Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Kamerowanie (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=230401)

Maciekxd 06-05-2010 12:16

Kamerowanie
 
Jeśli sąsiad skur*ysyn bawi się w szpiega i nagrywa mnie kamerą bez mojej zgody to mogę go podać do policji?

@down
Taa, sprawdzałem w google, ale nic ciekawego nie znalazłem

Voon 06-05-2010 12:26

Nie, tylko Bóg może go sądzić.

Pacz_knight 06-05-2010 12:36

http://img442.imageshack.us/img442/6838/pedobearz.png

Maciekxd 06-05-2010 12:39

@Pacz
Jeśli to prawda to będę mieć koszmary ;(

Walerian 06-05-2010 14:15

Próbowałeś poprosić tego dżentelmena aby zaprzestał swych plugawych praktyk?

Erverse 06-05-2010 14:17

Jesteś ładną laską i często śmigasz goła przy oknie? Jak nie to można wiedziec w jakim celu on to robi?;f

Ghernie 06-05-2010 14:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Erverse (Post 2756893)
Jesteś ładną laską i często śmigasz goła przy oknie? Jak nie to można wiedziec w jakim celu on to robi?;f

Maciekxd i wszystko jasne.

Rybzor 06-05-2010 15:18

Jeżeli nigdzie tego nie publikuje, to nie specjalnie.

spider-bialystok 06-05-2010 20:11

Daj mu solidnego gonga w leb to mu sie odechce.

K.Jay 06-05-2010 21:45

Albo pokaż dupę.

K.Jay

CytrynowySorbet 06-05-2010 21:59

Lepiej przejdźcie od razu do rzeczy, gość się szybko znudzi i będziesz miał go z głowy. Szybko zapomnisz, obiecuję.

Maciekxd 06-05-2010 22:47

Raczej kręci ludzi, którzy chodzą z psami albo jak w noge kopiemy, żeby miał się do czego dowalić jakby co;p

@K.Jay
Coś ty, pedofilowi mam dupe pokazywać?

@Sorbet
No chyba nie -,-

Walerian 06-05-2010 23:28

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maciekxd (Post 2757025)
@K.Jay
Coś ty, pedofilowi mam dupe pokazywać?

Skoro masz 15+ lat to już chyba nie jest pedofilia.

Poza tym:

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Walerian (Post 2756892)
Próbowałeś poprosić tego dżentelmena aby zaprzestał swych plugawych praktyk?


Maciekxd 07-05-2010 08:41

@up
Przepraszam za moją niekompetencję i jakże okropne mylenie pojęć, abstrahując z ów dżentelmenem nie można się dogadać ponieważ nie stoi on w brodziku moich potrzeb intelektualnych co nie koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat. Praktykuje on swoje plugawe praktyki ażeby obrzydzić życie mi oraz wspólnocie mieszkaniowej młodzieży oraz starszym paniom, które wychodzą z psami.

Tompior 07-05-2010 09:29

Kup dobrą latarkę i mu świeć w obiektyw :)

(nie)normalna 07-05-2010 10:03

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maciekxd (Post 2757076)
@up
Przepraszam za moją niekompetencję i jakże okropne mylenie pojęć, abstrahując z ów dżentelmenem nie można się dogadać ponieważ nie stoi on w brodziku moich potrzeb intelektualnych co nie koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat. Praktykuje on swoje plugawe praktyki ażeby obrzydzić życie mi oraz wspólnocie mieszkaniowej młodzieży oraz starszym paniom, które wychodzą z psami.

Skoro silisz się na mądre słowa, sprawdzaj ich znaczenie w słowniku.
'ów' się odmienia, a abstrahować to znaczy 1. pomijać coś w rozmowie na rzecz czegoś ważniejszego, świadomie czegoś nie uwzględniać; 2. tworzyć ogólne pojęcia, wyodrębniać cechy istotne od nieistotnych w danym zjawisku czy przedmiocie
#t: Jak to napisałeś "[...] ażeby obrzydzić życie mi oraz wspólnocie mieszkaniowej młodzieży oraz starszym paniom, które wychodzą z psami." i tylko Tobie to przeszkadza? Porozmawiaj z jakimś stróżem, nie stróżem, czy nawet z tymi paniami. One dysponują o wiele potężniejszą bronią niż my wszyscy razem wzięci ;s

Walerian 07-05-2010 11:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Maciekxd (Post 2757076)
z ów dżentelmenem nie można się dogadać ponieważ nie stoi on w brodziku moich potrzeb intelektualnych co nie koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat.

