Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Fake'i (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=61)
-   -   Rekrutacje do fake'ów. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=89017)

Celoz 12-09-2006 17:20

Hmm.. na pewno chcesz? Taar to dryiada a więc.. płeć żeńska ;)

Quent 12-09-2006 17:21

@Down ;] taa ale jesli zmieni taara jako normal playera! :D
Celoz ee a jak bendzie robiony to sie załapie na najlepsza role? ; DD

Celoz 12-09-2006 17:23

up: przykro mi, za późno się załapałeś. jak bardzo chcesz to możesz być jako Taar albo jakiś mieszkaniec :P
edit up: ^%$$ TAAR TO DRYIADA!!!!11 NIE MESZCZYZNA!!

Decharius 15-09-2006 19:16

Mojego fake nie bedzie.

JEsli ktos chce grafika to niech pisze 7720640 albo pw.

Koper of Drawno 16-09-2006 09:43

UWAGA ! Oglaszam ze wszystkie moje byle rekrutacje zostaja zamkniete poniewaz w tej chwili robie fake z Alphadronem wiec wybaczcie jak was oszukalem =(

songossj4 17-09-2006 20:05

Jeżeli ktoś będzie szukał aktora do swojego fake'a to ja od razu się zgadzam :) Poinformowac mnie wystarczy na PW i przesłać link do gotowego fake'a z moim udziałem :) Czekam na wiadomość ;) Aha nick to Songo of Astera a profesja to Sorc :)

Quent 17-09-2006 22:03

;]
 
Jesli ktos tu bendzie robił nabory do fake to pw do mnie plx!
@Celoz Też sie zastanawiam O.o
@Edit Ja naprawde niewiem ;//
@Songo SuperSayanin4 (ssj4 ;]) nie,ja mam bana na serioja mam na serio bana! :P Bład!

Celoz 17-09-2006 22:10

sorki za offtopa ale musze sie spytac:
Quent jakim cudem napisałęś posta mimo że jesteś zbanowany?

songossj4 19-09-2006 14:03

Może po tym poście dostał bana.To jak ktoś może potrzebuje postać do swojego Fake'a?[CHAR]Songo of Astera[/CHAR] to ja ;)

Veruis 19-09-2006 14:30

@up
Po 1. Debilny nick... niepasuje do fake'ow...
po 2. Niespamuj ze chcesz do fake'a poprostu zrob sam...
po 3. Nienabijaj postow(?)

@Quent
Kurde super hiper master internetowy (dziecko neo? xD) :]

@
Topic

Potrzebuje kilka czarodziejow... Czarne habity i biale ;) Jak chcecie zglaszac sie! ^^

Quent 19-09-2006 14:40

Veruis ej ja moge byc tym białym! Plx :PP nie niemam neostrady ;]

@Edit Hehehe Veruis ;] ty żatrownisiu ;] Pozatym jak sie sprawdza ile ma sie postów? ;//
@Oerta Powtażam wam magia Harrego Pottera ;] zart na serio niewiem dlaczego pisze ale ja sie z tego niesmuce ;]

Veruis 19-09-2006 14:43

@up
I juz niejestes w fake'u :p Mam uprzedzenie do tego jak sie namnie mowi Verius xD

Joke dam cie ;]

Oerta 19-09-2006 15:45

czemu on ma bana a pisze??!!
Nie wiem czemu to kolejny kawał droma:P

songossj4 19-09-2006 20:58

@Veruis
Nick jak każdy inny :P
Nie umiem robić fake'ów i jestem jeszcze troche zbyt leniwy żeby samemu zrobić :P
Nie nie nabijam sobie postów :P

A co do tego że robisz fakea to jak dalej szukasz to może jednak ja? :P Oczywiście to jest Twoja decyzja kogo weźmiesz.

Quent 20-09-2006 15:00

..
 
@Up jakbyś nienabijał postów to bys EDYTOWAŁ swoje posty a nie pisał nowe...
@Down Niepier*** bo mi nietłumaczyłes ..

Koper of Drawno 20-09-2006 15:42

Hmmm i kto to mowi ? Sam niedawno ci tlumaczylem to samo i w dodatku tak to napisales ze nawet najmadrzejszy czlowiek sie nie polapie co napisales...
@Quent
Czlowieku jestes sklerotykiem bo ci mowilem i nie wyzywaj mnie bo sam jestes jakims ułomnym dzieckiem i to ty piszesz double posty i nie pie***l ze songossj4 jest n00bem bo jest dluzej na forum od ciebie i jest (przynajmniej mi sie tak wydaje) bardziej rozeznany na forum od ciebie...

songossj4 20-09-2006 19:51

@Quent
A niby co by mi dało EDYTOWANIE jak ktoś już wcześniej odpowiedział na mojego posta?Jak ktoś odpowie pod moim postem to nie edytuję juz postów bo nie ma to sensu bo tak jak na kazdym forum chodzi o to żeby każda wiadomość była widoczna, jak byś zareagował gdybyś z kimś rozmawiał a ten ktoś by naokrągło edytował posty żeby Tobie odpowiedzieć?

EDIT Zapomniałem napisać że jakbym nabijał sobie posty to sam bym na swoje posty odpowiadał i spamował każdy temat swoimi własnymi postami.Ja poprostu odpowiedziałem na posta Veruisa.
Sorki adminów i moderatorów za tego off-topa(tak samo jak wszystkich) ale chciałem odpowiedzieć na posta innego użytkownika forum.

Quent 20-09-2006 20:13

...
 
@up tia... dobra wygrałes xD ale twoje name na serio niepasuje do fake...

songossj4 21-09-2006 16:47

Imie według mnie jak każde inne.To zależy od tego kto będzie robił fake'a czy mnie weźmie czy nie :P

Ilus Thor 21-09-2006 17:08

A ja będę mógł być w jakimś fake'u? Może być jako Ilus jeśli cały nick jest za długi. Jeśli można, chciałbym być wojownikiem-paladynem, nie takim jak w Tibii jest paladyn tylko taki, co jest wojownikiem i ma jakieśtam bóstwo. Ewentualnie może być łucznik, ale taki szlachetny. Jestem człowiekiem HONOROWYM.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:24.

Powered by vBulletin 3