xD Cael, Cael hum czas pokaze (: co do jego smierci to nie padl na 100% z Twojego powodu ;) takze to tyzamknij morde ;d Co do Grilvexa czy jak mu tam. Nikt Cie nie sprzedal ;< ale Ty wiesz lepiej wiec co Ci bede gadac. W sumie to Cie nawet lubilem;< i czemu nazywasz mnie hakerem?:<

Forlann 08-07-2007 16:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1537684)
Przykłady? alez prosze Cie bardzo...
1:Sprzedali mi 2 chara do swe
2:Chcieli huncic za grosze gdzie ja z ty ziomkiem sie dogadalem to mi napisali ze maja w dupie.
3:Wykorzystali ludzi(nie chodzie mi o to ze nie dali kasy)
4:Jak sam Mr.Wannabe Berger powiedzial ze mi z Deletowali postac na Thoria(Co prawda kupili ją ode mnie)ale wyszlo na to ze tylko po to by ją z deletowac, a to bylo z 2 miesiące temu.

Wiec juz knuli i robili mi szambo na dlugo dlugo przed tym co wyszło...problem polegal na tym ze o wiekszosci wiedzialem, to bylo powodami mojego zachowania wiec oni 1 mnie zaczeli zdradzac ;)...

@Xenezis
Hmm czy byłem spy w trakcie war?
Nie, nie byłem w chodząc do tych wojen kiedys naprawde chcialem im pomoc.

@Kuchaarz
Hacker zamknij morde
Bo znow padniesz na Cael Darle.
Ups sry raz juz padles ;(

O tych 4 punktach co napiasales to nie mialem pojecia i nie wiem ile w tym prawdy.Skoro nie byles spy to good :)
Wojne przegralismy wlasnie z tego powodu , nikt nikomu nie ufal , bal sie o deeda...

Danthorr 08-07-2007 16:56

Komu jaki Danthorr miał wpierdolić?

Ps. Nudzi mi się i ... ("gdzie diabeł nie może tam Danthorra pośle")

Xandar Mac'Leod 08-07-2007 17:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kuchaaarz (Post 1537562)
uhm a moze moj kumplu powiesz mi kogo masz na mysli ze w dupe kopnelismy? bo tylko wy sie wylamaliscie x_X mowa o Tobie, Xandarze i Kodzie ;] reszta nas dalej siedzi na ventrilo etc wiec utkaj dzioba.

@bezok i zlodziejstwo.
moze i ojebal huxiego z tym ze nigdy nie deklarowal ze jest jego ziomem ;]

Lof ja <3

Ciekawe jak czas ludzi zmienia nie bracie? to nie ja sie wykruszylem tylko jak uslyszalem na vent, ze mam spie****ac to chyba nie myslales, ze tak na lajcie wejde tam znow? nie wchodze tam gdzie jestem nie mile widziany dlatego juz mnie z Wami nie ma.

Mnie i tak najbardziej dopi**dala fakt, ze poswiecilem Wam 2 wojny, w chuj wolnego czasu a na koniec mnie tak elegancko osraliscie. To, ze sobie we wrocku wodeczke popijalismy pozostaje tez szczegolem. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.

berger 08-07-2007 17:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1537684)
Przykłady? alez prosze Cie bardzo...
1:Sprzedali mi 2 chara do swe

NIKT z nas nie sprzedal twojego chara, kazdy co cie zna z ventrilo powie to samo co ja masz manie przesladowcze i wiele osob pamietaj jak byles na poh chea tam biegl a ty odrazu ze idzie po ciebie. Ubzdurales to sobie. Pozatym przypomnij sobie akcje na vencie jak byles z metkiem przyszedlem do was zapytalem "patryk grasz jeszcze tym pallem" "ty odp "nie nie gram i nie gralem".

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1537684)
2:Chcieli huncic za grosze gdzie ja z ty ziomkiem sie dogadalem to mi napisali ze maja w dupie.

Tutaj chodzi ci o mnie pewnie a wiec wyjasnie wszytskim.
Byles winny pifkofowi 40k juz z pol roku on napisal mi na priv ze wisisz mu kase od pol roku a w twoim domku w ab bylo w chuj kasy. Napisalem ci na gg ze masz te kase oddac do niedzieli bo mnie w*****a takie zachowanie. Ty mi napisales ze juz mu 10k oddales i reszte pozniej wyslesz a ja twardo powiedzialem Do niedzieli masz czas. Po tej akcji szukales zemsty i okradles bezoka.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1537684)
3:Wykorzystali ludzi(nie chodzie mi o to ze nie dali kasy)

Nie wykorzystalem bo mi sie nie udalo. Chcialem wykorzystac Gabe ale balem sie prokuratora :<

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1537684)
4:Jak sam Mr.Wannabe Berger powiedzial ze mi z Deletowali postac na Thoria(Co prawda kupili ją ode mnie)ale wyszlo na to ze tylko po to by ją z deletowac, a to bylo z 2 miesiące temu.