Nie nakazuję Ci prowadzić z nim dysput, a jedynie zwrócić mu uprzejmie uwagę iż przeszkadza Ci jego postępowanie. Nie mów że to bez sensu zanim nie spróbujesz. :)

Zamor1 07-05-2010 13:10

Kup sobie kamere i tez go nagrywaj, laz za nim jak idzie do sklepu, do pracy, czy gdzies tam i nagrywaj go caly czas. Facet sie wkur** i przestanie cie kamerowac :d

Yoh Asakura 07-05-2010 14:17

No pewnie, że możesz. Tak samo możesz iść na policję jeśli zrobi ci zdjęcie bez twojej zgody.

Tompior 07-05-2010 14:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2757124)
No pewnie, że możesz. Tak samo możesz iść na policję jeśli zrobi ci zdjęcie bez twojej zgody.

I po co ma iść na policję?
Po 1. Nie ma dowodu na to, że gość mu zrobił zdjęcie.
Po 2. Gościu może mu robić zdjęć do woli - nawet bez jego zgody. Co innego z publikacją.

Dark Sven 07-05-2010 15:06

Ja również często włanczam kamere z dwutysięcznegoczwartego roku i kameruje i bynajmniej mi się to podoba tak jak większej połowie ludzi. Czasami również zdarza mi się cofnąć taśmę do tyłu, bo kiedyś mi spadła w dół. Kontynuując dalej ten temat, cieszę się, że przyszłem na to forum... Kurwa mać!

Yoh Asakura 07-05-2010 16:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tompior (Post 2757131)
Po 2. Gościu może mu robić zdjęć do woli - nawet bez jego zgody. Co innego z publikacją.

Nie, nie może, był jakiś czas temu w szkole mojej film profilaktyczny o tej tematyce i nie można robić nikomu zdjęć bez jego zgody - tak mówił policjant. Film poruszał tematykę "cyberprzemocy".

Capality 07-05-2010 17:44

sorry za offtop ale kurw na robienie zdjec tez mowicie aparatowac? co to do ch znaczy kamerowac?

Walerian 07-05-2010 18:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Capality (Post 2757187)
sorry za offtop ale kurw na robienie zdjec tez mowicie aparatowac? co to do ch znaczy kamerowac?

Ja osobiście preferuję "używanie kamery", ale spory procent tego forum posługuje się młodzieżowym slangiem :)

Argen 07-05-2010 18:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Capality (Post 2757187)
sorry za offtop ale kurw na robienie zdjec tez mowicie aparatowac? co to do ch znaczy kamerowac?

Dokładnie. KURWA synki, nie ma takiego kamerowania. Filmujesz albo używasz kamery do wy nędzy.

Ghernie 07-05-2010 18:50

Czepiacie się tytułu, a przecież sam temat wygląda jak prowokacja.

__HAPPY_SVEN__ 07-05-2010 19:43

Zabierz mu kamerę i zmiażdż w jednej dłoni, tak jak Vegeta zrobił ze swoim scouterem.

Albo zapytaj go czy jest homoseksualistą. Jeśli odpowie twierdzoco, to powiedz mu , że jesteś żywiołakofilem i to podobne zbocznie. Wtedy się zaprzyjaźnicie :)

Żyłka 07-05-2010 19:50

Cytuj:

Przepraszam za moją niekompetencję i jakże okropne mylenie pojęć, abstrahując z ów dżentelmenem nie można się dogadać ponieważ nie stoi on w brodziku moich potrzeb intelektualnych co nie koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat. Praktykuje on swoje plugawe praktyki ażeby obrzydzić życie mi oraz wspólnocie mieszkaniowej młodzieży oraz starszym paniom, które wychodzą z psami.
Przypuszczam, że twoja nauczycielka języka polskiego załamałaby się po przeczytaniu tego posta. Ja się załamałem.

