Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Furora (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=191)
-   -   Hyde Park (Furora) <- regulamin w temacie zaostrzony (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=144019)

Niezwyciezony 18-08-2007 13:14

Vision dostanie w dupsko tak ze sie nie pozbiera bo to banda nobow ci sie 50 lvl boja. Bez botow by 10 sorca nie pokonali :/

Trevour 18-08-2007 13:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez QuanChi (Post 1609428)
No bo kurwa są ludzikami-chorągiewkami i idą gdzie jest im dobrze? Jak by Vision przegrywało to by byli z nami, proste. Ale mnie to jebie, chorągiewki nic dla mnie nie znaczą, niech sobie będą gdzie chcą niech grają na servie który się kompletnie zeszmacił. Ja nie muszę.
Nikt ze starych kumpli już tu nawet nie loguje. Grać dla samego grania w tibie? Niee... To nie o to tu chodzi. Może to kiedyś zrozumiecie...

Jeżeli dobrze rozumiem, to grał byś tylko po to żeby rządzic servem ;o?
No to dlaczego nie ruszycie "dupsk" i nie staniecie do walki ? A nie no sry zapominałem że macie "meeting" na którym było 20g i wuchte alkoholu.
Nie możecie już rywalizowac w grze to próbujecie zrobic lepszy meeting od Vision?! Narrow zejdź na ziemie i pogodź sie z tym ze ich jest ~80 ( 10x 150+, 30x 120+, 40 100+/-) widocznie ludzie wolą żeby to oni rządzili Furorą, jak do nich dochodzą!
Znowu będzie że jestem "chorągiewką" ale zrozum że, jak mam byc przekonany do Was skoro w h*ja robicie, tylko pi***olicie jak to było za waszych czasów, jak chcecie żeby było tak jak kiedyś to ruszcie dupy i do walki, to jest tylko gra więc nie rozumiem, czemu sie tak boicie o lvle.

Jedyny Spaaw, który nie przelicza Tibia money na rl money. Nie żal mu 2tyś (4kk), żeby sobie pograc, a Wam żal 100k ( 50zł ) jak ewentualnie padniecie.

Pozdro. Bez odbioru

QuanChi 18-08-2007 13:35

Grałbym gdyby grali moi kumple. Ludzie, z którymi zaczynałem i przez długi czas grałem. A o Spaawie jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

BTW zrozum że kurwa ile byśmy nie zrobili to i tak to co było kiedyś już nie wróci. To jest już koniec.

Trevour 18-08-2007 13:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez QuanChi (Post 1609488)
Grałbym gdyby grali moi kumple. Ludzie, z którymi zaczynałem i przez długi czas grałem. A o Spaawie jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.

Wiem dużo o Spaawie bo wczoraj z nim gadałem jak skillował ;] o wszystkim więc nie mów jak czegoś nie wiesz chociaż na 99% ;>

QuanChi 18-08-2007 13:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Trevour (Post 1609497)
Wiem dużo o Spaawie bo wczoraj z nim gadałem jak skillował ;] o wszystkim więc nie mów jak czegoś nie wiesz chociaż na 99% ;>

I tak wiesz za mało ; p

Dobra, pierdolić to, jadę nad morze.
Lagów i kicków Wam NIE życzę ; ] grajcie sobie w pokoju na nowej Furorze ; ]
Nowej, lepszej Furorze...

Trevour 18-08-2007 13:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez QuanChi (Post 1609488)
BTW zrozum że kurwa ile byśmy nie zrobili to i tak to co było kiedyś już nie wróci. To jest już koniec.


@Edit
Próbowac możecie..... Chociaż sneaki jak to robili Vision jak przegrywali.

