Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Publiczny test serwer ruszył! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=105619)

Dr. Omader 11-12-2006 19:36

Publiczny test serwer ruszył!
 
Test serwer został otwarty dla szerokiej rzeszy zwykłych śmiertelników. Jego celem jest wypróbowanie stabilności serwerów więc nie ma na nim żadnych specjalnych elementów które należy testować. Oczywiście dostępne są wszystkie nowe dodatki w grze, o których mogliście przeczytać przez ostatnich parę tygodni w naszych newsach. Jeśli jeszcze nie wiesz czego spodziewać się po nowym update możesz poczytać nasze archiwalne newsy.
Wszystkie drzwi questowe zostały zamknięte, aby zostawić odkrywanie nowych qestów dopiero po update. :)

Zostały włączone dwa serwery testowe. Wszystkie postacie z Europejskich serwerów(np. z Secury) mogą wejść na serwer "Testa" podczas gdy wszystkie postacie z Amerykańskich serwerów(np. Amera) mogą wejść na serwer "Testera".

Aby wejść na test serwer należy skopiować swój folder Tibii, abyśmy mogli też grać na normalnych serwerach następnie uruchomić z tej kopii Tibie, wejść w opcje, zaznaczyć w Network Options pozycje "Test Server Login" i zalogować się. Nastąpi wtedy aktualizacja klienta do wersji testowej.

Dane postaci zostały pobrane z dnia 4 grudnia, więc jeśli ktoś zmieniał hasło po tym terminie musi użyć starego hasła.

Pamiętajcie, iż nie będziecie w stanie zalogować się na normalne serwery z testowym klientem. Po to wcześniej była robiona kopia, abyście mogli wchodzić na normalne serwery.

Jeśli natraficie na jakiś błąd w grze zgłoście go do Tutora lub Game Mastera.

Proszę pamiętać, iż test serwer przeważnie jest mocno oblężony przez graczy, dlatego będzie ciężko się na niego zalogować. Najlepiej próbować co jakiś czas, albo z uporem maniaka pchać się ile wlezie ;)

Życzymy miłej gry na teście... :)

Szuwar_ 11-12-2006 21:01

Ktos wie co jest z Test serverem dla uzytkownikow linuksa? Niby sie powinno sciagac ale pisze ze zla wersja Tibii i zeby sciagnac z Tibia.com. Sciagnal bym jak by byla no ale tak to zonk.

BTW nie sadzicie ze uzytkownicy wolnego oprogramowania sa dyskryminowani?

Voldzio 11-12-2006 21:16

yeach
 
udało mi się! jestem :P na 20 levcu na demonka idem ;d hehe ale cholerne lagi i czy jak zgine to jak sie zaloguje znow to znow bede mial ten sam lvl (na test servie, bo na normalnym wiem ze tak) i wszystko?

Always hunted 11-12-2006 22:04

Klikam "Enter" już pół dnia
Chcę na Test serva wbić
I mnie kurcze szlag trafia
Bo nie mogę ku**a mać
Test server tak nieczęsto
Muszę na nim grać
Dedować będę często
Ale ku**a mać
Wlogować się nie mogę
To wsadzę go CIPSoftowi
W nogę...

Moja chora wyobraźnia po 3h uczenia się majcy...

invinceble 11-12-2006 22:08

ja juz sciagnalem patcha, i pisalo zeby na nowo tibie wlaczyc, nacisklem ok i wyskoczylo:

http://img62.imageshack.us/img62/4605/000100001jj1.png

i tak za kazdym razem jak 'nowa' tibie wlanczam ;((

Even 11-12-2006 22:10

@up
zrób od tibii skrót i weź w ten skrót Właściwości. Znajdz element docelowy i na koncu (na samym koncu tekstu) nacisnij spacje i wpisz Engine 0. Powinno pomóc:)

Ri'Pablo 11-12-2006 22:50

Dobra koniec, ja lece... do zobaczenia jutro.

Pozdro.

Kriel 11-12-2006 22:50

@Ameriov
Ku..a ci moze dziala ale mi nie wiec sie odemnie odpier .

Milu Arhangel 11-12-2006 22:50

NARESZCIE!!!!!!!!!!! YEEEEEAH!!!!!!!!!!!!!!!18o 8o :cup: :cup: :D :D

Piorun Dawid 11-12-2006 22:52

DZIAŁA!! po 2h czekania weszlem!! jutro dam ss'y z TESTA!! bo dziś chce sie pocieszyć moim 1 Testem w życiu!!

Ameriov 11-12-2006 22:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kriel (Post 1123220)
@Ameriov
Ku..a ci moze dziala ale mi nie wiec sie odemnie odpier .

Więc nie przeczytałeś, to powtórze jeszce raz. Jeśli server byłby wyłączony, to pisało by server is offline. Więc jeśli tak nie pisze, to znaczy że działa.

adi_sorc 11-12-2006 22:54

A więc tak zgadzam się z kolegą który napisał że bd huncił polaków co pkują.Bo test server jest żeby przetestować server i debugow poszukać itp.A tak ogułem to od 20 minut chce się zalogować i h*j

Capality 11-12-2006 22:54

Łączy sie!!!!!!!!!!!!! moze sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cup: :cup: :cup:

Even 11-12-2006 22:55

22:41 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Kyoto of Breakers. He was killed by Mag Even.

hehe sie nacieszyłem.. :)

22:42 You are ded.

ZApomniałem ssa dać ;( ;( ;( ;( sorry

a teraz sie nie moge wbić. Dam wam ss kolegi z mojego serva. Walnal za 188 a ja za 202 xD

http://img476.imageshack.us/img476/2840/sdno9.jpg

Rezerwista 11-12-2006 22:55

najebane we lbach maja ludzie >.< po 2 godzinach mek wlazlem na tego TSa i bylem online 2 minuty >.< nie doszedlem nawet do depo! random pk ty & bye

Technick 11-12-2006 22:56

Już nawet na PACCu nie moge sie zalogować :(

Even 11-12-2006 23:05

teraz to juz wogole nie ma szans na zalogowanie...koniec próbowania. Wytrwałym zycze GL ide spac cya:)

Arut 11-12-2006 23:06

nie wiecie dlaczego, gdy probuje kogos zaatakowac, automatycznie wyskakuje debug?

Falendorf 11-12-2006 23:06

Ja też nie mogę się wlogować. Może Cipsoft się upił i robi nam kawały? xD

Ri'Pablo 11-12-2006 23:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rezerwista (Post 1123234)
najebane we lbach maja ludzie >.< po 2 godzinach mek wlazlem na tego TSa i bylem online 2 minuty >.< nie doszedlem nawet do depo! random pk ty & bye

w 2 min. zabili twoiego 100+ sorca ;o??


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:23.

Powered by vBulletin 3