Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Gildie (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=23)
-   -   [Nebula] Mala rodzinka na dowolnym serwie PvP (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=218755)

Gormitas 08-08-2009 17:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lukas93de (Post 2619089)
Gormitas, wybacz ale musze cie o cos spytac..

http://forum.tibia.pl/showthread.php...47#post2619047

Co to ku**a jest??? o.O

mój pierwszy poradnik żalowy bo pierwszy a nie umiem za bardzo pisać takich rzeczy no i nie wiedziałem o czym napisać

Kash 08-08-2009 17:43

Nick jakiego uzyjesz:Paku on Nebula
Czy posiadasz Mikrofon: TAK
Czy uzywasz programu Ventrillo: TAK
Czemu chcesz dolaczyc: Zawsze chcialem zaczac grac na Nebuli bo tam wiem ze pare osob z mojego miasta ma high lvl z tego najwiekszy Cammeo 220rp+ Tylko nie chcialo mi sie samemu grac...

Pytania:
Co oznacza slowo newbie? poczatkujacy gracz
Co oznacza skrot PvP? gracz przecziwko graczowi;]
Co oznacza skrot CM? Community Manager
3+3*3= ?? 12

Lukas93de 08-08-2009 18:13

Kash Witamy!


@DOWN

Znam ten server... Pogramy jesli bedziemy trzymac sie odpowiednich ludzi...

Lotress 08-08-2009 20:11

Na Nebuli nie pogracie sobie, wszystkie lepsze respy zajęte od ssa do ssa. Do tego pa, wywalanie z yalahar itp. Ceny również marne.

Mitoxu 08-08-2009 20:31

Wszystkiego najlepszego bartek :>

erux 08-08-2009 21:05

Do leadera:
Ogarnij venta, wyślij mi na pw ip jak będzie was przynajmniej z 3~ . Pogadamy chwile i jeśli stwierdze, że warto z wami pograć to razem z 2 kolegami możemy dołączyć . My w 3 długo już gramy i każdy po 17 lat +. Reszta na pw. Elo.

SsSsSsSiesz 08-08-2009 22:46

Nick jakiego uzyjesz: Elder Druid Nebul
Czy posiadasz Mikrofon: TAK
Czy uzywasz programu Ventrillo: TAK
Czemu chcesz dolaczyc: Uważam, że gra w grupie sprawia o niebo lepszą przyjemność niż miałbym grać sam.

Pytania:
Co oznacza slowo newbie? poczatkujący gracz, który ma znikome pojęcie o tibijskim świecie.
Co oznacza skrot PvP? Gracz vs Gracz
Co oznacza skrot CM? Community Manager
3+3*3=12

szymcio 09-08-2009 00:47

Nick jakiego uzyjesz: Jeżeli mnie przyjmiesz natychmiast stworze postać
Czy posiadasz Mikrofon: Tak
Czy uzywasz programu Ventrillo: Tak
Czemu chcesz dolaczyc: Zawsze podziwiałem zapał tibijczyków do zakładania rodzin, a ta rodzina wydaje się obiecująca.
Co oznacza slowo newbie? Początkujący gracz
Co oznacza skrot PvP? Player vs Player(umiejętność która zanika)
Co oznacza skrot CM? Community Manager
3+3*3= ?? 12

Charin 09-08-2009 09:12

Nie no, porażka. Pochodziłem za wami. Dla odnobienia proponuję Askarę. Skutecznie wam pomożemy. I który nolife biega w Tibi o 24:00? A drugi daje party ludziom i prosi o help?

Lukas93de 09-08-2009 11:01

@ 3&2 UP

Witamy.


@UP

To jest moj problem o ktorej ja sie loguje...
Zajmij sie twoja "gra" od samego poczatku, czy kij wie co to jest...


@DOWN

Why chcecie serwer zmieniac?? o.O
Przeciez na Nebuli jest ok..

Gormitas 09-08-2009 11:04

jak już zmieniać mamy to może Obsidia? Mam tam chara (słabego ale nie na rooku) i rookera(słaby ale eq mogę szukać, pomóc w questach itd.)
DOWN#
ta i z rooka w tydz będziemy wychodzić?-.-
UP#
ja mówię że jeśli już mamy zmieniać czyli gdy zajdzie taka potrzeba bo np. będziemy mieć hunta wiem że wystarczy nie wychodzić z depo\temple ale to jest trochę nudne

SsSsSsSiesz 09-08-2009 11:36

nie ma sensu zmieniać światu...jeżeli już by taka możliwość była to może isara? tam mało ludzi gra, jednak nie wiem w czym wam nebula przeszkadza

bartek8808 09-08-2009 14:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lukas93de (Post 2619089)
Gormitas, wybacz ale musze cie o cos spytac..

http://forum.tibia.pl/showthread.php...47#post2619047

Co to ku**a jest??? o.O

Nie chcę nikomu tutaj ubliżać ale wg moich spostrzeżeń Gormitas zakładając tego typu tematy psuje reputację naszej Rodzinki.
Nie wiem jakie są Wasze wcześniejsze doświadczenia z Tibią ale proponowałbym zaostrzyć warunki przyjęcia (niektóre można zweryfikować tylko po bliższym poznaniu).
Myślę, że takim minimum które potencjalne osoby powinny spełniać to:
- przynajmniej raz posiadany PACC w swojej karierze tibijskiej (z reguły FACC playerzy nie mają większego pojęcia o Tibii a chyba newbie nie potrzebujemy?),
- jeżeli chodzi o posiadany lvl w przeszłości to takim minimum wg mnie jest 50 lvl. Na tym już można mieć jakieś pojęcie o Tibii, natomiast należy też pamiętać że lvl nie jest wyznacznikiem umiejętności ani wiedzy.
- cdn.

