Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Iridia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=194)
-   -   Plotki z Iridii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=131839)

Lothy 02-11-2007 10:22

Panowie, w telewizji mowili ( flame me : stare haslo! >.>), ze bongosy chcialy pomoc lost alliancow, ale to sa TAKIE NIEDOJE**NE NOOBY SMIERDZACE, ze ja nie moge. przytocze wam taka mala scenke: Wepchnelismy shuraka do trapa, nobchary dookola niego, a tu jakis szpetny ryj Piratoss co se z sdka w goscia w trapie nie umie trafisc wali go z .... GFB ASUEHISUEHASIEUHASIUH. TYm oto sposobem wybija chyba z 10 noobcharow, a potem, z jakims innym tepym idiota ubija lotha. Koniec Bongo suppportujacego LA. Niech nam na statki nie wchodza debile...

Czesc_Przyja"ciule" 02-11-2007 10:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Olorion. (Post 1723922)
to krelet mi napisal w notatniku jakich sluwek mam urzywac rzeby mondrzej posty wyglondaly

naucz sie najpierw po polsku pisac!!!X(X(X(X(X(

Olorion. 02-11-2007 10:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Czesc_Przyja"ciule" (Post 1724240)
naucz sie najpierw po polsku pisac!!!X(X(X(X(X(

pszerzecirz umiem

Crealeth 02-11-2007 12:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ilnic (Post 1724213)
Ty to zamknij paszcze

sorki panie mam 11 lew i denerwuje wszystkich na forum tibia com 200 postami/dej

Czesc_Przyja"ciule" 02-11-2007 12:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Crealeth (Post 1724415)
sorki panie mam 11 lew i denerwuje wszystkich na forum tibia com 200 postami/dej

chyba masz 11lat na rl a nie 11lvl!

Wogole to wy*******aj lizac dupy dalej szwedom, zdrajco jebany

kolegow tu szukasz?

Olorion. 02-11-2007 12:41

Czemu sie tak burzysz biedny polaczu i czemu nazywasz go zdrajca. Po prostu zna szwedow z czasow saphiry, a z nikim z was sie za bardzo nie trzymal bo, co tu duzo mowic, byliscie tylko zgraja nubków.

Crealeth 02-11-2007 13:46

jak nie czaisz postow to przeczytaj jeszcze raz to nie bylo odniesienie do mnie
olorion word ;\

Czesc_Przyja"ciule" 02-11-2007 14:16

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Crealeth (Post 1724571)
jak nie czaisz postow to przeczytaj jeszcze raz to nie bylo odniesienie do mnie
olorion word ;\

idz st±d

wynocha ale już!!!

Jinikao 02-11-2007 14:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Olorion. (Post 1724458)
Czemu sie tak burzysz biedny polaczu i czemu nazywasz go zdrajca. Po prostu zna szwedow z czasow saphiry, a z nikim z was sie za bardzo nie trzymal bo, co tu duzo mowic, byliscie tylko zgraja nubków.

Ja nie bylem nupek:(:(:(

pawel1992 02-11-2007 15:18

NAJLEPSZEGO KIEŁEK PARÓWO !!!!!111111111

APEL ROBIMY ZRZUTĘ NA PREZENT !!!!111 :

14:03:08 ...
co chcesz dostac na urodziny
oprócz mojej cnoty XD
14:03:39 Kiełek
1 kobite
xd

SPEŁNIAMY MARZENIA ! DO BOJU CHŁOPAKI !

Ilnic 02-11-2007 15:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Crealeth (Post 1724415)
sorki panie mam 11 lew i denerwuje wszystkich na forum tibia com 200 postami/dej

buehueh Ty to sie o moj lvl nie boj. I jesli Cie denerwuje moimi postami to bardzo dobrze :D oto wlasnie chodzi cya

Edit: Kielek wszystkiego naj naj z okazji urodzin

Kiełek 02-11-2007 16:25

A dziekuje bardzo:D

Meteon! 02-11-2007 16:58

100 Lat :D


//Metek.

