Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Konkursy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=111)
-   -   Komentarze do zdjec Tibia in real. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=41932)

Dr. Omader 13-07-2005 00:52

Komentarze do zdjec Tibia in real.
 
Ten temat jest przeznaczony do komentowania prac nadeslanych przez uzytkownikow na konkurs, ktore sa zglaszane w tym temacie.
Swoje opinie i pytania na temat konkursu umieszczajcie w newsie.

Prosze pamietac o kulturze osobistej i regulaminie forum. Nawet jesli ktos zrobi beznadziejne zdjecie, nie oznacza to ze mozna go zwyzywac i zmieszac z blotem.

MayGyver 14-07-2005 00:38

moim skromny zdaniem prezentowanie sprzetu reenaktorow (tych co sie w rycerzy bawia) i mowienie co jest co, jest zlym pomyslem
ja bym raczej oczekiwal jakis scenek tibijskich, bo kazdy moze zalozyc helm, kolczuge, wziac miecz do reki i mowic ze ma steel helmet, chain armor i sworda

skad mam wiedziec ze ten koles w helmie garnczkowym to ty a nie jakis rycerz ktoremu zrobiles zdjecie 3 lata temu?

SimonEKO 14-07-2005 02:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Adixenos
Może się lekko rozpisze :)... tak sobie spokojnie czytam newsy na tibia.pl ( nigdy nie miałem konta na forum... i założyłem specjalnie dla tego konkursu, lecz często je czytam ). Ooh.. Tutaj konkurs na Premium Account :) Czemu by nie spróbować? Przecież i tak niemam nic do stracenia :) Szybkie założenie konta... i pomysł na zdjęcie... Przecież ja nie mam aparatu !? No ale od czego są koledzy... którzy właśnie spali ^^. Przeszukiwałem swoje zdjęcia... i znalazłem zdjęcie, które mnie rozśmieszało do łez. Mianowicie sytuacje z ogniska. O ile dobrze zrozumiałem mamy przenieść Tibie do naszego realnego życia, czyż nie ? No więc... interpretacja tego zdjęcia brzmi następująco :) Wszyscy wybrali się na spotkanie gildii... gdzieś w okolicach POH. Jak widać... trawa trawa trawa :) Nie zabrakło też GSa na mojej koszuli ^^. Spotkanie przebiegało spokojnie... lecz... lecz... wpadł na nie Ferumbras ( jeśli dobrze pisze ^^ ). Wszyscy koxowali, się mana fluidami... by mieć mane na dobre teksty ^^. Ferumbras szybkim UE... położył całe spotkanie... lecz nie mnie... zdąrzyłem włączyć Mana Shielda... dzięki mojemu Manaskowi ^^ i przeżyłem... lecz zostało mi niewielka ilość... śladowa... ale zawsze :) 15 hp ^^. Nie przejmując się nieżyjącymi kolegami... robiłem Mlvl... w dalszym ciągu ^^ The End :] ( Btw. mam nadzieje, że nie zdyskwalifikujecie mnie za długi opis... jeśli tak to skróce... bo zależy mi na konkursie [ Btw. Nie robie sobie żartów... z konkursu... lubie troche śmiechu i to wszystko ^^ ] ) ( Jestem na głównym planie bo tylko ja przeżyłem... ale na górze widać BloodBrothera z Manasem xD ( Ferumbras zasunął niewidke xD ),a tutaj Zdjątko :

(nie cytujemy zdjec!)

Valoria
Adixenos :)


to zdjatko mnie rozwalilo :D skad w sredniowieczu cos takiego jak puszka? :P a te twoje dzinsy to jakies blue leather legs? :D a na twojej bluzce to raczej dragonn siedzi a nie GS :P

Patryk :P 14-07-2005 09:34

Zdjecie Mani'ego
 
Eeee ja w tibi mikrofalowki jeszcze nie widzalem a ona stoi na......... tak to chyba lodowka moze po updacie beda takie zeczy :P JOKE
Ogolnie zdjecie fajne.

spider-bialystok 14-07-2005 10:37

Kilka pomyslow juz mam, ale z wykonaniem wstrzymam sie pare dni zeby zobaczyc na jakim poziomie bedzie konkurencja ;]. Narazie pierwsze fotki nieczego sobie ale mysle, ze zbyt malo orginalne by wygrac.

Arathorn 14-07-2005 11:25

A ta wieza z piasku to cos konkretnego ma przedstawiac?

:p

Vanhelsen 14-07-2005 11:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arathorn
A ta wieza z piasku to cos konkretnego ma przedstawiac?

:p

To na oko wygląda jak piramdy Ankrahmun ;)

Marek Tibioman 14-07-2005 12:14

no wlasnie co to jest ta wieza z piasku, jakas dowolna piramida z ankrahmun czy cos konkretnego czy co? P.S. od kiedy piramidy wygladaja jak stozek o podstawie KOŁA 8o ?! dziwne :p ale zdjecie niezle :)

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MayGyver
skad mam wiedziec ze ten koles w helmie garnczkowym to ty a nie jakis rycerz ktoremu zrobiles zdjecie 3 lata temu?