Napisałem to ponieważ chciałbym żeby Rodzinka utrzymywała się na jakimś przyzwoitym poziomie. Żeby tak było będzie trzeba podchodzić do każdego członka indywidualnie.

@Edit
Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mitoxu (Post 2619226)
Wszystkiego najlepszego bartek :>

Dzięki ;)

CMPunk15 09-08-2009 15:21

Czy zgłoszenia aktualne??
Jeśli tak
Nick: Punk Holdus
Mikrofon: Jest
Ventrillo: Jest kilka wersji od 2.1.4 do bodajże 3.0.4
Dlaczego chce dołączyć: Lubię grać w gronie zaufanych osób, potrafiących pomóc w każdej sytuacji.
Słowno newbie: Osoba niedoświadczona, umiejąca się do tego przyznać
Słowo PvP: Player vs Player
Słowo CM: Community Manager
3+3*3=12 :D
Jedynym minusem jaki u siebie widzę, jest bardzo słaba znajomość języka angielskiego.

erux 09-08-2009 15:24

Jeśli chcecie mogę wam dać server ventrillo jakiś... A świat bym polecił Iridie.

dareN 09-08-2009 15:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez erux (Post 2619751)
Jeśli chcecie mogę wam dać server ventrillo jakiś... A świat bym polecił Iridie.


My już gramy na Nebuli jakbyś niezauważył.

Beryliusz 09-08-2009 16:22

Witam.

Chciałbym powiedzieć że odchodze z rodzinki, a jeśli można to tak nazwać, to okresowo przerywam gre.
Otóż w najbliższym czasie nie będę miał zbyt wiele czasu na grę, a poza tym spodziewałem się że to będzie zgrana rodzinka. Coraz więcej nowych ludzi, nikt nikogo nie zna, ciężko się nawet poznać ze wszystkimi, a poza tym jak widzimy nawet w tym temacie są spore kłótnie.
- Nie wiem o co poszło, ale jak nie wiadomo o co poszło to poszło o pk :D

Moim zdaniem nie powinniście się tak rzucać na leadera, TYMBARDZIEJ jeśli osoba prosząca o pomoc sama się w to wpakowała. I tak leader nie zdążyłby pomóc.

Chociaż mam nadzieję, że cała ta kłótnia została już zażegnana, to i tak nie podoba mi się, że mieliście pretensje do naszego lidera za coś, o co sami się prosiliście.

W 100% popieram jego decyzje, o wyrzuceniu członka, który rozpoczął tą kłótnie.

Co do mojego odejścia, mam zamiar grać spowrotem za 1-3 tyg. Prosiłbym więc o zmianę mojego statusu na 'Urlop' lub coś podobnego, a jeśli nie będzie takiej możliwości to niestety będę musiał odejść :(

Pozdrawiam wszystkich członków i mam nadzieję, że jak (może)wrócę, to rodzinka będzie wyglądała dużo lepiej niż do tej pory :)

Bye

Gormitas 09-08-2009 16:46

powinniśmy zrobić ograniczenia ale mniejsze niż poleca bartek8808
minimum 20 lvl(noob by takiego nie wbił) niektórzy nie mogą mieć pacca więc to że jak ktoś nie miał nigdy pacc nie może być w rodzince jest bez sensu
Up#
osoba która rozpoczęła kłótnię nie jest w rodzince(jeśli chodzi o serva) a jak o tamto to ta osoba została wyrzucona

Clockwerk 09-08-2009 17:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gormitas (Post 2619824)
powinniśmy zrobić ograniczenia ale mniejsze niż poleca bartek8808
minimum 20 lvl(noob by takiego nie wbił) niektórzy nie mogą mieć pacca więc to że jak ktoś nie miał nigdy pacc nie może być w rodzince jest bez sensu
Up#
osoba która rozpoczęła kłótnię nie jest w rodzince(jeśli chodzi o serva) a jak o tamto to ta osoba została wyrzucona

LOlololOLolOl

widziałem wielu noobów +45 lvl 76 etc więc wiesz ...

SsSsSsSiesz 09-08-2009 17:33

moim zdaniem, istotną sprawą jest ventrilo, jak będą siedzieć zaufani ludzie to aż będzie się chciało grać, bo tak jak każdy gra sam jak teraz to nudno troche.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:14.

Powered by vBulletin 3