Kolega kupil chara od ciebie przezemnie za 130k ty dostales 90 i runki a ja wziolem sobie reszte. Po jakims czasie koles mi napisal ze nie moze sie lognac a Imba Tweenty online gra normalnie. Wiec uzywajac reca dalem mu delete bo obiecywales mi ze nie zachowasz sie jak ciul.

P.S. Chwaliles sie ze masz hunta na Furorze bo kogos okradles... Historia lubi sie powtarzac.

@Xandar - Czy ta osoba mowila za nas wszytskich? czy pamietasz bym JA ci kazal s*******ac? Mielismy raz spiecie wylalem brudy ,ale przyznalem sie do bledu i przeprosilem prawda? ;)

kuchaaarz 08-07-2007 17:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xandar Mac'Leod (Post 1537772)
Ciekawe jak czas ludzi zmienia nie bracie? to nie ja sie wykruszylem tylko jak uslyszalem na vent, ze mam spie****ac to chyba nie myslales, ze tak na lajcie wejde tam znow? nie wchodze tam gdzie jestem nie mile widziany dlatego juz mnie z Wami nie ma.

Mnie i tak najbardziej dopi**dala fakt, ze poswiecilem Wam 2 wojny, w chuj wolnego czasu a na koniec mnie tak elegancko osraliscie. To, ze sobie we wrocku wodeczke popijalismy pozostaje tez szczegolem. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Czas nas zmienil? nie sadze. Pieniadze? Nie sadze
kto jak kto ale ja na 100% nie powiedzialem Ci "spie*******"
Masz moje gg bracie i czuj sie wolny zeby go uzyc jesli masz jakies watpliwosci. Nigdy nic do Ciebie nie mialem i dalej nie mam. We Wroclawiu wyszlo jak wyszlo. Po prostu nie mowmy o tym bo nie mam ochoty.

Xandar Mac'Leod 08-07-2007 17:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kuchaaarz (Post 1537798)
Czas nas zmienil? nie sadze. Pieniadze? Nie sadze
kto jak kto ale ja na 100% nie powiedzialem Ci "spie*******"
Masz moje gg bracie i czuj sie wolny zeby go uzyc jesli masz jakies watpliwosci. Nigdy nic do Ciebie nie mialem i dalej nie mam. We Wroclawiu wyszlo jak wyszlo. Po prostu nie mowmy o tym bo nie mam ochoty.

Peja i Iceman - o tym co bylo i o tym, co jest teraz =]
Do tej chwili sadzilem, ze jednak nie jest miedzy nami wszystko ok bo napisalem Ci na gg przeprosiny za tamto bo byla w tym i moja wina ale nie dostalem dpowiedzi...

Miniek 08-07-2007 17:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Forlann (Post 1537722)
O tych 4 punktach co napiasales to nie mialem pojecia i nie wiem ile w tym prawdy.Skoro nie byles spy to good :)
Wojne przegralismy wlasnie z tego powodu , nikt nikomu nie ufal , bal sie o deeda...



bracie wilku go przesladuja od urodzenia :|

1. nikt go nie sprzedal
2. nie wiem ocb chyba o te 40k bergera
3. nikt ci nie kazal do war dochodzic
4. jak kupil to mogl nawet nasrac na niego wiec co za problem :S ?


z tego co wiem to byl spy, pewnie osoby mi to powiedzialy, 2 i ponoc to on wepchal zardosa do trapa.

Lisu 08-07-2007 18:33

Ale sie narobilo ... lol...
Patryk nie uogólniaj wszystkich. Ja tam nigdy do Ciebie nic nie mialem i jakos sie dogadywalismy ale i tak twierdze ze chooj jestes. Sprawy mozna roznie rozwiazywac, ale jakos nie widze powodu zeby okradac Bezoka, no ale zaraz mi powiesz, ze ja tam gowno wiem itp... Twojego chara znalismy od dawna ale nikt raczej sie z tym nie afiszowal... obiecalem Ci ze nikomu nie powiem i nawet Evekowi nie powiedzialem, czego aktualnie zaluje. No coz... jakis glupi widocznie jestem, bo dotrzymuje slowa.
Inne sprawy - szkoda komentowac nawet.