"(...)To jest już koniec." Jesteś tego pewny ?

slayton 18-08-2007 13:46

Ktos tam wkleil fotki...na pierwszej jest raczej Taif...
Czesc osob dziwi sie dlaczego Vision ma coraz wieksze poparcie, ale jesli idac z Ab do Carlin musialem uciekac przed noob charami duskow to sie nie nie dziwcie. Teraz piszcie, ze jestem choragiewka, ale od poczatku bylem z nimi, robiac nawet hmm i inne runki dla nich....

druiDxD 18-08-2007 13:49

hahaah, widac prowokacja podzialala. smieje sie wam prosto w twarz, jaracie dupe mimo wszystko i komentujecie ciagle w ten sam sposob. ton mojego posta byl utrzymanie CELOWO w takim tonie.

ciekawe kiedy skumacie, zeby sie tak tymi wszystkimi plotami i zajebistymi niusami z furory nie podniecac

aha, bo bym zapomnial - TAK, CZESC Z NAS MA AKTUALNIE WYJEBANE NA FURORE, nie bedziemy z tego powodu plakac. sa inne serwery, a znajac zycie to i tak w niedalekiej (a moze i nawet troche dalszej) przyszlosci dojdzie do rozlamu vision. znam pastucha i jego ekipe lepiej niz myslicie, uwierzcie mi.

pozdro i bez spinek ludzie

Trevour 18-08-2007 13:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez druiDxD (Post 1609520)
hahaah, widac prowokacja podzialala. smieje sie wam prosto w twarz, jaracie dupe mimo wszystko i komentujecie ciagle w ten sam sposob. ton mojego posta byl utrzymanie CELOWO w takim tonie.

ciekawe kiedy skumacie, zeby sie tak tymi wszystkimi plotami i zajebistymi niusami z furory nie podniecac

To ruszcie wkońcu tyłki i nie bac sie o lvle ;] spalic 20g na ~20 i napewno wygracie :]

druiDxD 18-08-2007 13:56

ktos tam sie przyjebal do naszego sposobu imprezowania - no coz, tak sie teraz bawi mlodziez, jak wolicie imprezy przy herbatce i ciasteczkach to robcie tak, kto wam broni?

@up - ja sie o lvl nigdy nie balem, skoncz pierdolic. mam wyjebane po prostu. zacytuje katrile: "gdybym stracil 270 ms to bym sie zabil na realu". wnioski sobie sami wyciagnijcie. nie ten server to inny, coz za pech. przejmujecie sie bardziej od nas samych.

Trevour 18-08-2007 13:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez druiDxD (Post 1609529)
przejmujecie sie bardziej od nas samych.

Bo z wami było lepiej ;>

Pandoria?;o

druiDxD 18-08-2007 14:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Trevour (Post 1609535)
Bo z wami było lepiej ;>

Pandoria?;o

no bylo bylo. ale juz nie jest. czlowiek sie uczy na bledach.

a tak w ogole to ja nie kumam czegos tutaj, wy sie podniecacie faktem, ze mozecie sobie anonimowo mniej lub bardziej powbijac nawzajem z elo kul zajebistymi haj lewelami z duskiness albo vision?

Trevour 18-08-2007 14:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez druiDxD (Post 1609540)
no bylo bylo. ale juz nie jest. czlowiek sie uczy na bledach.

a tak w ogole to ja nie kumam czegos tutaj, wy sie podniecacie faktem, ze mozecie sobie anonimowo mniej lub bardziej powbijac nawzajem z elo kul zajebistymi haj lewelami z duskiness albo vision?

Przycztałem to 10 razy i nadal tego nie kumam xd

druiDxD 18-08-2007 14:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Trevour (Post 1609548)
Przycztałem to 10 razy i nadal tego nie kumam xd

uwazasz, ze jak ktos ma wysoki lvl to jest zajebisty ziomek? klotnia z nim i proba wyperswadowania mu swoich zajebistych racji to powod do dumy i radosci?

Trevour 18-08-2007 14:12

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez druiDxD (Post 1609557)
uwazasz, ze jak ktos ma wysoki lvl to jest zajebisty ziomek? klotnia z nim i proba wyperswadowania mu swoich zajebistych racji to powod do dumy i radosci?