Bo na zdjeciu widac z boku mikrofalowke i lodowke, a rycerz, ktoremu sie robi zdjecia stoi np. pod Wawelem... No chyba, że mani zaprosil tego rycerza do domowego zacisza :p JOKE

Szczurusek 14-07-2005 12:41

z zamieszczonych zdjec godne uwagi jest to z sd'kiem inne mi sie nie podobaja =P ten parcel to juz calkiem =D a koles w helmiku raczej nie wyglada =/ ten helm nie bardzo mi soldiera przypomina a miecz to raczej rapier =P moze wrzuce to jakas fotke =D zobaczymy, zycze powodzenia i lepszych pomyslow =D

Dr. Omader 14-07-2005 12:44

Ten zamek z piasku nie przypominal piramidy z Ankrahmun, one sa bardziej kanciaste, a autor sie nie wysilil za bardzo przy tym zdjeciu, poza uspaniem gory piasku i umodelowaniu jej.

Jak narazie tylko Krzysztof Knoblauch. zalapal o co na mniejwiecej chodzi.
Wstawienie zdjecia jakiegos czlowieka przebranego za rycerza to nie jest to o co nam chodzi. Gdzie wy tam macie tibie? Zero wysilku.

Ze nie wspomne o kolesiu ktory ma napisane w profilu, ze ma 16 lat, a wstawil zdjecie 30-40 letniego mezczyzny i powiedzial ze to on ;) Dostal 9 punktow ostrzezenia. Wiec moze to bedzie pzrestroga dla innych.

Zdjecie tego parcela mnie pozamiatalo :D
Tylko znaczkow brakuje ;) No i jakby byl stamped to by bylo fajniej, do tego moglby lezec na wielkeij niebieskiej skrzynce pocztowej z tibii... Ach pomysl dobry, ale troche niedopracowany ;)

Szczurusek 14-07-2005 12:52

Demoniczny zmienil hosting ale fotka nic ciekawego nie przedstawia =/ 2 rycerzykow, czytaj co inni pisza, rycerzyka moze wstawic karzdy, wstaw cos oryginalnego, yyy zapomnialem mozna jedna fotke tylko. No ale inni to przeczytaja i wstawia bardziej urozmaicone fotki no nie ?=D

Saviour of Sula 14-07-2005 12:55

A mnie dobiło to zdjęcie ze śnieżką ( a rczej kupką śniegu w ręce ) :P Boshe człowieku bardziej dennego zdjęcia w życiu nie widziałem a "za robienie sobie jaj z konkursu - dyskfalifikacja" (cytat z kogośtam kto usunął te zdjęcie :) )

Venderer 14-07-2005 12:56

@UP
w dodatku widać, że zdjęcie demonicznego przypomina mi jakiś turniej rycerski organizowany dla publiuczności....
Zrestzą nie przypomina to tibii (kolroami, strojami tid.)
Takie jest moje zdanie...

PinGOnE 14-07-2005 13:01

A mi sie wydaje ze ja juz KIEDYS widzialem zdjecie tego SD a w poscie jest napisane ze foto świerze ... (moge sie mylic ale wydaje mi sie ze to nie jego foto :/ )

Afinor 14-07-2005 13:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader

Zdjecie tego parcela mnie pozamiatalo :D
Tylko znaczkow brakuje ;) No i jakby byl stamped to by bylo fajniej, do tego moglby lezec na wielkeij niebieskiej skrzynce pocztowej z tibii... Ach pomysl dobry, ale troche niedopracowany ;)

Damn't szkoda ze nie mozna edytowac:)

atka 14-07-2005 13:26

Fotki
 
:cup: Witam apropos mojegi zdjecia zanim go skrytykujecie to jest to przeniesienie i proba unaocznienia mojej 38 letniej qmpeli co to jest Tibia i o co w niej chodzi,brak sprzetu spowodowal zmiane axe na hohle do zupy do wyboru byl jeszcze drut do welny nr 9 i noz do obierania cebuli :axeman: co do jednostajnosci zdjec wynikaja pewnie z braku czasu na odpowiednie przygotowania ale fotki i tak sa spoko:)zycze wszystkim powodzenia Hail

lip3k 14-07-2005 13:27

nie wiem co to za przyjemność założyć gotowe stroje i pyknąć zdjęcie.
zrobiłem użytkownika na tym forum właśnie z powodu tego konkursu, moja tibia.xx.pl nie posiada takich bajerów oraz wielu innych żeczy które wy macie.
a co do konkursu to szykuje hit, jeżeli sędziowie załapią humor obrazka to mam spore szanse, jeżeli nie to trudno:/ jak narazie konkurencji nie widać, jedyny nakład pracy to zdjątko z parcelem.

system0 14-07-2005 13:29

0o tragedia... nie wklejajcie wlasnych zdjec z glupkowatym przebraniem... chelmy, mieczyki kupione w sklepie z zabawkami wcale nie przypominaja itemow z tibi, np. czesc przedmiotow mi przypomina mu-online, lub jakis tam inny mmorpg lub fantasy . Poszukajcie w tibi czegos co ją(gre) wyroznia lub jest malo spotykane w innych grach (akurat tego jest niewiele), no ale chocby zrobic zdjecie jakiegos terenu przypominajace dane miejsce w tibi... mam jeden pomysl ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo robic :D

Dipto 14-07-2005 13:33

Bardzo spodobały mi się G-Legsy z tych G-Setów xD

3skimos 14-07-2005 13:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Zdjecie tego parcela mnie pozamiatalo :D
Tylko znaczkow brakuje ;) No i jakby byl stamped to by bylo fajniej, do tego moglby lezec na wielkeij niebieskiej skrzynce pocztowej z tibii... Ach pomysl dobry, ale troche niedopracowany ;)

Teraz ktoś to może wykorzystać :) Parcel wymiata...
btw.Fajny konkurs z kumplami już mamy kilka pomysłów co zrobić :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:49.

Powered by vBulletin 3