Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Knight czy Pall (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=222878)

Orandar95 18-10-2009 16:22

Knight czy Pall
 
Elo, gram na harmonii mam 2 hary pallka i knighta i potrzebuję pomocy niewiem kim grac chce nabic na facc'u 50+ lvl bez zmieniania profki prosze o szybka pomoc.
ps. eq skoluje tylko powiedzcie jakie najlepsze oby dwa chary maja 10 lvl

Froxy13 18-10-2009 16:50

Juz ci mowię skiluj palka ja skilowalem do 80 sporo kaski na ss poszlo. Palka szybciej wyskilujesz niz knighta i bedziesz mogl juz isc i expic. Sam bylem w posiadaniu palaka i powiem ci tak na facc to max 60lvl wbij potem zakup pacc bynajmniej ja tak zrobilem i co mialem 114lvl palkiem ze tak powiem chodzisz na co chcesz np znudzilo ci sie expienie to idziesz na demony sie rozerwac by nie bylo tej monotoni tak jak u knighta (cała gra to monotonia przeważnie ) Palem szybko sie expi przyjemnie i kaska zawsze jest ;] więc polecam ci grę palkiem
1 nie ma monotoni takiej jak u knighta
2 mozesz solowac silne potworki
3 kaska przewaznie jest

QuestionMan 18-10-2009 17:18

graj paladynem , znacznie ciekawiej jest , lepsze hunty możesz solować mocniejsze potworki niż kiną , do tego mniej czasu musisz poświęcić na skillowanie :)

Joomcio 18-10-2009 20:04

Zależy co kto lubi...
Jeżeli lubisz uciekać przed potworami, waląc z dystansu - PALADYN
Jeżeli lubisz być w zwarciu i blokować potwory - KNIGHT

Każdy ma inne gusta, jeden lubi spie****ać, drugi nie.

Orandar95 19-10-2009 07:43

Rozumiecie, że mi chodzi o to zeby duzo kasy dropic tanie eq żeby było i szybki exp ...:evul:

bartek10 19-10-2009 12:39

Pall... <i znaki> xD

Froxy13 19-10-2009 15:35

Sprecyzuj bardziej pytanie na jakim a bynajmiej od jakiego lvl chcesz dropic duzo kasy i expic szybko???

Narcyz 20-10-2009 08:46

Knight - dużo skillowania, nudne expowiska na low lvl, gra zaczyna się na 100lvl.
Pall - mało skillowania, ale każdy exp kosztuje.

Według mnie i tak lepszy knight bo ciężko go zabić, później na pacc dużo możliwości. Palkiem natomiast musisz dużo kasy wydawać na small stones, ale za to szybciej wbijesz skille. Skille 70 u knighta to tak jak 60 distance u palka (takie mini porównanie).

PS. Zmień świat, harmonia to noob-pvp i będziesz żałował wyboru później :)

Orandar95 20-10-2009 16:21

Noob-Pvp to jestes ty

Ps. Proszę o zamkniecie tematu skonczylem z Tibia :p:):p

Chyba_Twoja 20-10-2009 20:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Orandar95 (Post 2670297)
Noob-Pvp to jestes ty

ale mu dojebałeś :D

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Orandar95 (Post 2670297)
Ps. Proszę o zamkniecie tematu skonczylem z Tibia

zaden powod do dumy

Orandar95 20-10-2009 21:34

Ja w tibie gram 4/5 lat, Troche na OTS'ach troche na Rl'u wiec dla mnie jest wyzwaniem niegrac w tibie z 2 tygodnie. Niestety jestem uzależniony i chce wyjść z nałogu.

Wiec jest to powód do dumy bo niewbilem na tibie 1 tydzień. :):)

Satanik 21-10-2009 07:17

Najtem na rl mało grałem, ale tyle co grałem to jakoś fascynująca ta gra nie była ;P

Za to palkiem gra się tanio, łatwo i przyjemnie B)

Teraz zrobiłem znowu najta, tyle że gram ze znajomymi więc w planach mamy expienie w party i różnego rodzaju hunty więc myśle że będzie ciekawiej niż ostatnim razem.

