Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Grafiki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=37)
-   -   Most Talented Aritsts! (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=98371)

MKM 13-10-2006 20:30

Most Talented Artists!
 
Grupa się zreaktywowała więc potrzebne jest ogłoszenie :)

(MTA) Czyli grupa zrzeszająca najlepszych grafików na naszym forum.
Jak dostać się do naszej grupy? Przede wszystkim musisz potrafić coś narysować namalować, stworzyć jakąś grafikę na średnim poziomie.

Zgłoszenie wysyłamy przez 'panel kontrolny użytkownika', zakładkę 'Członkostwo w grupie'. W tekście zgłoszenia MUSI znajdować się link do waszych prac, inaczej zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone, gdyż nie będzie jakichkolwiek podstaw do oceny waszego talentu.
Z góry też mówię, że jeśli stworzyliście dopiero 10 grafik, albo zajmujecie się tym od dopiero miesiąca, to nie macie co próbować, przyjmujemy tylko i wyłącznie uzdolnione osoby.

W razie czego, pisać na mój nr gg:5226060 bądź drugiego lidera Kuraja gg:3018290


Zacytowałem tu trochę to, co napisał Linek w temacie wiążącym się ze starym MTA.

slawekmag 13-10-2006 20:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez MKM (Post 1029748)
Grupa się zreaktywowała więc potrzebne jest ogłoszenie :)

(MTA) Czyli grupa zrzeszająca najlepszych grafików na naszym forum.
Jak dostać się do naszej grupy? Przede wszystkim musisz potrafić coś narysować namalować, stworzyć jakąś grafikę na średnim poziomie.

Zgłoszenie wysyłamy przez 'panel kontrolny użytkownika', zakładkę 'Członkostwo w grupie'. W tekście zgłoszenia MUSI znajdować się link do waszych prac, inaczej zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone, gdyż nie będzie jakichkolwiek podstaw do oceny waszego talentu.
Z góry też mówię, że jeśli stworzyliście dopiero 10 grafik, albo zajmujecie się tym od dopiero miesiąca, to nie macie co próbować, przyjmujemy tylko i wyłącznie uzdolnione osoby.

W razie czego, pisać na mój nr gg:5226060 bądź drugiego lidera Kuraja gg:3018290


Zacytowałem tu trochę to, co napisał Linek w temacie wiążącym się ze starym MTA.

Popraw to:)
Najlepszych popraw na uzdolnionych i ambitnych użytkowników potrafiących tworzyć grafiki na komputerze i w świecie realnym. Albo coś w tym stylu.

Średni poziom popraw na "mocno ponadprzecięnym" lub tylko "ponadprzeciętnym"

Dark Sven 13-10-2006 20:44

Brawo!
Ale musicie jeszcze zrobić czystki, czyli to co tygryski lubią najbardziej ^^.

slawekmag 13-10-2006 21:18

Czystki by się przydały, ale minimalne;)

Jade 13-10-2006 21:39

A po kiego grzyba nam czystki? Ledwo co sie MTA odrodziło, i już chcecie wywalać?

Kenixia 13-10-2006 22:37

@up
Jade poczytaj temat na forum MTA ! Slawek chce zostac sam :P



@Slawek - minimalne? Przeciez ty tam trzy czwarte osób wywalić chciałeś

Vanhelsen 13-10-2006 23:48

Ty, patrzcie! MTA znów się reaktywowało -.-''
Powiem szczerze, że po tym co prezentuje wywodząca się z MTA bitwa komiksowa v2.0 to się grubo zastanawiam czy jest po co się zgłaszać...

Jackz 14-10-2006 10:16

Huh... zgadzam się z Wieszokiem :(
Tylko black się tam nadaje ;/

Radek 666 14-10-2006 11:01

Kiedyś tam byłem, ale i tak się nie nadawałem zbytnio ;). Jedyne co potrafie robić lepiej to avatary i sygnatury, a od tego najbardziej utalentowanym artystą nie zostanę :).

Shanhaevel 14-10-2006 11:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Wieszok (Post 1030093)
Ty, patrzcie! MTA znów się reaktywowało -.-''
Powiem szczerze, że po tym co prezentuje wywodząca się z MTA bitwa komiksowa v2.0 to się grubo zastanawiam czy jest po co się zgłaszać...

Ja nie chcę mieć z TYM MTA nic wspólnego, sorry...

MKM 14-10-2006 13:13

To, że jedna czy też dwie osoby coś schrzaniły, nie świadczy o tym, że reszta grupy jest równie nierozgarnięta. To nie jest jakieś zbiorowisko super utalentowanych osób (z wyjątkami), po prostu grupa do której można dołączyć i udzielać się na tematy związane z grafikami, nic więcej. Jeżeli nie odpowiada wam skład, jaki jest aktualny, w tym momencie i przez to nie chcecie być w mta, to ja już nic na to nie poradzę.

Vanhelsen 14-10-2006 13:26

Zauważ, że to jest MTA a nie samo TA, to Most po coś w tej nazwie jest, right?
A jak ja widzę te komiksy to zastanawiam się, czy nie trzeba zmienić nazwy na NTA - "No-Talent Artist"
Tak więc, radził bym trochę przeczyścić zawartość MTA

slawekmag 14-10-2006 13:30

W bitwie komiksowej brali udział nie tylko członkowie MTA.
btw, dzisiaj półfinały (ale pewnie wszyscy to oleją)

Blacko 14-10-2006 13:56

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jackz (Post 1030337)
Huh... zgadzam się z Wieszokiem :(
Tylko black się tam nadaje ;/

No nie przesadzajmy. Fakt że w przypływie pierwszego hurraoptymizmu przyjętych zostało chyba o kilka osób za dużo ale już trudno. Teraz te osoby zamiast obrażać się że "ledwie przyjęliście a już chcecie wywalać" powinny pokazać, że zależy im na członkostwie. To tak jakbyście się dostali na wymarzone studia a potem nie chodzili na zajęcia...

Jackz 14-10-2006 14:12

Mówiąc szczerze bardziej mi zależało na dojściu do mta w jej złotych czasach.
Mianowicie gdy tworzyli majin vegeta,bryndii,limenu, i a lot of good graphics : )
A teraz jedynym grafikiem w mta jest blacko...

Kenixia 14-10-2006 14:36

@up Wkoncu ktos to dobitnie powiedzial... :p

Shanhaevel 14-10-2006 14:40

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jackz (Post 1030641)
Mówiąc szczerze bardziej mi zależało na dojściu do mta w jej złotych czasach.
Mianowicie gdy tworzyli majin vegeta,bryndii,limenu, i a lot of good graphics :)

I Shan! Nie zapomnijmy o Shanie! :D

Vanhelsen 14-10-2006 15:02

Ale teraz go już ni ma :P
Dołanczam się, w celu misji odnawiania świętności MTA xD

Shanhaevel 14-10-2006 15:12

Kto jest z nami, bracia?! :D

Celoz 14-10-2006 15:21

Jestem z wami xD


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08.

Powered by vBulletin 3