Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Nadszedł update 7.9 (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=105711)

MatKus 12-12-2006 17:34

Nadszedł update 7.9
 
Pora odpakować prezenty Świąteczne! Oto nadszedł świąteczny update!

Ab’dendriel wyglądać teraz będzie zupełnie inaczej. Solidne, drzewne mury, zasłony w oknach oraz przepięknie udekorowane dachy zniekształconymi korzeniami, trawą oraz egzotycznymi kwiatami będą teraz dominować w tym elfickim mieście.
Ponadto w zmienionym Ab’dendriel na odważnych poszukiwaczy przygód oczekują na nowe zadania do wykonania. Siła jest wymagana, by pokonać wiele nowych potworów. To jednak nie będzie wystarczyło, by zdobyć skarby, które oczekują w niezbadanych podziemiach. Spryt będzie niezbędny, by rozprawić się z podchwytliwymi zagadkami oczekującymi na tych, którzy odważą się podjąć nowych misji.
Na wypadek, gdyby ktoś stracił orientację w wykonywanym przez siebie zadaniu, oczekuje questlog, gdzie będzie można znaleźć informacje o zadaniach, które już wykonaliście.
Ponadto pojawiły się konta bankowe, w których możecie przechowywać swoje pieniądze i wybierać je niezależnie od miasta, w którym jesteście. Za pomocą tych kont także będzie można od dziś płacić czynsz za posiadane domy oraz uiścić opłatę za wygranie aukcji nowego domu. Z tego powodu każdy, kto posiada domek, powinien natychmiast po update wpłacić do banku pieniądze w kwocie wystarczającej na opłacenie czynszu. Wszyscy, którzy w tej chwili są na wakacjach lub z innych przyczyn nie mogą się zalogować, będą mogli to zrobić jeszcze przez 3 tygodnie.

Ponadto wszystkie meble z wyjątkiem łóżek znikły z domków. Nie martwcie się jednak, będzie je można nabyć w lokalnym sklepie meblowym. Każde okno zostało także wyposażone w okiennice, dzięki czemu będzie można uniknąć zaśmiecenia waszego udekorowanego z trudem domku przez wandali. A skoro już jesteśmy przy dekoracjach, wiele nowych świątecznych przedmiotów zostało dodanych, jak girlandy, wieńce czy gałązki. Możecie także udekorować prezenty zawijając je w kolorowy papier bądź pisząc kartki świąteczne. A gdy będziecie organizować przyjęcie, możecie upiec przepyszne ciasta udekorowane różnymi owocami.

Oczywiście Święty Mikołaj odwiedzi i w tym roku wszystkie miasta Tibijskie. Jednakże jeśli chcecie mieć szanse zdobycia niezwykłych przedmiotów jak lalka świętego, miś czy świnka skarbonka, najlepiej udać się na obszary premiowe.

Update pobierze się automatycznie przy próbie zalogowania się do gry. Jeśli jednak ktoś będzie miał z tym problemy, nowego klienta można pobrać ze strony tibia.com.

O bankach i jak z nich korzystać tutaj. PACC do wygrania tutaj, natomiast do kupienia tutaj.

Frisbi 12-12-2006 17:37

Yeah, wreszcie ; >
Ale krótki ten test server ..

Wreszcie z domku wylecą mi te piecyki ... :]

Mroku 12-12-2006 17:37

Od dziś przenosze się do Ab xD
Krótki był ten ts o.o
Ciekawe co to za nowe questy w Ab' xD

Dark_Site 12-12-2006 17:37

Wkońcu jest ON!!! Cieszmy się lub płaczmy.. :]




PS: Moje zdania sa zawsze bezsensu... ale sie cholernie ciesze z niego że moge sobie pograc moja postacia z 5 lvl -.-"

Kasahi 12-12-2006 17:38

No nareszcie ^.^

Tanivupo 12-12-2006 17:38

xD
 
GREAT ;d wkoncu update ;d

matiiii 12-12-2006 17:39

tak se ten Ab wyglada

Spawacz_xD 12-12-2006 17:39

Nareszcie :d

Orgazes 12-12-2006 17:39

Zaluje tych 3 h trenieni....Joke, mam nadzieje, ze ten update wypali ;P

Siekierka 12-12-2006 17:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MatKus (Post 1124597)
Oczywiście Święty Mikołaj odwiedzi i w tym roku wszystkie miasta Libijskie. Jednakże jeśli chcecie mieć szanse zdobycia niezwykłych przedmiotów jak lalka świętego, miś czy świnka skarbonka, najlepiej udać się na obszary premiowe.

Wszystko ładnie pięknie ale ta literówka ^^ Czekam tylko aż włączą serverki bo na teście sobie nie pograłem :)

krt 12-12-2006 17:39

"Oczywiście Święty Mikołaj odwiedzi i w tym roku wszystkie miasta Libijskie." Mały błędzik ::D nareszcie updejt :D xD mam nadzieje że nowe serwki też powstana :>

Le0n 12-12-2006 17:40

no to to przenosze sie do AB :)

Mam nadzieje ze bedzie nowy serverek

matti815 12-12-2006 17:41

nie mogłem się doczekać tego upade a nadeszło tak nagleB)

Grubasiek 12-12-2006 17:42

Update wreszczie :cup: :cup: :cup: dobrze jesteśmy poinformowani o tym, że
prawdopodobnie 12.12.06.r będzie update 7.9 :cup: Nareszcie !!



:) :) :) :cup: :) :) :)

boorex 12-12-2006 17:42

Nic nowego w tym newsie...
Btw. Pol dnia temu dowiedzialem sie o publicznym ts'ie, a teraz update...NIEEE -.-' nie zdazylem sie nic pobawic, tylko raz zalogowalem na godzinke :S
ALL sux... Jeden z gorszych update jakich doswiadczylem, nie wiem czego jakos nie jaraja mnie te mikolaje i gobliny, takie poprostu popierdolki... A z update dla mnie dodali nowa trawe, questlog i wyverny... Nic nowego, reszta dla 150++ lvl, a jeszcze lepiej 170++. Jedynie to z questami w ab jest ciekawe, ale wg. mnie bedzie to kolejny o za przeproszeniem dupe rozbic quest na statki o 10 gp tansze, albo inne szity, watpie zeby to byl jakis quest taki prostacki, zwykly, taki jaki powinien byc - na jakis przydatny item. Jestem prawie pewien ze w nagrode bedzie jakas lalka, figurka albo inny nie potrzebny nikomu do szczescia shit :/... Jednym slowem - SUX.

krt 12-12-2006 17:42

o przepraszam :D po moim PW pomogło xD błąd poprawiony :D szybki jestes kolo :D

Pramus 12-12-2006 17:42

Śmierć dla Supportu i Mod teamu :)

Master Szocik 12-12-2006 17:43

Mam pytanie czy exori vis bedzie rzeral wiecej many niz wcześniej??

Withord 12-12-2006 17:46

Heh, znikną mi półki na książki :P mam nadzieje że nie będą za drogie.

Schnapie 12-12-2006 17:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Master Szocik (Post 1124645)
Mam pytanie czy exori vis bedzie rzeral wiecej many niz wcześniej??

Nie!

Amerykanski test server nadal dziala
http://openmaffia.weltkante.de/testserver2006/index.php


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:16.

Powered by vBulletin 3