Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Filmy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=30)
-   -   [Inne] Gdzie Ci Moderatorzy!!!!!! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=205991)

Slivi 07-02-2009 16:54

Gdzie Ci Moderatorzy!!!!!!
 
Pelno wirusow, keyloggerow na forum a modkow niii ma zagineli w akcji albo sami sieja te keyloggery zeby utrzymac tibia.pl xDDD (teoria spisku)

Wezcie sie do roboty i dajcie mu bana na IP czy cos bo to robi sie zalosne, denerwujace i budzi niechec do tej strony!!!!

Timox 07-02-2009 16:58

Dokładnie, moderatorzy bardzo się obijają w tej sprawie. To samo ostatnio się dzieję na tibia de. Zgłosić na policję jednego, drugiego, to się odechce dzieciom takich zabaw.

Syfors 07-02-2009 17:04

Gdzie Wy to widzicie ? :o
Ja tam jedynie keylogger'y [czy jak tam się pisze] czasami widuję a tak to nic innego. :confused:

Skylanek_95 07-02-2009 17:05

zgadzam się z postem @up ale nasi moderatorzy są zbyt leniwi żeby wykonać telefon na 997 albo napisać raport chociażby przez neta ;D

Ja213 07-02-2009 17:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez kceciedednonc (Post 2455241)
tesz sie skadzam. kcie som te moteratorzy?. wrzyscy powini doztac za to baniszed



Przykład komu pierwszemu dacie bana -.-

No ale też się podpisuje pod prośbą o banowanie od razu jak będzie key albo wirusek bo to się robi nudne co teraz się robi... przykład:
248 hacked(czy który tam nawet dziś był)
zdjęcie do key'a

I jak tu sobie oglądać filmiki... jak nie wiesz czy nie zostaniesz hakniety za 10 minut ;/

Takie jest moje zdanie w większości użytkowników forum....

Proszę o podpisywanie się pod petycja...(tylko nie typu :Kikuś data dołączenia 7.02.2009 Ty jesteś głupek i żadnych kejów nie ma na forum czy podobne)

szkapamujwruk 07-02-2009 17:20

zara wieszok zrobi karanie ; /

placz smutek i bol bedzie
;[

Vein 07-02-2009 17:37

Ciekawe to jest, za przeklinanie albo napisanie czegos o botach dostalem ostrzezenie w krotkim czasie. Tu jest burdel dzis jakiego dawno nie bylo i cisza? Albo wyjebac moderatorow [skoro ich nie ma, kiedy sa potrzebni] albo przydzielic uprawnienia komus, kto jest czesciej na forum. Tlumaczenie sie, ze macie swoje zycie itp. jest nie na miejscu. Dostales uprawnienia to teraz kasuj tematy. Nie pasuje wam - rezygnacja.
Dostane pewnie ostrzezenie za "obraze" ale jakos sie nie przejmuje. Wiem, ze moge liczyc na szybka decyzje przynajmniej w takich sprawach.

Askaral 07-02-2009 17:41

No i bardzo dobrze ze dostales warna za przeklinanie, bo tu sie kurwa, nie przeklina!

Ja213 07-02-2009 17:42

Właśnie Fikusna_zaba dała do każdego filmu key więc nie radze ściągać i co mamy tak żyć ?? Zamiast ktoś coś z tym zrobić...aaaa zapomniałem że oni cały czas grają i na forum są od 7:00-8:00 (jak jeszcze wszystkie nooby śpią albo grają) 23:00-24:00 i jak wszyscy grają bo Polacy już śpią ;/ (to samo co do noobów :/)

Rothes 07-02-2009 17:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vein (Post 2455309)
Nie pasuje wam - rezygnacja.

Gorzej jak od ponad pół roku nie można się doprosić u administracji o zwolnienie ze stanowiska i trzeba słuchać narzekania userów na niepracujących moderatorów. Tak, tak moi mili - na forum jest jedynie trzech moderatorów (których powinniście sami wiedzieć, bo pewnie warna czy dwa złapaliście od nich), reszta dawno zrezygnowała z pracy, tylko bosalek nie przeniósł nas do ex-modów.

Angerfist 07-02-2009 17:47

ej Bosal dam ci plejt armor jak zrobisz mnie modem oksa oksa ?

Ja213 07-02-2009 17:51

No to namasował(dużo zrobił) w usuwanie tematów

Xiksmen 07-02-2009 18:14

Modki mają czas na rozdawanie warnów za byle co, np drobne przekleństwa, ale żeby ..rwa wyjebać ten jebany spamowski team wyłudzaczy kont to nie ma czasu... może czas na nabór kogoś bardziej odpowiedzialnego? Na pewno znalazło by się wiele userów godnych tego stanowiska ;)

Zabanicjowany 07-02-2009 18:30

Jak moderatorzy działają to jest źle, jak nie działają też jest źle. A co do keyloggerów to czy tak trudno jest poznać po linku i rozszerzeniu, że to key? Poprostu niech pierwsza osoba która odwiedza taki temat napisze, że key lub wirus, a reszta niech nie odświeża tematu bo utrzymuje się na pierwszej stronie i jest to bez sensu.

Vein 07-02-2009 18:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rothes (Post 2455332)
Gorzej jak od ponad pół roku nie można się doprosić u administracji o zwolnienie ze stanowiska i trzeba słuchać narzekania userów na niepracujących moderatorów. Tak, tak moi mili - na forum jest jedynie trzech moderatorów (których powinniście sami wiedzieć, bo pewnie warna czy dwa złapaliście od nich), reszta dawno zrezygnowała z pracy, tylko bosalek nie przeniósł nas do ex-modów.

Jak moga nie narzekac skoro jest was tylko 3? Nie dziwie sie :/ Jak tak dalej bedzie to cale forum zamieni sie w bagno, i to szybko. Wymyslcie cos poki jest mala kaluza.

Angerfist 07-02-2009 18:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Vein (Post 2455445)
Jak moga nie narzekac skoro jest was tylko 3? Nie dziwie sie :/ Jak tak dalej bedzie to cale forum zamieni sie w bagno.

to forum już dawno stało się bagnem.
early days back blz

Vein 07-02-2009 18:37

Moze wybierzcie kilku ludzi, ktorzy sie nadaja, i dajcie im uprawnienia. Ofc jesli tacy sa.

Xr3 07-02-2009 18:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rothes (Post 2455332)
Tak, tak moi mili - na forum jest jedynie trzech moderatorów

Przypuszczam, że samemu zdziałał bym więcej od nich. Obecni moderatorzy są jak Straż Miejska. Nie robią prawie nic pożytecznego. Co najwyżej denerwują ludzi.

Vein 07-02-2009 18:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xr3 (Post 2455471)
Myślę, że samemu zdziałał bym więcej od nich. Obecni moderatorzy są jak Straż Miejska. Nie robią prawie nic pożytecznego. Co najwyżej denerwują ludzi.

Nie chodzi o to, kto wg siebie by zdzialal wiecej, ale kto ma troche wiecej mozliwosci i czasu. Nie mowie tu o siedzeniu 24h na forum ale 3 osoby to za malo. Ktos starszy, student na przyklad, niektorzy maja malo zajec, duzo siedza w domu. Wiem bo sam jestem studentem. Sprobujcie cos wymyslic, Rothes skoro zyjesz jeszcze to cos zrob. ;)

ZapodajMuze 07-02-2009 18:45

Niech zrobia poprostu tak ze osoba musi byc miecha na forum zeby zrobic temat , i po krzyku.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:48.

Powered by vBulletin 3