Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Sondy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=128)
-   -   Czy uważasz, że jesteś uzależniony od Tibii? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=75559)

Dr. Omader 02-05-2006 22:46

Czy uważasz, że jesteś uzależniony od Tibii?
 
Podchwytliwe pytanie... Czy potrafilibyście nie grać w tibie przez jakiś czas, poprostu z dnia na dzień zaprzestać gry i nie myśleć o niej?

Jesteście uzależnieni czy nie? ;)

Shinjix 02-05-2006 23:53

Stanowczo nie. Minely juz czasy, kiedy gralem nalogowo. Czasem potrafie spedzic caly wolny czas grajac, ale coraz czesciej wole gdzies wyjsc, czy zrobic cos bardziej konstruktywnego...

Misterio 03-05-2006 00:02

Tak samo jak up
Kiedys to sie gralo tlyko w Tibie a teraz wole sobie pofazowac z kolesiami. Zima gralem jeszcze 5+godz. bo nie bylo co robic a teraz robie kupe na to ; )

Mishell Dark 03-05-2006 00:02

Osobiscie nie jestem uzalezniony od tibii. Poswiecam tej grze zwykle 2-4 h w piatek wieczorem i to tez nie zawsze, czasami z miesiac nie gram. Dla mnie to juz tylko rozrywka od czasu do czasu. W kazdej chwili moglbym przestac. Czasami nawet zapominam, ze istnieje jakas moja postac.

Cossma 03-05-2006 00:08

Tak jestem uzależniony :p auhehee
Często loguje sie do gry i przez 4-5 godzin (siedząc w depo lub trenując skille) rozmawiam z kolegami z różnych części świata na guild chat :)
To chyba nazywa sie nałóg?

Knight Zbych 03-05-2006 00:11

Nie , te czasy już minęły.... :]

NinJa 03-05-2006 00:11

a ja nie mógłbym tak nagle wszystko zerwać i zapomnieć. Minimum miesiąc na zakończenie kariery.
JESTEM, i jestem z tego dumny! To będzie hasło uzależnionych!
Maniacy Tibijscy łączcie się!

Duke Dran 03-05-2006 00:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Knight Zbych
Nie , te czasy już minęły.... :]

dokładnie xd

Rinnaroc 03-05-2006 00:17

Tibia ? Uzależnienie ? Może kiedyś, z 1,5 roku temu kiedy siedziałem czasami po 10h... Teraz mi to wisi i powiewa. Chara sprzedałem, nawet kilka i jakoś nie tęsknie za tym wszystkim. Teraz tylko loguje się raz na tydzień żeby pogadać z kumplami i tyle:)

Virius the Master 03-05-2006 00:23

Ja jak mogę się gdzieś urwać, np. Na imprezę to idę, uczyć się potrafię, więc NIE JESTEM UZALEŻNIONY! :P

Gromnjir 03-05-2006 00:28

Jesli chodzi o mnie, to wlasnie tak sie stalo - z dnia na dzien przestalem grac. Teraz wlaczam gre moze raz w miesiacu ;)

Crova33 03-05-2006 00:29

juz nie jestem ale napewno bylem, teraz wogole skonczylem z tibia i pozbylem sie postaci. Po roku grania tibia stala sie dla mnie nudna a robic nowa postac to sie nie oplaca

Oskaliber 03-05-2006 00:31

Ja raczej jestem uzalezniony, ale to przechodzi. Jeszcze jakis miesiac temu gralem calymi dniami, teraz zaczynam wychodzic na dwor itp.
A to wszystko dzieki temu ze xerena to ścierwo i w oczekiwaniu na nowe serwy oduzależniam sie powoli od tibi... :P

songossj4 03-05-2006 00:37

Ja osobiście uważam że nie jestem uzależniony.Czasem tam sobie siądę żeby mi acc nie skasowali ale ostatnio coraz rzadziej.Też mogę powiedzieć że czas uzależnienia minoł.Chyba rok czy dwa lata temu jak miałem pierwszego sorca to była jazda z robieniem runków.Cały dzień nic tylko robienie runków :P a teraz nawet nie za bardzo mi się chce grać w Tibie.Może troche wydoroślałem.Chociaż mam nadzieję że nie.Tyle znajomych z Tibii to żal by było się z tym rozstawać.A kończyć z dnia na dzień to możliwe że mógłbym ale nie za bardzo chcę kończyć :P

Walekifa 03-05-2006 00:49

Nie jestem,lecz byłem. Myślę że tibia jak i inne gry mmorpg jest grą z pierwszego podniecenia. Wszyscy myślą - Wow super! zabijam potwory,zbieram kase! lece z kolegami na hunty! I to przyciąga/uzależnia większość graczy na może rok grania.Potem to sie nudzi,i przy grze zostają osoby którym tibia się poprostu bardzo podoba.

Toxic 'S' 03-05-2006 01:09

hmm raczej nie bo przewaznie gram w cs :P jak servy puste to tibia8o

Pro Shinok 03-05-2006 01:16

Ojjj ... ze mną jest róznie ! Czasami Tibia całkowicie mnie nie interesuje, a czasem przyciąga na dłuuuugie godziny. Ale jeśli mam wybierać między Tibią a np. spotkaniem z przyjaciółmi czy chociażby któtki trening Parkour'a - wybieram zestaw nr.2 Więc ? Zagłosowałem na nie.

Clifford_Guardia 03-05-2006 01:25

Ja jestem uzależniony.Tibia to moje zycie,a zycie bez tibi to Go.wno a nie zycie.

Czerpie z tej gry radosc.A to co w Tv mowia te DEBILE to mnie nie interesuje.
Zrobie wszysto zeby grac w tibie.
Takie debile co proboja grac w tibie Np:
<<< ten kolo TO ZAL....

Dracet 03-05-2006 01:31

Uważam, że nie jestem uzależniona. Tak jak mówił Pro Shinok, wolę iść chociażby do parku na spacer z psem gdy jest ładna pogoda niż siedzieć cały czas przy komputerze

Qishia 03-05-2006 05:05

heh, aż muszę się wypowiedzieć;p

widać, ze chłopak, który zaatakował swoją matkę krzesłem stał się sławny...
na pwno uzależnionej osobie ciężko jest powiedzieć "tak, jestem uzależniony" ale wydaje mi się, że łatwo to sprawidzć... proste...

- nie ma dnia żebyś nie był on line?
- zwykle jesteś dłużej na tibi niż w szkole czy w pracy?
- kiedy jest lag, albo kick dostajesz szału, spazmów, gryziesz albo ślinisz się?
- wolałbyś iść do dentysty na leczenie kanałowe niż mieć hunta?
- gdy widzisz napis "you are dead" chcesz zabić tego kto jest pod ręką?
i uwaga podchwytliwe: jak ktoś odłączy ci na expie kompa, zlejesz go krzeszłem?

jeśli masz więcej pozytywnych odpowiedzi, to wszystko jasne. (no comment xD)
a co do mnie... nie chcę nic mówić, ale właśnie jest 04:14 a ja dopiero co zrobiłam loga.. tego powyżej, wolę nie wykonywać (nikt nie skpną się why? wcale xD) hehe ;p pozdro


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:15.

Powered by vBulletin 3