Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Warlord Arena (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=204967)

uzi23 27-01-2009 13:53

Warlord Arena
 
Mam zamiar zrobić 3 arene moim 69 ekiem, skile 82/81. Wiem, że na pewno padne, ale chce mieć przynajmniej tą satysfakcje, że próbowałem. Chciałbym prosic o jakies rady, jak mam walczyć z poszczególnymi bosami, ile mam zabrać ze sobą potów. Mam bic z exori czy poczekac do 70 lvl i z exori gran? Czekam na posty, które coś wniosą do tematu, a nie tylko "padniesz noobie". Pozdro

Avidek 27-01-2009 13:56

Skoro wiesz ze padniesz, to co za roznica ile potkow wezmiesz? A tak na serio to radzilbym ci jeszcze "troche" poczekac z ta arena, chyba ze dedanie sprawia ci az taka przyjemnosc.

Saints 27-01-2009 15:15

bij z exori, potow zabierz tyle na ile ci cap pozwoli, na twoim lvl nie jesteś wstanie zabrać wystarczającej ilości potow

redloheb 27-01-2009 15:19

Spróbuj a drugą areną to nie padniesz.

Barxoro 27-01-2009 15:25

Jesteś Dosc Dziwny Ale... Wszystko jest możliwe. Więc Tak. Bij z Exori Weś Might Ringi I Stone Skiny i dużo Potionów. możesz tez kupic RoHy albo Life Ringi. WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!napisz jak Ci poszło:)

kropik 27-01-2009 16:17

OMG warlord arena jest od 80, chyba że ci chodziło o Scrapper a co do Scrappera to dasz rade ale Spirit Of Fire jak będzie walił dużo combów to cie zwali

Rooo 27-01-2009 18:48

up@ Fajnie wiedzieć , że jest od 80 lvl LOL

Topic @
Nie uniesiesz wystarczającej ilości potionków żeby zabić wszystkie potworki. 80 EK mają z tym problem chociaż maja więcej capa i o wiele lepszą broń. Lepiej wbij te kilka lvl na GHP żeby nadążać z leczeniem ,bo z SHP to wątpie żebyś dał radę. Niestety rycerz nie może jak inne profesje ustawiać energy walli i biegać z bossami , więc pozostaje tobie stać zawsze na ukos i równocześnie leczyć się i manasować do Exori.

robek 27-01-2009 22:13

z key ringami by wystarczyło potow, ale gorzej z przezyciem
1 key ring potow - 30~ oz
1 bp potow - 55~ oz

powiedzmy ze ma 500 capa wolnego to:
uniesie 16 key ringow potow
9bp potow

roznica jest

Devil_Drago 27-01-2009 22:24

Bez Exori Gran, bez ghp, bez lepszej broni, mało życia, mało capa, prawdopodobnie brak softów. Nia ma szans ;) Góra 6-7 potworek, dalej nie przejdziesz.
Ja ze wszystkim co wymieniłem wyżej, nieco słabszymi skillam (bez ringów, z ringami podobne) i 86 lvlu wyłożyłem się na combo na minosku ; D

@down
Wszystko ma swoje granice ;)

Barxoro 27-01-2009 22:35

WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!:cup:

Xevez 27-01-2009 23:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Barxoro (Post 2439110)
WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!:cup:

Gówno prawda, a twój post nie wniósł do tego tematu kompletnie nic...

@topic
Nie ma najmniejszej szansy na to, żebyś to zrobił. No chyba, że bot na might ringi, ssa i wielkie szczęście, bo bez tych rzeczy nie masz szansy na pokonanie eskimosa, nie wspominając o ósmym i dziewiątym...


