Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=219)
-   -   ban za błąd admina(?) (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=217183)

Xevez 07-07-2009 18:35

ban za błąd admina(?)
 
Witam, dostałem bana.
nick: CZLONEK (mam też nicki fjut i .Xev;c, ale fjuta mi nie pozwalają używać:|)
mapa: de_inferno
godzina: 18:05+- dnia 7.07.09
steamid: 0:1:15853568
No i mam do dodania tzw opis sytuacji;d
Otóż biegłem sobie przez żaluzje i chciałem wskoczyć okienkiem na dywany (chyba wiecie ocb), no i biegnę, a tu wyskakuje jakiś [MLASK] O.G. Loc (no coś w ten deseń) i zabrał mi 70hp(dodam, że był z mojej drużyny). Powiedziałem do niego:"Ślepy jesteś?" on mi na to "Chcesz bana?" i po kilkunastu sekundach dostałem bana \o

Ghoost Assasin 07-07-2009 19:46

Ale on o ile mi wiadomo adminem nie jest :]

@EDIT

Już jestem w 100% pewny :D On nie jest adminem :]

Radix 07-07-2009 21:59

@up
Stąd pewnie nazwa tematu "ban za błąd admina". Pewnie jego zdaniem powinien tamten chłoptaś dostać bana za TA. Cóż, nie mam wglądu do logów, nie potrafię stwierdzić, czy oskarżyciel pisze prawdę. Prosiłbym o jakiś odzew adminów.

Xevez 08-07-2009 11:57

o błąd admina to chodziło mi o błąd tego o.c log czy jak on tam ma, ale skoro nie jest adminem, to ma dość duże 'wtyki', bo bana dostałem 30 sekund po jego groźbie;S

Ghoost Assasin 08-07-2009 12:52

Dupa nie wtyki, jeżeli admina nie było na serwie to tylko jedna osoba, może banować nie wchodząc na serwa, a wątpię w ogóle, że O.G LOC go zna. Na serwerze musiał być jakiś admin i musiałeś coś jeszcze napisać bo znam wielu adminów i żaden nie daję bana za byle co, nawet jak go przyjaciel poprosi...

O.G.LoC 08-07-2009 13:16

.
 
Koles strzelilem cie niechcacy i przeprosilem zaczales mnie przezywac to powiedzialem ze jak nie przestaniesz dostaniesz bana. Oczywiscie ja nie mam adma tylko tak cie chcialem postraszyc i nie wiem od kogo i za co dostales bana.

eerion 08-07-2009 15:05

Bez admina, który dał bana to dyskusja będzie jałowa.
On będzie się musiał wypowiedzieć - i wtedy będzie można prowadzić dyskusję.
Na razie prosiłbym was o powstrzymanie się od oskarżeń/wyzwisk

Glooodzilla 08-07-2009 16:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Xevez (Post 2591249)
Witam, dostałem bana.
nick: CZLONEK (mam też nicki fjut i .Xev;c, ale fjuta mi nie pozwalają używać:|)
mapa: de_inferno
godzina: 18:05+- dnia 7.07.09
steamid: 0:1:15853568
No i mam do dodania tzw opis sytuacji;d
Otóż biegłem sobie przez żaluzje i chciałem wskoczyć okienkiem na dywany (chyba wiecie ocb), no i biegnę, a tu wyskakuje jakiś [MLASK] O.G. Loc (no coś w ten deseń) i zabrał mi 70hp(dodam, że był z mojej drużyny). Powiedziałem do niego:"Ślepy jesteś?" on mi na to "Chcesz bana?" i po kilkunastu sekundach dostałem bana \o

Bana dałem ci ja i był to słuszny ban... Najpierw prosiłem cię 3x o zmianę nicku, a później ostrzegałem za wulgaryzmy i wyzywanie graczy. Tekst: "ślepy jesteś?" był grubo wzbogacony o bluzgi wiec zastanów się zanim napiszesz na forum że dostałeś niesłusznie bana


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:06.

Powered by vBulletin 3