Dolcu 07-05-2010 21:54

Jeżeli twoja perswazja nie pomaga ci w osiągnięciu celu to wpierdol mu po prostu i tyle...

Argen 07-05-2010 22:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dolcu (Post 2757250)
Jeżeli twoja perswazja nie pomaga ci w osiągnięciu celu to wpierdol mu po prostu i tyle...

Wiek: 15

Tyle w temacie.

Tompior 07-05-2010 23:13

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura (Post 2757167)
Nie, nie może, był jakiś czas temu w szkole mojej film profilaktyczny o tej tematyce i nie można robić nikomu zdjęć bez jego zgody - tak mówił policjant. Film poruszał tematykę "cyberprzemocy".

A jak udowodnisz komuś, że ci zrobił zdjęcie? Sam mu pstrykniesz fotkę? A nawet jeżeli tak, to jak mu udowodnisz, że nie patrzył tylko w obiektyw aparatu?

@Policjant: A czy pan policjant powołał się na jakiś artykuł, czy tak po prostu sobie to powiedział znikąd?

Yoh Asakura 07-05-2010 23:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Tompior (Post 2757269)
A jak udowodnisz komuś, że ci zrobił zdjęcie? Sam mu pstrykniesz fotkę? A nawet jeżeli tak, to jak mu udowodnisz, że nie patrzył tylko w obiektyw aparatu?

To już inna sprawa. Ale to też da się zrobić.

Cytuj:

@Policjant: A czy pan policjant powołał się na jakiś artykuł, czy tak po prostu sobie to powiedział znikąd?
Na coś się tam powoływał, nie powiem ci dokładnie, na co, bo po prostu nie pamiętam. Film był debilny, więc mało rzeczy mi utkwiło w pamięci.

Kubon 07-05-2010 23:36

Postaw lustro w oknie, niech sukinsyn kreci swoja gebe!

Articuno 07-05-2010 23:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Argen (Post 2757264)
Wiek: 15

Tyle w temacie.

Ja wiem, że w tych czasach to nie popularne, ale może powiedz rodzicom ;)? Takie sprawy załatwia się prywatnie poprzez rozmowę albo też nauczkę słowną lub fizyczną ze sprawcą czynu.

Ghernie 08-05-2010 00:01

@Up
To już dawno pominęliśmy. Przecież jakby mógł, to by się odrazu spytał i nie zakładał takich głupich wątków na forum o Tibi, prawda?

Walerian 08-05-2010 11:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ghernie (Post 2757284)
@Up
To już dawno pominęliśmy. Przecież jakby mógł, to by się odrazu spytał i nie zakładał takich głupich wątków na forum o Tibi, prawda?

Może się biedak wstydzi. ;)

Maciekxd 09-05-2010 17:43

abstahując - pomijać coś w rozmowie na rzecz czegoś ważniejszego, świadomie czegoś nie uwzględniać;
2. tworzyć ogólne pojęcia, wyodrębniać cechy istotne od nieistotnych w danym zjawisku czy przedmiocie.
Jeżeli jeszcze coś nie pasuje to po "abstrahując" wstawcie sobie przecinek.

Więc nie wiem o co wam chodzi z tamtym tekstem to po pierwsze, a po drugie ten koleś nie kręci od tak sobie, tylko np. jak gramy w nogę i twierdzi że "bombardujemy mu płot" (bo my ku**a nie mamy co robić -.-) Poza tym dowala się do ludzi z psami spaślak i po prostu też kombinowałem żeby nie obrzydzać mu życia, tylko ostro zaleźć za skórę :p

Żyłka 09-05-2010 19:06

Cytuj:

abstahując - pomijać coś w rozmowie na rzecz czegoś ważniejszego, świadomie czegoś nie uwzględniać;
2. tworzyć ogólne pojęcia, wyodrębniać cechy istotne od nieistotnych w danym zjawisku czy przedmiocie.
Jeżeli jeszcze coś nie pasuje to po "abstrahując" wstawcie sobie przecinek.

Więc nie wiem o co wam chodzi z tamtym tekstem
Kwestia nieodpowiednio postawionego przecinka. W obecnej formie należy to rozumieć, że "abstrahowałeś z ów dżentelmenem".


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:21.

Powered by vBulletin 3