Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=219)
-   -   Propozycje, pomysły (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=194038)

Naolin 01-10-2008 16:01

Propozycje, pomysły
 
W tym temacie piszemy propozycje i pomysły, dzięki którym nasz serwer mógłby stać się lepszy. Nie składamy tutaj skarg na administratorów, bądź graczy, bo ten temat nie jest od tego, a każdy taki post będzie kasowany!

Pozdrawiam,
cs.tibia.pl team.

Avallach 01-10-2008 16:13

Zmiany na serwerze? Może na początek nowe mapki ;p A tak przy okazji tego to zniesienie cenzury, większe zainteresowanie serwerem Naolina (odpowiedzialności troche może?) Może temat ze skargami na administratorów? Ale to już raczej po zniesieniu cenzury.

Wszystko powyżej to tylko sugestie.

Eee... Naolin ogarnij troche te moderowanie, bo raczej tematów, w których odpowiedz nie została udzielona sie nie zamyka...

Kamilmen Cichy 03-11-2008 22:34

Propozycja: całkowita zmiana mc (tak jak już pisał kolega up, "nowe mapki"). Żeby było przynajmniej 20 mapek, a nie jak teraz, bodajże 6: Aztec, inferno, nuke, deagle5, westwood, dust2 i chyba tyle...

Radix 04-11-2008 18:33

Nie, jest jeszcze drugi raz inferno. Powiem Ci tak - miejscami nie chce się wchodzić na serwer, bo dziesiąty raz z rzędu nie ma normalnej mapy. Dwie mapy pod rząd z AWP, później deagle, później basen, później jeszcze coś innego (ile można o_O). Kwestia gracza. Jeden wchodzi na serwer pograć, a drugi sobie porobić jaja, pozabijać swoich i rzucać im flashe pod oczy.

LaYs 04-11-2008 21:45

Nie możecie skumać że jak daje mape typu: cpl mill / de_cbble ludzie wychodzą?

Nie kumacie ludzie wola grać mapy grywalne / bądź takie które znają?

Ile razy było dodawanie innych map itp. co wrzucaliśmy i zmienialiśmy ludzie wychodzili i jest to bez sensu.

BYŁO JUŻ TO PRZERABIANE !!!

[osobiście ja też preferuje mapy-standardy a nie żadne awp/deagle/fy_pool_basen... ]

podsumowanie:
Nowe mapki = ludzie widzą ze mapa się ściąga po wyżej 2 minut = wychodzą
Nowe mapki = ludzie nie znają mapy = wychodzą
Fun mapki = chaos / walą ludzie z respa (nie można nic poradzić jak nie ma wtedy admina).

tofan 19-02-2009 21:19

mozna by zmienic mc na votowanie :P (tylko sugestia) a tak na powaznie zeby /admin dzialalo ^^

Glooodzilla 20-02-2009 15:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez tofan (Post 2470584)
mozna by zmienic mc na votowanie :P (tylko sugestia) a tak na powaznie zeby /admin dzialalo ^^

votowanie na pewno nie przejdzie, a komenda /admin jest nie potrzebna po co komu wiedzieć czy admin jest czy go nie ma... pewnych zasad trzeba się trzymać zawsze, a dyktowanie adminowi co powinien robić a co nie jest nie na miejscu.

Sutivet 23-02-2009 18:05

Ja proponował bym dodać kawałek piosenki "Fort Minor - Remember the Name" tam gdzie jest "60% skill~" czy jakoś tak. Dobrze by to brzmiało raczej po wygraniu jakiegoś Teamu TT albo CT. ;)

Pozdrawiam:
-=o[s]a=-

lusifer 07-05-2009 00:54

mapki powinny być podstawowe że tak powiem i tyle... te co każdy zna..
a nie jakieś dust2034i2153i25 czy inferno1000x12 i nikt nie wie o co chodzi i wychodzą ludzie z servera

Avallach 07-05-2009 15:10

a fora ci sie nie pomylily? bo ja tu takich nie widzialem ;p

lusifer 08-05-2009 01:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Avallach (Post 2538617)
a fora ci sie nie pomylily? bo ja tu takich nie widzialem ;p

jeśli chodzi ci o te dwie mapy które wymieniłem i pogrubiłem to są przykłady

Koszyk 08-05-2009 01:25

No dobrze, ale u nas na serwerze są tylko standardowe mapy + kilka (dosłownie) kilka niestandardowcych, wiec o które niestandardy Ci chodzi...

minikrz 08-05-2009 15:25

Witam,

mi zdecydowanie brakuje w dalszym ciągu cpl_mill'a i obcuje za tą mapa glownie :)

Itachi 09-05-2009 17:06

proponuje zmienic serwer z ffa na TP

FireInTheHole 14-05-2009 14:46

rzeczywiscie brakuje cpl_mill ... ta mapa jest przecierz tez grywalna mogla by zaistniec na servie??|

nie ogarniam- rr

Bonus(L) 14-05-2009 15:46

a o tuscanie to nic nie powiesz?:D tez ma byc i hoi! ^^ Ema

o1. 01-06-2009 18:08

co do map
 
co do map ktore powinny byc:

B)powinny byc mapy podstawowe ktore sa na wiekszosci elitarnych serwerow - nie bede reklamowal...:p naspepujace mapy :
:cup:
de_dust2
de_dust
de_inferno
de_nuke
de_piranesi
de_train
de_chateau
de_vertigo
de_cbble
de_cpl_mil
de_aztec
de_westwood
cs_office
:cup:
mozliwe ze jakas mapke pominolem ale jesli ktorys zwas nie gral na jednej z tych map to znaczy ze nie wiele wie o CS'sie... wszystkie te mapy powinny byc w mapcyklu a ludzie wszyscy nie wyjda, przyzwyczaja sie jesli Szanowni Administratorzy będą mówili przed mapką którą uważają za mało znaną na "@" aby ludzie zostali bo bedzie bardzo fajna mapka... podkreslam jeszcze raz... jest to zestaw najbardziej popularnych i najczęśćiej granych map na wszystkich elitarnych serwerach czy tp czy ffa...:cup:

EDIT: i jeszcze de_prodigy ;p

Puii 01-06-2009 18:45

Mapy cs wywalić całkowicie, zmienić serw w TP.

Dodac tuscana, nie dodawać cpl mila, strasznie zbugowana.

Cbble jest grywalny, i to bardzo, trzeba tylko ludzi do tego zmusić.

Beznadziejnych pluginow na serwie nie widzialem, chociaz grałem z rana, i to tylko chwile, bo trochę za niski poziom wtedy był.

o1. 01-06-2009 19:47

tp be2z office to jak bez dd2 czy nuke cokolwiek innego i tp serw bez sensu skoro sa tu 2 mapy 4 fun matrix i allei czy jakos tak btw tuscan to shit ... juz wole de_blue...

frod0 02-06-2009 01:00

Proszę o wgranie de_cpl_mill i tuscana oraz zlikwidowanie milliti i offica. Uważam, że przydałoby się na serwie więcej adminów jeszcze. Wtedy zawsze ktoś będzie czuwał nad serwem :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:05.

Powered by vBulletin 3