Tak czy inaczej pozdro dla polaczkow :) itp itd...


PS <3 Xene - ja tez na emigracji wyladowalem, lol!

// Stary lis

Grilvex 08-07-2007 19:23

Miniek z tego co mi pisaliscie zebym budowal sobie schron i wpadniecie po mnie rozbijecie mi szyby i mi wjebiecie to mam nadzieje ze przyjedziesz rownierz, pokaze ci co zrobi z tobą osoba przesladowana przez wilki kozaczku tibijski :) ja mam manie przesladowcze od urodzenia ty kłamiesz ludzi od urodzenia :) a ty bergerku juz japa bo kłamstwo zakrywasz kolejnym kłamstwem,zreszta w dupie mam waszą opinie na mój temat...
Bo jestescie dla mnie bandą żałosnych noobów ktorzy tylko gadają, jestescie na tyle załosni ze proprosiliscie Danthorra ktory mieszka w tym miescie co ja zeby wpadl z ekipą i mi wpier....po krotkiej rozmowie postanowił ze nie przyjedzie < to jest kolejny dowod ze potraficie gadac i wysługiwac sie innymi...i tak zgadzam sie z Xenezisem , wojne przegralismy przez to ze ludzie sie bali < kolejny dowod ze jestescie noobami i potraficie tylko gadac.
I zgodze sie tu z Meteonem ze powinnismy zakonczyc te gadanie bo i ja bede mowil swoje i wy swoje...Cieszy mnie to ze niektorzy wiedzą co z was za ludzie :).Jestescie na tyle niezgrani ze wam sie ekipa wykrusza.Slaviax dostal przy wizycie w Rybniku, Anum dostal we Wrocławiu...oby tak dalej to ja sobie stane gdzies na boku i popatrze jak sie sami wyrzniecieB).
Kilka osob juz straciliscie, bedzie wiecej.

Dziwne prawda? ja tu jestem zły a to wy macie przeje...i sie rozpadacie, ktos mi powie dlaczego?

Hail UF muahahah!

berger 08-07-2007 19:33

Przepraszam drogi i honorowy polaku. Ale czy fakty ktore przedstawilem nie sa prawda? te co cie cytowalem punk po punkcie?

chce tylko odp TAK lub NIE :)

Forlann 08-07-2007 19:53

Lis wracaj do polski!!Trzeba wypic piwooo!!(zakonczcie temat w patrykiem albo na prv piszcie)

Grilvex 08-07-2007 20:20

@Berger
Juz Ci napisałem ze kłamstwo pokrywasz kolejnym kłamstwem.

Wiem dokładnie kto co i jak robił za moimi plecami, u was to normalne bo wiele razy przy mnie na kogoś knuliscie, tylko to wam wychodzi najlepiej:baby:.

Anum 08-07-2007 20:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1538036)
[...]Anum dostal we Wrocławiu...[...]

Ja tak od siebie dodam w tej waszej kłótni, że do "dostatnia" to tam sporo brakowało. A tak żeby nie było totalnego offtopica to może mi ktoś powiedzieć za co w końcu padła Fiaera?

IridiaCarlinPk 08-07-2007 21:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1537693)
Ahh bylbym zapomnial....oni tacy kumple taaa?
To dlaczego pobili Sir Slaviaxa? najpierw go zaprosili a pozniej Aureliuss mu kopa na ryj wypalil a Bezok i jego BoysBand stało i sie brechtało...to są polaczkiX(.

gowno wiesz jak bylo idoto jak Aureliuss kopnol slaviaxa to wszyscy najebani i pomogli Slaviaxowi(1 pomoc itp xD) a nie ze sie wszyscy smiali i jak to mowiles "nie wiesz to sie nie udzielaj"

@Anum - fiaera padla z profesje ubijaja wszystkich rycow/palow np Jar Nove,Kaikao pare szwedasow padlo no i Fiaera;p

Jinikao 08-07-2007 23:04

Prawda jest taka ze to co zrobil Fenshi jest jednym wielkim chooojstwem, za ktore kiedys zaplaci. Jednak ma racje mowiac ze ekipa sama sie wykrusza, wiekszosc ludzi z Prolack jest byla i bedzie falszywa.

Bandzioch 08-07-2007 23:21

/\ up
Masz racje... Kiedyś niejaki Jinikao kupil odemnie Tadzia za pacca...
Pacca musiałem kupic sobie sam :confused:


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.

Powered by vBulletin 3