Nie każdy :> , Nie, a dlaczego tak uważasz? Czy ja sie z tobą kłuce ?

QuanChi 18-08-2007 14:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez druiDxD (Post 1609557)
uwazasz, ze jak ktos ma wysoki lvl to jest zajebisty ziomek? klotnia z nim i proba wyperswadowania mu swoich zajebistych racji to powod do dumy i radosci?

Haha Suchy rozjebałeś mnie Xd
Ale to w sumie prawda, na tibii mu nikt nie odpisze a na forum wszyscy są sobie równi i mogą się później jarać że gadali z jakimś h lv.

@co do rzekomego pekowania noobami:

To nie my. Jest jakaś ekipa która sobie pekuje ale to nikt powiązany z Duskiness. Przeszedłem się noobem z 2 razy z nimi na d lair i gdzieś tam jeszcze ale to dawno temu i to jak mieliśmy pognębić kogoś z Vision. A teraz się od nas kompletnie odcięli i robią co chcą, my tego nie kontrolujemy i kontrolować nie zamierzamy. Niech sobie Vision radzi z tym problemem, teraz to oni tutaj są Panem.

elo

Trevour 18-08-2007 14:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez QuanChi (Post 1609612)
Haha Suchy rozjebałeś mnie Xd
Ale to w sumie prawda, na tibii mu nikt nie odpisze a na forum wszyscy są sobie równi i mogą się później jarać że gadali z jakimś h lv.

@co do rzekomego pekowania noobami:

To nie my. Jest jakaś ekipa która sobie pekuje ale to nikt powiązany z Duskiness. Przeszedłem się noobem z 2 razy z nimi na d lair i gdzieś tam jeszcze ale to dawno temu i to jak mieliśmy pognębić kogoś z Vision. A teraz się od nas kompletnie odcięli i robią co chcą, my tego nie kontrolujemy i kontrolować nie zamierzamy. Niech sobie Vision radzi z tym problemem, teraz to oni tutaj są Panem.

elo

Jesteś tego taki pewny ? Ehh myślisz że dostałeś/kupiłeś chara ~120 i jestes boski, nie byłeś z nimi od poczatku wojny a najwiecej sie udzielasz;] Pozdro

Borin 18-08-2007 16:08

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez QuanChi (Post 1609612)

@co do rzekomego pekowania noobami:

To nie my. Jest jakaś ekipa która sobie pekuje ale to nikt powiązany z Duskiness. Przeszedłem się noobem z 2 razy z nimi na d lair i gdzieś tam jeszcze ale to dawno temu i to jak mieliśmy pognębić kogoś z Vision. A teraz się od nas kompletnie odcięli i robią co chcą, my tego nie kontrolujemy i kontrolować nie zamierzamy. Niech sobie Vision radzi z tym problemem, teraz to oni tutaj są Panem.

elo



To my pekujemy xD.I jestesmy troche powiazani z Duskiness a nawet Vision. Od 22.08 zaczynamy znowu. Wtedy w D lair to na Gohana szlismy. Odcielismy sie , bo nikt nikogo nie kontroluje... u nas malo kto sie zna. Jednym slowem zbiorowisko dzikich noobow, ktore powstrzyma jedynie zrookowanie, wiec Vision sobie z nami nigdy nie poradzi.

Valerek 18-08-2007 17:15

Zgadzam sie z Ymy co do tego ze jak nie ten server to inny.
Czas sie ujawnic .
Iperator here.
Ymy pamietasz jaka byla ze mna sytuacja z poi??
hahah:P:baby:


Teraz na Thori jestem w ekipie ktora wygrywa z murzynami i to nie ma porownania do furory .
Furora SUX.
THORIA ROX!!!!!!!!!!!!

Proszewas 18-08-2007 17:40

fakt pastuchy szaleją w najlepsze ; p Borin jak chcecie coś zdziałać to róbcie naloty na mniejsze na lvl a nie na Gohana ;p

@Trevour
był 50 najtem ;D ;D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:40.

Powered by vBulletin 3