Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Dyskusje światopoglądowe (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=205236)

Gordorczyk 30-01-2009 17:56

Dyskusje światopoglądowe
 
W tym temacie wypowiadajcie się czy jesteście tolerancyni w stosunku do homoseksualistów.
Więc ja zacznę. Nie jestem tolerancyjny dla tych ludzi. Uważam że parę może tworzyć tylko mężczyzna i kobieta.
Czekam na wasze posty.

Litawor 30-01-2009 18:01

Ja nie jestem tolerancyjny, bo tolerować można coś, co nam przeszkadza. A mi homoseksualiści w niczym nie przeszkadzają.

semilunaris 30-01-2009 18:03

+ zmniejszają konkurencję u dziewczyn.

Rohas 30-01-2009 18:06

Hmm... śmiesznie wygląda ak idzie np. 2 facetów za rękę albo stojąw Biedronce i zastanawiają się:
- A może to mięsko weźmiemy? Upiekę Ci je i będzie bosko

Mnie np. trudno w takiej sytuacji powstrzymać rotfla. Nie żebym się zaczynał śmiać na cały sklep, ale jakoś tak człowieka śmieszy ta sytuacja =d

Co do kobiet - dużo przyjaciółek czy też dziewczyn rodem z gimnazjum ma w zwyczaju chodzenie za rękę, czy też te swoje całuski na 'dzień dobry', więc les tym samym ja osobiście rzadziej zauważam.

Czy mi przeszkadzają? No niech sobie już są i robią co chcą razem, ale akcje typu 'wychowywanie dziecka przez dwóch ojców' są dla mnie żałosne i jestem stanowczo przeciwny takiemu czemuś.

Neliels 30-01-2009 18:06

Moze nie to ze nie jestem tolerancyjna czy cos. Poprostu mi obrzydza jak widze faceta z facetem. ;/// czy tam babe z baba ;/

Gordorczyk 30-01-2009 18:09

chodzilo mi o cos wazniejszego niz konkurencja, dokladniej np. o to co sobie pomysla o nas ludzie z innych krajow, pozatym jestem wierzacy i to tez do pewnego stopnia zabrania mi tolerowac takich ludzi

Vasudanin 30-01-2009 18:09

Na moje to w tym temacie zaraz zacznie się flamewar, ale żeby nie było offtopa to powiem, że mi to nie przeszkadza. Niech ze sobą robią co chcą, ale dopóty, dopóki to nie dotyczy mnie.

Dark Sven 30-01-2009 18:10

Jak chcą niech sobie będą. Ja tam nikomu do łóżka nie zaglądam. Ale obnoszenie się z tym poprzez różne parady czy ciągłe próby wywalczenia adopcji jest przeze mnie nie tolerowane.

Litawor 30-01-2009 18:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Neliels (Post 2443141)
Moze nie to ze nie jestem tolerancyjna czy cos. Poprostu mi obrzydza jak widze faceta z facetem. ;/// czy tam babe z baba ;/

Większość tych, którzy są "anty", facet z facetem brzydzi, ale już dwie (lub więcej) kobiety w Internecie to sobie lubią pooglądać.

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gordorczyk (Post 2443153)
dokladniej np. o to co sobie pomysla o nas ludzie z innych krajow

Akurat większość krajów europejskich byłaby zdziwiona naszą wrogością wobec homoseksualistów.

Erhion 30-01-2009 18:12

Jak wyżej ich sprawa ale wkurzają mnie czasami swoimi głupimy projektami, walkami o równouprawnienie i te rzeczy.

Robin 30-01-2009 18:14

Lesby - Tak
Geje - Nie

Lasooch 30-01-2009 18:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gordorczyk (Post 2443153)
pozatym jestem wierzacy i to tez do pewnego stopnia zabrania mi tolerowac takich ludzi

A nie przypadkiem nakazuje Ci miłować bliźnich? Boże, chroń mnie przed katolikami...

@top: czysta matematyka: im więcej gejów, tym mniej 'chętnych' na panienki czyli konkurencja mniejsza, im więcej lesbijek, tym mniej panienek. Zatem geje = dobrzy, lesbijki = złe (aczkolwiek słodkie).

Wylansowany 30-01-2009 18:16

Mnie nie przeszkadzają.
Uważam lepiej zająć się chociażby pedofilami niż nimi.

qq2 30-01-2009 18:20

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Robin2000 (Post 2443168)
Lesby - Tak
Geje - Nie

Z ust mi to wyjąłeś ; D!

@topic
Osobiście nie lubię gejów, ale takich już perfidnych. Mówią jak po kastracji, zachowują się typowo jak przygłupy w sytuacjach, w których nie wypada. Wiecie o co mi chodzi, po prostu próbuje uświadomić każdemu, że jest gejem w sposób debilny.
Takich nienawidzę. ; )
A dwie dziewczynki niczemu sobie... ;P

Voon 30-01-2009 18:21

W przeciwieństwie do 14-letnich-''skinhedów'-próbujących-się-wyróżnić nie przeszkadza mi to. Od każdych reguł są odstępstwa. Kochasz się to się kochaj tylko się tym nie obnoś.

Gordorczyk 30-01-2009 18:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Lasooch (Post 2443170)
A nie przypadkiem nakazuje Ci miłować bliźnich? Boże, chroń mnie przed katolikami...

Napisałem ze do pewnego stopnia, czyli nie powinienem sie zgadzac na zwiazki pedalow, ale Kosciol mowi tez by ich szanowac (tego akurat nie przestrzegam x))

GargoinX 30-01-2009 18:32

A niech sobie geje robią co chcą. Mnie to nie dotyczy i tego się trzymam.

semilunaris 30-01-2009 18:34

@2up:

No to kościół says: bezdenny topic. /t.pl/

Wielkimanitu 30-01-2009 18:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gordorczyk (Post 2443153)
jestem wierzacy i to tez do pewnego stopnia zabrania mi tolerowac takich ludzi

Chwila, chwila... Krk sprzeciwia się tylko ślubom i rejestrowaniu małżeństw osób tej samej płci. Nijak ma się to do tolerancji.

CsCiacho 30-01-2009 18:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gordorczyk (Post 2443191)
Napisałem ze do pewnego stopnia, czyli nie powinienem sie zgadzac na zwiazki pedalow, ale Kosciol mowi tez by ich szanowac (tego akurat nie przestrzegam x))

Czyli jestes naprawde wierzacym? Ale wierzysz 'wybiorczo'? A co z prezerwatywami? Tolerujesz czy kupujesz i masowo palisz..


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:31.

Powered by vBulletin 3