A tobie polecam palka bo jest bardzo fajną i tanią profesją, skille wpadają praktycznie same podczas expienia no chyba że jesteś fanem skillowania i lubisz skillować, ale z tym też problemu nie będzie bo skille lecą szybko B)

Super-Men 29-10-2009 22:45

Narcyz#

Chyba na odwrót bo Rp bije o wiele mocniej od EK'a ^^

Vamp3k 01-11-2009 14:03

Ja osobiscie polecam Ci palka, bo sam nim gram. Jest super jezeli lubisz huncic solo. Lecz Knight, jest nudny, monotonny, solo hunci slabsze potwory. Taki 200 palek hunci sobie co chce, a 200 Knight jedynie nadaje sie do blokowania oraz huncenia na okraglo tego samego (dl'e, hydry, frosty, nighty). Nie zastanawiaj sie tylko wybierz palka :) Knightem mozna bylo grac do Tibii 8.0, jak na 150 levelu walilo sie z Exori po 800~, z explo, leczylo sie uh'ami, itp... Moim zdaniem Knight juz dawno umarl. Paladyn obecnie jest duzo lepszy.

P.S: Nie zauwazylem ze skonczyles z Tibia, ale co tam :P

Artiixx 05-11-2009 22:08

Knight rox
 
Zdecydowanie polecam knighta ;)
Knight to maszyna do zarabiania, na odpowiednim levelu nie boi się ŻADNEGO potwora.

DamianZgc 05-11-2009 22:45

pall - szybciej expi i mocniejszy w pvp (kinem nikogo nie ubijesz solo)

MuLtI_^of^_HeLL 09-11-2009 17:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez DamianZgc (Post 2681392)
pall - szybciej expi i mocniejszy w pvp (kinem nikogo nie ubijesz solo)

Tylko ty chyba tak myślisz

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Narcyz (Post 2670169)
Knight - dużo skillowania, nudne expowiska na low lvl, gra zaczyna się na 100lvl.
Pall - mało skillowania, ale każdy exp kosztuje.

Według mnie i tak lepszy knight bo ciężko go zabić, później na pacc dużo możliwości. Palkiem natomiast musisz dużo kasy wydawać na small stones, ale za to szybciej wbijesz skille. Skille 70 u knighta to tak jak 60 distance u palka (takie mini porównanie).

PS. Zmień świat, harmonia to noob-pvp i będziesz żałował wyboru później

A nie jest tak że skile 60 u kina to jak 70 u palla?? Świat Optional-pvp niczym nie rużni się od open-pvp

ChairDefender 16-11-2009 17:11

Pall czy knight ? a jak mają ci ini na to odpowiedzieć? Knight jest blokerem, na non - pvp nie używa potionow innych niż manasy chyba że na qestach, ma słabe hity i duże waste jak wali z exori grana jest gorszy od palla pod każdym względem myśle że w choc troche pomogłem

Tezaho 16-11-2009 18:18

Tylko Pal... knight to jedynie na Bota.

DamianZgc 17-04-2010 13:08

Humm...
powiem tak:
Knight

Plusy: Dobry do expa, bot
zawsze przyda się bloker
jak masz ed kumpli to polecam go w 100%

Minusy:
Walka w zwarciu (możliwe waste)
dobre eq (bez tego nie mo grania)
gra bez ed raczej mało ciekawa
SIEDZISZ NA EXPIE W... czasu bez wracania do dp (przy 100+ masz tyle capa że kupisz poty 3k capa i nic cie nie obchodzi)
Pall:
+:
Ass stary (dobre hity)
Exp solo (hyderki frosty itp)
Ciekawa gra
dużo czarów

-:
Ammo (dla tego gram zawsze ek)
są dobre expowiska na które pall nie chodzi bo ma za daleko do dp i po prostu nie opłaca się biegać po ammo.
i jeszcze pare


Polecam Knighta bo po prostu nie padasz jak szmata ; d radzi sobie dość dobrze solo a z ed to po prostu kokosy 0 waste i super exp.

Pall też dobry ale już bym wolał grać ed (tylko pacc) bo na exp zawsze się załapiesz i na 100+ po prostu zaje... exp na demach ; d (solo)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:57.

Powered by vBulletin 3