Valard 02-11-2007 19:13

Dawno tu nie zagl±dałem, jakie¶ 40 stron czytania, ale gdy doczytałem do końca to nie żałuje, bo...150 Kiełku =D
Choć nie mogę Cię dzi¶ u¶cisn±ć osobi¶cie, wyznam tu wszystko jasno i kwieci¶cie. Gdy znajomi i rodzina będ± tłoczyć się z kwiatami, ja poł±czę się z Tob± tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wy¶nione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, u¶miech od ucha do ucha. No i kobiety oczywi¶cie!!!

Neztas 02-11-2007 21:35

http://crealeth.patrz.pl

http://tibianordic.com/img/potw/big/4.png

niezle;;p

Neztas 02-11-2007 22:54

chcialb ym pozdrowiec krealet z jego nowy obrazk forum.
no i few tez ale to wiadome

Crealeth 02-11-2007 22:56

pozdrowienia dla neztas no i FEW; ]

eeetanz 02-11-2007 23:30

pozdro zioms i najs awatarek krelet tez pozdrawiam cie i zielper tez pozdrawiam elo

Yooshi 02-11-2007 23:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez adnincv (Post 1723860)
bo kurde boruta byla wepchneli se solriniego w trapa i zdedzil a potem pszyszli polaki na nub harach i bongosi i zdedzili tego no noysica huje jedne;///

no i potem log i co tam a jak ja lognalem na mojego pro palka to byla boruta na vent u la DAX RIDER ONLINE PLS DED HIM HIM HIM HIM NOW NWOW NOW NWO NOW NOW NWO ale zrobilem loga i fajnych spajuf w gildzi maja ;];];]

a yoshimi to wogole rzal idz sie powies huju, zdedzisz a nie uciekasz na pustynie huju glupi

i tak
la >> bongo

cop >> la

pszy okazyji troche kcialbym powiedziec elo adam pimol wojtek michas i inne huje

DAX RAJDER A CO!

to ze Ty jestes debilem to nie znaczy ze ja jestem i ze jak widze,ze od nas jest 5 osob a od was 30 to przylece do was zebyscie mnie zabili,sory nie dam wam tej satysfakcji.
Btw. to ze zabijacie osoby z LA i chwalicie sie kto wam sie wyplacil a kto nie, to nie znaczy,że wojne macie wygrana bo jest jeszcze kilka osob ktore nie zaplaca wam od razu. Fragi nie czynia wojny tak samo jak nie robi tego jeden battle. To ze nie mielismy zgrania w LA to prawda, a moze nawet malo powiedziane... potrzeba nam czasu i dlatego jest troche zmian jak widac.

EDIT. Twoj 'styl' budowania zdan, a raczej jego brak nie jest smieszny wiec skoncz z tym i przestan sie wydurniac

adnincv 02-11-2007 23:48

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Yooshi (Post 1725947)
to ze Ty jestes debilem to nie znaczy ze ja jestem i ze jak widze,ze od nas jest 5 osob a od was 30 to przylece do was zebyscie mnie zabili,sory nie dam wam tej satysfakcji.
Btw. to ze zabijacie osoby z LA i chwalicie sie kto wam sie wyplacil a kto nie, to nie znaczy,że wojne macie wygrana bo jest jeszcze kilka osob ktore nie zaplaca wam od razu. Fragi nie czynia wojny tak samo jak nie robi tego jeden battle. To ze nie mielismy zgrania w LA to prawda, a moze nawet malo powiedziane... potrzeba nam czasu i dlatego jest troche zmian jak widac.

EDIT. Twoj 'styl' budowania zdan, a raczej jego brak nie jest smieszny wiec skoncz z tym i przestan sie wydurniac

Idioto, moge budowac zdania jak mi sie podoba, nic Ci do tego. Twoj styl jest zajebisty, 'to<,> ze Ty jestes debilem to nie znaczy ze ja jestem', roxando jestes, nie ma co kumplu; )

Zreszta, campuj ten swoj pz, a my mozemy sobie expic, tylko uwazaj, bo jak 83 rpka z LA kladzie 89 i 85 rp, we dwojke, to jeszcze moze do nich ktos dojsc i dedniesz, sorka;/;/

i teraz stoicie na edron boat i sie patrzycie na siebie, zal;s


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:53.

Powered by vBulletin 3