/edit
Zapomniałem, że masz dostęp tylko do shp. Więc nie daję Ci najmniejszej szansy na samo wyleczenie, o biciu z exori nie wspominając...

uzi23 28-01-2009 00:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kropik (Post 2438484)
OMG warlord arena jest od 80, chyba że ci chodziło o Scrapper a co do Scrappera to dasz rade ale Spirit Of Fire jak będzie walił dużo combów to cie zwali


Scrappera zrobiłem na 65lvl bez najmniejszych problemów, na ostatnim bossie jedynie było gorąco;] Szanse na przeżycie na Warlord arena na moim poziomie są znikome. Ale kusi mnie sama myśl o tym:P Co to za przyjemność wykonać jakieś zadanie bez większych problemów. Im trudniej tym bardziej chce mi sie grać:P Może jestem dziwny, jak ktoś już napisał:D

Z tego co przeczytałem z waszych postów muszę mieć dużo key ringów, stoneskin amuletów i might ringów. Jednak z tym będzie mały problem, bo nie mam żadnego bota, a sam na pewno nie wyrobie z zakładaniem tych rzeczy a do tego z jeszcze trzeba sie leczyć:/ Wszystkie znaki na niebie są przeciwko mnie, ale nie poddam sie tak łatwo. Za kilka dni, myślę, że będę gotowy na tą arene i wtedy napisze jak było:D Dzięki wszystkim za rady. Pozdrawiam


/edit
Jeszcze jedno pytanie... czy jak bede bił z exori to mam ustawić full atak czy def?
Nikt też nie wspomniał o takiej umiejętności jak Bloody Rage albo Protector. Którą z nich bardziej opłacało by sie stosować?

Xevez 28-01-2009 01:41

Stawiam 10k, że nie dotrwasz do dziewiątego moba.

Ile masz hp na full? 1,1k? Minotaur co turę wali za około 700. Nie nadążysz się leczyć (shp=shit), a jeszcze trzeba go bić przecież z exori... Mam nadzieję, że nagrasz filmik. Chętnie obejrzę;d

Avidek 28-01-2009 03:56

Cytuj:

Co to za przyjemność wykonać jakieś zadanie bez większych problemów.
Fakt, ale jaki ma sens proba wykonania zadania jezeli nie masz na to najmniejszej szansy?

Amorekboy 29-01-2009 08:31

A ja se powiem tak. Robilem Warlord na 75 lvlu i dotrwalem do 9 potworka ktorego tez zabilem, czekalem az kumpel mi doniesie bp's strongow i manasow bo zostaly mi tylko niecale 2 bp strongow i chyba 1 bp manasow ale sie troche spoznij i wyjebalo mnie z areny bo jest tam jakis ograniczony czas po zabiciu poworka do przejscia do nastepnego pokoju czy cos, wiec z demcem sie nie zmierzylem, zreszta potem sie i tak dowidzialem ze i tek kumpel niedal by rady mi tego wzucic na arene bo sie poprostu nieda...

a co do tematu to: jest taka mozliwosci ze bedziesz mial szczescie i nie padniesz od kombo 8 do 10 potworko, wprawdzie wybieralem sie tam ze skilami 91/90 ale pominmy to, jednnego czego sie boje to tego ze ci poprostu potionow nie starczy nawet z key ringami...jezeli masz dostep do duzej ilosci might ringow to powinno byc ok :)

pozdrawiam i powodzenia :)

Pomocny Murzyn 29-01-2009 09:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez robek (Post 2439064)
z key ringami by wystarczyło potow, ale gorzej z przezyciem
1 key ring potow - 30~ oz
1 bp potow - 55~ oz

powiedzmy ze ma 500 capa wolnego to:
uniesie 16 key ringow potow
9bp potow

roznica jest

tibia ci juz mozg zezarla i nawet liczyc nie potrafiasz?

reasonTHC 29-01-2009 10:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Pomocny Murzyn (Post 2440717)
tibia ci juz mozg zezarla i nawet liczyc nie potrafiasz?

zamknij pysk lacharo, nie masz sie do czego przyczepic


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:08.

Powered by vBulletin 3