Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Furora (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=191)
-   -   Hyde Park (Furora) <- regulamin w temacie zaostrzony (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=144019)

Rodri 21-08-2007 04:01

Swoja droga, infobot to bardzo zajedwabista sprawa :P

Te-besque 21-08-2007 04:03

wiadomka:P
Ej ej spiąca jestem : D

Rodri 21-08-2007 04:11

Ja teeeez... to moze jakas hardkorowa akcja na dobranoc :D ?

SpAyKeR 21-08-2007 04:19

A tak w ogóle co się porobiło z dawnymi player'ami ? Mestor Rhu znów przywrócony do gry, wie ktoś co się z nim dzieje?

Proszewas 21-08-2007 04:38

@Hellraiser

ja obstawiam że dzisiaj popołudniu już tematu nie będzie : p


@Akcja Venore

fakt szum robiliście z tego a wyszło wam jak wyszło ; p a Rayla ignorujcie...

zresztą teraz wątpię żebyście zabili Rodrigeza...

@pan reklama
o kim mowa jeżeli można wiedzieć... bo mam na myśli jedna osobę ; p

Fernandos 21-08-2007 08:52

No co racja to racja za duzo szumu zrobilismy i sie przejechalismy na tym :)
Mamy teraz sporo czasu zeby wszystko sobie poukladac i nastepnym razem powinno byc lepiej ... chyba ze znowu jakis sorek pusci ue pod dp :PP

Tedinaa 21-08-2007 09:12

Moze nastepnym razem nie bedzie tak zle :D

druiDxD 21-08-2007 10:28

kurwa, beka z was wszystkich jak to czytam, zal w chuj, ogarnijcie sie troche yo

akcje niedojebow na nócharah organizowane na forum, zajebiscie smieszne gadki ady i rapera maximusa, itd itp.

poprosze wiecej

Te-besque 21-08-2007 10:34

Ymy masz gadanie.. żałuje iż ja tak nie potrafie ; o

Clerasil ftw!!!!!!!!!!!!!!!

Andarist 21-08-2007 11:06

przepraszam za offtopa, ale nei mgoe juz wytrzymac...

@Ada~
jego wina, ze wyglada jak wyglada? to jest powod do jechania po kims? juz jestes nudna z tym Clerasilem... zacznij oceniac ludzi nei po wygladzie

co do twojej urody
moze to Twoj urok, moze to Photoshop? (nie widzialem na rl, wiec nei wiem, ale czesc fotek wyglada jak po korekcie :>)

Fernandos 21-08-2007 11:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Andarist (Post 1614331)
przepraszam za offtopa, ale nei mgoe juz wytrzymac...

@Ada~
jego wina, ze wyglada jak wyglada? to jest powod do jechania po kims? juz jestes nudna z tym Clerasilem... zacznij oceniac ludzi nei po wygladzie

co do twojej urody
moze to Twoj urok, moze to Photoshop? (nie widzialem na rl, wiec nei wiem, ale czesc fotek wyglada jak po korekcie :>)

Popieram w calości !!

Te-besque 21-08-2007 11:29

odpisywanie do was nie ma najmniejszego sensu, skoro wy nawet nie wyczuwacie ironii, no i z reszta "nie kloc sie z glupim, bo ktos nie zauwazy roznicy miedzy wami"


fotki są z kamerki więc jakości dobrej nie masz, a Twoje durnowate komentarze zachowaj dla siebie:-)

KKTHXBB

A tak btw:>
Nie ty mnie bedziesz kultury uczyl bo za krotki na to jestes.

Rodri 21-08-2007 11:40

Ej nie no, nie wierze... ktos widze nie podlapal Ada ze wczoraj sobie chcielismy troche z nudow popisac i wzial to na powaznie :) "zajebiscie smieszne gadki ady i rapera maximusa, itd itp." nie wierze HAHAHA :D

Te-besque 21-08-2007 11:46

Hubi jak wiesz .. są ludzie i podludzie:D

Rodri 21-08-2007 11:52

Czekamy dzis na kolejna spektakularna akcje noobow w okolicach Venore :) moze bedzie mniej nudno niz zawsze... Wpadniesz Ada pokarac :D ?

slayton 21-08-2007 11:55

I nastepny temat zaraz zostanie zamkniety....

Te-besque 21-08-2007 11:58

wiadomka!:D

"I was 5 and he was six, we rode down on horses made of sticks... He were black and I was white... He would always win the fight... BANG BANG He shot me down... BANG BANG I hit the ground... BANG BANG that awful sound... BANG BANG my baby shot me down...."

BANG BANG:D

Rodri 21-08-2007 12:07

Ja wole feuer frei :D mimo ze po niemiecku... :) BANG BANG :D

Calorn 21-08-2007 12:20

@Te-besque
Możesz już sie zamknąć ale tak na serio, bo żal mi ciebie jak piszesz takie głupoty jak 12 latka, zresztą więcej pewnie też nie masz, tym bardziej mi ciebie żal, że chcesz aby zamkneli ten temat, jadąc po Ymym chcesz sobie coś udowodnić, może to jaka naprawde jesteś głupia? Ty zresztą też nie wyglądasz najlepiej, jednak to przesiadywanie najpierw po 24/7 przed Tibią grając swoim jakże cudownym "16" druidem, później pisząc bzdurne posty nocami na forum dali po sobie znać...

KKTHXBYE

Borin 21-08-2007 12:35

@ Rodrigez - po cholere mialem leciec z elfow swoim 36 knightem, z zapelnionym kasa backpackiem? Zeby wasze noob chary mnie ubily, lol.
Zalosne to bylo jak Rayl kozaczek, zwial do protection zone gdy wylezlismy ze statku.

Taa Qel dawaj w okolice veno jak bedzie dym, chetnie walne w ciebie kilka sd.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:25.

Powered by vBulletin 3